Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14
 
Loethlin@-'-,--
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 965
Rejestracja: ndz gru 08, 2002 12:50 pm

wt lip 08, 2003 11:15 am

A ja mam pytanie dotycz±ce Animal Companionów. On teraz rozwija siê, trochê jak chowaniec maga, prawda? I co 2 poziomy druida/rangera dostaje jedn± kostkê. <br />I teraz: Czy te kostki maj± wp³yw na rozmiar zwierzaczka, zgodnie z zasadami w MM? <br />Czy nadal mo¿na stosowaæ na nim czar "Awaken"? <br /> <br />Do notki ni¿ej: no nie.... mój Snowflake znów jest g³upi jak wilk... [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img] <br />Dziêki, Darklord. :mrgreen:
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

wt lip 08, 2003 12:31 pm

<!--QuoteBegin-Loethlin@-'-+---->
Loethlin@-'- pisze:
<!--QuoteEBegin-->A ja mam pytanie dotycz±ce Animal Companionów. On teraz rozwija siê, trochê jak chowaniec maga, prawda? I co 2 poziomy druida/rangera dostaje jedn± kostkê. <br />I teraz: Czy te kostki maj± wp³yw na rozmiar zwierzaczka, zgodnie z zasadami w MM? <br />Czy nadal mo¿na stosowaæ na nim czar "Awaken"?
<br />Rozmiar raczej nie ulaga zmianie (podobnie jak u chowañców), ale pewno¶ci nie mam. <br />Przy okazji zamieszczê co¶ z przecieków: <br /> <br />
1-2: HD+0 AC+0 Str/Dex+0 Bonus Tricks 1 Link (+4 Wild Empathy and Handle Animal checks), Share Spells <br />3-5: HD+2 AC+2 Str/Dex+1 Bonus Tricks 2 Evasion <br />6-8: HD+4 AC+4 Str/Dex+2 Bonus Tricks 3 Devotion (+4 Save vs. Enchantments) <br />9-11: HD+6 AC+6 Str/Dex+3 Bonus Tricks 4 Multiattack (if no multiple attack forms the creature gets an addition strike at -5) <br />12-14: HD+8 AC+8 Str/Dex+4 Bonus Tricks 5 <br />15-17: HD+10 AC+10 Str/Dex+5 Bonus Tricks 6 Improved Evasion <br />18-20: HD+12 AC+12 Str/Dex+6 Bonus Tricks 7 <br /> <br />Higher level Animal Companions (treat gaining level as Level 1): <br />Level 4: Ape, Black Bear, Bison, Boar, Cheetah, Crocodile, Dire Badger, Dire Rat, Dire Weasel, Leopard, Monitor Lizard, Large Shark, Constrictor Snake, Large Viper Snake, Wolverine. <br />Level 7: Brown Bear, Giant Crocodile, Deinonychus, Dire Ape, Dire Boar, Dire Wolf, Dire Wolverine, Elasmosaurus, Lion, Rhinoceros, Huge Viper Snake, Tiger. <br />Level 10: Polar Bear, Dire Lion, Megaraptor, Huge Shark, Giant Constictor Snake, Orca Whale. <br />Level 13: Dire Bear, Giant Octopus, Elephant <br />Level 16: Dire Shark, Dire Tiger, Giant Squid, Triceratops, Tyrannosaurus.
<br /> <br />Wedle tych samych przecieków przebudzenie (awaken) nie bêdzie dzia³aæ na zwierzêcych towarzyszy (a zwierzê pod wp³ywem tego czaru nie bêdzie mog³o zostaæ towarzyszem).
 
Ezy Ryder
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 428
Rejestracja: pn kwie 21, 2003 12:20 pm

wt lip 08, 2003 3:04 pm

<!--QuoteBegin-nekromancer+-->
nekromancer pisze:
<!--QuoteEBegin--><!--QuoteBegin-Darklord+-->
Darklord pisze:
<!--QuoteEBegin-->(...) Wiêkszy nacisk na u¿ywanie figurek i map pola bitwy.
<br />A za figurki trzeba bêdzie p³aciæ s³ono, ka¿dy bêdzie chcia³ mieæ ³adn± i kolorow± i ruszy ten ca³y majdan jak w Warhammerze. <br />Gratulacje dla panów od marketingu [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img]
<br />Nekromancer, nie wiem czy nie przesadzasz. Ja gram na planszy i u¿ywam pionków z "Monopoly". My¶le ¿e ludzie jednak nadal bêd± wydawaæ pieni±dze na podrêczniki ni¿ na figurki. Zawsze mo¿na przecie¿ po¿yczyæ od "battle'owców" :wink:. Ten chwyt WOTC przeznaczony jest chyba raczej na amerykañski rynek. Oni tam lubi± ³adne, kolorowe gad¿ety.
 
Bober__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 42
Rejestracja: pt lip 04, 2003 8:41 pm

beznadzieja

śr lip 09, 2003 10:56 pm

Czy wiecie czy ISA ma zamiar przedrukowaæ erate do D&D 3,5 po polsku bo jak nie to ludzie chyba siê zdenerwuj±. Co za idioty wymy¶li³ sobie wydanie D&D ponownie bo kilka rzeczy jest do zmiany niepro¶ciej by³o wydaæ ksi±¿eczke 100stronicow± ze zmjankami wszyscy byli by szczê¶liwsi.
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

Re: beznadzieja

czw lip 10, 2003 12:47 am

<!--QuoteBegin-Bober+-->
Bober pisze:
<!--QuoteEBegin-->Czy wiecie czy ISA ma zamiar przedrukowaæ erate do D&D 3,5 po polsku bo jak nie to ludzie chyba siê zdenerwuj±. Co za idioty wymy¶li³ sobie wydanie D&D ponownie bo kilka rzeczy jest do zmiany niepro¶ciej by³o wydaæ ksi±¿eczke 100stronicow± ze zmjankami wszyscy byli by szczê¶liwsi.
<br />Ja bym siê tego nie spodziewa³ zbyt szybko... Byæ mo¿e fani to zrobi±... <br /> <br />Jak ju¿ wiele razy by³o powiedziane, zasady bêd± dostêpne <!--sizeo:18--><span style="font-size:12pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->za darmo<!--sizec--></span><!--/sizec--> i nikt nie ma obowi±zku kupowania nowych podrêczników.
 
The Raven__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 572
Rejestracja: ndz maja 26, 2002 1:03 pm

pt lip 11, 2003 10:12 pm

Z recenzji nowych podrêczników zamieszczonych przez Monte Cooka i Seana Reynoldsa mo¿na dowiedzieæ siêwielu ciekawych rzeczy, m.in. s± tam wyjasnione nie¶cis³o¶ci zwi±zane z PrC z 3.5 a dok³adnie z tym, czy powoduj± one ujemne modyfikatory do do¶wiadczenia, oraz fakt, ¿e za 2 lata wyjdzie 4 edycja :)
 
Handradas
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 115
Rejestracja: śr lut 19, 2003 12:47 pm

pt lip 11, 2003 11:38 pm

<!--QuoteBegin-The Raven+-->
The Raven pisze:
<!--QuoteEBegin-->Z recenzji nowych podrêczników zamieszczonych przez Monte Cooka i Seana Reynoldsa mo¿na dowiedzieæ siêwielu ciekawych rzeczy, m.in. s± tam wyjasnione nie¶cis³o¶ci zwi±zane z PrC z 3.5 a dok³adnie z tym, czy powoduj± one ujemne modyfikatory do do¶wiadczenia, oraz fakt, ¿e za 2 lata wyjdzie 4 edycja :)
<br />Gdzies ty wyczytal te rewelacje o 4 edycji za 2 lata? Pisza, ze 3.5 mialo sie pierwotnie ukazac za 2 lata (w 2005), ale nie zauwazylem, ze czworka czeka nas tak szybko... <br />Na Revision czekalismy trzy lata, WotC twierdza, ze ma starczyc na dlugo (wiem, moga klamac), wiec watpie, zeby w 2005 uraczyli nas czyms nowym. <br />A propos klas prestizowych: Reynolds twierdzi, ze kluczowy tekst o tym, iz prestizowki nie licza sie przy okreslaniu modyfikatorow doswiadczenia, zostal przegapiony i wyciety z DMG. Wobec tego nie licza sie, ale nigdzie nie jest to napisane. Dla mnie bomba.
 
Raw__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 205
Rejestracja: pn cze 30, 2003 10:25 pm

sob lip 12, 2003 1:32 am

<!--QuoteBegin-Handradas+-->
Handradas pisze:
<!--QuoteEBegin-->A propos klas prestizowych: Reynolds twierdzi, ze kluczowy tekst o tym, iz prestizowki nie licza sie przy okreslaniu modyfikatorow doswiadczenia, zostal przegapiony i wyciety z DMG. Wobec tego nie licza sie, ale nigdzie nie jest to napisane. Dla mnie bomba.
<br />Mi sie z kolei wydaje, ze gdzie¶ w³a¶nie czyta³em, ¿e siê dodaj±. Wydaje mi isê takze, ze to by³o w³a¶nie w DMG. Nie pamiêtam tylko czy w wersji polskiej czy angielskiej...
 
Devik Crazystar
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1135
Rejestracja: śr maja 26, 2004 2:23 am

sob lip 12, 2003 2:12 am

.
Ostatnio zmieniony pn sie 28, 2023 5:25 pm przez Devik Crazystar, łącznie zmieniany 1 raz.
 
Tomek Kreczmar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 332
Rejestracja: śr mar 10, 2004 7:32 pm

sob lip 12, 2003 9:05 am

Premiera jednocześnie PHB, DMG i MM w edycji 3.5 ma być około 18 lipca, jeśli mnie pamięć nie myli. <br /> <br />
A propos klas prestizowych: Reynolds twierdzi, ze kluczowy tekst o tym, iz prestizowki nie licza sie przy okreslaniu modyfikatorow doswiadczenia, zostal przegapiony i wyciety z DMG. Wobec tego nie licza sie, ale nigdzie nie jest to napisane. Dla mnie bomba.
<br />Mi sie z kolei wydaje, ze gdzieś właśnie czytałem, że się dodają. Wydaje mi isę takze, ze to było właśnie w DMG. Nie pamiętam tylko czy w wersji polskiej czy angielskiej...
<br /> <br />DMG, str. 27, śródtytuł "Prestiege Classes", drugi akapit od góry: <br /> <br />
Taking a prestige class does not incur the experience point penalties normally associated with multiclassing.
<br />t
 
Handradas
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 115
Rejestracja: śr lut 19, 2003 12:47 pm

sob lip 12, 2003 10:59 am

Gdzies na forum Haer'dalis napisal, ze premiera podrecznikow w Anglii byla chyba 10.07.03 i ze juz sobie trzy podstawki kupil. Wiec, Deviku, po dwudziestym mysle ze tez kupisz je w GB bez problemu - na razie tylko PH, DMG i MM. <br />Co do tekstu o prestizowkach - Reynolds w swojej recenzji twierdzi, ze z DMG 3.5 tekst cytowany przez Tomka zniknal - i robi sie balagan. I tyle.
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

sob lip 12, 2003 12:55 pm

<!--QuoteBegin-Tomek Kreczmar+-->
Tomek Kreczmar pisze:
<!--QuoteEBegin-->Premiera jednocze¶nie PHB, DMG i MM w edycji 3.5 ma byæ oko³o 18 lipca, je¶li mnie pamiêæ nie myli.[...]
<br />Taka jest oficjalna data, ale wiele sklepów z³ama³o umowê i sprzedaje ju¿ od kilku dni (od dzi¶ nawet Amazon, na którym kupuje i wygl±da na to, ¿e musze szykowaæ pieni±dze 8O ). Zastanawiam siê czy z tego powodu odbêd± siê jakie¶ sprawy s±dowe :? ....
 
Haer
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 5081
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 4:30 pm

sob lip 12, 2003 2:28 pm

Nie do konca wiem gdzie ta premiera miala byc 18 lipca wszystkie sklepy w Londynie zapowiadaly premiere na 11 lipca (z pewna doza nadzieji-skad ja to znam :wink: ) i jak juz mowilem w innym temacie data ta zostala dotrzymana (na szczescie dla mnie :)) ). Sprawy sadowe ? Nie sadze...przeciez to wlasnie wizardzi odpowiadaja za dystrybucje podrecznikow do sklepow-zreszta wiele sklepow juz od dawna zapowiedzialo date wydania reedycji-wiec nawet jesli podreczniki wyszly wczesniej niz zapowiadano to jest to wina tylko i wylacznie wizardow (chwala im za to :) ). Co do czwartej edycji to jestem prawdziwie zaskoczony...co prawda PHB wyraznie stwierdza ze wizardzi zamierzaja caly czas rozwijac dedeki ale jako takiej informacji o czwartej edycji nie znalazlem (z drugiej strony-dopiero zaczalem czytac podreczniki ). <br />Nie wiem co ISA zamierza zrobic w zwiazku z reedycja, wydrukowanie erraty moze byc rozsadnym ruchem z drugiej strony taka errata bedzie troche obszerna-np w przypadku klas sporo sie zmienilo. <br />Kilka wyjasnien: DR x/epic oznacza ze istote mozna zranic tylko bronia o umagicznieniu +6 lub wiekszym a demony az tak bardzo nie spadly..np balor ma dr x/cold iron good co oznacza ze bron musi miec dobry charakter i byc wykuta z zimnej stali by przebic jego DR. Zaskakujace jest zas DR smokow wielkie wyrmy maja DR 20/magic co oznacza ze mozna je normalnie ranic nawet mieczem +1 !!.
 
Rend
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 3065
Rejestracja: sob paź 05, 2002 9:03 pm

sob lip 12, 2003 7:32 pm

<!--QuoteBegin-Haer'dalis+-->
Haer'dalis pisze:
<!--QuoteEBegin-->(...) demony az tak bardzo nie spadly..np balor ma dr x/cold iron good co oznacza ze bron musi miec dobry charakter i byc wykuta z zimnej stali by przebic jego DR.
<br />Co jest dla mine bezsensem. Broń musi mieć oba czynniki by przebić DR :?: A co z Wojną Krwi :?: Diabły zaczną nagle używać masowo broni o dobrym charakterze by lepiej walczyć z demonami :?: Bo inaczej cienko widzę taką walkę :?
 
The Raven__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 572
Rejestracja: ndz maja 26, 2002 1:03 pm

sob lip 12, 2003 8:10 pm

O ile pamiêtam to je¶li maj± takie samo DR to mog± je przebijaæ u przeciwników dowoln± broni± trzyman± w ³apie. <br /> <br />With 3.5 coming out this quickly with this level of change, you can be sure that in three years, 4th Edition will have as many or more. And the cycle of learning and relearning will simply continue <br /> <br />No dobra pisa³em z pamiêci to siê pomyli³em - 3 lata nie 2, wiêc 4 edycja powinna byæ w 2006 :)
 
Haer
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 5081
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 4:30 pm

sob lip 12, 2003 10:32 pm

Rend DR Balora oznacza tyle ze kazdy (wlaczajac Pit Fienda) diabel bedzie mial klopoty ze zranieniem go (zreszta w wypadku Pit Fienda dziala to tez w druga strone) co nie oznacza ze slabsze demony/diably nie moga na siebie naparzac. Wiekszosc demonow ma DR x/Good a diablow x/Good OR Silver (a wiec moze byc albo srebrna albo dobra by je zranic) tylko Pit Fiend ma DRx/Good AND silver i w zasadzie jest to o tyle dobre ze Wojna krwi nabiera smaczku (podczas gdy pomniejsze demony/diably staja sie miesem armatnim wodzowie musza sie naglowkowac zanim zrania przeciwnika powaznie)...Pamietaj tez ze zla istota nie moze trzymac dobrej broni (patrz atrybut Holy DMG) czy raczej moze ale ja to oslabia....
 
Rend
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 3065
Rejestracja: sob paź 05, 2002 9:03 pm

sob lip 12, 2003 10:39 pm

<!--QuoteBegin-Haer'dalis+-->
Haer'dalis pisze:
<!--QuoteEBegin-->Pamietaj tez ze zla istota nie moze trzymac dobrej broni (patrz atrybut Holy DMG) czy raczej moze ale ja to oslabia....
<br />Właśnie dlatego uważam tę zmianę za dziwną i niepotrzebną. Ale dobra, trochę mnie przekonałeś.
 
Xellos__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 59
Rejestracja: wt lip 01, 2003 2:24 pm

pn lip 14, 2003 8:07 pm

Na oficjalnej stronie Wizardów (jakby kto¶ zapomnia³ www.wizards.com/dnd :wink: ) zamieszczono ilustracje z PHB, DMG i MM 3,5. Co o nich s±dzicie? Moim zdaniem (i przypuszczam, ¿e nie tylko moim) wielkim b³êdem jest pozostawienie starych ilustracji... hmm... w koñcu na co posz³o te 90 dolców? :? Osobi¶cie odnoszê siê do¶æ sceptycznie co do reedycji, szczególnie teraz kiedy dowiedzia³em siê ¿e by³a ona ju¿ zaplanowana przed ukazaniem siê trzeciej edycji. No i te pseudo nowe atuty... grrr. Jednak z ostateczn± ocen± poczekam do przeczytania owych rulebooków (a mo¿e Danant zamie¶ci o nich swoj± opiniê jak ju¿ je dostanie? :) ) Ale chyba odbieg³em od tematu z pocz±tku postu - z nowych ilustracji zdecydowanie rz±dzi IMO Nimfa z MM. Nie wygl±da ju¿ na g³upi± blondynê, oj nie... :roll: Czekam na wasze opinie :) <br /> <br />Pozdro <br />Xell
 
Rend
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 3065
Rejestracja: sob paź 05, 2002 9:03 pm

pn lip 14, 2003 8:48 pm

<!--QuoteBegin-Xellos+-->
Xellos pisze:
<!--QuoteEBegin-->Na oficjalnej stronie Wizardów (...) zamieszczono ilustracje z PHB, DMG i MM 3,5. (...) Moim zdaniem (...) wielkim błędem jest pozostawienie starych ilustracji...
<br />No cóż, dodano kilka fajnych ilustracji (np obrazujące plany w "Dungeon Master's Guide"). Ale konia z rzędem temu kto odkryje jakieś znaczace różnice w galerii "Monster Manual", z edycji oprawionej i zwykłej. Są teraz dwie identyczne galerie, galerę z bestiariusza zamieszczono "z obowiązku" bo niczym się nie rózni od starej. Zamieszczono ją tylko dla tego by była galeria z wszystkich trzech corebooków z numerkiem 3.5. Nie wiem tylko po co :? <br /> <br />Do notki poniżej: Albo to jakiś błąd, albo co ale wyskakiwały mi te same galerie :? Nie wiem czemu, jednak się kajam za pomyłkę.
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

pn lip 14, 2003 9:38 pm

<!--QuoteBegin-Rend+-->
Rend pisze:
<!--QuoteEBegin-->[...]Ale konia z rzêdem temu kto odkryje jakie¶ znaczace ró¿nice w galerii "Monster Manual", z edycji oprawionej i zwyk³ej. S± teraz dwie identyczne galerie, galerê z bestiariusza zamieszczono "z obowi±zku" bo niczym siê nie rózni od starej. Zamieszczono j± tylko dla tego by by³a galeria z wszystkich trzech corebooków z numerkiem 3.5. Nie wiem tylko po co :?
<br />Galerie ró¿ni± siê od siebie znacznie :roll: : <br />1. Stara. <br />2. Nowa.
 
Molobo
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 5011
Rejestracja: pt cze 28, 2002 11:29 pm

pn lip 14, 2003 10:00 pm

3.5 jest niestety zwyk³ym marketingowym chwytem obliczonym na zarobienie pieniêdzy nie przez innowacjê lub stworzenie czego¶ ciekawego lecz poprzez sztuczny mechanizm.Monte Cook o tym pisa³, ja za¶ s±dzê ¿e za 3lata powstanie 4edycja.Osobi¶cie caraz bardziej lubiê mechanikê d20 natomiast oddalam siê od DnD :wink: Nie podoba mi siê te¿ niechêæ Collinsa do magii, poprzez któr± ucierpieli Wizardzi w 3.5
 
Haer
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 5081
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 4:30 pm

pn lip 14, 2003 11:27 pm

Ucierpieli i to bardzo...np lewitacja (przydatna ale zgodzicie siê ¿e nie napakowana) trwa teraz 1 minute/poz zamiast dziesiêciu/poz poza tym strasznie namieszano w szko³ach czarów (nie wiem po co zreszt±). Czemu s³owa mocy trafi³y siê teraz Urokom a czê¶æ Symboli nekromancji pozostanie dla mnie wieczyst± zagadk±. Zaczynam s±dziæ ¿e namieszali tyle by wygl±da³o tak jakby wiele zmienili (o ile zak³ad ¿e 4 edycja przywróci czê¶æ czarów do starych szkó³ ??). Natomiast zmiany w klasach by³y bardziej ni¿ po¿±dane (w wypadku barda i ³owcy przynajmniej) mo¿na np unkn±æ sytuacj w której z³odziej 15 po¼ z wymaxowanym perfomem bierze jeden poziom barda by mieæ dostêp do wszystkich jego pie¶ni.
 
Awatar użytkownika
bukwa
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 08, 2003 12:48 pm

Ankieta o D&D 3.5

wt lip 15, 2003 11:54 am

Dodałem do wątku ankietę "Czy kupisz D&D 3.5?".
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

Re: Ankieta o D&D 3.5

wt lip 15, 2003 12:17 pm

<!--QuoteBegin-bukwa+-->
bukwa pisze:
<!--QuoteEBegin-->Doda³em do w±tku ankietê "Czy kupisz D&D 3.5?".
<br />Ja ju¿ praktycznie kupi³em (tylko musi do mnie dotrzeæ :roll: ) i z tego powodu wybra³em opcjê numer 1, choæ nie do koñca siê z ni± zgadzam. Pewno wybiorê, to co najlepsze (zasady), a nie wszystko jak leci 8) .
 
Rend
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 3065
Rejestracja: sob paź 05, 2002 9:03 pm

wt lip 15, 2003 12:19 pm

Ja nic nie zaznaczyłem. Bo nie wiem czy warto kupować bądź wykorzystywać nową edycję. <br />Może opcja w ankiecie dla niezdecydowanych :?: <br /> <br />Ok dzięki :)
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

wt lip 15, 2003 12:21 pm

<!--QuoteBegin-Rend+-->
Rend pisze:
<!--QuoteEBegin-->Ja nic nie zaznaczy³em. Bo nie wiem czy warto kupowaæ b±d¼ wykorzystywaæ now± edycjê. <br />Mo¿e opcja w ankiecie dla niezdecydowanych :?:
<br />Ju¿ doda³em :) .
 
Valganis
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 207
Rejestracja: pn mar 17, 2003 9:34 pm

wt lip 15, 2003 1:41 pm

Ja poczekam na opinie innych osób. Wtedy dopiero wybiorê.
 
Darius__
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 906
Rejestracja: pn paź 21, 2002 8:24 pm

wt lip 15, 2003 5:19 pm

Opcja numer 3 w ankiecie to m.in. ja :)
 
Abaddon__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 216
Rejestracja: śr cze 18, 2003 3:30 pm

wt lip 15, 2003 5:23 pm

Hehe.....dobrze, ze na razie tylko jedna osoba (JA) [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] poczeka na opinie innych....bo gdyby wszyscy czekali na opinie innych to nikt nie doczekalby sie.
 
Quewen Veladorn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 252
Rejestracja: pt sty 03, 2003 12:26 am

wt lip 15, 2003 6:28 pm

Podobnie jak przedmówca 8) ... zaczekam na opinie na jej temat i wtedy postanowie. :wink: Druga opcja w kolejno¶ci to SRD+wybranie co ciekawszych kawa³ków.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości