Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Czy akcja RPG SWU ma się toczyć?

Czas głosowania minął pn lut 20, 2006 9:16 am

Od rozpadu Zakonu Jedi i walki z Sithami (bardzo dawne czasy)
25 (46%)
Od wydarzeń z I Epizodu - od wojny o Naboo
29 (54%)
 
Liczba głosów: 54
 
Weaver
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 39
Rejestracja: czw lip 22, 2004 4:11 pm

ndz mar 04, 2007 5:42 pm

Kaput kolejne 2 próby reaktywacji. W podsumowaniu z mojej strony mogę powiedzieć, że nie spotkałem się z zainteresowaniem projektem, sumiennością ludzi i chęcią jego tworzenia, wytykając w tej chwili palcem choćby Cal Omasa. Może nie powinienem, ale jestem rozżalony - biorąc pod uwagę choćby ogrom świetnej pracy Deckarda, którą włożył w stworzenie mechaniki. Temat ten istnieje od ponad roku i niestety, kolejne próby stworzenia choćby sesji (a nie miasta SW) spaliły na panewce, jak mniemam, z powodu pewnie wypalonych chęci.
Nie wiem, jakie będą dalsze losy projektu, ale podsumowywując ten okres ponad roku - IMHO dzięki znikomemu zaangażowaniu uczestników, projekt padł. Od strony technicznej i teoretycznej wygląda dobrze, jego wykonanie natomiast - padło.

Ech, boli i dlatego tutaj truję wam miejsce tym postem. Po prostu boli :?
 
RG

pn mar 05, 2007 5:05 pm

Trudno. Nie wyszło. A o skompletowaniu ekipy jaka była w czerwcu można chyba zapomnieć. Może kiedyś nadejdzie ten dzień i projekt stanie na nogi.
 
Awatar użytkownika
Cal Omas
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: sob gru 09, 2006 3:00 pm

Sorry

sob mar 17, 2007 8:41 pm

Sorry że nie odpisywałem ale miałem operację kolana i byłem w senatorium, jeżeli chodzi o mechanikę Decarda to jest ona używana do innego projektu z okazji 30-lecia Star Wars
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości