Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Yourek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: sob mar 24, 2007 11:05 am

Plemię błękitnego niedźwiedzia

sob mar 31, 2007 10:37 am

Witam.
W FR przeczytałem o uthgarskich plemionach i zaciekawiło mnie "nieistniejące już" plemię błękitnego niedźwiedzia. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi przybliżył jego historię, powód wyginięcia itp. ponieważ nigdzie nie mogę tego znaleźć. (a chciałbym powiązać z tym historię mojej postaci)
 
Awatar użytkownika
Vitriol Plugawiciel
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 866
Rejestracja: pn paź 24, 2005 5:17 pm

sob mar 31, 2007 10:46 am

Yourek pisze:
W FR przeczytałem o uthgarskich plemionach i zaciekawiło mnie "nieistniejące już" plemię błękitnego niedźwiedzia. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi przybliżył jego historię, powód wyginięcia itp. ponieważ nigdzie nie mogę tego znaleźć. (a chciałbym powiązać z tym historię mojej postaci)

Można wiedzieć, który podręcznik czytałeś ? Bo w ''Wyznaniach i Panteonach" i ZK:OŚ jest napisane, że Malar doprowadził do upadku tego szczepu i nieliczni jego członkowie założyli plemię "Ducha Drzewa".
Uthgar za ten czyn nienawidzi Malara. Co najciekawsze mieszkańcy Uthgardu nazywają Malara, Niebieskim Niedźwiedziem co kojarzy się z nazwą wymarłego plemiena, więc to naprawdę on go zniszczył.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości