Zrodzony z fantastyki

 
Anonim_1

śr sty 04, 2006 5:58 pm

Mamy styczeń a SRD ani widu, ani słychu. Szkoda, ale muszę napisać - a nie mówiłem? :/
 
Anonim_1

śr sty 04, 2006 6:20 pm

Sony pisze:
Ja swoje dostałem

Super, super. Szkoda, że ludzie cały czas czekają. Poczekamy sobie pewnie do lutego, dam sobie mackę* odciąć, że ISA nie opublikuje SRD wcześniej, niż na tydzień przed rozpoczęciem sprzedaży papierowej 3.5.

* - najwyżej zostanie mi ich 17 ;)
 
Soulnar
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 98
Rejestracja: pt paź 21, 2005 2:56 pm

sob sty 07, 2006 8:39 pm

Coś czuje, że ShadEnc ma racje. Już od początku grudnia czekamy na SRD. A tu ani widu, ani słychu. Widać ostatnio ISA sobie w kulki leci (ciągle premiere SRD przekładają, no narmalnie zaczynają funkcjonować jak producenci gier komputerowych) :).
 
marioszarak

czw sty 26, 2006 6:39 pm

Czy potrafi ktos powiedziec dokładniej kiedy będzie wydana polska wersja [i]Draconomicona. Bo tak czekam i czekam na nią. Ale z tego co mi się zdaje muszę sie uzbroić w cierpliwość. :razz:
 
Awatar użytkownika
krzysiek-jakh
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 831
Rejestracja: wt sty 03, 2006 9:33 am

śr gru 06, 2006 1:06 am

c.d. dyskusji z tematu "oficjalne plany wydawnicze"
Sony pisze:
Ja też się pytam GS : "czy mogę napisać o tym na forum". Jak GS mówi tak, to piszę.

A potem GS prostuje że podajesz informacje nieprawdziwe.
tk napisał, że nie ma uprawnień do podawania informacji o planach wydawniczych i terminach.
Jak rozumiem Ty je Sony masz, chociaż z ISA nie jesteś związany w żaden sposób (w przeciwieństwie do tk)?
 
Awatar użytkownika
Kymil Nimesin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1267
Rejestracja: wt maja 02, 2006 10:20 am

śr gru 06, 2006 3:45 pm

Coś mi się wydaje, że nikt z ISY nie znajdzie czasu, aby tu zaglądać.


krzysiek-jakh pisze:
A potem GS prostuje że podajesz informacje nieprawdziwe.


Bo przecież Sony nie pracuje dla wydawnictwa i jego wypowiedzi nie można traktować do końca poważnie.


krzysiek-jakh pisze:
Jak rozumiem Ty je Sony masz, chociaż z ISA nie jesteś związany w żaden sposób (w przeciwieństwie do tk)?


Czysty paradoks. Ciekawe czy ja mam takie uprawnienia? :(
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

śr sty 31, 2007 4:38 pm

Aby pokazać postawę wzorowego użytkownika, w przeciwieństwie do użytkownika Kymila :razz: zapytam tutaj, zamiast spamować w temacie do tego nie przeznaczonym :razz:

Czy wiadomo coś o sprzedarzy Lancy? Pytam z czytsej ciekawości, czy czasem nie skończy ona u nas jak GH ;)
 
Awatar użytkownika
M.S.
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3035
Rejestracja: sob gru 24, 2005 7:42 pm

śr sty 31, 2007 4:48 pm

iron_master pisze:
Czy wiadomo coś o sprzedarzy Lancy? Pytam z czytsej ciekawości, czy czasem nie skończy ona u nas jak GH


To znaczy jak? Stanie się niszowym settingiem? Żyjący Greyhawk, choć oszałamiającej popularności nie zdobył, wcale nie był klapą wydawcy. Ostatecznie, cały jego pierwszy nakład zszedł - to, co jest teraz w sklepach, to wyłącznie dodruk.
 
Anonim_1

śr sty 31, 2007 5:35 pm

iron_master pisze:
Pytam z czytsej ciekawości, czy czasem nie skończy ona u nas jak GH

IMHO skończy. Brak dodatków = brak materiałów oficjalnych. Lanca może mieć fanów, może mieć wsparcie w Sieci, ale wydawniczo będzie identycznie jak GH - jednym z settingów tła, daleko za FR.
 
Awatar użytkownika
I'Tidal
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 93
Rejestracja: śr lip 05, 2006 10:32 pm

czw kwie 05, 2007 7:54 pm

Wie ktoś może, którego kwietnia jest premiera Czarciego Foliału? Jest już w przedsprzedaży na sklepie internetowym ISY ale nie ma tam informacji o dacie wydania. Sony, może masz jakieś info na ten temat?
 
Awatar użytkownika
iron_master
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2815
Rejestracja: czw paź 20, 2005 7:56 pm

ndz maja 13, 2007 4:13 pm

(czas na comiesięczny flejm;P)

Jak ma się sprawa z WE? Gdzie Underdark? Kiedy będzie ankieta odnośnie Complete? Jest prawie połowa miesiąca, warto by było coś się dwiedzieć.
 
Awatar użytkownika
I'Tidal
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 93
Rejestracja: śr lip 05, 2006 10:32 pm

ndz maja 13, 2007 10:18 pm

Przedwczoraj dostałem Czarci Foliał przesyłką (zamówienie przedpremierowe), także już powinien być w księgarniach.

Jeden z lepszych podręczników, obok księgi planów, a na pewno najlepszy bestiariusz jaki do tej pory wyszedł. Jest co prawda sporo śluzów, gigantów czy innego robactwa lekko tylko przetworzonego i załączonego w charakterze upychacza ale jest też sporo naprawdę dobrych pomysłów. Choćby nowa inteligentna rasa - eteryczny chudzielec. Tłumaczenie beznadziejne ale rasa i możliwości jakie ze sobą niesie - miodzio.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość