Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
beacon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2186
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 7:08 pm

pn gru 27, 2004 11:58 am

IMO Poza Czasem jest zbyt mało znane i nie zagrzało sobie miejsca w świadomości graczy. Nikt o tym nie rozmawia, cisza jednym słowem. Szkoda, byćmoże to fajna gra. Ja usłyszałem dopiero z forum o tej grze, jak zobaczyłem, że ktoś w cos takiego grał.
 
Gnomociskacz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 05, 2005 4:22 pm

Być Może?

śr sty 05, 2005 4:27 pm

Toć to est świetny system...
I nie wiem jak wy ale robię co mogę aby go rozsławić głównie wśrud mych graczy....
 
zamtuz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 70
Rejestracja: pt lut 06, 2004 8:14 pm

śr sty 05, 2005 5:14 pm

my juz pierwsza sesjae mamy za soba. Bardzo mi sie podoba- zwłaszcza ze jestem graczem a nie prowadze :razz: Jestem sullenem, kaplan z półtorarecznym mieczem
 
Awatar użytkownika
wiedzmak
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1226
Rejestracja: pn lis 24, 2003 3:55 pm

śr sty 05, 2005 7:12 pm

Gnomociskacz pisze:
I nie wiem jak wy ale robię co mogę aby go rozsławić głównie wśrud mych graczy....

chwali sie ale nie sadze, by system na tym skorzystal (chyba ze prowadzisz hordzie ludzi). jesli gracie, to graczy do systemu namawiac nie trzeba bedzie. wydaje sie, ze najlepsza droga ku popularnosci to dym konwentowy, jakis skandal, opoznienie (w dobrym tonie sa < dwa lata :) ).
 
zamtuz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 70
Rejestracja: pt lut 06, 2004 8:14 pm

śr sty 05, 2005 7:27 pm

(w dobrym tonie sa < dwa lata ).


Dobrze ze nie dluzej. ALe wiekszosc przyznaje (jezeli chodzilo ci o Monastyr) ze warto bylo.
 
Awatar użytkownika
wiedzmak
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1226
Rejestracja: pn lis 24, 2003 3:55 pm

śr sty 05, 2005 7:40 pm

OT:

zamtuz pisze:
ALe wiekszosc przyznaje (jezeli chodzilo ci o Monastyr) ze warto bylo.

dorzucilbym jeszcze roczek na korekte/dopracowanie i byloby niezle
 
Awatar użytkownika
Levir
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 128
Rejestracja: sob sty 03, 2004 4:46 pm

sob sty 08, 2005 11:01 am

Dorzucę pewną iskierkę nadzieji jako dowód, że PC powoli bo powoli się przyjmuje (przynajmniej w Rzeszowie). Reanimatorowcy znają już ten system i raczej każdy mówi o nim przychylnie, czy były już jakieś sesje tego nie wiem bo nie pytałem, wiem tyle, że ja sam zaczynam go prowadzić (już od Imladrisu ale akurat moi gracze baaardzo wolno czytają podręcznik i nie mogą skończyć) a chętnych do grania mam na trzy drużyny.

A poza tym propagowanie systemu to też wszelkie go dotyczące prelekcje, LARP-y, happeningi itede, więc im więcej tego na konwentach tym trafia do szerszej świadomości.
 
Awatar użytkownika
Magnez
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 1:35 pm

ndz sty 09, 2005 1:19 pm

JA mam już trzy sesje w PC za sobą...
Prowadzi się troche trudno, ale miodność niektórych elementów systemu wynagradza włożony tród 100 krotnie.
Moi gracze zachwyceni sa dynamiczną, oryginalną i brutalną walką. Sytem magi poprostu kosi: ot choćby pieśni bardów.
No i sama postać wybrańca - idealny materiał na troche tragicznego bohatera.
tu nie ma co sie zastanawiać co robić żeby rozsławić system tu trzeba grać w niego jak najwięcej :)
 
Awatar użytkownika
Lea
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: śr lip 06, 2005 10:06 pm

czw kwie 27, 2006 8:57 pm

Chyba zapomniałam się pochwalić, ale od mojej ostatniej wizyty zadebiutowałam jako mg pozaczasowy, a zarazem mg w ogóle. Przyznam, że powodem był sam system - urzekł mnie, ale moje mg zapadło na późniejszy brak czasu i natchnienia do układania scenariuszy, więc postanowiłam, że sama coś uknuję, tym bardziej że mg też chciał pogierczyć. Mój scenariusz był dość prosty i nieco liniowy, więc nie będę opowiadać :oops:, ale nawet udany jak na pierwszy scenariusz, z tego co słyszałam. Obecnie sama chwilowo zapadłam na chroniczny brak czasu na scenariusze, ale to na pewno minie. Czy ekipa będzie nadal, czas jednak pokaże...
 
Hajdamaka

czw sty 11, 2007 11:25 pm

No wlasnie, czy ktos z Wawy gra jeszcze w PC ?? Mam wszystkie systemy wydane w Polsce, ale z pewnych wzgledow PC jest mi bardzo bliski :)
 
Darth Gogolius
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 28
Rejestracja: pn lut 27, 2006 4:23 pm

pt cze 01, 2007 11:47 pm

heh co do pytania w temacie
tak :D ja gram ;)
to mój pierwszy system
cena/wszystko w jednym podreczniku/kontakt mejlowy z autorem, ktory jest bardzo miłym czlowiekiem :)
no a sam system bardzo dobry
oficjalnie umarl... bo juz kupic go raczej nie mozna
ale gdzies te podreczniki sa prawda? jeden u mnie, wbiurku wygryzł miejsce ksiazek do biochem :)
moze to naiwne, ale prowadziłem przez prawie rok PC tylko dla jednego gracza, po prostu nie miałem znajomych zainteresowanych RPG
teraz... mam 5 graczy którzy wczesniej woleli spotkac sie przy piwie pod blokiem i popluc na chodnik oraz dwie graczki
wakacje sie zblizaja, a my znów grzecznie pójdziemy do jakiegos lasku, rozłozymy kocyk i pograzymy sie nad zółta ksiazka ;)
tak tak
w PC graja, przynajmniej na Górnym Slasku :)
pozdrawiam

Prosilbym o dostosowanie postu do regulaminu forum - Chav

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość