Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
baran666
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 154
Rejestracja: sob cze 21, 2003 7:43 pm

śr sty 22, 2003 10:34 am

W naszej druzynie (zbalansowanej tak jak powiedzial wczesniej Ristofan) <br />to ja jestem Rogue. Nie jestem ani zadnym szpanerskim zabojca w czerni ani zlodziejaszkiem podwedzajacym sakiewki. Jestem zwyklym czlonkiem druzyny tak jak inni, ze swoimi umiejetnoscami, ktorych uzywam dla dobra reszty (Rozbrajanie pulapek, otwieranie zamkow, sneak attack, czytanie z warg itd.) jednak ze wzgledu, ze lubie czasami poszalec wykonuje najbardziej ryzykowne zadania. Jestem halflingiem wiec nawet niezle mi to wychodzi. :wink: <br />Owszem, ostatnia postac stracilem, gdy wielki wahadlo odcielo jej leb, a poprzednia przewrocila sie w pokoju w ktorym po 5 sek ostrza wszystko siekaja (niezdazylem wstac i zwiac [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] )
 
Muad'Dib
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 499
Rejestracja: pt wrz 27, 2002 8:59 am

sob sty 25, 2003 11:33 pm

w mojej ekipie rogue pelni role przesmiewcy/naiwniaka(mimo int18)/zwiadowcy/desantu na tyly wroga/sapera(oczywiscie) i wielu wielu innych. jest dobrym wojem, dobrym zwiadem tylko magiem dobrym nie jest (wogole nie jest). do tego jest niziolkiem (a jakze inaczej) ktory wszedzie wejdzie i sie zmiesci. wszedobylskim kurduplem lasym na komplementy, ktorego wszyscy czasem maja dosc, ale ktorego wszyscy uwielbiaja i ktorego ptrzebuja. <br />to tylko jedna z drog rozwoju rogua, ale ta ktora najbardziej mi przypadla do gustu. <br />i zgadzam sie ze rogue to nie zaden zlodziej tylko lotrzyk 8-)
 
Vankar of Helm
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 81
Rejestracja: pt sty 17, 2003 8:05 pm

śr sty 29, 2003 6:29 pm

?otrzyk jest zlodziejem w³a¶ciwie tylko w grze 1 vs. 1. Inaczej jest saperem i wojem wsparcia, czasem ³ucznikiem (elf). Ta profesja jest stara jak ¶wiat ale nie widzê jak mo¿e rozwijaæ zdolno¶ci kradzie¿y w grupie.
 
Mateo__
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1909
Rejestracja: śr wrz 18, 2002 8:28 pm

śr sty 29, 2003 8:11 pm

Nie bardzo rozumiem ... co to jest kradzie¿ 1v1 i kradzie¿ w grupie?
 
Vankar of Helm
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 81
Rejestracja: pt sty 17, 2003 8:05 pm

czw sty 30, 2003 1:17 pm

Gdy gra siê mistrz vs. gracz wtedy z³odziej rozwija skrzyd³a. Je¶li gra³e¶ kiedy¶ w Thiefa albo po prostu wyobra¿a³e¶ sobie z³odziejsk± akcjê na, np. dobrze strze¿on± willê to wiesz o czym mówiê. A wej¶cie tam z wojownikiem, paladynem i mnichem jest po prostu bez sensu. Dzia³anie w grupie to nie to co tygryski-w³amywacze lubi± najbardziej. Solo to jest to. Wiêc w dró¿ynie z³odziej ma podciête skrzyd³a i koñczy jako saper. <br /> <br />Co innego oczywi¶cie je¶li dru¿yna jest do tego specjalnie zrobiona i dobrana ale raczej to siê ¿adko zdarza. Ja tego nie spotka³em.
 
IronNasa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: pn sty 27, 2003 10:06 pm

czw sty 30, 2003 1:40 pm

U mnie jest z³odziejem, zwiadowc± - stoi z ty³u i strzela z ³uku oprócz tego ma sztylet na zachodzenie osób z ty³u. <br />Jest bardzo potrzebn± postaci± poniewa¿ umie chodziæ jak cieñ i otwiera nies³yszalnie zamki itd ;]]
 
Mateo__
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1909
Rejestracja: śr wrz 18, 2002 8:28 pm

czw sty 30, 2003 1:46 pm

A Vankar rozumiem teraz, rzeczywi¶cie wiêkszo¶æ misji w których dzia³a z³odziej to typowe single player ... zwiad w domu, w³amanie itp. <br /> <br />Z drugiej strony dobrze skonstruowany rogue (niestety wiem ¿e rpgowcy zaraz zaczn± p³akaæ) oparty na 1 poziomie rangera, dobrze dobranych featach, albo lekko multiklasowany z fighterem jest bardziej zabójczy w walce ni¿ niejeden fighter
 
Awatar użytkownika
prEDOator
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 23, 2002 1:11 pm

czw sty 30, 2003 1:47 pm

Vankar of Helm a co powiesz o złych drużynach? A co powiesz o sytuacji, gdy rogue wychodzi noca potajemnie z karczmy przez okno? Zresztą kradzież to nie tylko włamiania. Nikt z teamu nie musi wiedzieć, że dana osoba kradnie. Idziemy jarmarkiem i wyciągamy z kieszeni przechodniów różne przedmioty tak, że team tego nie widzi. Albo: <br /> <br />"Dobra chłopaki, ja skoczę na chwilę do karczmy bo zostawiłem tam sztylet... wracam za 30 min" <br /> <br /> i idziemy kraść. Nie widzę większego problemu. <br /> <br />Mateo ma rację. Przy odpowiednim dobraniu zdolności i wykorzystaniu np. sneak attack rogue jest naprawdę zabójczy.
 
Mateo__
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1909
Rejestracja: śr wrz 18, 2002 8:28 pm

czw sty 30, 2003 1:54 pm

Mam nadzieje ¿e Ociek rozpisze swojego Rizzena (fakt ¿e robionego na nieco wy¿szym pointbuyu). Ale spokojnie tylko nieco gorsza postaæ mo¿na zrobic na standardowym 25
 
Ociek
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 50
Rejestracja: czw gru 12, 2002 9:22 am

czw sty 30, 2003 2:13 pm

Ju¿ ju¿ rozpisuje :) <br /> <br />Tiefling 1Renger/9Rogue PB30 CG <br /> <br />Trafienie podawa³em wy¿ej; 13/12/8/(HASTE)13 (miecz +2 i off +1 acid) <br /> <br />sneak 5k6 <br /> <br />Faets: Ambidexterity, two-weapon fighting, track, twinsword style, expetise, finezja w short sword, harmstring(ale nie polecam bo kiepski) lepiej ju¿ wzi±æ dodge lub focus :) i tak walczy siê jedn± broni± <br /> <br />statystyki: <br />str 12 (+2 item) = 14 <br />dex 19 (+2 rasa +2 pozy) (+4item) = 23 <br />con 14 <br />int 16 (+2 rasa) <br />wis 14 <br />cha 6 (-2 rasa) <br /> <br />hp 9*k6 + k10 = 64 <br /> <br />ac 25 +7 wand of shield = 32 <br /> <br />Hmmmm... no ale to jest postaæ przy której by³em bardzo sk±py :) najwy¿sza cecha z pb to 15. tak wiêc na PB25 mo¿e wyj¶æ troche gorzej [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img]
 
Akaradus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 154
Rejestracja: śr sty 08, 2003 7:56 pm

sob lut 01, 2003 11:25 am

Szczerze mówi±c to przekona³em siê, ¿e bez z³odzieja te¿ ³atwo idzie. To nie Baldur, gdzie na ka¿dym kroku jest pu³apka i zamek do otwarcia. Tam bez z³odzieja siê nie obejdzie, ale w sesyjnym RPG-owszem. Po prostu MP nie robi pu³apek, zamkniêtych drzwi i.t.p. Pod warunkiem, ¿e ¿yczy graczom jak najlepiej, a nie najgorzej, jak mój MP..........
 
Mateo__
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1909
Rejestracja: śr wrz 18, 2002 8:28 pm

sob lut 01, 2003 11:28 am

Podziwiam po raz drugi. U nas jak nie ma z³odzieja to jest naprawde ciê¿ko.
 
Haazi
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 95
Rejestracja: pt sty 31, 2003 3:37 pm

sob lut 01, 2003 1:21 pm

U nas rogue zawsze idzie w pierwszej linii zw³aszcza w podziemiech.Po prostu nawet je¶li nie wykryje i nie rozbroji pu³apki to j± zdetonuje (p³aci za w³asne b³êdy) [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img]
 
Akaradus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 154
Rejestracja: śr sty 08, 2003 7:56 pm

sob lut 01, 2003 8:48 pm

Tak naprawdê to wszystko zale¿y od Mistrza Podziemi.
 
Awatar użytkownika
Aragathor Roaringflame
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 6202
Rejestracja: wt lis 26, 2002 5:52 pm

sob lut 01, 2003 8:57 pm

U mnie w grupie ?otr działa jako Asasyn/Szpieg. <br />Dzięki temu drużyna zmniejsza możliwość złapania przez Straż Miejską. <br />(Cała drużyna jest zła)
 
Vankar of Helm
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 81
Rejestracja: pt sty 17, 2003 8:05 pm

pn lut 03, 2003 2:54 pm

Po prostu pu³apki sa bez sensu. Tak jest napisane w DMG. Sa ciekawe ale tylko w ma³ych ilo¶ciach i rzadko. Po prostu zbyt rzadko postacie w³a¿a do skarbców/krypt/grobowców. Bo przecie¿ w mie¶cie, na ³ace czy w ruinach ¶wiatynii nie ma pu³apek. To jest akcent ubarwiajacy niektóre scenerie, budujacy niepewno¶æ a nie niezbêdny element ka¿dego zamkniêtego pomieszczenia.
 
Mateo__
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1909
Rejestracja: śr wrz 18, 2002 8:28 pm

pn lut 03, 2003 2:59 pm

O pu³apki to jeden z najbardziej sensownych i ciekawych elementów gry. Bo premiuj± przewidywanie i my¶lenie. Jedyne co trzeba zrobic to wyrwaæ siê z my¶lenia o pu³apce tylko jako o dole z palami
 
Forever__
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: wt sty 21, 2003 12:27 pm

pn lut 03, 2003 3:08 pm

Czy wy naprawde widzicie tylko 1 zastosowanie ³otrzyka ?? <br />Przecie¿ to najbardziej uniwersalna klasa oto przyk³ady <br />1. Dyplomata (i to jaki) <br />2. Wojownik (kto wie czy nie lepszy niz zwyk³y) <br />3. Awanturnik (to taki co umie wszystkiego po trochu) <br />4. Z³odziej (czyli pu³apki i w³amania) <br />5. Zabujca (Tajne zlecenia) <br />6. Zwiadowca (kto sie lepiej skrada) <br />Mysle ze jak sie dobrze zastanowic to morzna znale¶æ wiêcej <br />U nas w dru¿ynie z³odziej robi za eksperta od wszystkiego
 
Vankar of Helm
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 81
Rejestracja: pt sty 17, 2003 8:05 pm

śr lut 05, 2003 2:17 pm

Teraz prowadzê dru¿ynê w której graczka chcia³a zrobiæ w³a¶nie takiego dyplomatê-³otra (lichwiarkê, bizneswoman :) ). Ale zamiast z³odzieja wybra³a klasê BN arystokratê. Jest do tego leprza bo nie posiada zabarwienia na wszystkoróbcê (cios w plecy + dyplomacja + rozbrajanie pu³apek + kupiectwo + skradanie siê + fa³szerstwo + walka rapierem + wyczucie pobudek + ... = jaki¶ mutant) <br />Z³odziej (³otrzyk) dobry jest na w³amywacza lub poszukiwacza przygód. Tak poza tym to oczywi¶cie wszechobecny SAPER.
 
Akaradus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 154
Rejestracja: śr sty 08, 2003 7:56 pm

czw lut 06, 2003 12:14 pm

W³a¶nie-klasy prestizowe. Dok³adnie nie wiem o co chodzi. Arystokraci itp. itd. Co to u licha ma byæ? (Mam na ten temat "¿adn±" wiedzê).
 
Szary Mag
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 64
Rejestracja: czw lut 06, 2003 10:24 am

czw lut 06, 2003 12:25 pm

W mojej dru¿ynie z³odziej jest debe¶ciakiem! Dobrze leje, a przy tym nie odnosi obra¿êñ, skrada siê, kradnie i zabija po cichu. ?otrzyk, nizio³ek rz±d :) zi!
 
Ociek
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 50
Rejestracja: czw gru 12, 2002 9:22 am

wt lut 11, 2003 8:48 am

<!--QuoteBegin-Szary Mag+-->
Szary Mag pisze:
<!--QuoteEBegin-->?otrzyk, nizio³ek rz±d :) zi!
<br />Bêdê siê chiba powtarza³ ale nizio³ek nadaje siê na ³otra jak kozia rzyæ na tr±bkê :) <br />ma³e to to, nie za szybkie bo nó¿ki krótkie, krótki miecz to dla niego broñ dwurêczna :wink:, same minusy... <br /> <br />no i oczywi¶cie najwa¿niejsza niedogodno¶æ. Co to za ³otr który w ciemno¶ci nie widzi w³asnego nosa. Buhahaha. Dzieciê nocy. przeca on wtedy nawet cienia nie widzi coby siê w nim ukryæ. <br /> <br />To ju¿ krasnal jest lepszym rogue...
 
Gilthoniel
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 24, 2003 7:15 pm

śr lut 12, 2003 8:28 pm

ostatni± bitwê graj±c ³otrzykiem by³em jedn± z trzech osób jakie prze¿y³y starcie z band± orków. zginê³o dwoch wojasów. dziêki ukradkowemu atakowi zosta³em najwiekszym wymiataczem. :evil: <br /> <br />cel mej wypowiedzi jest nastêpuj±cy: W 3ed ³otrzyk nie jest ju¿ tylko specem od pu³epek, ale i w wiêkszo¶ci przypadków lepszym wojownikiem od wojownika.
 
Haazi
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 95
Rejestracja: pt sty 31, 2003 3:37 pm

sob lut 15, 2003 8:59 pm

Mmmm,ja nie jestem przekonany co do bojowej skuteczno¶ci ³otrzyka.Zw³aszcza je¶li jest to halfling(minus do si³y nie mo¿e u¿ywaæ du¿ych broni-kótkim mieczem w³ada dwurecznie [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] ).W otwartym starciu ma ma³e szanse wygranej(ma³y hit dice),a ukrytego w cieniu mo¿na ³atwo ****** pewnym zakleciem.....................To zaklêcie jest BARDZO potêrzne.Mowa oczywi¶cie o tañcz±cych ¶wiat³ach(0 poziom:D).Fruwaj±ce p³omyki natychmiast o¶wietl± delikfenta no a wtedy kole¶ ma przejebane. <br /> <br />Co do broni-to jest taki fajny mieczyk(nasz dru¿ynowy rogue go ma),to jest pó³torak ale liczy siê jak miecz krótki :) .No i ma mnóstwo fajnych bonusów(jest chyba +2 albo +3 zadaje mnostwo dodatkowych dmg przeciw istotom z³ym a jeszcze dodatkowe przeciw istotom z negatywnej energii)Nazwa to chyba S³oneczne Ostrze-nie wiem dok³adnie.
 
Muad'Dib
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 499
Rejestracja: pt wrz 27, 2002 8:59 am

ndz lut 16, 2003 5:00 pm

<!--QuoteBegin-Ociek+-->
Ociek pisze:
<!--QuoteEBegin-->Bêdê siê chiba powtarza³ ale nizio³ek nadaje siê na ³otra jak kozia rzyæ na tr±bkê :)  <br />ma³e to to, nie za szybkie bo  nó¿ki krótkie, krótki miecz to dla niego broñ dwurêczna ;), same minusy... <br /> <br />no i oczywi¶cie najwa¿niejsza niedogodno¶æ. Co to za ³otr który w ciemno¶ci nie widzi w³asnego nosa. Buhahaha. Dzieciê nocy. przeca on wtedy nawet cienia nie widzi coby siê w nim ukryæ. <br /> <br />To ju¿ krasnal jest lepszym rogue...
<br />tiaaa.... rzeczywiscie.... beczkowoz w zielonym ubranku przemykajacy cieniem... fantastyczny pomysl. niziolek jest prawie tak dlugi jak krasnolud szeroki. krasnolud ma lape jak cialo niziolka. czy nie wydaje ci sie ze +1 do ataku i pancerza rekompensuje mu te straty? nie wspominajac o +4 do hide? <br />tak jak nigdy nie zaakceptuje elfa monka, tak samo nigdy nigdy nie zaakceptuje krasnoluda rogua czy polorka palladyna. <br />ja tez uwazam ze lotrzyk niziolek rzadzi. <br />sadzac po obrazku Ocieka pewnie uwaza inaczej
 
Mateo__
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1909
Rejestracja: śr wrz 18, 2002 8:28 pm

pn lut 17, 2003 10:47 am

Pardon ale to ze nie miesci Ci sie to w glowie nie znaczy ze nie jest dobrym pomyslem. Rogue krasnal spisuje sie lepiej w ¶rodowisku rogueowym (czyli w ciemno¶ci) ni¿ halfing ... ktory tak jak napisal Ociek nie widzi nawet czubka swojego nosa. <br /> <br />Przy nawet minimalnej ciemno¶ci halfing nie mo¿eu u¿ywaæ sneak attacku - bo jak byk stoi w PHB ze nie mozna sneak attackowaæ kogo¶ choæby z minimalnym concealment. <br /> <br />Wezmy inny aspekt - zamki i zatrute igie³ki ... kras ma +1 do forta z racji wyzszej kondycji oraz +2 do forta na truczny <br /> <br />We¼my to skradanie siê - nizio³ek ma owszem +4 do hide ale nie z powodów predyspozycji do bycia ³otrzykiem tylko z powodu bycia small (ten plus neguje mniejszy ud¼wig/mniejsza szybko¶æ/nakaz u¿ywania mniejszych bronii) <br /> <br />+1 do AC i trafienia - jak wy¿ej. To samo ma dajmy na to gnom ... który ma jeszcze low light. <br /> <br />Kras nie ma jakich¶ minusów do bycia ³otrzykiem. A plusów co niemiara ... <br /> <br />No a ta ¶lepota halfinga? Po¿al siê Bo¿e ... ³otrzyk który mo¿e dzia³aæ tylko w po³udnie ...
 
Ociek
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 50
Rejestracja: czw gru 12, 2002 9:22 am

wt lut 18, 2003 9:14 am

<!--QuoteBegin-Muad'Dib+-->
Muad'Dib pisze:
<!--QuoteEBegin-->sadzac po obrazku Ocieka pewnie uwaza inaczej
<br />ma³e sprostowanko :) Nie Ocieka tylko Oæka ale nie obra¿am siê... <br /> <br />A co do moich preferencji to spójrz wyrzej, tam rozpisa³em tieflinga rouge/renger, i porównaj go z nizio³kiem :) <br /> <br />A nizio³ jest kiepski na rogue i tyle :) wiem wiem ma klimat itd. ale to kiepski wybór. A co do krasnoludów rogue to zauwa¿, ¿e jak w ka¿dym spo³eczeñstwie musz± u nich byæ za równo dziwki jak i z³odzieje :) <br />Tak wiêc nie widzê nic sprzecznego w krasnoludzkim z³odzieju. Zawód jak zawód...
 
Muad'Dib
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 499
Rejestracja: pt wrz 27, 2002 8:59 am

wt lut 18, 2003 1:12 pm

wystarczy ze niziolek zlodziej nabedzie np. ring of low light vision, czy dark vision i od razu wszystkie minusy o ktore placzecie znikaja. na pocztkum fakt, ma lekko przechlapane. potem wypasione butki na speeda i juz same zalety. <br />pozatym rogue z defnicji nie uzywa ciezkiej broni. czy to niziol, czy polork <br />nie mozna przeciez rozwarstwic sparawy wzrostu i przydatnosci w danej klasie! przebog, to jest integralnie zwiazane! <br />sorki Oæku za tego ocieka. wiem jak przekrecanie nickow jest denerwujace. :-) <br />krasnolud owszem, moze byc roguem. ale taki wizerunek bardziej mnie smieszy niz wzbudza szacunek. tak jak krasnolud druid. nie kupuje tego. <br />Mateo - czy moglbys wypisac te "mnogie zalety" krasa? bo poza low lightem to zadnych nie widze...
 
Mateo__
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1909
Rejestracja: śr wrz 18, 2002 8:28 pm

wt lut 18, 2003 2:07 pm

Hehe bo nie czytasz: <br /> <br />1. darkvision (a nie lowlight) <br />2. +2 Will, Fort, Ref przeciwko czarom i czaropodobnym <br />3. +2 Fort przeciwko truciznom <br />4. +2 CON <br />5. Medium (mo¿e u¿ywaæ wiêkszych broni) <br />6. +2 Appraise - typowo rogueowy skill. <br /> <br />Oczywi¶cie Halfing ma wiele zalet i oczywi¶cie mo¿e sobie kupiæ pier¶cieñ darkvision za 12 000 i nawet Vorpal Shortsword za 75k Oraz wiele wiele innych ciekawych przedmiotów, co niezmienia faktu ¿e "go³y" halfiñski rogue jest w ciemno¶ciach bezbronny jak niemowle ...
 
Muad'Dib
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 499
Rejestracja: pt wrz 27, 2002 8:59 am

wt lut 18, 2003 2:43 pm

<!--QuoteBegin-Mateo+-->
Mateo pisze:
<!--QuoteEBegin--> <br />1. darkvision (a nie lowlight) <br />2. +2 Will, Fort, Ref przeciwko czarom i czaropodobnym <br />3. +2 Fort przeciwko truciznom <br />4. +2 CON <br />5. Medium (mo¿e u¿ywaæ wiêkszych broni) <br />6. +2 Appraise - typowo rogueowy skill.  <br />
<br />1. sorki, mój b³ad - g³upie zapomnienie <br />2. to by sie zgadza³o. "a¿" o 1 wiecej niz nizio³ek <br />3. po co z³odziejowi fort? przeciwko truciznom? to oni u¿ywaj± trucizn, a nie przeciwko nim trucizn siê u¿ywa <br />4. roguowi nie potrzeba du¿o HP. gdyby by³o potrzeba, rzuca³ by k8 lub k10, a nie k6 <br />5. to by siê czêsciowo zgadza³o. tylko jaki sens jest w u¿ywaniu wiêkszej broni któr± ciêzej schowaæ? pó¼niej magia & wypasione HPki i tak wszystko równaj±. <br />6. to by siê ewidentnie zgadza³o. <br />wg. mnie, sens maj± punkty 1, 2 i 6 <br />i dlaczego przy nizio³kach jest napisane: "favored class - rogue"? <br />pozdra, Muad'Dib

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość