Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 47
 
Ezy Ryder
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 428
Rejestracja: pn kwie 21, 2003 12:20 pm

śr lip 09, 2003 1:44 pm

<!--QuoteBegin-gryzlock+-->
gryzlock pisze:
<!--QuoteEBegin-->No nic, spróbujê jeszcze siê popytaæ w gdañskim Empiku. My¶lê, ¿e tam co¶ powinno byæ.
<br />Nie licz na wiele... :wink:
 
Gburin z Zigil-Zag
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: pn sie 05, 2002 10:45 am

Pro¶ba do Ojców Moderatorów

wt lip 15, 2003 1:42 pm

Mo¿e zamie¶cimy na formu rubrykê - „JU? S? W SPRZEDA?Y”. Chodzi mi oczywi¶cie o ksi±¿ki do D&D wydane przez ISA (ale nie tylko). Zaoszczêdzi to nam biegania codziennie do Empiku, czy innego sklepu i rozpytywania po raz setny znudzonego ekspedienta - kiedy bêdzie taka to a taka pozycja. Bêdzie mi³o przeczytaæ, ¿e co¶ siê ukaza³o i i¶æ na pewniaka z odliczon± kwot± i z u¶miechêm poprosiæ o nowy egzemplarz przygódki lub podrêcznika. Co szanowni forumowicze i Ojcowie Moderatorzy na to ?? <br />Pozdro
 
Gryzlock__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 239
Rejestracja: sob mar 29, 2003 2:25 pm

pt lip 18, 2003 9:53 am

<!--QuoteBegin-Nowa Gildia+-->
Nowa Gildia pisze:
<!--QuoteEBegin-->Od dzisiaj powinny pojawiæ siê w sprzeda¿y kolejne pozycje z lini DUNGEONS & DRAGONS RPG : <br /> <br /> -Skip Williams - G³êboki Horyzont - Podmrok skrywa wiele tajemnic (Przygoda dla postaci 13-poziomowych) <br /> -Bruce R. Cordell - Serce wie¿y Nocnego K³a - Od ¶wi±tyni do grobowca (Przygoda dla postaci na 10 poziomie) <br /> -Bruce R. Cordell i Skip Williams - Ksiêga i Krew - Jeden czar znaczy wiêcej ni¿ tysi±c s³ów (Przewodnik dla czarodziejów i zaklinaczy) <br /> -Powrót do ?wi±tyni Z³ych ?ywio³ów - Z³o nigdy nie umiera (Przygoda zaprojektowana jako szkielet ca³ej kampanii)
<br />Czy to s± jak najbardziej odpowiadaj±ce rzczywisto¶ci informacje?
 
Awatar użytkownika
mergan
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1005
Rejestracja: pn lis 01, 2004 10:12 am

pt lip 18, 2003 10:47 am

'Gleboki Horyzont','Serce wiezy nocnego kla' i 'Ksiega I Krew' sa juz do kupienia w sklepiku ISY,a 'Powrot do Swiatyni Zlych Zywiolow' jest w sprzedazy przedpremierowej...natomiast widizalem (i trzymalem) dwie pierwsze przygody ('GH','SWNK')....to tyle co wiem
 
Gburin z Zigil-Zag
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: pn sie 05, 2002 10:45 am

ndz lip 20, 2003 11:58 pm

<!--QuoteBegin-mergan+-->
mergan pisze:
<!--QuoteEBegin--> natomiast widizalem (i trzymalem) dwie pierwsze przygody ('GH','SWNK')....to tyle co wiem
<br />Móg³by¶ rozszyfrowaæ te tajemnicze skróty - jako¶ nie kojarze - prosze :)
 
Anonim_1

pn lip 21, 2003 12:01 am

Głęboki Horyzont, Serce Wieży Nocnego Kła. AFAIK.
 
Gburin z Zigil-Zag
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: pn sie 05, 2002 10:45 am

pn lip 21, 2003 9:39 am

No tak - mog³em siê tego spodziewaæ - bardzo dziêkuje :) <br /> <br />A tak przy okazji - mo¿esz wypowiedziæ siê o tych pozycjach, czy nie mia³e¶ czasu siê im przyjrzeæ??
 
Rend
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 3065
Rejestracja: sob paź 05, 2002 9:03 pm

pn lip 21, 2003 12:04 pm

Oto recenzja jednej z nich, a mianowicie Serce Wieży Nocnego Kła.
 
Awatar użytkownika
bukwa
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 08, 2003 12:48 pm

Re: Prośba do Ojców Moderatorów

pn lip 21, 2003 10:54 pm

<!--QuoteBegin-Gburin z Zigil-Zag+-->
Gburin z Zigil-Zag pisze:
<!--QuoteEBegin-->Może zamieścimy na formu rubrykę - „JU? S? W SPRZEDA?Y”. Chodzi mi oczywiście o książki do D&D wydane przez ISA (ale nie tylko). Zaoszczędzi to nam biegania codziennie do Empiku, czy innego sklepu i rozpytywania po raz setny znudzonego ekspedienta - kiedy będzie taka to a taka pozycja. Będzie miło przeczytać, że coś się ukazało i iść na pewniaka z odliczoną kwotą i z uśmiechęm poprosić o nowy egzemplarz przygódki lub podręcznika.
<br />To, że dane akcesorium jest już oficjalnie w sprzedaży, nie da nikomu gwarancji zakupu. W sklepie X może go jeszcze nie być, a w Empiku Y mogli już go wyprzedać... <br /> <br />Wydaje mi się, że jedynym rozwiązaniem jest odwiedzanie wątku Plany wydawnictwa ISA (informacje oficjalne) albo strony ISY. <br /> <br />Pozdrawiam Cię Gburinie - stary krasnoludzki druhu! :mrgreen:
 
Sin__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 274
Rejestracja: pn maja 13, 2002 11:22 am

wt lip 22, 2003 9:39 am

A ja uwa¿am, ¿e taki w±tek by siê przyda³, Plan wydawania przedstawiany na forum , najczê¶ciej nijak siê ma do rzeczywisto¶ci. Podanie daty wydania : <br />
Miêdzy 14 - 20 Lipiec na 100% w sprzeda¿y pojawi siê "Ksiêga i Krew" Oraz dwie przygody.  <br />
nic nie wnosi, bo to jest a¿ 6 dni. A zreszt± z tego co wiem, to dzi¶ jest 22.07 i ksi±¿ek jeszcze nie ma w sprzeda¿y, chyba ¿e siê mylê - dzi¶ to jeszcze sprawdzê. <br />A zreszt± ISA znana jest z niedotrzymywania terminów.
 
Gburin z Zigil-Zag
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: pn sie 05, 2002 10:45 am

Re: Pro¶ba do Ojców Moderatorów

wt lip 22, 2003 9:42 am

<!--QuoteBegin-bukwa+-->
bukwa pisze:
<!--QuoteEBegin-->To, ¿e dane akcesorium jest ju¿ oficjalnie w sprzeda¿y, nie da nikomu gwarancji zakupu. W sklepie X mo¿e go jeszcze nie byæ, a w Empiku Y mogli ju¿ go wyprzedaæ... <br /> <br />Wydaje mi siê, ¿e jedynym rozwi±zaniem jest odwiedzanie w±tku Plany wydawnictwa ISA (informacje oficjalne) albo strony ISY.
<br />Oczywi¶cie masz racjê - dlatego podaje do wiadomo¶æ, ¿e wczoraj - czyli 21.07 zakupi³em Ksiêgê i Krew oraz dwie nowe przygody w sklepiku na stacji metra centrum :) Bêdzie co czytaæ do nastêpnego wysypu tytu³ów :) <br /> <br />Pozdro !! :)
 
Sin__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 274
Rejestracja: pn maja 13, 2002 11:22 am

wt lip 22, 2003 9:46 am

A to padam do nó¿ek z przeprosinami, co nie zmienia faktu, ¿e data 14-20.07 - rozumiana przez ISA zawsze oznacza " po 20.07". Ale wiem, czepiam siê :)
 
Thanes
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 85
Rejestracja: wt lip 22, 2003 10:14 pm

śr lip 23, 2003 4:54 pm

Mam pytanie je¿eli mnie s³yszy jaki¶ ³acznik isy, dowiedzia³em siê kiedy¶ ¿e isa ma w dalekich planach, wydaæ trylogiê "wojny krwi" pl czy to prawda ?
 
Anonim_1

pt lip 25, 2003 11:39 am

W związku z ostatnim wpisem Sonyego mam kilka zasadniczych pytań. Jak to się dzieje, że Book of Challenges zostanie wydana już w sierpniu, choć wcześniej nie zapowiadano nawet jej wydania w tym roku? Czy informacje dotyczące wydania podręczników odnoszą się jedynie do "twardookładkowców"? Co zatem z Classbookami? Jakie (ogólnie, wszystkie) dodatki mają ukazać się w tym roku?
 
Awatar użytkownika
Sony
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2660
Rejestracja: śr cze 23, 2004 9:21 am

pt lip 25, 2003 1:07 pm

Bliższe informacje będą w Poniedziałek, wtedy odbędę dłuższą rozmowę z P. Szulcem.
 
Awatar użytkownika
Pomniejszy ściekowy Golem
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1881
Rejestracja: pn kwie 14, 2003 9:23 pm

pn lip 28, 2003 4:01 pm

Sony, wiesz może jaka będzie cena Księgi Wyzwań???
 
Slythe
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 36
Rejestracja: pn lip 28, 2003 10:57 pm

wt lip 29, 2003 3:31 pm

Jeden kole¶ mi±l do sprzedanie chyba 7 ksi±g po polsku (ksiêga gracza,Mistrza Podrziemi jakie¶ dwie przygody Ksiêge i Krew,Miecz i piê¶æ i co¶ tam jeszcze) za 300z³ a to oznacz ,¿e wszystkie powinny byæ ju¿ dostêpne.
 
wild_beast
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 320
Rejestracja: śr cze 04, 2003 11:44 am

śr lip 30, 2003 10:09 am

Czy kto¶ wie mo¿e jakim tematem zajmuje siê "Ksiêga Wyzwañ"( czyt. czego dotyczy)? :?: <br /> <br />Czy wiadomo co¶ na temat polskiego Manual of the Planes i Dieties & Demigods, bo na w±tku ISY wogóle o tym nie wspominaj± , a w planach mia³ byæ na sierpieñ? :roll:
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

śr lip 30, 2003 10:23 am

<!--QuoteBegin-wild_beast+-->
wild_beast pisze:
<!--QuoteEBegin-->Czy kto¶ wie mo¿e jakim tematem zajmuje siê "Ksiêga Wyzwañ"( czyt. czego dotyczy)? :?: [...]
<br />Jest to podrêcznik po¶wiêcony: <br />1. Ponad piedziêsiêciu spotkaniom do wykorzystanie w przygodach. <br />2. Scenariuszom. <br />3. Poradom w tworzeniu przygód.
 
zurek
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 26
Rejestracja: pn lis 18, 2002 7:33 pm

pt sie 01, 2003 10:15 pm

Elo,czy ISA przymierza sie do wydania "Revision Update" w wersji PL <br />(http://www.flash.net/~brenfrow/3e/update.htm) jest to dostosowanie podrecznikow w tym corebookow do wersji 3,5(chyba) i za darmo ??
 
Awatar użytkownika
Dziewic
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 116
Rejestracja: ndz lip 13, 2003 9:58 pm

wt sie 05, 2003 1:28 pm

Zapyta³em o to Sony-ego na privie, ale ¿e ¿adko sie loguje to zanim dostanê odpowied¼... <br />Zapytam wiêc jeszcze raz tu (chod¼ informacje mo¿e bêd± mniej sprwadzone...): <br />1.Czy w tym roku zostanie wydany ELH, w jakim terminie i ile prawdopodobnie bêdzie kosztowa³ ??? <br />2.Kiedy (miesi±c lub dok³adniej) zostanie wydany MotP ??? <br />3.Pewnie ELH nie w tym roku, wiêc kiedy BoVD ??? <br />Wszystko oczywi¶cie PL <br /> <br />Pozdrawiam <br /> 8)
 
Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 620
Rejestracja: sob maja 03, 2003 11:20 am

wt sie 05, 2003 1:39 pm

No có¿ z mojej rozmowy z Panem Szulcem( on nawet nie wie ¿e to ja) wiem ¿e <br />-Classbooki bêd± prawdopodobnie wszystkie do koñca roku <br />-FRCS we wrze¶niu <br />-Faiths and Pantheons albo Deites & Demigods nie pamiêtam dok³adnie w tym roku <br />-i pare jeszcze rzeczy.
 
Awatar użytkownika
Erpegis
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1095
Rejestracja: sob cze 28, 2003 9:18 am

wt sie 05, 2003 5:06 pm

Faiths and Pantheons to podręcznik uzupełniający FR, tak więc w powyższym przykładzie chodzi zapewne o Deities and Demigods.
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

wt sie 05, 2003 6:07 pm

Czy "Powrót do ?wiątyni Złych ?ydołów" jest już w Empikach?
 
Ezy Ryder
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 428
Rejestracja: pn kwie 21, 2003 12:20 pm

wt sie 05, 2003 6:15 pm

<!--QuoteBegin-Thomas Percy+-->
Thomas Percy pisze:
<!--QuoteEBegin-->Czy "Powrót do ?wi±tyni Z³ych ?ydo³ów" jest ju¿ w Empikach?
<br />Czy to jest b³±d zamierzony? :mrgreen:
 
eVVanGeLLa
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: wt lip 29, 2003 7:44 pm

wt sie 05, 2003 6:59 pm

Wydaje mi sie ze powinien byc, na ISA.pl jakis czas juz jest.. <br /> <br />Pozdrawiam 8)
 
Tomek Kreczmar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 332
Rejestracja: śr mar 10, 2004 7:32 pm

wt sie 05, 2003 7:42 pm

Dracon i inni <br /> <br />ELH bedzie w tym roku, ale cena nie jest jeszcze znana. <br />FRCS raczej nie we wrzesniu. <br />Dieties and Demigods w tym roku, raczej przed FRCS. <br />MotP jeszcze nie wiadomo kiedy. <br />Classbooki - stosunkowo niedlugo Obroncy wiary; nastepny prawdopodobnie na przelomie 2003/4, choc to pesymistyczne spojrzenie. <br />BoVD mysle ze przyszly rok. <br /> <br />Powyzsze to informacje na pol oficjalne, wynikajace z mojej skromnej wiedzy
 
Gburin z Zigil-Zag
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: pn sie 05, 2002 10:45 am

śr sie 06, 2003 5:39 pm

Niestety jeszcze w warszawskim empiku nie ma <br />- by³em dzisiaj i niestety [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] Jak kto¶ bêdzie co¶ wiedzia³ to niech da znaæ
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 47

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość