Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Urko
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 896
Rejestracja: śr sty 07, 2004 2:53 pm

śr mar 07, 2007 6:48 pm

lucek - dla Ciebie wyskoczę nawet z okna, bylebyś tylko mnie złapał w swoje szerokie ramiona ;)

Reszta, której jeszcze nie widziałem i nie rozpoznam tak sprawnie jak lucka - szukajcie dwóch gości, wyższego i niższego, z których niższy wygląda jak mała kopia tego wyższego. To ja i mój brejdak ;). Ubiór pewnie jakiś adekwatny to pogody, ale brat będzie miał charakterystyczną, czerwoną torbę jakby co ;).
 
Awatar użytkownika
Urko
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 896
Rejestracja: śr sty 07, 2004 2:53 pm

sob mar 10, 2007 11:47 am

Chciałbym rozeznać się, czy byłby na R-Konie ktoś chętny do grania w Primetime Adventures, fajne indie rpg, w którym gra się w "robienie" serialu ;). Chciałbym przetestować to to i poprowadzić jedną sesję, która byłaby odcinkiem pilotażowym naszej tv dramy ;). Z chętnych mam póki co beacona i Puca, teoretycznie ilości miejsc nie ograniczam, ale wiecie, jak jest ;). Przy okazji zastrzegam sobie prawo do grania w pierwszej kolejności ze znajomymi, jako, że nie będzie to sesja akredytowana czy coś.

Jak już się zbiorą chętni w miarę, otworzę odpowiedni topic w Raportach z Sesji, żeby ustalić, w jakiej konwekcji i settingu byśmy grali, co by na samym konwencie czasu nie tracić. To jak, są jacyś chętni w ogóle? :>
 
Awatar użytkownika
beacon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2186
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 7:08 pm

sob mar 10, 2007 12:01 pm

Dla zainteresowanych są recenzje i informacje w sieci, choćby tu:
http://www.rpg.net/reviews/archive/10/10903.phtml
 
Awatar użytkownika
Miroe
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 245
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:45 pm

sob mar 10, 2007 3:36 pm

:x
:evil:
:cry:
:(
:neutral:

...mać...

Nie jadę.
 
Awatar użytkownika
lucek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn mar 01, 2004 6:55 pm

sob mar 10, 2007 11:39 pm

Miroe - cóż, pozostaje Ci tylko pozabijać pół uczelni (bo jak mniemam, to uczelnia?). I liczyć na to, że chłopaki dadzą się zaciągnąć na Dragon ;P

Urko - ja się piszę na Primetime Adventures :)


l.
 
Awatar użytkownika
Urko
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 896
Rejestracja: śr sty 07, 2004 2:53 pm

ndz mar 11, 2007 12:06 am

lucek, skoro czterech do brydża mamy, otwieram odpowiedni temat w Raportach z sesji, żeby chociaż ogólnie tę sesję zaplanować ;).
[PTA] R-Kon 2007.
 
Awatar użytkownika
Miroe
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 245
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:45 pm

ndz mar 11, 2007 12:20 am

lucek pisze:
Miroe - cóż, pozostaje Ci tylko pozabijać pół uczelni (bo jak mniemam, to uczelnia?).

Eee... Jakby to była uczelnia, to bym się nie przejął.

To raczej spisek policji państwowej, prywatnej służby zdrowia i młodszego brata. UKŁAD nie chce mnie wypuścić do Rzeszowa :( .

Ja nie mogę przyjechać do Was, więc Wy musicie przyjechać do mnie :papieros: .
 
Awatar użytkownika
beacon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2186
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 7:08 pm

ndz mar 11, 2007 10:46 am

Lucek gra w indie, łooooo.... ale spoko ;)
 
Awatar użytkownika
lucek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn mar 01, 2004 6:55 pm

ndz mar 11, 2007 12:22 pm

Ja gram w Indie, w Pakistan i czasem w pianino.

PS. Przedziałów nie będzie na 99%. PKPizdowe biurwy obsysają zamiast pracować ;)


l.
 
Awatar użytkownika
Urko
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 896
Rejestracja: śr sty 07, 2004 2:53 pm

ndz mar 11, 2007 3:46 pm

Najwyżej zajmiemy korytarze i będziemy Zachowywać Się Obcesowo wobec konduktorów, aby wyrazić swój protest przeciwko praktykom panującym w PKP ;).
 
Awatar użytkownika
Raven de Kruk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: śr sty 31, 2007 4:59 pm

ndz mar 11, 2007 7:54 pm

lucek pisze:
PS. Przedziałów nie będzie na 99%. PKPizdowe biurwy obsysają zamiast pracować ;)


Kur... i po kiego się spieszyłem z zapłatą... no nic... i tak coś się wymyśli... ;]
 
Awatar użytkownika
KeSSell
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: śr lis 24, 2004 5:39 pm

ndz mar 11, 2007 11:00 pm

Czyli nie bedziemy sami z na korytarzu :p.
 
Awatar użytkownika
lucek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn mar 01, 2004 6:55 pm

pn mar 12, 2007 2:45 am

Raven de Kruk pisze:
Kur... i po kiego się spieszyłem z zapłatą... no nic... i tak coś się wymyśli... ;]

Po to, żeby mieć bilet za 16.50 zamiast za 27 ;P


l.
 
Awatar użytkownika
Krakonman
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 653
Rejestracja: pt gru 12, 2003 9:14 am

pn mar 12, 2007 9:30 am

Rozumiem, ze nadmiarowe pieniadze zwracasz :P
 
Awatar użytkownika
Raven de Kruk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: śr sty 31, 2007 4:59 pm

pn mar 12, 2007 4:57 pm

lucek pisze:
Raven de Kruk pisze:
Kur... i po kiego się spieszyłem z zapłatą... no nic... i tak coś się wymyśli... ;]

Po to, żeby mieć bilet za 16.50 zamiast za 27 ;P


Chodziło mi o to, że gdybym poczekał kilka dni z przelaniem pieniędzy, to nie musiałbym przelewać 44,40 zł, a tylko 33 zł... właściwie to różnica żadna...

A co do zwrotu nadpłaty, to myślę, że chyba na dworcu się rozliczymy... czyżbym się mylił? ;]
 
Awatar użytkownika
lucek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn mar 01, 2004 6:55 pm

pn mar 12, 2007 7:00 pm

Nadmiarowe? Eee.. ;) No, ten. No. Wiecie. Byliśmy młodzi ;)
Na dworcu Wam oddam.

A tu wrzucam opis larpa, którego z Anathemą poprowadzimy na r-konie w piątkowy wieczór. Będzie gorąco ;>
Jak zwykle - więcej info na moim blogasku - http://polter.pl/lucek,blog.html


Komisarz 2: Miasto Prywatne

Komisarz Helski rozpuścił trzy tabletki polopiryny w szklance wódki, zakręcił energicznie i wlał wszystko do swojego przepastnego gardła. Zdziwione spojrzenie posterunkowego Fasolaka skwitował krzywym grymasem. Jednak na pytające spojrzenie Don Ricardo, siedzącego po po drugiej stronie stolika komisarzowi nie wypadało nie odpowiedzieć:
- Wie pan, panie Ryszardzie, kaca mam po wczorajszym. Popilimy z proboszczem, bo dobrze tą starą mazdę sprzedał...

Muzyka z sali z wolna nabierała pałera. Didżej Bartosz rozgrzewał palce przed kolejnym występem. Pieszczotliwie gładził płyty. Mimo kiepskiego światła kolorofonów i refleksów rzucanych przez dyskotekową kulę doskonale wiedział, gdzie znajduje się każdy album. Sabrina, Modern Tołking, Emsi Hamer, Diurądiurą, Andżelo Fabjani, Tu anlimityd, Hadłej - i kilku polskich wykonawców - Lubelski full, Papa Dens, Akcent i Łikend... Tak, ta dżampreska zapowiadała się naprawdę nieźle...

Grucha i Dżordan stali na podjeździe pod remizą. Z kącików ust każdego zwieszał się niedopalony papieros. Wyglądaliby jak bracia bliźniacy, ubrani w identyczne dresy, białe koszule i mokasyny ze skaju - gdyby nie fakt, że Grucha przerastał Dżordana o dobre dwie głowy. Marcowa mżawka osadzała się kropelkami na szeleszczących kurtkach.
- Dżordan a skont ty właściwie masz te ksywkie? - zagaił rozmowę Grucha.
- Wizisz, Grucha, bo ja w zawodówce grałem w kosza w reprezentacji szkolnej i to w pierwszym składzie.
- Hehe, no tak, przecież ty żeś chodził do odzieżówki, ilu was tam było chłopa w całej szkole? Pińciu? - Grucha śmiał się głośno, podskakując i klepiąc się po udach.
- Sześciu, ale jeden jeździł na wózku. A w ogóle to spierdalaj!



Yo lasie! Strzała, kolesie! Di-Dżej Bartosz zaprasza na jedynego w Polsce retro-gangsterskiego LARPa! W bieżącym sezonie wiosna'95 modne są dresy z kreszu, szeleszczący ortalion, białe koszule i mokasyny ze skóry! Dla pań z kolei polecamy natapirowane włosy, grzywki a'la Rzepicha i zawsze modne różowe sweterki oraz marmurkowe dżinsy z Turcji! I nie wierzcie w to, co mówią o naszej dyskotece. To, że jesteśmy na prowincji nie znaczy, że skorumpowani policjanci ochraniają przestępców, gangsterzy Wołowiny strzelają się z gangsterami dona Ricardo, zwanego Ryśkiem a w klubowej toalecie można kupić działkę kompotu za 15 złotych!


Nie zapomnijcie wyprać swoich dresów ;>


l.
 
Awatar użytkownika
Qball
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 643
Rejestracja: śr lis 02, 2005 11:43 pm

czw mar 15, 2007 10:19 pm

Więc to już jutro. Ale faaaajnie! A nadpłata będzie albo zwrócona albo utoczymy Ci krwi, którą potem machniemy kilka pasków na naszych dresikach 8)
 
Awatar użytkownika
lucek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn mar 01, 2004 6:55 pm

czw mar 15, 2007 11:11 pm

Kto Wam larpa zrobi wtedy? :P

i ten, no. Kupiłem dres. Za 11.11 :> To musi być znak. Nie wiem jeszcze na co. Q-kulka, o której Wy będziecie na miejscu?


l.
 
Awatar użytkownika
Fungus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 871
Rejestracja: śr paź 08, 2003 3:54 pm

pt mar 16, 2007 9:00 am

Ok. Ja jeszcze musialem w pracy powalczyc, ale z zalozeniem ze szef mi "jaja urwie" jak nie skoncze w poneidzialek zdaze na pociag. Pospieszny. Do Krakowa, odjazd 11.48, przyjazd 13.20... gdzie Ty lucku, i reszta ekipy sie dosiada - nie zapomnij, ze masz moj bilet - i jedziemy dalej do Rzeszowa ;>
 
Awatar użytkownika
Żucho
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 78
Rejestracja: pt maja 13, 2005 6:50 pm

pt mar 16, 2007 11:07 am

Lekko przeziębiony, prawdopodobnie z oblanym czwartkowym zaliczeniem z gramatyki historycznej, ale jadę :) lubelska ekipa (przynajmniej część samochodowa, nie wiem jak z ludźmi jadącymi PKS) wybywa za półtorej godziny - 12.30. Do zobaczenia!
 
Myśliwiec
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: ndz mar 18, 2007 5:37 pm

ndz mar 18, 2007 5:50 pm

Veni, Vidi i przegrałem w konkursie...

Ale za to dorobiłem się uzależnienia od Jinglespeeda ;]


R-Kon był świetny, warto będzie przyjechac za rok!

Pograc w Jinglespeeda...

DZIĘKI ZA KONWENT!
 
Awatar użytkownika
lucek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 348
Rejestracja: pn mar 01, 2004 6:55 pm

ndz mar 18, 2007 6:50 pm

Było rewelacyjnie :)

Świetny konwent, swietna atmosfera, genialny wyjazd. Lecę pod prysznic, bo spieszę się na spotkanie z Gaimanem - relacja z R-konu będzie na blogu :)


l.
 
Awatar użytkownika
m4t|
Wydawnictwo Portal
Wydawnictwo Portal
Posty: 37
Rejestracja: pn sie 15, 2005 4:53 pm

ndz mar 18, 2007 7:13 pm

Było świetnie.
Dawno się tak dobrze nie bawiłem, dziś całą drogę wracałem z mordą w banan, udało się cudnie.

Lu(c)ke, wciąż pachnę po tobie szprotką.
 
Awatar użytkownika
Fungus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 871
Rejestracja: śr paź 08, 2003 3:54 pm

ndz mar 18, 2007 8:42 pm

m4t| pisze:
Lu(c)ke, wciąż pachnę po tobie szprotką.


Ha ha :-) To byly moje szprotki i czuje sie dumny z faktu ze zaznaczyly swoja obecnosc az tak daleko :D
 
Awatar użytkownika
m4t|
Wydawnictwo Portal
Wydawnictwo Portal
Posty: 37
Rejestracja: pn sie 15, 2005 4:53 pm

ndz mar 18, 2007 10:29 pm

No ba! Zaznaczyły swoja obecność na prawie 200 km. Jak przyjechałem do lublina jeszcze "pachniało" :hahaha:
 
Awatar użytkownika
KeSSell
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: śr lis 24, 2004 5:39 pm

ndz mar 18, 2007 10:50 pm

Impreza udana. Teraz trzeba czekac na kolejna edycje...
 
Awatar użytkownika
Mona
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 160
Rejestracja: sob maja 03, 2003 8:37 pm

pn mar 19, 2007 6:12 pm

Dzięki wielkie za przyjazd na R-kon. Ziew...
Zapraszam jednak na http://rkon.reanimator.pl/news.php
Ruszył w końcu projekt Ciastkonu...
 
Awatar użytkownika
Urko
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 896
Rejestracja: śr sty 07, 2004 2:53 pm

pn mar 19, 2007 11:03 pm

Było uberfajnie ;). Szerzej jutro na blogu, bo dzisiaj padam na twarz, ale już teraz pozdrawiam ogólnie wszystkich, którzy na R-Konie byli oraz śmieję się w twarz tym, którzy się nie zjawili ;). Żałujcie.

pzdr
kulec
 
Awatar użytkownika
Żucho
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 78
Rejestracja: pt maja 13, 2005 6:50 pm

wt mar 20, 2007 2:43 pm

Po rocznej przerwie muszę przyznać, że R-kon trochę się zmienił. Na drugiej i trzeciej edycji bawiłem się rewelacyjnie, ale to nie znaczy, że teraz było inaczej. Sam konwent był trochę inny, ale wcale nie gorszy. Tradycyjna ekipa R-konowa jak zwykle mnie nie zawiodła, program jak zwykle stał na przyzwoitym poziomie, a nocny wypad do Pubu 12 to była w ogóle rewelacja, szkoda że już po 2 zacząłem nieco podsypiać przy stoliku :) tyle tak pokrótce, jakąś bardziej szczegółową relację zdam na WW, a na koniec dzięxy i pozdroxy (bloga nie prowadzę, to się tu muszę uzewnętrznić :P ):

- wyjątkowo licznej ekipie lubelskiej, zarówno z LSF, Grimuaru, jak i niezrzeszonych, szczególnie Spidera, Bacziego, Laska i Goratha – za wspólną podróż, wyprzedzanie ciągników i śpiewanie Manowara.

- publiczności z mojej prelekcji o fandomie cthulhowym – za to, że przyszli, nie musiałem siedzieć w pustej sali, i nawet dali z pół godziny pogadać na temat : )

- drużynie od pierwszonocnej eskapady po tonic. Było warto!

- zdecydowanie wszystkim uczestnikom imprezy sobotnio-niedzielnej u Matrixa, szczególnie Puszonowi, który to jest bardzo złym człowiekiem i innych do złego namawia, i reszcie ludzi „spod drzwi” :)

- organizatorom R-konu, którzy nam to wszystko umożliwili.
 
Awatar użytkownika
Wojewoda
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 902
Rejestracja: wt paź 28, 2003 9:21 pm

wt mar 20, 2007 5:53 pm

Oczywiście bylo hiperświetnie, niedlugo wraz z Beaconem (znanym również pod inną, prześmieszną ksywką :wink: ) napiszemy o konwencie szerzej.

Wyjątkowo wielu ludzie do dziękowania za udaną zabawę- myślę, że wszyscy, którzy mają się domyśleć, domyślają się, że to o nich chodzi :wink:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości