Zrodzony z fantastyki

 
Sarrivin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: czw paź 31, 2002 9:49 pm

Strona o D&D - szukam wspó³kreatorów

ndz maja 25, 2003 7:47 pm

Szukam kreatywnych ludzi potrafi±cych pisaæ po polsku :). <br />Tworzê wraz z niewielkim zespo³em stronê o D&D. Prace s± zaawansowane. Potrzebujê kogo¶, kto chcia³by na przyk³ad: <br />- napisaæ artyku³; <br />- opublikowaæ w sieci swoj± przygodê; <br />- zaj±æ siê newsami; <br />- napisaæ i opublikowaæ recenzjê; <br />- napisaæ i udostêpniæ opowiadanie; <br />- et cetera; <br />We wszelkich pracach z mi³± chêci± pomogê. Nasz zespó³ mo¿emy powiêkszyæ o kolejne osoby, aby tylko okaza³y siê warto¶ciowe. <br />Czekam na maila ( [email protected] ), pw, lub notkê tutaj. <br /> <br />Pozdrawiam!
 
Master of Onion
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 433
Rejestracja: sob cze 28, 2003 8:24 pm

wt lip 01, 2003 5:02 pm

Og³oszenie jeszcze aktualne? Bo jak tak to móg³bym napisac pare artykulików...
 
Sarrivin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: czw paź 31, 2002 9:49 pm

czw lip 03, 2003 1:02 pm

Tak, jak najbardziej aktualne. <br />Strony jeszcze nie ma na sieci, ci±gle zbieramy materia³y. Nie mam jakich¶ wielkich wymagañ, ale szukam osób które rzeczyw¶cie maj± ochotê popisaæ. <br />Skontaktujê siê z wami mailem.
 
Coby
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1019
Rejestracja: czw kwie 10, 2003 4:58 pm

pt lip 18, 2003 10:00 am

Ja bym móg³ daæ swoj± przygodê. Niestety tylko jedn±, ale jak napisze nastêpne to tak¿e dam. <br />Oczywi¶cie nie za darmo ! :evil: <br />Jakie jest wynagrodzenie ? :evil: <br /> <br />[email protected] - na ten adres przesy³aæ czeki na 100000$, ¿yczenia, itp. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img]
 
Sarrivin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: czw paź 31, 2002 9:49 pm

pn lip 21, 2003 10:04 pm

Witam! <br />Muszê Was przeprosiæ, dopiero jestem do dyspozycji. Postaram siê do Was poodpisywaæ jak najszybciej. <br />Jest tylko jeden problem - potrzebujemy kogo¶, kto zna siê na kodowaniu. Stoi tylko szkielet. Na naszym koderze niestety nie mo¿emy liczyæ, zerwa³ kontakt z braku czasu. <br />Tak wiêc je¶li mo¿ecie cokolwiek tu pomóc to czekam na maila, musimy wreszcie tê stronê postawiæ! <br /> <br />Cowboy--> Potraktowa³em to jako ¿art, ¿adnych op³at i wynagrodzeñ nie przewidujê. Mo¿e kiedy¶? :) <br />Je¶li Ci pasuje, to chêtnie przyjmê tê przygodê i nastêpne, wy¶lij maila: [email protected] .
 
mietus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: pt sie 01, 2003 5:08 pm

czw sie 07, 2003 8:48 am

ja moge pisac newsy albo jakas histroyjke wymysle moj gg to 1219607 a mail to [email protected] <br />jak cos to pisz od razu na gg bo ja czesto jestem nieiwdoczny
 
Sarrivin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: czw paź 31, 2002 9:49 pm

wt sie 19, 2003 5:50 pm

Cholerka, super, ale najpierw trzeba znale¼æ kogo¶, kto nam tê stronkê zakoduje. <br />Je¶li macie jakiekolwiek namiary na tak± osobê, która zna siê na robieniu stron i mo¿e po¶wiêciæ nam chwilkê, to piszcie od razu na maila: [email protected] <br /> <br />Przepraszam, ¿e nie odpisujê, ale bez kodera daleko nie zajdziemy. Liczê na Wasz± pomoc, je¶li uda siê to postawiæ i oka¿ecie siê pomocni, to witam Was w redakcji. <br /> <br />Je¶li nie uda siê znale¼æ odpowiedniej osoby do kodowania, to bêdê zmuszony pomys³ wycowaæ.. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] <br /> <br />Pozdrawiam, <br />Sarr
 
roscoe__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 38
Rejestracja: pt sie 15, 2003 2:01 pm

czw sie 21, 2003 11:58 am

móg³bym pare przygód napisaæ i przes³aæ ci mailem program do generowania imion
 
Awatar użytkownika
Mirit
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 905
Rejestracja: ndz wrz 28, 2003 3:54 pm

czw sie 21, 2003 12:54 pm

Ja zajmuję się Kodowaniem stron :wink: , a raczej ich tworzeniem :) . <br />Mozna się ze Mną kontaktowac na formum, PW, lub mailem i GG, wszystko jest podane w profilu. <br />Myslałem kiedys o stworzeniu strony DnD, ale niechciało Mi się :roll: ale o Mandze zrobiłem :evil: . <br />Jezeli jestes zainteresowany, to mile widziane, jakies pomysły na te stronę itp. <br /> <br />Pozdrawiam <br /> <br />Ps. Jakies wynagrodzenie czy raczej , wchodzisz mi na ambicje ? :mrgreen: .
 
Awatar użytkownika
Xavier
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 561
Rejestracja: pt maja 06, 2005 4:13 pm

czw sie 21, 2003 1:24 pm

Chętnie piszę się do współpracy. Moge napisać pare artykułów przygód lub innych takich.
 
Bregan D'aerthe
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: ndz sie 03, 2003 11:16 pm

czw sie 21, 2003 2:00 pm

Jezeli masz zamiar wprowadzic dzial "Forgotten Realms" to chetnie napisze pare artykulow...
 
Master of Onion
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 433
Rejestracja: sob cze 28, 2003 8:24 pm

czw sie 21, 2003 7:02 pm

Dobra Sarrivin kiedy mozna teksty przysylac?
 
Shinhael
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 38
Rejestracja: ndz lip 13, 2003 2:50 pm

czw sie 21, 2003 8:06 pm

Je¿eli przydadz± siê recenzje polskich produktów do D&D to chêtnie mogê takie recenzjê stworzyæ. Poza tym móg³bym napisaæ co nieco o klasach presti¿owych, o poradach wzglêdem czarów itd... <br />Nie obiecujê, ¿e bêdê pisa³ regularnie, bo matura, egzaminy na studia itd... Mimo tego raz na 2-3 tygodnie co¶ by siê napisa³o ;-) <br />Je¿eli moja pomoc siê przyda to chêtnie siê przy³±czê! <br /> <br />Pozdrawiam
 
Coby
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1019
Rejestracja: czw kwie 10, 2003 4:58 pm

czw sie 21, 2003 9:27 pm

Dobra teraz ju¿ naprawdê, oficjalnie: <br /> <br />Ja - cowboy, wierny u¿ytkownik forum Dungeons and dragons i d20, zg³aszam sw± chêæ do tworzenia, robienia, kreowania nowej strony o znanym nam systemie D&D. <br /> <br />Mogê siê zaj±æ ³adno¶ci± strony :), mogê wprowadzaæ korekty, aby by³o zgodne z polsk± edycj± D&D, mogê t³umaczyæ z angielskich podrêczników D&D, mogê dawaæ swoje PrC, przygody i inne ciekawostki w³asnorêcznej roboty. <br /> <br />Nie znam siê na HTML, nie znam siê na robieniu strony, nigdy strony nie robi³em, ale mogê pomóc. :mrgreen:
 
Bulkers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 462
Rejestracja: sob wrz 21, 2002 12:13 pm

pt sie 22, 2003 3:45 am

Widzê, ¿e tutaj znajduje siê kilku chêtnych do tworzenia fajnych rzeczy do DnD, ale strona póki co nie stoi. Mam wiêc dla tych chêtnych inn± propozycjê: otó¿ na serwisie Lord Soth (www.lordsoth.info) stoi stary i dawno nieaktualizowany (z ró¿nych przyczyn) dzia³ DnD. Wszystko gra i bzyka w PHP na w miarê szybkim serwerze. Potrzebny tylko cz³owiek, który by zrobi³ z tego zakurzonego dzia³u nowy i ¿ywy dzia³ DnD 3ed. Kod, grafika, wszystko jest. Tylko materia³ów nowych brak. A dzia³u szkoda... <br /> <br />Osoby kreatywne, o otwartych umys³ach i ciekawych pomys³ach (a jak¿e...) zapraszam do wspó³pracy. Kontaktujcie siê mejlem czy na GG.
 
Sarrivin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: czw paź 31, 2002 9:49 pm

pt sie 22, 2003 2:57 pm

Pozwól Bulkers, ¿e ja zajmê siê czym¶ nowym. Nie podoba mi siê, ¿e na tej stronie D&D jest tylko dzia³em, ale oczywi¶cie Wasz wybór (ci, którzy siê zg³osili¶cie) pozostawiam Wam. Ja chcê stworzyæ na pocz±tku stronkê tylko o D&D/D20. Oczywi¶cie dalej bêdziemy dyskutowaæ. <br /> <br />A wiêc do tematu. <br />Czy kto¶ z Was mo¿e nam postawiæ jakie¶ niewielkie forum dyskusyjne, by¶my rozmawiali tam o tworzeniu stronki? A mo¿e kto¶ zaoferuje trochê miejsca na w³asnym, czy kolegi? To niezbêdne, gdy¿ obawiam siê, ¿e administratorzy ten w±tek nam nied³ugo skasuj±, je¶li zajmiemy siê tu czym¶ innym ni¿ werbowaniem :). <br />Tak wiêc - je¶li kto¶ jeszcze chce wspó³pracowaæ - proszê o zg³oszenie tutaj. Zawsze przyjmê pomocn± d³oñ. <br /> <br />Prace co prawda mo¿na przesy³aæ mi ju¿ teraz na [email protected], ale je¶li bêdziemy mieli gdzie dyskutowaæ, to bêdzie mo¿na je udoskonaliæ/skorygowaæ (ja z mojej strony siê oferujê siê do pomocy). <br />Sam mam parê prac/t³umaczeñ, chêtnie podzielê siê nimi z Wami. <br /> <br />Korekta siê przyda. Recenzje jak najbardziej. T³umaczenia bardzo mile widziane. S³owem - wszystko, co mo¿e znale¼æ siê na stronie, je¶li przejdzie korektê, na ni± trafi. <br /> <br />Za chwilê wy¶lê maila do Mirita. Bêdê Was informowa³ jak czego¶ siê dowiem. <br /> <br />Pozdrawiam, <br />Sarr
 
Bulkers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 462
Rejestracja: sob wrz 21, 2002 12:13 pm

pt sie 22, 2003 3:14 pm

<!--QuoteBegin-Sarrivin+-->
Sarrivin pisze:
<!--QuoteEBegin-->Pozwól Bulkers, ¿e ja zajmê siê czym¶ nowym. Nie podoba mi siê, ¿e na tej stronie D&D jest tylko dzia³em, ale oczywi¶cie Wasz wybór (ci, którzy siê zg³osili¶cie) pozostawiam Wam. Ja chcê stworzyæ na pocz±tku stronkê tylko o D&D/D20. Oczywi¶cie dalej bêdziemy dyskutowaæ.
<br />Ano jest, bo tym siê ró¿ni serwis od strony tematycznej. Jestem kilka innych dzia³ów, wkrótce bêdzie wiêcej. Nasz± ide± s± dzia³ania w wielu systemach, tak jak w wiele systemów gramy. <br /> <br />Ja po prostu da³em alternatywê, dla tych, którzy nie chc± zajmowaæ siê webmasterowaniem, grafik±, zajmowaniem siê serwerem, dbaniem o kod strony itd. a chc± po prostu mieæ swój zak±tek o DnD. <br /> <br />Co do robienia strony o DnD/D20. Czy to oznacza, ¿e równie¿ o D20? Czyli chcecie zaj±c siê te¿ innymi systemami opartymi o D20? Takimi jak np. Zew Cthulhu d20? To te¿ oznacza multisystemowo¶æ.
 
Sarrivin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: czw paź 31, 2002 9:49 pm

pt sie 22, 2003 3:33 pm

Bulkers --> No wiêc tak - najpierw zajmiemy siê D&D, a potem nad D20 pomy¶limy. My¶lê, ¿e i tak sporo mo¿na napisaæ o D&D i raczej przez pierwszy okres zawê¿yliby¶my siê do niego. <br /> <br />Bregan D'aerthe --> Oczywi¶cie - FR, GH, inne ¶wiaty - to czê¶æ D&D, wiêc jak najbardziej znajdzie siê dla nich miejsce. Je¶li znajdziemy jakie¶ forum to pogadamy dok³adniej. <br /> <br />Dodam, ¿e przyda³by siê kto¶ do newsów, kto ma w miarê sta³y dostêp do netu i jest odpowiedzialny. Nie musz± to byæ od razu informacje z ca³ego ¶wiata, stawiam na WotC i mo¿e Monte Cooka jako start. <br /> <br />Mail do Mirita wys³any :).
 
Coby
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1019
Rejestracja: czw kwie 10, 2003 4:58 pm

pt sie 22, 2003 3:45 pm

Ja zbieram Dragon'y i Dungeon'y (czasopisma amerykañskie), w których jest du¿o o D&D. Ca³e gazety s± po¶wiêcone "100% Official D&D". <br />Wszytko jest po angielsku, dostaje te gazety z pewnym opó¼nieniem - dopiero dzi¶ przysz³y z lipca i sierpnia (dwa Dungeon'y). <br />Mogê byæ "doradc± w pisaniu newsów", mogê dawaæ dodatkowe informacje do newsów, ale nie chcia³bym ich pisaæ. Jest to odpowiedzialna praca. Odpowiedzialno¶ci mi brak, a mo¿e nie (nie wiem). <br />Ale nie ryzykujmy - wolê aby zosta³o tak jak jest. <br />Jakby przysz³o mi co¶ namy¶l (co do zmiany stanowiska) to dam znaæ.
 
Sarrivin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: czw paź 31, 2002 9:49 pm

sob sie 23, 2003 7:13 pm

Mamy ju¿ forum! <br />Zapraszam wszystkich chêtnych do pomocy na adres: www.fluor.host.sk/forum/index.php <br />Dzia³ o stronie D&D. Tam bêdziemy rozmawiaæ konkretniej. <br /> <br />Cowboy --> I bardzo dobrze, ¿e zbierasz Dragony. Tam mo¿na znale¼æ wiele pomys³ów na artyku³y. <br /> <br />Wci±¿ ka¿dy chêtny mo¿e siê zg³osiæ, wszystko jak najbardziej aktualne :). <br />Dodatkowo szukamy kogo¶, kto zna siê na kodowaniu i chce zostaæ adminem strony o D&D. <br /> <br />Pozdrawiam, <br />Sarr
 
Coby
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1019
Rejestracja: czw kwie 10, 2003 4:58 pm

sob sie 23, 2003 8:00 pm

Po pierwsze: Link nie dzia³a. <br />Po drugie: Po co drugie forum D&D ? Jest te, które [my¶lê, ¿e] wystarczy. <br />Po trzecie: Na rozmowy konkretne mo¿emy u¿yæ komunikatora Gadu-Gadu. <br />Po czwarte: My¶la³em, ¿e robimy swoj± stronê o D&D, a nie jaki¶ "dzia³" na innych stronie. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] <br />Ale je¶li dasz jakie¶ ciekawe argumenty "za" dzia³em, a nie stron±, to jestem chêtny "nawróciæ siê".
 
Sarrivin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: czw paź 31, 2002 9:49 pm

sob sie 23, 2003 8:29 pm

Musia³e¶ ¼le zrozumieæ! <br />Tworzymy nie dzia³, ale stronê tylko o D&D, ewentualnie trochê o D20! W³a¶nie o to chodzi, ¿e nie chcê ¿eby to by³ tylko dzia³, co to, to nie. Bêdzie niezale¿nie. <br /> <br />Link ju¿ dzia³a, sorry wielkie. Na tym (co piszê teraz) forum nie mo¿emy stworzyæ paru w±tków dotycz±cych strony, bo moderatorzy nie pozwol±. A tam mamy spokój. <br />Poklikaj kilka razy link i powinien zadzia³aæ, sprawdza³em. Forum jest tymczasowe, jak strona ruszy, to bêdzie nasze zupe³nie w³asne i bezawaryjne.
 
Chłopiec z piorunami
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 57
Rejestracja: czw lip 17, 2003 9:00 am

pn sie 25, 2003 11:04 am

Je¶li potrzebujesz jakiegos stuffu np.potwory npc mapy itp to moge za³atwiæ tego wiêcej ni¿ my¶lisz
 
Riklaunim Do'Urden
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: sob gru 14, 2002 8:06 pm

pn sie 25, 2003 12:48 pm

Ja prowadzê w³asny serwis o dnd (i inne) www.pdnd.prv.pl <br />Mo¿emy ewentualnie dogadaæ siê w sprawie jakiej¶ wspó³pracy (np. wymiana artyku³ów lub co¶ innego :))
 
takisobieMG
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1169
Rejestracja: sob sie 17, 2002 8:01 pm

pn sie 25, 2003 1:02 pm

Ja nie zadeklaruje pomocy, bowiem prowadze juz wlasna strone wielosystemowa http://www.gryfabularne.friko.pl i pisze do fanzinu inkluz, aczkolwiek z checiom wymienie sie linkami. <br /> <br />PS. Czy ktos zna jakis fajny serwer oferujacy darmowe konta?
 
Riklaunim Do'Urden
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: sob gru 14, 2002 8:06 pm

pn sie 25, 2003 3:01 pm

 
Sarrivin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: czw paź 31, 2002 9:49 pm

pn sie 25, 2003 3:49 pm

Bêd±c szczerym Riklaunimie zastanawia³em siê czy nie nawi±zaæ wspó³pracy z Tob±, gdyby moja strona nie wypali³a. Oczywi¶cie gdyby¶ siê zgodzi³. Tylko szczerze mówi±c masz trochê k³opotliwy dostêp do artyku³ów na stronie, przyda³oby siê co¶ bardziej "na wierzchu". To taka moja rada :). <br />Moja (nasza) strona jeszcze nie jest gotowa, ale dziêki za propozycjê - pomy¶limy jeszcze o jakiej¶ formie wspó³pracy, jak ju¿ bêdê wiedzia³ na czym stojê. Bêdê pamiêta³. <br /> <br />Taki sobie MG --> ja nie znam darmowych serwerów, mam zamiar wykorzystaæ p³atny (sam go op³acê, ale nie oczekujê sk³adek). <br /> <br />Panowie ochotnicy, co jest, powyje¿d¿ali¶cie? Powysy³a³em do ka¿dego z Was maila, czekam na odpowied¼ :).
 
Quewen Veladorn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 252
Rejestracja: pt sty 03, 2003 12:26 am

pn sie 25, 2003 3:51 pm

O ewntualnej wspó³pracy zawsze mo¿na porozmawiaæ :wink: <br />Zobaczcie: http://veladorn.glt.pl

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości