Zrodzony z fantastyki

 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

pn cze 16, 2003 4:04 pm

<!--QuoteBegin-Valganis+-->
Valganis pisze:
<!--QuoteEBegin-->A mogliby¶cie mi co¶ opowiedziec o Wojnie Frakcji. <br /> <br />Z góry dziêki.
<br />Przepraszam, ¿e siê wykrêcam, ale to te¿ bêdzie zawarte w zapowiadanych artyku³ach :roll: . Proszê o jeszcze chwilê wytrwa³o¶ci, czê¶æ z nich jest ju¿ gotowa od strony jêzykowej, tylko nasz koder musi je przelaæ na stronê.
 
Valganis
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 207
Rejestracja: pn mar 17, 2003 9:34 pm

czw cze 19, 2003 10:16 am

Znalaz³em ciekawy artyku³ dotycz±cy 3ed. <br />PlaneScape <!--QuoteBegin-Kto¶+-->
Kto¶ pisze:
<!--QuoteEBegin-->Duke Rowan Darkwood, factol of the Fated, basically engineered the faction war as a diversion for his big battle agains the Lady of Pain. Well he failed. As a result of the war, the Lady basically banned the factions from running the day to day operations of the city and they could no longer be based there. Many factions were close to splintering and falling apart before the war, and the conflict proceeded to finsih the job. Others left the Cage because of the Lady's decree. Still others decided to just disband and carry on doing what they always did. <br /> <br />Those Who left: <br />The Athar fled to the only other refuge against the Gods they knew of. The Spire <br /> <br />The Fated left for Ysgard, as most people blamed all of them for their Factols hubris. <br /> <br />The Fraternaty of Order returned to the Fortress of Disciplened Enlightenment on Mechanus. <br /> <br />The Harmonium returned to Melodia on Arcadia (and Fortitude on the Outlands) <br /> <br />The Revolutionary League holed up in the Bastion of Last Hope in Carceri. <br /> <br />Those Who Disbanded: <br />the Bleak Cabal, the Dustmen, the Free League, the Society of Sensation, the Transcedant Order, and the Xaositects. Each of these factions didn't really care about being a faction enough to leave the cage. The Bleakers still run orphanages and soup kitchens, the Sensates still run all the entertainment in the city, the Indeps never called themselves a faction to begin with, the dustmen still take care of the dead, and the Xaositects disbanded probably a hundred times BEFORE Faction war, so why's today any different! <br /> <br />Those Who Splintered: <br />The Believers of the Source and the Sign of One found enough common ground between them to consolidate their loses from the war and created a new Faction called The Mind's Eye or the Seekers. <br /> <br />The Doomsguard followed their philosophy to the letter and nearly wiped themselves out in the War. Now only a handful of them cling to life in the 4 negative quasi-elemental fortresses (see new faction stuff). <br /> <br />The Mercykillers fractured into the Sons of Mercy led by Arwyl Swan Son, mostly those who fight for the spirit of Justice. The other remnants either joined similar factions of banded together to create the new Minders Guild, a mercenary or bodyguards guild. <br /> <br />I think that pretty much covers where they went. The new Faction material being released by the PS3E team should hopefully begin to plant the seeds for the Factions Future! <br />
<br />I nasówa mi siê jedno pytanie , czy tu chodzi i o t± wojnê co jest opisana w Faction War do PS 2ed , czy to kolejna wojna:?:
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

czw cze 19, 2003 10:49 am

<!--QuoteBegin-Valganis+-->
Valganis pisze:
<!--QuoteEBegin-->[...]I nasówa mi siê jedno pytanie , czy tu chodzi i o t± wojnê co jest opisana w Faction War do PS 2ed , czy to kolejna wojna:?:
<br />Chodzi o Wojnê Frakcji z Faction War.
 
Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 620
Rejestracja: sob maja 03, 2003 11:20 am

czw cze 19, 2003 11:51 am

Fantastyczni s± bogowcy.Za podej¶cie do ¿ycia ich uwielbiam. <br /> <br />Chociarz, Lo¿a Ponurych te¿ jest niezwykle ciekawa.
 
Masteriusz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 42
Rejestracja: czw sty 02, 2003 12:29 pm

wt lip 29, 2003 11:01 pm

Najlepsi s± grabarze za ich ciekawe podejscie do ¿ycia. Na drugim miejscu stawiam ¶wirów i anarchistów.
 
Rend
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 3065
Rejestracja: sob paź 05, 2002 9:03 pm

wt lip 29, 2003 11:04 pm

?wirów :?: Czyli Kaosytów :?: Czy Lożę Ponurych lub Przeznaczonych :?:
 
Masteriusz
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 42
Rejestracja: czw sty 02, 2003 12:29 pm

wt lip 29, 2003 11:15 pm

Chodzi mi o kaosytów. Choc nie powiem, tamci te¿ s± ciekawi.
 
Awatar użytkownika
Danarim
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: pn lut 14, 2005 8:54 pm

ndz gru 07, 2003 9:40 am

Czemu nikt nie lubi Doomguardu? Zawsze czułem do nich słabość, to nie Indepy czy Anarchiści czują prawdziwą wolność w łapskach, a oni. <br />Ponuracy też mają to coś...
 
0k0
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 83
Rejestracja: ndz mar 26, 2006 12:14 pm

ndz gru 07, 2003 8:18 pm

Kaosyci za ich hmm... jakby to nazwac oryginalność :wink:
 
Calahan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: czw lut 26, 2004 10:49 am

czw lut 26, 2004 12:02 pm

Najbardziej lubiê Bogowców- za ich ideologiê, stosunek do ¶wiata i organizacje. Po prostu genialna frakcja!
 
Awatar użytkownika
Maedhros
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 150
Rejestracja: czw wrz 16, 2004 2:54 pm

pn wrz 20, 2004 2:12 pm

Straż Zagłady (= Za wprowadzanie entropii w kartach od seta (;
 
Awatar użytkownika
Toshi
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 529
Rejestracja: czw paź 20, 2005 12:06 pm

sob paź 22, 2005 6:14 pm

Doomguard i tylko oni :D
Z prochu powstales i juz lepiej do niego wróc:D
 
Awatar użytkownika
Brilchan
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 4532
Rejestracja: śr cze 20, 2007 8:49 pm

pt lip 27, 2007 3:42 pm

Ja popieram Bogowców z ich wiecznym dążeniem do doskonałości i wewnętrznego rozwoju."W każdym z nas jest iskra boskości" czyż to nie jest prawdą, to jedna z frakcji która robi coś naprawdę pożytecznego i namacalnego(tz. Praca w kuźni). po za tym lubię Czuciowców za ich Hedonizm i kolekcjonowanie wspomnień, ale trzeba przyznać że na dłuższa metę są odrobinę puści. W ogóle wszystkie frakcje w Planescepe są cudne ile ja się z tego setingu nauczyłem o filozofii i jak bardzo zmieniły się moje poglądy na życie. Czy można napisać w tym temacie coś o Sektach w mieście drzwi?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości