Zrodzony z fantastyki

 
kicrebla
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 11, 2002 5:01 pm

Prezent dla MG prowadz±cego AD&D 3 rd

pt paź 11, 2002 5:22 pm

Witam, jaki prezent kupiæ mistrzowi gry ma ju¿ : <br /> <br />Players Handbook <br />Dungeon Master Guide <br />Monster Manual <br /> <br />my¶la³em o Epic level handbook (nawet przegl±da³em -piêkna sprawa) ale to jest chyba raczej dla wypasionych postacji a my najczêsciej zchodzimy z tego pado³u przy 5-6 poziomie maxymalnie. wiêc by le¿a³a i kurzy³a siê. <br /> <br />Potem przysz³o mi do g³owy Monster Manual 2 - ale wyczyta³em na tym forum ¿e tam te¿ s± wypasy potwory raczej do Epica wiêc to te¿ odpada. chyba..... <br /> <br /> <br />Manual of the Planes te¿ odpada bo nie przepada jak i my gracze za klimatem "Planetscape" by³a kiedy¶ taka gra cRPG "Planetscape tournament" to chyba te klimaty jak mniemam. <br /> <br />Oriental Adventures - odpada nie ten klimat. <br /> <br /> <br />ratunkuuuuuuuu - czy znajdzie siê co¶ przydatnego w trzecjej edycji........ <br /> <br />P.s. a jak by mu co¶ kupiæ z Forgotena...nie jestem MG wieæ siê nieorientuje....czy trzeba kupowaæ taki zestaw: <br /> <br />Players Handbook <br />Dungeon Master Guide <br />Monster Manual <br /> <br />czy MG mo¿e wplataæ FR do AD&D 3 ed........czy albo albo ...... <br /> <br />RATUNKU po 100 kroæ
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

pt paź 11, 2002 5:24 pm

Je¶li do co¶ do FR, to na pocz±tek proponuje Forgotten Realms Campaign Setting. Zawiera opis ¶wiata, nowe klasy presti¿owe i masê featów.
 
kicrebla
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 11, 2002 5:01 pm

pt paź 11, 2002 5:32 pm

thanks......sory ale jestem zwyk³ym playerem i bêde zadawa³ g³upie pytania.... <br />Czy MG mo¿e maj±c/korzystaj± z tych podrêczników do Ad&D co wymieni³em mo¿e nas postacjami z Adeków prowadziæ po ¶wiecje FR.... <br />chci³±by aby kniga by³a odrazu przydatna...finase u Mg narazie cinkie wiêc jak to siê wyklucz i FR / AD&D bêd± siê ze sob± gryz³y...wkoñcu to inne systemy pewno s± zupe³nie ine zasady, to odpada bo nastêpn± knige do Forgotena to pewno kupi za rok albo i d³u¿ej. <br />pozdrawiam
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

pt paź 11, 2002 6:02 pm

Lepszej rady niz Darklord dac nie mozna. <br />A Forgotten Realms Campaign Setting jest niezbednym uzupelnienim posiadanych przez Was ksiazek... chyba ze gracie w swiecie "autorskim".
 
kicrebla
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 11, 2002 5:01 pm

pt paź 11, 2002 6:07 pm

heh Wielkie dziêki....nie wiem co znaczy graæ w ¶wiecie autorskim ....ale jak mówicje ¿e siê do Adeków przyda to super.....chyba j± zakupie.
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

pt paź 11, 2002 6:30 pm

W "swiecie autorskim" znaczy, ze Wasze przygody rozgrywaja sie w swiecie wymylonym przez Waszego mistrza gry. Jesli tak nie jest, to znaczy ze mistrz korzysta ze swiata firmowego i Darklord zaproponoawl tu najpopularniejszy Forgotten Realms. Ostrzegam jednak, ze ta ksiazka kosztuje w Warszawie (tutejsze ceny znam) 150 PLN.
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

pt paź 11, 2002 6:42 pm

Ja korzystam z tego, o ktorym wspomniales i z ksiegarni Bellona (I pietro) na Krakowskim Przedmiesciu, kolo salonu Mercedesa, naprzeciwko tego drogiego hotelu... jak mu tam...
 
Awatar użytkownika
bukwa
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 08, 2003 12:48 pm

Zakupy

pt paź 11, 2002 7:07 pm

<!--QuoteBegin-Anonymous+-->
Anonymous pisze:
<!--QuoteEBegin-->P.S. Jeszcze jedna prośba ......podpowiedzcje adresy sklepów w Warszawie gdzie tą knige można zdobyć...
<br />Zobacz wątek Gdzie kupować materiały do *D&D? http://dnd.pl/viewtopic.php?t=187
 
kicrebla
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 11, 2002 5:01 pm

pt paź 11, 2002 7:18 pm

Thanks i sory ¿e niezauwa¿y³em tego na forum...pozdrawiam
 
Madril
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 361
Rejestracja: ndz lip 07, 2002 5:33 pm

pt paź 11, 2002 7:50 pm

FRCS to moim zdaniem bardzo dobry wybor :) <br />Dzis dostalem ten podrecznik i BARDZO mi sie podoba, niech Twoj MG sprobuje byc niezadowolony :evil:
 
Rend
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 3065
Rejestracja: sob paź 05, 2002 9:03 pm

Re: Prezent dla MG prowadzącego AD&D 3 rd

pt paź 11, 2002 10:30 pm

<!--QuoteBegin-kicrebla+-->
kicrebla pisze:
<!--QuoteEBegin-->Witam, jaki prezent kupić mistrzowi gry ma już : <br /> <br />Players Handbook  <br />Dungeon Master Guide <br />Monster Manual <br /> <br />
<br />No coż możecie mu kupić "Sword & Fist", Tome & Blood", "Song & Silence", lub "Masters Of The Wild". Będzi mogli wspolnie rozwijać Wasze (tzn. Graczy) postacie, a DM będzie mogł tworzyć lepsze zaawansowane wersje potworów. <br /> <br />Ew. "Psionic Handbook" chyba jest dostępne
 
kicrebla
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 11, 2002 5:01 pm

pt paź 11, 2002 10:50 pm

ha...dziêki....tylko teraz co wybraæ ju¿ by³em zdecydowany na "Forgotten Realms Campaign Setting" .......a to co wymieni³e¶ jest do 3-ej edycji ?
 
kicrebla
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 11, 2002 5:01 pm

pt paź 11, 2002 10:53 pm

ha...dziêki....tylko teraz co wybraæ ju¿ by³em zdecydowany na "Forgotten Realms Campaign Setting" .......a to co wymieni³e¶ jest do 3-ej edycji ?
 
Rend
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 3065
Rejestracja: sob paź 05, 2002 9:03 pm

pt paź 11, 2002 10:57 pm

<!--QuoteBegin-kicrebla+-->
kicrebla pisze:
<!--QuoteEBegin-->ha...dzięki....tylko teraz co wybrać już byłem zdecydowany na  "Forgotten Realms Campaign Setting" .......a to co wymieniłeś jest do 3-ej edycji ?
<br /> <br />Wszystko stosuje się do 3rd. Edycji, i do FR. Tylko "Psionica" nie jestem pewien (FR to świat nie psioniczny, z paroma wyjątkami. Ale może przeniesiecie się kiedyś do innego świata gdzie PSI rządzi np. "Dark Sun"http://www.dnd.pl/viewtopic.php?t=260)
 
Rend
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 3065
Rejestracja: sob paź 05, 2002 9:03 pm

pt paź 11, 2002 11:23 pm

Aha jeśli chodzi o PSI to jest oddzielne sub-forum: <br /> <br />http://www.dnd.pl/viewforum.php?f=13
 
kicrebla
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 11, 2002 5:01 pm

pt paź 11, 2002 11:34 pm

dziêki....bêde zaraz luka³...i zdecyduje wkoñcu co zakupiæ....zosta³o mi niewiele czasu na decyzie.....Pzdr
 
kicrebla
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 11, 2002 5:01 pm

pt paź 11, 2002 11:39 pm

dziêki....bêde zaraz luka³...i zdecyduje wkoñcu co zakupiæ....zosta³o mi niewiele czasu na decyzie.....Pzdr
 
kicrebla
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 11, 2002 5:01 pm

sob paź 12, 2002 12:13 am

Postanowi³em...dziêki Rend za rady....ale po zachwytach jakie wyczyta³em w siecji nad jako¶ci± wydania i tre¶ci± ...kupuje "Forgotten Realms Campaign Setting"..... <br /> <br />O tym co wymieni³ê¶ te¿ czta³em...i musze powiedziêc ¿e te¿ bardzo przydatne.....tylko najlepiej by³o by kupiæ odrazu te trzy ¿eby przy wybieraniu postacji wszytkie te profesje mia³y równe szanse. <br />Ale pewno ktura¶ z nich bedzie nastêpna.....albo...."Lords of Darkness"....to te¿ mam na oku.....mo¿e na nastêpne udziny MG.
 
kicrebla
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 11, 2002 5:01 pm

sob paź 12, 2002 3:08 pm

niestety [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] w ca³ej Warszawie niema "Forgotten Realms Campaign Setting" obiecha³em chyba wszystkie sklepy w Wawie....(podobno dostawca zawali³ i to jest chwilowo nieosi±galne)...by³em nawet na Pu³awskiej....i Brazylijskiej....wkoñcu naby³em......"FR Faith and Pantheons"....mam nadzieje ¿e to te¿ przyda siê MG.
 
Anonim_1

sob paź 12, 2002 3:54 pm

Przyda się na pewno, jednak bez Forgotten Realms Campagin Setting przydatność będzie niewielka. IMHO lepiej byś zrobił zamawiając FRCS np. w Isie, zamiast kupować coś "jak najszybciej".[/i]
 
kicrebla
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 11, 2002 5:01 pm

sob paź 12, 2002 4:00 pm

Niestety MG ma urodziny dzisiaj wiêc zamawianie niewchodzi³o w gre ...a pomys³ wpad³ w ostatniej chwili.... <br />Nastêpnym razem czyli pewno na nastêpne urodziny Dostanie FRCS. <br />Mam nadzieje ¿e jednak siê przyda.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości