Zrodzony z fantastyki

 
eVVanGeLLa
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: wt lip 29, 2003 7:44 pm

ndz sie 10, 2003 5:46 am

Wiem ze w DnD masz ilosc czarow dostempna na dzien, ale chcialem spytac czy jest jakas miksturka ktora to regeneruje :?: <br />A ukrylem to pod nazwa MP - i tak kazdy wie o co chodzi.. <br />Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Aragathor Roaringflame
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 6202
Rejestracja: wt lis 26, 2002 5:52 pm

ndz sie 10, 2003 6:29 am

Nie, taka magiczna mikstura nie istnieje.
 
toudi__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 216
Rejestracja: ndz lut 02, 2003 12:30 pm

ndz sie 10, 2003 10:53 am

ale to nie znaczy ¿e szalony mag/alchemik nie móg³by takiej mikstury przywracaj±cej czar do slotu wynale¼æ!!!
 
Muad'Dib
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 499
Rejestracja: pt wrz 27, 2002 8:59 am

ndz sie 10, 2003 2:45 pm

<!--QuoteBegin-Toudi+-->
Toudi pisze:
<!--QuoteEBegin-->ale to nie znaczy ¿e szalony mag/alchemik nie móg³by takiej mikstury przywracaj±cej czar do slotu wynale¼æ!!!
<br />Jasne ¿e w Twoim ¶wiecie mog³o by siê co¶ takiego staæ, ale by³o by to naruszenie równowagi gry równe znalezieniu miecza vorpal (migb³ystalnego) w przydro¿nym rowie. <br />------do notki poni¿ej----- <br />Ja nie mam pojêcia z jakiej to jest reklamy. Pewnie dlatego ¿e niemal nie ogladam telewizji. :)
 
Ufretin
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 183
Rejestracja: pt sty 03, 2003 7:09 pm

ndz sie 10, 2003 3:05 pm

Zaprezentuje tutaj cytat z pewnej reklamy:
Nie ma takich rzeczy, takie rzeczy nie istniej±...Panie daj pan spokój !!!
<br />Pasuje on do sytuacji. Jak s±dzê wszyscy wiedz± z jakiej to reklamy :)
 
eVVanGeLLa
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 103
Rejestracja: wt lip 29, 2003 7:44 pm

ndz sie 10, 2003 4:54 pm

<!--QuoteBegin-Muad'Dib+-->
Muad'Dib pisze:
<!--QuoteEBegin-->mog³o by siê co¶ takiego staæ, ale by³o by to naruszenie równowagi gry równe znalezieniu miecza vorpal (migb³ystalnego) w przydro¿nym rowie.
<br />A gdyby przed chwila zabili tego herosa ktory wladal tym mieczem i nie zabrali by go. Tylko wrzucli go do rowu [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img][img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] <br /> <br />__________________________________________________________________ <br />Do notKi pOwyzej.. <br />Ja tez nie wiem z jakiej to reklamy [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] <br />Pozdrawiam 8)
 
Muad'Dib
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 499
Rejestracja: pt wrz 27, 2002 8:59 am

ndz sie 10, 2003 5:12 pm

eVVanGeLLa - przykro mi, ale nie zrozumia³em Twojego przekazu. Mo¿e postara³by¶ siê pisaæ mniej niechlujnie, z zachowaniem zasad pisowni jêzyka polskiego?
 
Bobofon
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 57
Rejestracja: śr lip 30, 2003 6:14 pm

pn sie 11, 2003 11:58 am

eVVangella mial na mysli, ze sytuacja znalezienia miecza vorpal w rowie mogla by byc mozliwa, jezeli banda wesolkow zabila by innego wesolka wladajacego takim mieczem, po czym bez zastanowienia wrzucila miecz do rowu. Koniec koncow eVVangella tlucze notki jak szalony i moglby je zaczac pisac troche wyrazniej :wink: <br />Co zas sie tyczy mixtury przywracajacej czar, to moglyby byc one wynalezione tylko przez jakiegos alchemika ktory nie chcial dzielic sie swym sekretem; poszukiwacze przygod znalezli pare takich mixtur i przypadkiem dowiedzieli sie kto je zrobil, ale niestety nie mogli znalezc ich wiecej wiecej i celem zdobycia ich mogliby wyruszyc na poszukiwanie tego alchemika. On zas moglby byc porwany i wieziony przez potwory, bla, bla, bla i przygoda gotowa :)
 
Yuz'Ef
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 230
Rejestracja: pt maja 09, 2003 12:39 pm

pn sie 11, 2003 3:15 pm

Tak toudi móg³by to powiedzieæ? hmmm...ciê¿ko by by³o wymy¶liæ taka miksurkê odnawiaj±c± sloty na czary. Jest chyba taki baaaardzo potê¿ny item alenie jestem tego pewien.
 
Muad'Dib
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 499
Rejestracja: pt wrz 27, 2002 8:59 am

pn sie 11, 2003 8:39 pm

Bobofon - zrozumia³em tok rozumowania eVVanGeLLi, ale nie zrozumia³em do czego d±¿y. I eliksir regeneracji komórek na czary jest naruszeniem równowagi gry, i znalezienie miecza migb³ystalnego jest naruszeniem równowagi gry. Wiêc o co chodzi?
 
koszyk
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: ndz sie 10, 2003 2:21 pm

pn sie 11, 2003 9:30 pm

hmmm.... <br />co tam jakie¶ g³upie potiony przywracaj±ce niby sloty.Powróæmy do istniejacych Mikstur. :) Lepiej powiedzcie mi gdzie moge znale¿æ sposoby, sk³adniki potrzebne do przyzadzania potionków, same potionki, i wogole tematy ala alchemia i zielearstwo... <br />Wiem ¿e mo¿na samemu przy¿adzic niby mówi±c do DieMa ¿e robie taki a taki potion, a on mi odpowiada ile mi to czasu zajmuje ile musze zap³aciæ z³ota.ta zasada co do umijetno¶ci rzemios³o i alchemia mog³y by byæ poprawione w 3.5ed bo jest bardzo nie klimatyczna.No ale co¿ nie mozna za wiele wymagaæ twórców i tak siê staraj±...
 
mucha__
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 10:51 pm

wt sie 12, 2003 1:16 am

Za ilo¶æ z³ota równ± poziomowi czaru do kwadratu mo¿na kupiæ per³ê mocy (pearl of power), która raz dziennie przypomina czar rzucony tego dnia, wiêc teoretycznie rzecz bior±c to dlaczego nie mo¿naby zrobiæ tego w formie jednorazowej? Moim zdaniem powinno byæ do wykonania, przy czym nale¿a³oby pamiêtaæ, ¿e w przypadku eliksirów jest ograniczenie co do poziomu czaru jakiego mo¿na u¿yæ do ich stworzenia (wiem ¿e jest presti¿ówka pozwalaj±ca omin±æ to ograniczenie, pewnie jaki¶ alchemist master lub co¶ w tym stylu, ale to ¿adki ewenement).
 
Anonim_1

wt sie 12, 2003 6:32 am

Jednorazowy przedmiot, który działa jak perła mocy, lecz jednorazowo powinien być dostępny. Według cennika z DMG wartość pojedynczego przedmiotu powinna być 50 razy mniejsza od normalnego. <br /> <br />Przykład: <br /> <br />Eliksir "mocy 3 poziomu" <br /> <br />Koszt bazowy perły: 3 x 3 x 1000 = 9000 <br />Koszt jednostkowy eliksiru = 9000 / 50 = 450 <br /> <br />450 gp. Czy to tanio? Moim zdaniem niezbyt, tym bardziej, że posiadanie wielu takich pereł będzie zachęcało bohatera do częstego ich wykorzystania.
 
toudi__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 216
Rejestracja: ndz lut 02, 2003 12:30 pm

wt sie 12, 2003 10:19 am

no widzicie... jednak taki elikxir mo¿e byæ. <br />i uwa¿am ¿e 450 sz za jeden napój przywracaj±cy 1 czar z 3 poziomu to nie jest tak ma³o (chyba ¿e kto¶ siediz na z³ocie) a poza tym takie cacko bedzie raczej trudno dostêpne wiêc nie ma mowy o posiadaniu wiêcej ni¿ 2 takich zabawek... <br /> <br />... i wcale nie trzeba wyrzucaæ miecza holy vorpal +5 do rowu... :razz:
 
Randziu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 36
Rejestracja: wt sie 12, 2003 3:36 pm

Potiony

wt sie 12, 2003 3:56 pm

No niby niema takich miksturek ale to troche nie fair, w koncu hp to glowny stat dla walczacych a sloty sa glownym statem dla czarujacych wiec takie mixturki tez owinny byc
 
Anonim_1

wt sie 12, 2003 4:45 pm

Porozmyślałem dłużej na temat eliksirów przywracających sloty oraz cennika, który przedstawiłem powyżej. Doszedłem do wniosku, że to nieco za tanio. Jeśli w swoich kampaniach wprowadziłbym coś takiego, miałoby koszt dwukrotnie większy od kosztu zwoju danego poziomu (np. zwój 1 poziomu kosztuje 25 gp, zatem eliksir kosztowałby 50 gp).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości