Zrodzony z fantastyki

 
Ufretin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 183
Rejestracja: pt sty 03, 2003 7:09 pm

Problemy z pewnym mnichem

czw sie 07, 2003 11:51 pm

Mój kolega gra mnichem(5 lvl) ma charakter praworz±dny neutralny (lawful neutral) gdy mieli¶my pewne zadanie w ma³ej wiosce (33 mieszkañców) to on jak nie umia³ znale¼æ sprawcy tajemniczych morderstw to w ¶rodku nocy wszed³ do domu go¶cia którego podejrzewa³ (nie mia³ ¿adnych dowodów) i go zabi³ bez skrupó³ów. A potem ca³± wioske. S±dzicie ¿e to dobre postêpowanie dla prawego mnicha jakiego¶ tam zakonu, który ca³y czas kierowa³ siê zasadami, nagle zabija ca³± wioske która nie sprawia³a zadnych klopotów. <br />MP zmieni³ mu charakter na neutralny (nie jest juz mnichem) a ten sobie wykombinowa³, ¿e bêdzie wyr¿nyna³ kolejne miasta a¿ bedzie mial Praworz±dny z³y. Co o tym s±dzicie?????
 
Cruel__
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 06, 2003 12:09 am

pt sie 08, 2003 12:19 am

Szkoda gadaæ, je¿eli kto¶ tak gra - bior±c pod uwagê, ¿e b±d¼ co b±d¼ jest to (albo raczej by³a) praworz±dna postaæ. Zastanawiaj± mnie jednak dwie rzeczy: <br />1) Jak ów gracz ma zamiar zmieniæ charakter z neutralnego na praworz±dny z³y zabijaj±c ludzi.... <br />2)Dlaczego bezpodstawne zabicie 33 osób spowodowa³o tylko lekk± zmianê charakteru?
 
Ufretin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 183
Rejestracja: pt sty 03, 2003 7:09 pm

pt sie 08, 2003 12:25 am

Odpowiedz na pytanie: <br /> <br />1) my¶la³ ¿e jak bêdzie dalej zabija³ to bedzie mu tak szybko spada³ charakter LOL <br /> <br />2) Nie po wyrznieciu ca³ej wioski spad³ mu do chaotycznego neutralnego <br /> <br /> <br />P.S i tak ja (jeden z graczy) zd±rzy³em rozwi±zaæ t± zagadke zanim rozwalili wszystko :) (op³aca siê ogl±daæ film na podstawie ksi±¿ek Agathy Christie) :)
 
eVVanGeLLa
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: wt lip 29, 2003 7:44 pm

pt sie 08, 2003 3:59 am

W sumie ten koles mial troche narabane, w glowie :mrgreen: <br />Byc mnichem i wyrzynac cala wioske.. <br />Powiem ci ze mnie zaciekawiles. - Jak skonczyla sie ta przygoda?? <br />pOzdrAWiaM 8)
 
Yuz'Ef
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 230
Rejestracja: pt maja 09, 2003 12:39 pm

pt sie 08, 2003 8:18 am

LOL!!!! ZONK!!!! itp. Ten kole¶ mafajnie w domciu i go chyba mama nie kocha a tata tylko w nocy!!! wywalcie go z druzyny jak najszybciejalbo niech MG zmasakruje jego postaæ :)
 
The Raven__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 572
Rejestracja: ndz maja 26, 2002 1:03 pm

pt sie 08, 2003 8:20 am

Charakter mu siê nie zmienie na praworz±dny przez pope³nianie chaotycznych czynów...jak dalej bêdzie mordowa³ to spadnie na chaotyczny z³y :) <br /> <br />Ogólnie moim zdaniem DM powinien daæ potê¿n± karê w postaci minusów do do¶wiadczenia praworz±dnej postaci ³ami±cej prawo i w trakcie dochodzenia morduj±cej wioskê...
 
Ufretin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 183
Rejestracja: pt sty 03, 2003 7:09 pm

pt sie 08, 2003 2:13 pm

MP wymy¶li³ mu karê: zabija³ niewinnych ch³opów, wiêc sam bedziê ch³opem. Bêdzie przez mie¶ci±c pracowa³ na jakim¶ polu, zabior± mu wszystkie przedmioty, bêd± go biczem biæ. hehe <br />A tak wogóle to ich by³o dwóch.- ale ten drugi jest likantropem, wiêc mordowanie jest w jego naturzê. Ale zmaskarowa³ wiosek nale¿±c± do Iuz'a. A ja dosta³em od mnicha i likantropa ca³a ich kase i przedmioty HAHAA.
 
Ufretin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 183
Rejestracja: pt sty 03, 2003 7:09 pm

pt sie 08, 2003 2:50 pm

[Baltazar G±bka]----> zgadzam siê z tob± w 100 %, temu likantropowi nie chcia³o sie rozwi±zywaæ zagadki, wiêc powiedzia³ ¿e wyr¿nie wszystki, a ten mnich my¶li ¿e jest najlepszym wojownikiem i chce tylko walczyæ. <br />A teraz bedzie walczyæ z polami zbó¿. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img]
 
Dzidek__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 212
Rejestracja: sob maja 04, 2002 9:00 pm

pt sie 08, 2003 3:06 pm

A ja siê nie zgadzam. To nie jest problem postaci jak± siê gra a problem samego gracza. A gdyby gracz graj±cy likantropem gra³ zwyklym prostym wojownikiem to my¶licie, ¿e nie postanowi³by wszystkich wymordowaæ. <br /> <br />By³oby tak samo nie chce mi siê rozwi±zywac zagadki wiêc wszystkich wymorduje, eh...
 
Ufretin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 183
Rejestracja: pt sty 03, 2003 7:09 pm

pt sie 08, 2003 11:54 pm

Yuz'Ef, pamiêtasz w temacie "G³upie ¶mierci" wspomina³em o dziwnym MP, który zabi³ mnie t± pu³apk± z S³owem mocy: giñ? Ten MP= ten mnich !!!!!!! LOL
 
Peruk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 250
Rejestracja: wt lip 29, 2003 11:26 pm

sob sie 09, 2003 3:32 am

Rozwi±zanie jest jedno <br /> <br />Nie graæ z takimi lud¼mi. Z moich obserwacji wynika ¿e jak ktos ca³± zabawê czerpie z wyrzynki wszystkiego co nie ucieknie przed nim na wysokie dzrewo, to ¿adne próby reformowanie typa nie pomog±. <br /> <br />Pozdrawiam <br />Peruk
 
Ufretin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 183
Rejestracja: pt sty 03, 2003 7:09 pm

sob sie 09, 2003 10:25 pm

W sumie problem siê rozwi±za³, bo ten mnich teraz robi wszystko co dobre. Oddaje swoj± kasê(wygran± w turnieju) na klasztor, pomaga potrzebuj±cym itd. Wygl±da na to, ¿e tamto to by³ tylko jaki¶ odpa³. :)
 
eVVanGeLLa
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: wt lip 29, 2003 7:44 pm

sob sie 09, 2003 10:50 pm

Ja bym mu dal odpaly jak bym mu zmniejszyl poziom do 2-go to by mial odpaly :evil: porzadek musi byc :evil: <br />A co do likantropa nie powinien oddawac kasy - to lezy w jego naturze [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] <br />PozDrawiaM
 
Ufretin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 183
Rejestracja: pt sty 03, 2003 7:09 pm

sob sie 09, 2003 11:21 pm

Wiem, ¿e nie musia³, ale my¶la³ ¿e mu j± zabior± na zawsze, wiêc wola³ mi j± oddaæ. Potem tego ¿a³owa³. Bo odda³em mu ja o 50% mniejsz± :):)
 
eVVanGeLLa
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: wt lip 29, 2003 7:44 pm

sob sie 09, 2003 11:34 pm

No a jak musisz przeciez miec jakis zysk, z przetzymywania pieniedzy. :mrgreen: W dzisiejszym swiecei nie ma nic za darmo :evil: <br />PozDraWiAm
 
Ufretin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 183
Rejestracja: pt sty 03, 2003 7:09 pm

sob sie 09, 2003 11:40 pm

Szczególnie, ¿e moge go wzi±æ na strza³a, bo on ma 27 pw. a ja mogê zmaksymalizowanym wiêkszym og³uszniem zadaæ 30 pw. heheh ST=20 hehe na pewno mu siê uda :) :) Oczywi¶cie jakby chcia³ mnie zaatakowaæ
 
eVVanGeLLa
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: wt lip 29, 2003 7:44 pm

sob sie 09, 2003 11:54 pm

Ty tez grasz mnichem :?: Ja na twoim miejscu okradl bym go ze wszystkiego, w koncu cie nie ruszy :evil:, zartuje oczywiscie trzeba byc dobrym dla swoich kolegow z druzyny :evil: <br />PozdRo
 
Ufretin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 183
Rejestracja: pt sty 03, 2003 7:09 pm

ndz sie 10, 2003 12:05 am

Nie. Ja gram psionem(wiedz±cym). Jednak bêde m±drzejszy od niego i nie bêdê rozpoczyna³ kolejnej rzezi. Wiêksze og³uszenie to nazwa jednej z mocy psiona, zabiera 5k6 obra¿eñ, 1/2 jak siê uda rzut na Wytrw. <br /> <br />P.S nie gram mnichem, bo jest to jedyna klasa, której nie lubiê :)
 
Yuz'Ef
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 230
Rejestracja: pt maja 09, 2003 12:39 pm

wt sie 12, 2003 4:09 pm

Hahahahhahahahaahahahahahahahaah!!!! Ufertinie :) No to lepiej temu kolesiowi podziêkujcie :) Hheheh pozdrów go ode mnie i zadzwoñ po panów w bia³ych kitlach jak najszybciej :) <br /> <br />Ufertinie ja siê nie dziwiê ¿e nie lubisz mnicha jak masz w dru¿ynie takiego "chwieja"<==bez obrazy dla kolegi :) <br /> <br />[Baltazarze G±bko] widzisz jak to jest jak siê ma normalnego mnicha Selvana w teamie? :) ¿adnych k³opotów, ¿adnych rzezi itp. <br />A tak poza tym rzadko masz racjê :) Hehheh co do tej kwestii palladyna to wcale bym siê nie zdziwi³ gdyby jedna z twoich postaci tak zrobi³a...i najlepiej bedzie jak zagrasz wtedy Pó³-Balorem Palladynem wierz±cym w Loviathar :) <br /> <br />Pzdr

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości