Zrodzony z fantastyki

 
Molobo
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5011
Rejestracja: pt cze 28, 2002 11:29 pm

Ca³kiem nowy setting WotC!!!!

wt sty 28, 2003 1:10 am

Przeczyta³em dok³adnie cytat Darklorda w d20 Modern i mnie uderzy³o -to nie dodatek do D20 Modern ale ca³kiem nowy setting D20 FUTURE <br /> <br />This scoop from "MadBlue" -- "I just got my copy of the March/April issue of Dungeon/Polyhedron, and read that a "d20 Future" expansion for d20 Modern is scheduled for release in 2004. It looks like it will be for SF campaigns what d20 Modern is for modern ones. The kinds of settings the game will cover include 'cyberspace action-adventures (a la The Matrix), deep-space "bug hunts" (a la Aliens), futuristic technothrillers (a la Minority Report) and dystopian visions of future Earth (a la Bladerunner)'. It will have rules for cybernetics, space travel and zero-g-combat, radiation poisoning, surviving hostile planetary environments, genetic manipulation, etc. The article also mentioned new advanced classes, new skills, new feats, futuristic technology, aliens, androids, mutations, psychic powers and 2-4 ready-to-play campaigns will be included in d20 Future." <br /> <br /> <br />WOW-dreams can come true :mrgreen: <br />Tak w³a¶nie wyobra¿a³em sobie D20 Modern <br />Nie mogê siê doczekaæ! <br />A co wy o tym s±dzicie?
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

Re: Ca³kiem nowy setting WotC!!!!

wt sty 28, 2003 8:09 am

<!--QuoteBegin-Molobo+-->
Molobo pisze:
<!--QuoteEBegin-->[...]A co wy o tym s±dzicie?
<br />Wed³ug mnie bêdzie to bardziej atrakcyjne od samego d20 Modern 8) . Lubiê s-f a ten setting mo¿e siê okazaæ ca³kiem mi³y w prowadzeniu. A przy okazji kilka rzeczy bêdzie mo¿na wci±gn±æ do Star Wars :) , w które te¿ grywam. <br /> <br />Mam nadziejê, ¿e w nied³ugim czasie doczekamy siê "zajawek" i/lub dok³adniejszych danych.
 
Ristofan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 327
Rejestracja: czw sie 22, 2002 1:47 pm

wt sty 28, 2003 10:07 am

A propos - jest gdzies moze Fallout D20? <br />Moglbym zrobic sam, ale po co, jesli jest w sieci? <br />Btw. Co na to ISA? Czy ma w kontrakcie wydanie D20 Modern/Future?
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

wt sty 28, 2003 10:15 am

<!--QuoteBegin-Ristofan+-->
Ristofan pisze:
<!--QuoteEBegin-->A propos - jest gdzies moze Fallout D20? <br />Moglbym zrobic sam, ale po co, jesli jest w sieci?[...]
<br />Wydawnictwo Portal szukuje co¶ podobnego - Neuroshima. <br /><!--QuoteBegin-Ristofan+-->
Ristofan pisze:
<!--QuoteEBegin-->[...]Co na to ISA? Czy ma w kontrakcie wydanie D20 Modern/Future?
<br />Maj± zamiar wydawaæ to samo co WotC, wiêc raczej to te¿ znajdzie siê w planach wydawniczych.
 
Ristofan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 327
Rejestracja: czw sie 22, 2002 1:47 pm

wt sty 28, 2003 11:15 am

<!--QuoteBegin-Darklord+-->
Darklord pisze:
<!--QuoteEBegin--><!--QuoteBegin-Ristofan+-->
Ristofan pisze:
<!--QuoteEBegin-->A propos - jest gdzies moze Fallout D20? <br />Moglbym zrobic sam, ale po co, jesli jest w sieci?[...]
<br />Wydawnictwo Portal szukuje co¶ podobnego - Neuroshima.
<br />Tak, wiem, ale chodzi mi o system oparty o D20 - szczerze mowiac sam jestem w stanie opracowac nowy system RPG dla Fallouta, ale myslalem o czyms w D20... Moze ME AND I zrobimy cos takiego... byloby to ciekawe. Niestety - graficzna strona lezy [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] <br /><!--QuoteBegin-Darklord+-->
Darklord pisze:
<!--QuoteEBegin--><!--QuoteBegin-Ristofan+-->
Ristofan pisze:
<!--QuoteEBegin-->[...]Co na to ISA? Czy ma w kontrakcie wydanie D20 Modern/Future?
<br />Maj± zamiar wydawaæ to samo co WotC, wiêc raczej to te¿ znajdzie siê w planach wydawniczych.
<br />Niby tak, ale z tego co wiem to np. zaslona MP jest "niechetna" czescia kontraktu. Pozatym wydaje sie, ze chca wydawac glownie do D&D (czyli bez ModernD20). <br />I jeszcze jestem ciekaw jak strona finansowa?
 
Darius__
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 906
Rejestracja: pn paź 21, 2002 8:24 pm

wt sty 28, 2003 9:04 pm

Fallouta ¶ci±gn±³em z netu ju¿ dawno temu - sporych gabarytów podrêcznik podstawowy + settingi, rozszerzenia zasad, itp. Nie jest to jednak d20.
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

sob lip 26, 2003 10:13 am

A teraz trochê o kolejnym nowym settingu: <br /> <br />Na stronie GamingReport.com zamieszczono informacjê o nowym settingu do D&D - Eberronie. Mo¿na o nim poczytaæ w dwóch artyku³ach: The New D&D Campaign Setting is… oraz New Campaign Setting - Eberron - Pictures. <br /> <br />Maj± siê w nim pojawiæ: <br />-unikalne kultury <br />-bardziej zurbanizowane i zindustrializowane spo³eczeñstwo (ale nadal w realiach bardziej ¶redniowiecznych) <br />-silna obecno¶æ prehistorycznych istot jak dinozaury <br />-oczywi¶cie nowe czary, atuty i klasy presti¿owe <br />-wprowadzenie Action Point System z d20 Modern
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

śr lip 30, 2003 4:54 pm

Na stronie GamingReport.com zamieszczono kolejne zdjêcia z nowego settingu do D&D - Eberronu. Mo¿na je przejrzeæ tutaj.
 
Awatar użytkownika
Darklighter
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1600
Rejestracja: wt lut 08, 2005 8:02 pm

pt gru 05, 2003 4:53 pm

Moridin SWRPGNetworkpodaje: <br />
Since the most recent Wizards of the Coast catalogue has hit retailers, I can finally talk about that "top secret" project for WotC. It's d20 Future, the upcoming science fiction sourcebook intended for use with the d20 Modern game. My co-authors are Star Wars RPG veterans JD Wiker and Christopher Perkins, and the book is due out in August of next year. I've already completed my work on the book, but it gives me great pleasure to finally be able to say I worked on it. Check out a WotC product catalogue for more information.
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

sob gru 06, 2003 11:30 am

Ja ostatnio się doczytałem że D20 FUTURE jednak będzie rozszeżeniem do D20 MODERN. Zresztą na jednym z czatów twórcy powiedzieli że do granie potrzebny będzie D20 Modern. Ja już od dawna czekam na D20 FUTURE. Będę miał gotową mechanikę do mojego świata SF. :mrgreen:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość