Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Xal Nethus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: sob mar 03, 2007 8:02 pm

pn kwie 23, 2007 11:36 am

No i cóż... Kolejna sesja upadła zanim się zaczęła... Ja mimo wszystko jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje... Myślę, że nawet był bym w stanie spróbować poprowadzić sesje... Jak ktoś coś to gg / mail / na forum pisać. Pozdrawiam !
 
Awatar użytkownika
Thorn_Lonleywood
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 57
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 6:08 pm

pn kwie 23, 2007 12:24 pm

Jako, że widzę iż macie ochotę na sesję to ja jako osoba chcąca sobie porowadzić kapłana byłbym chętny. Co do metody gry to najlepiej np przez OpenRPG - jak będą chętni to udostępnię instali ver. która napewno działa i jest kompatybilna :razz: W każdym bądź razie nie mam zaufania do żadnych IRC'ów itd :wink:
 
Awatar użytkownika
Xal Nethus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: sob mar 03, 2007 8:02 pm

wt kwie 24, 2007 10:00 am

No to fajnie by było ; p Ale czemu zaufania do irców nie masz ? : ) Czyli w sumie jest jeden chętny znowu... Jak ktoś coś jeszcze to pisać tu albo na gadu.
 
Awatar użytkownika
Thorn_Lonleywood
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 57
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 6:08 pm

wt kwie 24, 2007 4:51 pm

A nie wiem czemu :razz: ale jakoś mówię IRC'om nie :wink: A OpenRPG jest naprawdę dobry do tego (no może nie ma takiej wypasionej oprawy jak FG, ale np generator kostek, mapa, logi itd) natomiast komunikatory no niby dają radę ale już nie tak dobrze :)

Co do edycji to hmmm piszesz, że zakupiłeś 3.0... - nie będę wnikał czemu nie 3.5 (która tak defakto jest lepsza, ale to nie ma tu żadnego znaczenia bo zejdziemy na zabronioną dyskusję o gustach :razz: ). W sumie mam podręczniki do 3.0 ale proponował bym 3.5E - w sumie to wystarczy sobie ściągnąć malutki PDF'ik pt: "Zmiany w 3.5E" i po problemie, a wtedy i tak możecie korzystać z podręczników do 3.0 :)

OK - dobra, nie rozpisując się już bardziej czekam na sugestie :)
 
Awatar użytkownika
Xal Nethus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: sob mar 03, 2007 8:02 pm

wt kwie 24, 2007 6:10 pm

No to ja bym prosił link do takiego pliku a 3.0 zamiast 3.5 z bardzo prostej przyczyny... Bo za pg, pmp i kp 2 razem zapłaciłem 90 złotych a nie tak jak bym kupował nowe (bo używanych 3.5 sie znaleźć nie da) 210 złotych : P No to jest nas 2 + mp... Jak sie uda znaleźć jeszcze 2 to można grać :)
 
Awatar użytkownika
Thorn_Lonleywood
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 57
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 6:08 pm

wt kwie 24, 2007 6:21 pm

No to fakt, że cana nowych jest większa niż używanych z 3.0 ale ISA sprzedaje "zestaw startowy" (3 podręczniki) za 180zł 8)

Co do pliki to napisałem ci na gadu więc jak coś to pisz :)

To kto jeszcze gra skoro już jest nas 3? Bo widzę, że ty, ja i tajemniczy MP.
 
Awatar użytkownika
Achernar
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 2:47 pm

pt kwie 27, 2007 8:41 pm

Ja jeszcze bym chciał grać jeśli cosik wjedzie. Metoda dowolna chociaż też do IRCa nie za bardzo. A jeśli byśmy grali to chyba półelfa czarodzieja.
 
Awatar użytkownika
Thorn_Lonleywood
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 57
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 6:08 pm

ndz kwie 29, 2007 6:48 pm

Heh - jak się MG zgodzi i reszta ekipy to jak dobrze pójdzie to będziesz 5 :wink: (+MG oczywiście :) )
 
Awatar użytkownika
Xal Nethus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: sob mar 03, 2007 8:02 pm

ndz kwie 29, 2007 7:11 pm

Widzę wróciłeś z wekendu : P No to jak coś to się na gadu dogadamy (:P) co i jak... Idę do wanny... O! XD
 
Awatar użytkownika
Achernar
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 55
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 2:47 pm

sob maja 05, 2007 10:46 am

Powiadomcie mnie jak sie dogadacie, albo napiszcie tutaj :).
 
Awatar użytkownika
Xal Nethus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: sob mar 03, 2007 8:02 pm

sob maja 05, 2007 11:08 am

no tak tego... ; p my juz gralismy ; ) to jak cos to pisz na gie do mnie
 
Awatar użytkownika
Izurion
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 07, 2006 5:17 pm

ndz maja 06, 2007 8:15 am

Jeżeli miejsca są jeszcze wolne to zgłaszam się. Klasa: łotrzyk, zaklinacz lub wojownik.
 
Awatar użytkownika
Xal Nethus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: sob mar 03, 2007 8:02 pm

ndz maja 06, 2007 1:23 pm

Zróbmy tak... Jeśli ktoś jest chętny to pisać do mnie na gadu i coś wymyślimy... A teraz sobie idę, pa ! : *
 
Awatar użytkownika
Izurion
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 07, 2006 5:17 pm

ndz maja 06, 2007 2:27 pm

Najlepiej abyś napisał nowy temat i w nim nowe informacje, bo tu się bałagan zrobił.
 
Awatar użytkownika
Thorn_Lonleywood
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 57
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 6:08 pm

ndz maja 06, 2007 5:17 pm

Eee - nie ma żadnego bałaganu - ale by był porządek:

1. MG, który nam miał prowadzić trochę zajęty jest ostatnio chyba bo nam jeszcze nie poprowadził nic :D
2. Dlatego ostatnio prowazdiłem ja.
3. Jest nas 3 graczy + MG (czyli ja, ale ostatnio ciężko jest umówić się na sesję jak to powiedział Xal, więc nie wiadomo co z tym będzie.
4. Od Xal'a słyszałem, że któryś z was jest chętny do bycia MG więc chcielibyśmy wiedzieć jak zaawansowany jest to MG. :wink:
5. Do tego trzeba by zdecydować jaki skład byśmy robili, bo nie wiem czy jak będzie nas 6 (nas 4 obecnie i was 2) to czy jak ktoś z nas będzie MG to czy uciągnie 5 BN'ów.

Tak więc czekam/y na konkrety 8)
 
Awatar użytkownika
Izurion
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 07, 2006 5:17 pm

pn maja 07, 2007 2:42 pm

Ja jestem chętny do bycia MG, a doświadczenie? Hmm... w D&D siedze z 2 lata, graczem byłem(i nadal jestem) raz, MG byłem kilka razy, w tym dwa razy w internecie(Chat, GG). Jeśli chodzi o ilość graczy, to jeżeli gramy na Chacie lub gg, to 4 graczy(grałem z 6, ale trochę dużo roboty dla MG jest). Jeżeli gramy na forum to może być i 6. Więc, jeżeli posada jest wolna to moge pomistrzować, szczegóły tworzenia podam, jeśli się zgodzicie.
 
Awatar użytkownika
Xal Nethus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: sob mar 03, 2007 8:02 pm

pn maja 07, 2007 7:41 pm

No ja jestem na TAK, ale proponował bym przez openRGP albo przez FG ; ) Frajda jest i klimat; ) A co na to reszta to czekamy ; ) pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości