Zrodzony z fantastyki

 
Bulkers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 462
Rejestracja: sob wrz 21, 2002 12:13 pm

Opowiadanie forumowe - komentarze

sob gru 14, 2002 2:32 am

Założyłem ten temat by wszelkie komentarze, krytyki i pretensje zamieszczać tutaj i nie zaśmiecać tematu "Opowiadanie forumowe", które powinno być kontynuowane, a nie przecinane komentarzami.

(Moderatorzy - w razie czego, prośba do Was, o pilnowaniu tego porządku)
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2010 7:50 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Niziolica
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 230
Rejestracja: czw paź 03, 2002 4:18 pm

sob gru 14, 2002 9:27 pm

Komentarz: świetnie się spisałeś! Krytyka: niedoinformowanie (jak ma na imię ten mały, co?)... Pretensja: skomplikowałeś mi życie, nie wiem teraz, jaki panteon w to wmieszać...
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2010 7:50 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Dragonik__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 310
Rejestracja: sob maja 25, 2002 11:51 pm

sob gru 14, 2002 10:29 pm

Panteon? Chodzi o bogów? :) możecie włożyć jakiego chcecie (lecz z umiarem) najlepiej jakby to byli bogowie z podręcznika do D&D - Player's Handbook - tą książkę mają wszyscy (mam taka cicha nadzieje).

Następną osobą na liście jest Rincewind - ma tydzień na napisanie kolejnej części. Potem bynajmniej jest Niziolica :)

Pozdra,

Dragonik
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2010 7:51 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Bulkers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 462
Rejestracja: sob wrz 21, 2002 12:13 pm

sob gru 14, 2002 11:25 pm

Co do imion, rzeczywiście unikałem ich jak ognia. Ciężko przychodzi mi wymyślania takich skomplikowanych słów, szczególnie o 2. w nocy więc pozostawiam ten problem następnym autorom :mrgreen: (zważywszy na krytykę imienia "Calim" chyba dobrze robię).

Dragonik - mógłbyś przedstawić pełniejszą listę, Rincewind, Niziolica i ???, kto jest jeszcze chętny? A Ty sam nie piszesz, drogi Smoczku?

Niziolica - szykuj się na najgorsze, Rincewind pewnie tak zakręci fabułę... Poza tym mam taki pomysł, by każdy z piszących wprowadzał własnego bohatera do opowieści. Po pełnej rundzie mielibyśmy grono dawnych przyjaciół Calima.

Co do świata, niech będzie w miarę wyważony, ani heroic ani dark (wiem, momentami te moje wypociny to istny dark), trochę magii, ale nie za dużo, podstawowe rasy, tak by każdy, nawet nie znający dobrze DnD mógł się w tym połapać...
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2010 7:51 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Dragonik__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 310
Rejestracja: sob maja 25, 2002 11:51 pm

sob gru 14, 2002 11:34 pm

[quote=Bulkers]Co do imion, rzeczywiście unikałem ich jak ognia. Cięzko przychodzi mi wymyślania takich skomplikowanych słów, szczególnie o 2. w nocy więc pozostawiam ten problem następnym autorom :mrgreen: (zważywszy na krytykę imienia "Calim" chyba dobrze robię).[/quote]Hmm.. imiona?? Ja lubie wymyślać imiona :) zawsze ktoś może się zgłosić do mnie.

[quote=Bulkers]Dragonik - mógłbyś przedstawić pełniejszą listę, Rincewind, Niziolica i ???, kto jest jeszcze chętny? A Ty sam nie piszesz, drogi Smoczku?[/quote]Nie pisze, bo to wszystko redaguje i jakoś nie chce się sprawdzić w pisaniu - może kiedyś :)

A pełniejsza lista:

1. Bulkers

2. Rincewind

3. Niziolica

4. Merlin

5. Mithrandir

6. Zbrozło

7. Darklord

8. Shadowblade

9. Tomasir

Oczywiście lista jest otwarta (i każdy może odejść - nie ze wszystkimi gadałem..) .. każdy może się zapisać - [email protected] lub GG: #1667896 (lub PW na forum)

[quote=Bulkers]Niziolica - szykuj się na najgorsze, Rincewind pewnie tak zakręci fabułę... Poza tym mam taki pomysł, by każdy z piszących wprowadzał własnego bohatera do opowieści. Po pełnej rundzie mielibyśmy grono dawnych przyjaciół Calima.[/quote]Dobry pomysł - dzięki temu każdy będzie miał swojego ulubionego "bohatera" - oczywiście nie zapominając o głównym :evil:

[quote=Bulkers]Co do świata, niech będzie w miarę wyważony, ani heroic ani dark (wiem, momentami te moje wypociny to istny dark), trochę magii, ale nie za dużo, podstawowe rasy, tak by każdy, nawet nie znający dobrze DnD mógł się w tym połapać...[/quote]Tak jak mówiłem - normalny świat - bez żadnych przekrętów. Czyste D&D w jak najpro[/quote]Dobry pomysł - dzięki temu każdy będzie miał swojego ulubionego "bohatera" - oczywiście nie zapominając o głównym :evil:

[quote=Bulkers]Co do świata, niech będzie w miarę wyważony, ani heroic ani dark (wiem, momentami te moje wypociny to istny dark), trochę magii, ale nie za dużo, podstawowe rasy, tak by każdy, nawet nie znający dobrze DnD mógł się w tym połapać...[/quote]Tak jak mówiłem - normalny świat - bez rzadnych przekrętów. Czyste D&D w jak najprostszej odsłonie :)

A co do nastrojów to proszę zostawić standard nastrój - troshke tego.. nieraz tamtego. Żeby każdemu się coś podobało :)

Pozdra,

Dragonik
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2010 7:52 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Bulkers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 462
Rejestracja: sob wrz 21, 2002 12:13 pm

ndz gru 15, 2002 12:17 am

Dragonik pisze:
A pełniejsza lista:

1. Bulkers

2. Rincewind

3. Niziolica

4. Merlin

5. Mithrandir

6. Zbrozło

7. Darklord

8. Shadowblade

9. Tomasir
Czyli pętla zakończy się w połowie lutego 8) (jak wszystko dobrze pójdzie).

Ładny szmat czasu, ciekawe jak to będzie wyglądać - "więcej niż dwóch to już banda" - jak mawia znajomy, każdy inne pomysły, inna wyobraźnia i warsztat, inny pogląd na świat i na fantasy, będzie się działo.
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2010 7:53 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Dragonik__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 310
Rejestracja: sob maja 25, 2002 11:51 pm

ndz gru 15, 2002 9:14 am

No i właśnie o to chodziło w tym opowiadaniu - to będzie bardzo ciekawe, bo każdy coś znajdzie i coś kogoś zadowoli 8) A te 9 osób, to nie wszyscy, bo jeszcze dużo osób zapewne się zapisze :evil:

Pozdra,

Dragonik
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2010 7:53 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Bulkers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 462
Rejestracja: sob wrz 21, 2002 12:13 pm

ndz gru 22, 2002 5:01 pm

Jak Wam się podoba tekst Rincewinda?

Dla mnie w porządku, choć mógłby być trochę dłuższy i rozbudowany, ale nie powiem, czyta się miło i pomysł, chociaż naciągany (heh, ta królewna) całkiem sympatyczny. A Gulfner może być ciekawą postacią...
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2010 7:53 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Dragonik__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 310
Rejestracja: sob maja 25, 2002 11:51 pm

ndz gru 22, 2002 6:27 pm

Może być :) teraz Niziolica musi napisać następna część :) ciekawe jak jej wyjdzie..

Pozdra,

Dragonik
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2010 7:54 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Niziolica
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 230
Rejestracja: czw paź 03, 2002 4:18 pm

pn gru 23, 2002 1:57 pm

Nie podobają mi się te uśmiechniki, Dragoniku :evil: ... Czekaj, zafunduję coś takiego, że nie będziesz miał prawa się śmiać! Buhahahahaha!!!
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2010 7:54 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Dragonik__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 310
Rejestracja: sob maja 25, 2002 11:51 pm

pn gru 23, 2002 2:37 pm

Niee.. tylko nie to!! Nie uda ci się zabić smoka ...

Niziolica: na kiedy będzie gotowe opowiadanie??

Pozdra,

Dragonik
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2010 7:55 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Niziolica
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 230
Rejestracja: czw paź 03, 2002 4:18 pm

pn gru 23, 2002 4:08 pm

Piszę ostatnie zdania. Jeśli trening łucznictwa skończy się przed dziesiątą wieczorem, to dzisiaj Ci wszystko wyślę.
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2010 7:55 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Niziolica
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 230
Rejestracja: czw paź 03, 2002 4:18 pm

pn gru 23, 2002 4:09 pm

Piszę ostatnie zdania. Jeśli trening łucznictwa skończy się przed dziesiątą wieczorem, to dzisiaj Ci wszystko wyślę.
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2010 7:55 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Niziolica
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 230
Rejestracja: czw paź 03, 2002 4:18 pm

pn gru 23, 2002 6:15 pm

No, stało się. Dnia 23 grudnia 2002 roku o godzinie 18.19 została wysłana kolejna część opowiadania... Uff... Ale się namęczyłam... Ponad 3 strony timesem (czcionka: 12) w Wordzie...
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2010 7:55 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Dragonik__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 310
Rejestracja: sob maja 25, 2002 11:51 pm

pn gru 23, 2002 6:17 pm

Gdzie wysłane?? O co chodzi?? :) acha.. sprawdziłem e-maila :) ciekawe jak to wyszło - zabieram się do czytania!

Pozdra,

Dragonik
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2010 7:56 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Rince__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 373
Rejestracja: wt paź 08, 2002 7:15 pm

wt gru 24, 2002 1:52 pm

Moje gratulacje Niziolico!! Świetna praca. Podoba mi się szczególnie sposób odegrania mojej postaci :mrgreen:

Aktualizacja

Kończąc swoją cześć zostawiam następcom wolną rękę.Z moją postacią(Gulfner) można zrobić co się zechce ale wara od postaci Bulkersa i Niziolicy.
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2010 7:56 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości