Zrodzony z fantastyki

 
Elrebril
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 23, 2003 1:11 pm

StarCraft RPG

czw mar 06, 2003 3:56 pm

Wiem ¿e niektózi mog± uznaæ to za dziwny i nieoryginalny system, ale istnieje Alien RPG który ma siê dobrze, wiêc czemu niemo¿e istnieæ i taki. <br />Co prawda jest on stworzony na podstawie gry komputerowej to mimo wszystko ma on du¿e mo¿liwo¶ci i ciekawy (wszech)¶wiat. :mrgreen: <br /> <br />Mam wiêc takie pytanie: Czy ktokolwiek mia³ jak±¶ styczno¶æ z tym systemem? Je¶li tak to co o nim s±dzicie? Wiem ¿e istnieje, ale siê nigdzie z nim ani z osobami w niego graj±cymi niespotka³em. <br /> <br />Pozdrawiam!
 
Anonim_1

czw mar 06, 2003 4:19 pm

Słyszałem, że StarCraft RPG był wydany jako setting do Alternity. Nie wiem jednak nic konkretnego na temat tego produtktu. <br /> <br />Fanowski SC RPG tworzony jest na Valkirii - jednak moim zdaniem nie jest to produkt najwyższj jakości. Oceń zresztą sam.
 
Elrebril
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 23, 2003 1:11 pm

sob mar 08, 2003 4:50 pm

No w³a¶nie niemam mo¿liwo¶ci oceniæ gdy¿ nieznam nikogo ktoby w to gra³. A samo spojrzenie na podrêcznik wiele mi nieda, dlatego chcia³bym us³yszeæ opiniê kogo¶ kto mia³ ju¿ z tym chocia¿ niewielk± styczno¶æ. <br /> <br />Pozdrawiam!!!
 
The Raven__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 572
Rejestracja: ndz maja 26, 2002 1:03 pm

śr kwie 23, 2003 5:13 pm

Ja posiadam Starcreaft RPG...jest to cos pomiêdzy Alternity a AD&D...zreszt± sam system to raczej gierka na kilka sesji, gdyby chcieæ jarozbudowaæ masê zasad trzeba by poszerzyæ albo stworzyæ, chocia¿ do pogrania przez weekend jest fajny...
 
Elrebril
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 23, 2003 1:11 pm

pn maja 05, 2003 12:32 pm

A czy w podrêczniku s± jakie¶ informacje na temat wydarzeñ i chocia¿ w ma³ej czê¶ci historii? Bo przegl±da³em na jakiej¶ stronce cz±stkowe elementy zasad i du¿o tam niema... <br /> <br />Pozdrawiam...
 
stlickin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: śr lip 16, 2003 8:24 pm

czw lip 17, 2003 11:36 am

Ja spotka³em siê z nim na jakiej¶ stronie (nie pamiêtam konkretnie) gdzie szuka³em muzyki pod sesjê. By³o tam kilka kawa³ków dosyæ fajnych z gry, ale czego¶ wiêcej o systemie to nie znalaz³em.
 
wild_beast
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 320
Rejestracja: śr cze 04, 2003 11:44 am

pt gru 05, 2003 2:42 pm

A mo¿e zrobic Starcraft d20? ?wiat jest fajny, mio³ siê gra na d20, a d20 Future lada moment wyjdzie.
 
Silimarilion__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 186
Rejestracja: pt wrz 05, 2003 7:14 pm

pt gru 05, 2003 2:50 pm

Podoba mi siê ten pomys³ . Jednak trzeba by siê zaj±æ dok³adnie histori± ¶wiata starcrafta ,a to trochê zajmie.trzeba by by³o przej¶æ kampanie i dok³adnie pogrupowaæ fakty z niej (chyba ,¿e kto¶ pamiêta dok³adnie fabu³e kampani). Du¿a czê¶æ forumowiczów gra³a w Staracrafta i napewno bêd± chcieli pomóc . <br /> <br />I tak nawiasem ciekawe jak rozwi±zany bêdzie problem z rasami (czy pozwolimy graæ ZERGIEM).
 
wild_beast
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 320
Rejestracja: śr cze 04, 2003 11:44 am

pt gru 05, 2003 3:30 pm

Ja s±dze, ¿e powinno siê pozwoliæ graæ wszystkim rasami, ale tylko jedn± na raz - tzn. grupa to tylko ludzie albo protosi albo zergowie. <br /> <br />Niemam podrêcznik do d20 Modern, ale je¶li kto¶ ma to niech siê zg³osi. Ewentualne problemy z mechanik± obgadamy na tamcie.
 
Elrebril
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 23, 2003 1:11 pm

pn sty 12, 2004 11:32 am

Podrêcznik i spora czê¶æ materia³ów jest ju¿ zrobiona na tej stronce. <br />A co do przerobienia na d20, to czemu nie. <br />A je¶li chodzi o testowanie tej wiedzy, to nied³ugo mam nadziejê napiszê wiêcej gdy¿ ostatnio zacz±³êm prowadziæ SC.
 
wild_beast
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 320
Rejestracja: śr cze 04, 2003 11:44 am

pn sty 12, 2004 5:54 pm

Na razie przejrza³em rozdiza³ o specjalizacjach i ju¿ mam klika pomys³ów. <br />Otó¿ wstêpnie chcia³bym przypisaæ klasy do specjalizacji (narzaize Terran): <br />Strong: Marine <br />Fast:Ghost,Pilot <br />Tough:Havy Suport(albo na odwrót z Marine) <br />Dedicated:Sanitariusz,Technik <br />Smart:Com-Tech <br />Charisma:brak <br /> <br />Co otym s±dzicie??????? :roll: <br /> <br />Czyta³em przed chwil± Kastyt protosskie i mam kolejne pomys³y. <br />Strong:Zealota <br />Fast:Khalai <br />Tought:Rozjemca <br />Dedicated:Templariusz(korzysta z mocy Wró¿a- wed³ug mnie nawet logiczne) <br />Smart: brak <br />Charisma:Mroczny Templariusz (popierwsze Strach jaki wywo³uj± u Normalnych, po drugie korzystaj± z telepatii) <br />----------- <br />Jae¶li chodzi o dok³adn± specjalizacje nale¿y zrobiæ nowe drzewa talentów(chocia¿by dla Templariuszy- notmalnych i mrocznych)
 
GOŚCIU
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 135
Rejestracja: ndz paź 19, 2003 6:23 pm

pn sty 12, 2004 9:33 pm

Podpisuje siê pod pomys³em wszystkimi posiadanymi rêkoma i mackami :mrgreen: <br />Thoug-Faierbat <br /> <br />trzeba by rozawi±zaæ sprawe z os³onami protosów(mo¿e Irrecyjna zbroja jako darmowy atut lub raz dzienie moc Irrecyjna bariera) w ka¿dym b±d¼ razie protosi powini mieæ wysokie ECL
 
wild_beast
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 320
Rejestracja: śr cze 04, 2003 11:44 am

wt sty 13, 2004 8:51 am

Zgadzam siêz Go¶ciem. Porponuje trwa³± Inercyjn± zbrojê,ale ECL wzrasta o +1( t¿eba uwzdglêdniæ bonusy do atrybutów za rasê-wredy dopeiro bêdzie ECL+1)
 
Elrebril
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 23, 2003 1:11 pm

wt sty 13, 2004 12:53 pm

Sorki ch³opaki ¿e narazie siê niebêdê zabardzo udziela³, ale mam sesjê i niemam sta³ego dostêpu do netu. Ale pó¼niej bezproblemu. <br /> <br />Jak co¶ jeszcze znajdê to dam znaæ.
 
wild_beast
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 320
Rejestracja: śr cze 04, 2003 11:44 am

Zergowie

śr kwie 14, 2004 10:21 am

Wpad³em ostatnio na pomys³ jak rozwi±zaæ sprawê przekszta³ceñ Zergów z jedej postaci w dróg±(przepoczwarzeñ).Otó¿ ka¿da z postaci ma okre¶³on± ilo¶c KW i teraz postaæ chc±ca dokonaæ przemiany musi wydaæ w PD równowarto¶æ KostEK(JAKO POZIOMÓW) ró¿nicy, np. stwóra A ma 5 kostek(jakby poziom 5) , a stwór B 7, wieæ gracz musi wydaæ pedeki tak jakby chcia³ przeskoczyæ z poziomu 5 na 7. :twisted:Proste i skuteczne!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości