Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 53
 
Rend
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 3065
Rejestracja: sob paź 05, 2002 9:03 pm

śr sty 29, 2003 8:04 pm

Znaleźliśmy jakąś starą mapę, ale nie byliśmy pewni czy nie jest fałszywa. <br />MAG: Czy mogę na nią rzucić Wykrycie Kłamstwa? <br />DM: O ile zmusisz ją do mówienia. <br />:)
 
Florian__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 132
Rejestracja: czw sty 30, 2003 10:43 pm

ndz lut 02, 2003 11:22 pm

Dawno temu za czasów m³otka: <br />Mistrzowa³em jak zwykle, mój kumpel, elf, wchodzi do sklepu: <br />Sklepikarz: Dzieñdobry panu! <br />Elf: Pan to chyba do mê¿czyzny... <br />Tak siê wtedy brechtali¶my, ¿e zagrali¶my 1/4 przygody...
 
Horr
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 859
Rejestracja: sob lis 16, 2002 10:24 am

czw lut 06, 2003 10:31 am

Wpis na karcie postaci jednego z graczy: <br />"?uk krótki; amunicja 20 szcza³" <br />?a³ 8)
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

czw lut 06, 2003 10:41 am

Mój gracz miał w ekwipunku: <br /> <br />rast blejd szort słort
 
Horr
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 859
Rejestracja: sob lis 16, 2002 10:24 am

czw lut 06, 2003 10:49 am

W³a¶ciwie to nie wiadomo czy w taki wypadku ¶miaæ siê, czy p³akaæ. Bojê siê o to spo³eczeñstwo, powa¿nie!
 
The Raven__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 572
Rejestracja: ndz maja 26, 2002 1:03 pm

czw lut 06, 2003 12:06 pm

Mówisz o szort s³ordzie czy o tych postach których ju¿ nie ma? :)
 
Bilbo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 106
Rejestracja: sob lis 23, 2002 1:50 pm

czw lut 06, 2003 4:29 pm

Dzisiejsza sesja: <br />Gracze ledwo co przekonuj± nagê, ¿e s± emisariuszami z wa¿n± misj± dotycz±c± tego grobowca (emisariusze budowali takie grobowce). Gdy naga z ¿yczliwo¶ci± zaoferowa³a graczom pomoc m.in w rzucaniu czarów... jeden zapyta³ siê jej... a w³a¶ciwie kto le¿y w tych sarkofagach? :wink: Có¿ ich poziomy wynosi³y 2 a skala wyzwania nagi... byla wy¿sza.
 
Arashi__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 107
Rejestracja: ndz cze 23, 2002 9:50 pm

pt lut 07, 2003 4:05 pm

Sesja z niedzieli: buszujemy po jakiej¶ twierdzy. W³azimy do biblioteki, a tam siedzi maguska. Wszyscy kamuflujemy siê za rega³ami, a qmpel (o d³uuuugim sta¿u w RPG) wychodzi na ¶rodek i mówi "Dzieñ dobry"... <br />Nie muszê dodawaæ, ¿e mog³o siê to dla nas skoñczyæ tragicznie, dla owego kumpla zw³aszcza (najmniej hp z ca³ej dru¿yny)...
 
Florian__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 132
Rejestracja: czw sty 30, 2003 10:43 pm

pt lut 07, 2003 5:04 pm

<!--QuoteBegin-Arashi+-->
Arashi pisze:
<!--QuoteEBegin-->Sesja z niedzieli: buszujemy po jakiej¶ twierdzy. W³azimy do biblioteki, a tam siedzi maguska. Wszyscy kamuflujemy siê za rega³ami, a qmpel (o d³uuuugim sta¿u w RPG) wychodzi na ¶rodek i mówi "Dzieñ dobry"... <br />Nie muszê dodawaæ, ¿e mog³o siê to dla nas skoñczyæ tragicznie, dla owego kumpla zw³aszcza (najmniej hp z ca³ej dru¿yny)...
<br />Szczerze mówiaæ ja zachowa³bym siê tam samo jak kumpel :)
 
Arashi__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 107
Rejestracja: ndz cze 23, 2002 9:50 pm

pt lut 07, 2003 5:08 pm

Jeste¶ pewien ¿e te¿ by¶ tak zrobi³? Graj±c ³otrzykiem, kryj±cym siê w cieniu i atakuj±cym znienacka? My¶my do tej twierdzy nie wpadli na herbatkê, tylko j± z³upiæ. Wszystko co ¿ywe mia³o prawo nas stamt±d wyprosiæ przy u¿yciu fireballa czy innej brutalnej si³y...
 
Ghazad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 07, 2003 11:08 am

pt lut 07, 2003 5:47 pm

I moja sesja jako MG w warhammca <br />Podpowiadam graczowi zeby zrobil mape (wchodzili wlasnie do podziemi) <br />nagle ow kumpel zaczal robic jakies dziwne ruchy rekoma i glupie miny <br />chwile pozniej dowiedzielismy sie ze uslyszal ze ma zrobic malpe <br /> <br />do dzis dnia sie z tego smiejemy
 
Florian__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 132
Rejestracja: czw sty 30, 2003 10:43 pm

pt lut 07, 2003 6:11 pm

Je¶li gra³bym moj± star± postaci± z WFRP (dobry medyk) to jak najbardziej. A co by³o potem? Czarodziejka by³a przyja¼nie nastawiona, czy kolega skoñczy³ jako kupa szarego py³u?
 
Arashi__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 107
Rejestracja: ndz cze 23, 2002 9:50 pm

pt lut 07, 2003 11:46 pm

Kolega nie by³ medykiem z Warha, a czarodziejka by³a najpierw mocno zdziwiona a potem nastawiona ma³o rozrywkowo. Zosta³a uciszona w sposób brutalny, czego wstydzi siê ca³a dru¿yna :wink:
 
Bilbo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 106
Rejestracja: sob lis 23, 2002 1:50 pm

sob lut 08, 2003 12:44 am

Dzisiejsza sesja: <br />Gracze ominêli komnatê, której kamienne drzwi przedstawia³y jak±¶ bestiê. Ominêli j± tajnym przej¶ciem, które prowadzi³o pod t± komnat±. Gdy wyszli ju¿ bezpiecznie z drugiej strony zobaczyli, ¿e za sob± maj± identyczne drzwi. Przed sob± mieli ma³e kolumny, na których mieli pouk³adaæ przedmioty, aby zakoñczyæ przygodê. By³o oczywiste, ¿e ominêli bardzo ciê¿k± walkê. Niestety jeden gracz uzna³ zaraz po wyj¶ciu, ¿e drzwi trzeba otworzyæ. Do teraz nie rozumiem dlaczego go to nasz³o i co siêk³ebi³o w tej jego g³ówce :wink:. Wiêc otworzy³ je wytrychem, drugi gracz nie chc±c byæ gorszym popchn±³ ju¿ "zlockpikowane" drzwi. I tu rzuci³ siê na nich cienisty demon. Jaka z tego puenta? Niewa¿ne jak mp siê stara oszczêdziæ graczom bólu, oni i tak siê weñ pakuj±. :wink:
 
Riklaunim Do'Urden
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: sob gru 14, 2002 8:06 pm

ndz lut 09, 2003 1:02 am

.....Elf zawsze moze sie czego¶ nauczyæ od Krasnoluda, dzieki czemu moze wyj¶æ na ludzi...... [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] :mrgreen:
 
Obieżyświat
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 107
Rejestracja: ndz gru 29, 2002 10:56 am

ndz lut 09, 2003 11:04 pm

Wziête z Tawerny RPG <br /> <br />MG: Co robisz? <br />G: My¶lê. <br />MG: Rzuæ, czy ci siê uda³o.
 
IronNasa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: pn sty 27, 2003 10:06 pm

ndz lut 09, 2003 11:44 pm

Stra¿nik Do z³odzieja: <br />- Która Godzina ? <br />Z³odziej: <br />Bez adwokata nie gadam ;]
 
Azuth
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 214
Rejestracja: pt lip 12, 2002 8:21 pm

pn lut 10, 2003 2:07 pm

Awansowanie postaci: <br />MG:Umiesz siê sam awansowaæ, tak? <br />G:Tak tylko mam jedno pytanie. <br />MG:Mów. <br />G:Czy wraz z awansem zmienia mi siê p³eæ.
 
Elrebril
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 23, 2003 1:11 pm

pn lut 10, 2003 4:18 pm

Wczorajsza sesja Cthulu. <br />Jako agenci FBI ujeli¶my pewnego go¶cia ( podejrzany o 10 morderstw rytualnych ). Mordowa³ siekier± - 5 ciosów, a ostatni zabija³. MG mówi ¿e to co siê dzieje wydarzy³o siê w USA. Jest klimat grozy. Jest ¶wiadek, narzêdzie zbrodni i idziemy go przes³uchaæ. Go¶æ przyznaje siê do wszystkiego, a kumpel puszcza tekst ja bym siê nieprzyzna³. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img]
 
Matis99
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1112
Rejestracja: pt mar 25, 2005 7:32 pm

pn lut 10, 2003 4:47 pm

Shadowrun, sesja daaawno temu. Gram swoim ukochanym tygrysołakiem adeptem sztuk walki. Jeszcze nie za dobrze znam jego możliwości. <br /> <br />Trwa walka z kilkoma psycho-punolami, gdzieś na przedmieściach Seattle. <br /> <br />Ja: Wyciągam sluwę i... (tu zerknięcie na obrażenia zadawane dopalonymi magicznie pazurami - 10Z, takie jak granat przeciwpiechotny) nie! Zmieniam się w tygrysa i morduje ich gołymi rękami!
 
Awatar użytkownika
prEDOator
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 23, 2002 1:11 pm

pn lut 10, 2003 4:55 pm

Kfiatek kumpla: <br /> <br />Warmłotek. <br />Drużyna przygotowywuje się do szturmu na małą wioskę. Jeden z graczy: <br />-No chłopaki, gwałcimy chaty i palimy dziewice!!! :wink:
 
Ociek
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 50
Rejestracja: czw gru 12, 2002 9:22 am

wt lut 11, 2003 8:34 am

<!--QuoteBegin-Edo+-->
Edo pisze:
<!--QuoteEBegin-->Kfiatek kumpla: <br /> <br />-No ch³opaki, gwa³cimy chaty i palimy dziewice!!! :wink:
<br />hehehe... Cytat z ostatniej czê¶ci praczeta :) pod tytu³em "Ciekawe czasy" <br /> <br />Srebna orda tak mówi³a :) Ale oni mieli po N lat i byli sklerotycznymi barbarzyñskimi BOHATERAMI z Cohenem na czele
 
Muad'Dib
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 499
Rejestracja: pt wrz 27, 2002 8:59 am

śr lut 12, 2003 1:02 am

nastepy text z tej sesji warhammera: <br />"jego napiersnik blyszczal w swietle zachodzacego slonca, ktore na chwile wynurzylo sie zza horyzontu..." <br /> <br />i jeszcze jeden (dodany pozniej). a noc jest dluuuuuga... :evil: <br />MG: zaczynasz sie histerycznie smiac. co robisz? <br />gracz: po prostu konam ze smiechu <br />MG: dobrze, w takim razie odpisz sobie jeden punkt przeznaczenia <br />jeszcze jeden: (potorturujemy was troche...) <br /> <br />gracz: chowam sie za lozko <br />MG: (smiertelnie powaznie): nic z tego. zalozko juz zajely karaluchy...
 
takisobieMG
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1169
Rejestracja: sob sie 17, 2002 8:01 pm

czw lut 13, 2003 2:24 pm

Sesja w Play By Chat. Gram swoim paladynem Arturiusem (nazwa mowi sama za siebie co to za postac). Dopadly nas jakies potwory, walczylismy chwile, szybko stracilem bron i zostalem zchwytany przez wroga w miazdzacy uscisk. NIe bylo metody rzeby sie uratowac. Wowczas moj paladyn poraz pierwszy w swojej karierze urzyl glowy... Pieknie mu to wyszlo, wrog padl na ziemie ze wstrzasem mozgu, ale wgial mi sie helm czego moja postac nie mogla potem przezalowac...
 
Dante__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 263
Rejestracja: wt gru 10, 2002 8:13 am

czw lut 13, 2003 8:24 pm

Na mojej 2 sesji jako MG kumpel walczy z wodzem goblinów rzuca kostk± i wypada jeden na co drugi kumpel : <br />-hhhaahahaah walno³e¶ siêw klejnoty i straci³e¶ 10 charyzmy heheh :evil: :razz: [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] :mrgreen:
 
Awatar użytkownika
Uzariel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 439
Rejestracja: śr maja 12, 2004 12:55 pm

ndz lut 16, 2003 4:12 pm

Ja mam bardzo zdolnych graczy, szczegolnie jednego w Earthdawnie: <br />jego pierwsze sesja w rpg podchodzi do drugiego BG i mowi czesc jestem Nox i chce zostac twoim przyjacielem :wink:. <br /> <br />Druga to : <br />BG: Macie w waszej wiosce wiezienie (7chalup w wiosce, a BG szukal innych BG). <br />MG:A co? <br />BG: Bo chcialbym sie zapisac! :wink: <br /> <br />Poza tym moi gracze raz rozcieli toporem psa jednego MG, bo zjadl kielbase gdzie bylo ukryte 5sz. po wszystkim wlasciciel psa mowi to ja go zszywam! :wink: <br /> <br />Pozdro
 
Awatar użytkownika
Uzariel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 439
Rejestracja: śr maja 12, 2004 12:55 pm

ndz lut 16, 2003 4:18 pm

Ostatnio w warhamcu moja dziewczyna gra przyglupio, brzydka krasnoludzka wojowniczka i mowi do kaplanow praworzadnego bostwa(Myrmidi) Nurgl z wami... <br />Na tej samej sesji polelf biseksualista, ktory zamordowal jednego kaplana Myrmidii (ktory byl ukrytym sekciarzem Nurgla) tlumaczyl sie tym, ze rozmawial z nim w lazni o modzie i najnowszym modelu sandalow :wink: <br />Pozdro
 
Awatar użytkownika
prEDOator
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 23, 2002 1:11 pm

ndz lut 16, 2003 6:40 pm

Zasłyszany. Ja sie tarzałem ze śmiechu przez 15 minut. Może dlatego, że znam te osoby: <br /> <br />Drużyna była w jakichś tam podziemiach i nie wiedziała co zrobić. MG napisał dla rogue karteczke. Podał jej na co graczka z przerażeniem i pełną powagą w oczach mówi: <br />- Chłopaki... to jest... DU?APKA!!! <br />Wszsycy zaczęli się na nią dziwnie patrzeć <br />-Sylwia... może pułapka? <br />Graczka patrzy na kartkę <br />-Jak ty "p" piszesz ?!?!?!?!?! <br /> <br />:mrgreen:
 
Dragonik__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 310
Rejestracja: sob maja 25, 2002 11:51 pm

ndz lut 16, 2003 8:55 pm

Mnich wierz±cy w Ilmatera wchodzi do pokoju w ktorym siedza inni gracze. Nagle jeden gracz wstaje, patrzy na niego i mowi: <br />G1: Co ci sie stalo?! Dlaczego jestes caly poobijany ?? <br />Mnich: Modlilem sie...
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 53

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości