Zrodzony z fantastyki

 
Abaddon__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 216
Rejestracja: śr cze 18, 2003 3:30 pm

Wasze najtrudniejsze decyzje

ndz sie 17, 2003 6:18 pm

Hey. <br />Czy przed waszym bohaterem postawiony zosta³ kiedy¶ problem typu :Ty albo twoi przyjaciele. Czy musieli¶cie kiedykolwiek wybieraæ pomiêdzy wlasnym ¿yciem a ¿yciem waszych wspó³towarzyszy? Je¿eli tak to jak to by³a sytuacja i jak± decyzjê podjeli¶cie? <br />I jeszcze ma³a zabawa. Wyobra¼cie sobie tak± sytuacjê: stoicie w sali tortór pe³nej przeciwników. Tortórom maj± zostaæ poddani wasi wspó³towarzysze. Za wami s± dzrwi do wolno¶ci. Odwracacie siê i uciekacie czy rzucacie siê kolegom na pomoc mimo, ¿e wiecie i¿ jest to baaaaaaaaaaardzo ryzykowne? <br />Bo ja próbowa³bym wyci±æ co do nogi przeciwników i przy okazji potortórowaæ swych kupli. Dowiedzia³bym siê wreszcie kto pod³o¿y³ mi explosive runes :mrgreen: .
 
Terai__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 381
Rejestracja: czw sty 30, 2003 8:57 pm

ndz sie 17, 2003 6:31 pm

Na jednej z sesji mog³em powiedzieæ kolesiowi gdzie s± moi towarzysze (zostali¶my [nies³usznie] oskar¿eni o morderstwo), w zamian tego Ja mia³em byæ oczyszczony z zarzutów. Ale nie wyda³em ich, a i tak wkrótce znale¼li¶my siê w wiêzieniu.
Odwracacie siê i uciekacie czy rzucacie siê kolegom na pomoc mimo, ¿e wqiecie i¿ jest to baaaaaaaaaaardzo ryzykowne?
Rzucam siê kolegom na pomoc. Inaczej nie móg³bym spaæ po nocach :) .
 
Darius__
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 906
Rejestracja: pn paź 21, 2002 8:24 pm

ndz sie 17, 2003 10:11 pm

Wszystko zale¿y od bohatera, którym gram, ale w³a¶ciwie grywam tylko dobrymi herosami, wiêc na pewno nie zostawi³bym przyjació³ w biedzie :)
 
Devik Crazystar
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1135
Rejestracja: śr maja 26, 2004 2:23 am

ndz sie 17, 2003 10:23 pm

.
Ostatnio zmieniony pt sie 18, 2023 7:40 pm przez Devik Crazystar, łącznie zmieniany 1 raz.
 
&#8224;KorAxe&#82
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 39
Rejestracja: ndz mar 23, 2003 6:48 pm

ndz sie 17, 2003 10:47 pm

Wszystkio zale¿y od postaci jak± gram: je¶li gram kim¶ Z?YM ( co zdarza mi siê do¶c czêsto)to: by³em w piekle: i ma³em wybór: walczyc sam na sam z demonem i uwolnuic towarzyszy, albo samemu wyj¶æ bez niczego... wybra³emn to II, albo zosta³em wytypowany przez SZWARDON ?MIERCI do ws±pienia w ich szeregi, jeden ze szwadronistów zada³ mi pytanie: " a twoji towarzysze?" "oni? mam ich w du..." powiedzmy w pupie <br /> <br />Raz MG da³ przed nami ( 2 z³e postacie) wybór: uruchomiæ LATARNê DUSZ i zniszcyæ cale z³o i chaos ze ¶waia albo ja zniszczyæ i trwac tak jak jest... zgadnijcie jak zrobili¶my...
 
Awatar użytkownika
go0r
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 126
Rejestracja: pn lut 17, 2003 5:48 pm

ndz sie 17, 2003 10:47 pm

Raz z moim kolegą zostaliśmy postawieni przed takim wyborem. Do wyboru była wolność albo zycie naszych towarzyszy. Próbowaliśmy uratować naszych przyjaciół. Walka była ciężka, no i spotkaliśmy panią śmierć :) Ale nas polubiła i postanowiła nam dać jeszcze jedną szansę :) Potem okazało się że jeżeli wybralibyśmy wolnośc to by się skończyło o wiele gorzej dla nas.
 
Father Michael
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: wt kwie 15, 2003 2:25 pm

pn sie 18, 2003 9:12 am

Jeden z moich graczy chcial zostac skrytobojca, wiec zostal postawiony przed testem, w ktorym mial cicho dostac sie do budynkow, w ktorych spali ludzie i po prostu ich zalatwic. Dwoch pierwszych zabil bez zastanowienia, ale trzecim spiacym okazal sie inny gracz :)
 
Awatar użytkownika
arcmage
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 417
Rejestracja: pn maja 30, 2005 2:14 pm

pn sie 18, 2003 1:11 pm

Klasyczna próba - ja albo reszta drużyny. Wybrałam oczywiście ich <sądząc,że to tylko taki test i nic mi nie będzie :razz:> Pomyliłam się :?
 
Ikki
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 214
Rejestracja: wt sie 19, 2003 2:51 pm

śr sie 20, 2003 9:12 am

Do¶æ czêsto gram z³ymi postaciami i CN wiêc towarzysze raczej zginêliby a ja poszed³ z lekk± dusz± dalej :)
 
roscoe__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 38
Rejestracja: pt sie 15, 2003 2:01 pm

czw sie 21, 2003 12:26 pm

moja pierwsza trudna decyzja: <br />W mie¶cie grasowa³ wilko³ak i t³uk³ ludzi z okolicy zastawili¶my na niego pu³apkê nie mieli¶my co daæ na przynête wiêc poszed³em na ochotnika i potem nie ¿a³owa³em mimo ¿e wilko³ak ma³o co mnie nie zat³uk³ koledzy zaspali wiêc musia³em zabiæ go sam(prawie) przywi±zali mnie do drzewa, kiedy wilko³ak nadszed³, wpad³ w furiê :mad: i rozci±³ wiêzy rani±c mnie dobieg³em do pobliskich ska³ek, wdrapa³em siê na pó³kê skaln± og³uszy³em go kamieniem i wtedy przybiegli moi kumple troche za pó¼no :evil:
 
Ranthram
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 249
Rejestracja: wt lip 29, 2003 9:01 pm

czw sie 21, 2003 8:29 pm

Ja zawsze gram zlymi postaciami. Zapewnia mi to duza uniwersalnosc. Nie musze sie rzucac kolega na pomoc, moge odejsc. Robilem tak na poczatku, ale kumple jakos dawali sobie rade. Teraz kiedy gram mocna postacia, nie mam problemow z wiekszascia przeciwnikow i moge ruszyc na pomoc przyjaciolom. Ktos z was moze mnie skrytykowac, ze kumpli nie zostawia sie w potrzebie itd. Ale jak wyratowac z opresji przyjaciol moze slaby mag?
 
Shinhael
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 38
Rejestracja: ndz lip 13, 2003 2:50 pm

czw sie 21, 2003 8:46 pm

Moja czarodziejka jest praworz±dna neutralna, co oznacza dok³adnie tyle, ¿e liczy siê dla niej tylko zrealizowanie zadania postawionego przez gildiê. W tej chwili Vestele Eveningfall jest nieco zarozumia³a i dru¿ynê traktuje jako ¶rodek do zrealizowania celu - zostania arcymagiem. Dopóki dru¿yna siê przydaje, to czarujê i wspomagam w boju. Jednak¿e postawiony przed wyborem - zdobyæ dla gildii cenn± ksiêgê czy dziêki tej ksiêdzê pomóc komu¶ - wybra³bym pierwsz± opcjê. Dla mnie (mojej postaci znaczy, hehe) nie ma dobra i z³a - jest tylko interes gildii i ksiêga. Zreszt± kiedy¶ dru¿ynowy zaklinacz raczy³ wyraziæ opiniê co do mojego sposobu bycia i poniós³ klêskê w magicznym pojedynku. Niech to bêdzie ostrze¿eniem dla innych mieszkañców krain, a szczególnie mojej dru¿yny :evil:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości