Zrodzony z fantastyki

 
qbaldus
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 54
Rejestracja: sob paź 30, 2004 1:01 pm

talia BW na spiritach

wt maja 08, 2007 7:03 pm

Ostatnio złożyłem talie na spiritach i arcane w moich dwóch ulubionych kolorach: czarnym i białym.

Podoba mi się że wszystkie karty ze sobą współgrają, szczególnie miłe są krity, którym odpala się zdolność jak wchodzą to gry spirity albo arcany np.
[mtg=Kami_of_the_Painted_Road]Kami of the Painted Road[/mtg] lub [mtg=Kami_of_the_Waning_Moon]Kami of the Waning Moon[/mtg].
Staram się korzystać także ze zdolności splice onto Arcane, natomiast zupełnie zrezygnowałem z Soulshifta, jakoś nie mogę się do tego przekonać.

Gdy przeciwnik jest już na 10 życia staram się wszystko zakończyć kartą [mtg=Devouring_Greed]Devouring Greed[/mtg] poświęcając przy tym kilka spiritów
Oto spis kart:
krity:
3x [mtg=Kami_of_the_Painted_Road]Kami of the Painted Road[/mtg]
3x [mtg=Guardian_of_the_Guildpact]Guardian of the Guildpact[/mtg]
2x [mtg=Shrieking_Grotesque]Shrieking Grotesque[/mtg]
2x [mtg=Cruel_Deceiver]Cruel Deceiver[/mtg]
1x [mtg=Benevolent_Ancestor]Benevolent Ancestor[/mtg]
1x [mtg=Kami_of_the_Waning_Moon]Kami of the Waning Moon[/mtg]
1x [mtg=Kami_of_Ancient_Law]Kami of Ancient Law[/mtg]
1x [mtg=Angelic_Page]Angelic Page[/mtg]
1x [mtg=Ashen-Skin_Zubera]Ashen-Skin Zubera[/mtg]
1x [mtg=Silent-Chant_Zubera]Silent-Chant Zubera[/mtg]
1x [mtg=Putrid_Warrior]Putrid Warrior[/mtg]

reszta:
3x [mtg=Devouring_Greed]Devouring Greed[/mtg]
2x [mtg=Horobi\%27s_Whisper]Horobi's Whisper[/mtg]
2x [mtg=Blessed_Breath]Blessed Breath[/mtg]
2x [mtg=Etheral_Haze]Etheral Haze[/mtg]
2x [mtg=Spiritual_Visit]Spiritual Visit[/mtg]
1x [mtg=Dance_of_Shadows]Dance of Shadows[/mtg]
1x [mtg=Candles\%27_Glow]Candles' Glow[/mtg]
1x [mtg=Hundred-Talon_Strike]Hundred-Talon Strike[/mtg]
1x [mtg=Plow_Through_Reito]Plow Through Reito[/mtg]
1x [mtg=Death_of_a_Thousand_Stings]Death of a Thousand Stings[/mtg]
1x [mtg=Waking_Nightmare]Waking Nightmare[/mtg]

Narazie złożyłem z tego co miałem, ale tak mi się podoba że chce ją ulepszyć. Przydałoby się pewnie [mtg=Oyobi,_who_split_the_heavens]Oyobi, who split the heavens[/mtg],
kilka [mtg=Spirit_en-Dal]Spirit en-Dal[/mtg] czy [mtg=Long-Forgotten_Gohei]Long-Forgotten Gohei[/mtg].

Talia ma być do gry czysto towarzyskiej. Bardzo proszę o rady od fanów spiritów i nie tylko. Czym więcej tym lepiej!
Pozdrawiam
 
Randaland
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 205
Rejestracja: śr sie 02, 2006 4:30 pm

wt maja 08, 2007 8:12 pm

jak mam byc Szczery, to polecam wlozyc w to komplet Zuberow z oby dwuch kolorow. Dobrymi kreaturami na wyzycie kilku pierwszych tur sa [mtg=Kami_of_False_Hope]Kami of False Hope[/mtg], a i dodatkowo jest to spirit, ktorego mozesz poswiecic pod Greeda (je napewno do 4x). Nastepni bardzo przydatni [mtg=Thief_of_Hope]Thief of Hope[/mtg], no i Gohei powinien napewno dostac sie do tej tali.
Do tego komplet Spirituali i jak najwiecej arcane-ow za maks 2-3 many by moc spliceowac (nie wiem do czego dokladnie spliceowac, bo malo takich, ale Shoal-e, napewno sie przydadza).

P.S. [mtg=Faithful_Squire]Faithful Squire[/mtg], [mtg=Infernal_Kirin]Infernal Kirin[/mtg] i [mtg=He_Who_Hungers]He Who Hungers[/mtg] to tez niezle karty do Spiritcrafta. I bialy, i czarny mialby najleprze polaczenie z zielonym, a ze soba trosze kuleja, ale da sie cos tez z tego zrobic. Z kart przegladnalem tylko kamigawe, ale robilbym z tego cos miedzy. Napewno na poczatku jakis wysyp, by nie zginac, a potem Devouring Greed, badz jakies inne alternatywne zrodlo zwyciestwa (mozna tu zrobic duzo tokenow, a z Goheiem na stole to bedzie psuc).
No i oczywiscie nieblokowalny wjazdzik dzieki [mtg=Aether_Shockwave]Aether Shockwave[/mtg]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości