Zrodzony z fantastyki

Gilthoniel
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

ndz maja 18, 2003 10:32 pm

Poda³em "Raz w tygodniu" ale nie jest to do koñca prawda. Tak by³o jaki¶ miesi±c temu. Teraz mam mature, a nied³ugo egzaminy!!

Sm00k
Stały bywalec
Stały bywalec

ndz maja 18, 2003 10:40 pm

Jutro mam mature (pozdrowienia, towarzysze niedoli :>). W zwiazku z tym drobnym faktem nie gram od 2 miesiecy. Ale od jutra zaczynam znowu :>

Yuz'Ef
Częsty bywalec
Częsty bywalec

pn maja 19, 2003 9:17 am

No ch³opaki i dziewczyny czym wy sie przejmujecie??? No nie mówcie, ¿e przejmujecie siê maturk±?? :razz: Nie ma czym..ja na swoja matirke uczy³e siê ko³o godzinki (wszystkie przedmioty) <br />i zda³em ca³kiem nie¼le :) i nie powinni¶cie porzucac RPG bo macie jaki±¶ maturke :) :) <br /> Pzdr

Gilthoniel
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pn maja 19, 2003 12:30 pm

<!--QuoteBegin-Yuz'Ef+-->
Yuz'Ef pisze:
<!--QuoteEBegin-->No ch³opaki i dziewczyny czym wy sie przejmujecie???
<br />Ja sie nie przejmuje tylko mój MG tak. I to zmienia ca³± sytuacje. Ale w czwartek mam koniec i wtedy wszystko wróci do normalno¶ci. <br /> <br />P.S. Te¿ zda³em jak narazie nie¼le i uczy³em siê niewiele!!

Beherit__
Częsty bywalec
Częsty bywalec

pn maja 19, 2003 1:51 pm

Gram jak najczê¶ciej sie da...prawie codziennie

Horr
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt maja 20, 2003 3:32 pm

Zazwyczaj gram raz na tydzieñ, w soboty. Oczywi¶cie wszystko ci±gle zale¿y od MG. Pamiêtam, ¿e by³ taki okres, kiedy gra³em ¶rednio co dwa dni. Naprawdê nie polecam czego¶ takiego. Gra mo¿e bardzo obrzydn±æ [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] . <br /> <br />Phobos proszê mi tu bez wycieczek osobistych, OK?

Awatar użytkownika
arcmage
Stały bywalec
Stały bywalec

ndz maja 25, 2003 1:23 pm

Horrigan, to niestety prawda...granie co dzień, dwapotrafi obrzydnąć i typowym zjawiskiem jest wtedy'spadek jakości gry' :razz: Mózg się przegrzewa od przedawkowania :) <br />Jak każdą przyjemność, granie trzeba ograniczać, a zwłaszcza dla zapracowanego studenta :mrgreen::D wygospodarowanie tych kilku<nastu> godzin tygodniowo z wielkim trudem powoduje, że spędza się je jak najowocniej :) <br />Zupełnie inną sprawą są maratony konwentowe...po powrocie, ja przynajmniej, przez jeszcze dwa dni mam watę z mózgu i widzę gobliny w szafach...:razz:

Rend
Wyróżniony
Wyróżniony

ndz maja 25, 2003 1:58 pm

Dla mnie optymalnym tempem jest raz, dwa na tydzień. W ekstremalnych przypadkach ta liczba mogłaby dochodzić do trzech co jeszcze nigdy się nie zdarzyło. Dwa razy na tydzień też wystąpiło tylko raz. A ostatnio z braku czasu gramy dość rzadko. Niestety.

Vordhuine
Częsty bywalec
Częsty bywalec

ndz maja 25, 2003 9:53 pm

Echhhhh <br /> <br />Ja mam jednego MG i tylko od niego zale¿y jak czêsto gramy .... <br />do niedawna gralismy regularnie 1-2 na tydzieñ, ale ostatnio co¶ nam MG nawala ..... i nie gralem juz 3 tygodnie ...... straszne ... prawda ?

Horned_Rat
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn maja 26, 2003 2:58 pm

Ja grywam dwa razy w tygodniu w soboty jako mg a jako gracz w niedziele (D&D) A co drugi tydzien gram w wampirka w piatki wiczorkiem ale cos ostatnio rzadziej... <br /> <br />Wiecej niz dwa razy w tygodniu zamienia gre w "bllleee"

JQM
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pn maja 26, 2003 4:37 pm

?rednio gram/prowadzę dwa razy na tydzień, tyle że wliczam tu zarówno przygody do inncyh systemów jak i "mikrosesyjki" (czyli takie do 2h). Częstotliwość gier zdecydowanie wzrosła w liceum ( co ciekawe nigdy tyle nie grałem jak w drugim semestrze czwartej klasy :wink:). Obecnie na studiach grywam troche żadziej ale bardziej reguralnie. Wakacje czy przerwy semestralne to już zupelnie inna bajka... wtedy niemal codzienie po conamniej kilka godzin. Niegdy nie zaobesrwowałem w moiej grupie "przejedzenia " . <br />Pozdrawiam

Sunrider
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pn maja 26, 2003 5:58 pm

<!--coloro:darkred--><span style="color:darkred"><!--/coloro-->Gram ¶rednio 2 razy w tygodniu. Prowadzê znacznie rzadziej.<!--colorc--></span><!--/colorc-->

Łukasz B.
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn maja 26, 2003 6:09 pm

Obecnie raz w tygodniu prowadzê Gurpsa, gram w D&D i system autorski, no i czasem trafi siê sesja w L5K. <br />Gramy wieczorem, od 20 do 24-1 kiedy wszyscy wykonaj± swoje dzienne obowi±zki.

musk
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

pn maja 26, 2003 6:22 pm

gram.... dw razy do roku na konwentach prowadze niemal non stop w miare mo¿liwo¶ci, a ostatnio nie gram wcale i nie prowadze te¿ [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img]

Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn maja 26, 2003 8:55 pm

Przesadzasz Horrigan kiedy tak grali¶my nie by³o tak ¼le. <br />Chociarz wole rzadko a w ustalonym terminie ale z niektórymi sie tak nie da. Granie raz-dwa w tygodniu mi wystarcza ale to zale¿y jeszcze o d³ugo¶ci sesji. Jak d³ugie s± u was? A i przepraszam Dananta za t± wycieczke odbi³o mi sie.

reinevan
Użytkownik
Użytkownik

pt maja 30, 2003 2:08 pm

Gram raz w tygodniu,bo czas nie pozwala.Przez tydzieñ tworzê przygodê a w sobote gramy

Awatar użytkownika
Ysabell
Zespolony z forum
Zespolony z forum

ndz lip 27, 2003 2:49 am

?rednia niestety wypada raz na tydzień. Bo w roku czasu nie starcza. Najczęściej piątek albo sobota. <br />Ale za to w wakacje bywa i 7 dni w tygodniu z krótkimi przerwami na sen. Ale mimo to po uśrednieniu wypada raz na tydzień, bo czasem się przecież nie udaje wyrwać dnia. <br /> <br />Ys.

eric
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

sob sie 30, 2003 2:09 pm

Jesli o mnie chodzi to najbardziejem nie jestem wcale. A co do tego jak czesto gram to w sumie zalezy od kaprysu najbardzieja ktoremu albo sie zachce napisac przygode albo i nie.

Mróz Czarodziej
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

sob sie 30, 2003 10:12 pm

Póki co parê razy w tygodniu. Ale luksus zwany wakacjami w³a¶nie chyli siê ku upadkowi, tote¿ z pokor± zaznaczy³em 'raz na tydzieñ'. A to te¿ raczej optymistyczna prognoza [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img]

Korgan
Częsty bywalec
Częsty bywalec

sob sie 30, 2003 10:45 pm

Ja gram 2 razy w tygodniu najczęściej w piątki i soboty a w czasie wakacji bywało że po 5 razy. 8)

toudi__
Częsty bywalec
Częsty bywalec

ndz sie 31, 2003 1:19 pm

ja z w³asnego do¶wiadczenia wiem ¿e wakacje s± wrogiem RPG... dlaczego? u mnie zawsze wszyscy gracze rozje¿dzaj± siê na zak³±dkê czyli jak jest 2 graczy to brakuje trzeciego a jak ten trzeci ma siê zjawiæ to inny wyje¿dza zanim inni wróc± itd... <br /> <br />wiêc podziwiam ludzi którzy maja takei dru¿yny które moga graæ w wakacje 5x w tygodniu

nbvc
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pn wrz 01, 2003 8:30 pm

Gram raz w tygodniu, jako MP, oczywi¶cie chcia³bym czê¶ciej, ale ato szko³o, a to jaki¶ wyjazd. Kiedy¶ gra³em 2 razy w tygodniu, ale rodzicek, siê zaczeli wkurzaæ, ze szko³ê zaniedbuje itp.itd.itp., trudno, teraz gram 1:-( <br /> <br />Dla mnie wakacje, s± sprzymierzeñcem, zazwyczaj wyje¿d¿am na obóz z graczami, a tam gramy se w sesje po 7 godzin, nie ma rodziców, ¿adnych wymagañ, wstajemy potem o 13 i jest spoko:-)

Muad'Dib
Stały bywalec
Stały bywalec

wt wrz 02, 2003 1:08 am

Ró¿nie bywa. <br />Obecnie jakie¶ 2 razy na tydzieñ. Kiedy koñcz± siê wakacje™ ilo¶æ sesji spada drastycznie, do jednej - dwóch miesiêcznie. <br />Apogeum sesji prze¿y³em rok temu, we wrze¶niu. Grali¶my niemal codziennie (a raczej conocnie), najczê¶ciej po dwie na raz. Uda³o nam siê zrealizowaæ ko³o 40 sesji. <br />Ech, to by³y czasy. Wszyscy mieli czas. ?adnych poprawek itp. <br />Mo¿e co¶ w tym roku mi siê odmieni?

Mefi100
Stały bywalec
Stały bywalec

wt wrz 02, 2003 1:13 am

Srednio wychodzi raz na 1.5 tygodnia. Czasem 3 razy w tygodniu. Czasem raz na 3 tygodnie. Chyba wolalbym raz na tydzien i w jeden system. Niestety nikomu nie chce sie prowadzic ciagle stad zmiany. Tymczasem ja nie lubie zmieniac postaci, bo ledwo jedna polubie, to musze ja do lamusa odeslac ;(

Halgir Rumunem Zwany
Wyróżniony
Wyróżniony

wt wrz 02, 2003 7:59 am

Ja zazwyczaj prowadze raz na 2 tygodnie - czasem co tydzien ale raczej rzadko. Co zas sie tyczy grania to nie gralem od 2 lat [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img] <br />Coz, taki lajf....

Asimm
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw paź 02, 2003 10:46 am

No ja to mam kilka drurzyn i w zale¿no¶ci kto kiedy i na co ma czas to w to wtedy i z tym gram. ?rednio 2 razy w tygodniu. <br /> <br />Najczê¶ciej prowadzê ale gram 1 na dwa tygodnie

Duncan laird McLean
Wyróżniony
Wyróżniony

czw paź 02, 2003 12:30 pm

Przynajmniej raz w tygodniu ,czasem czê¶ciej. W wakacje bywa³o i kilka sesji w tygodniu.

Xariell
Częsty bywalec
Częsty bywalec

czw paź 02, 2003 12:50 pm

Ja gram raz na tydzieñ, chocia¿ ostatnio jakos nie bylo okazji do zagrania, ale mam nadzieje, ze teraz to sie juz zmieni...

Lord Barthar
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw paź 02, 2003 4:16 pm

Có¿ liceum to nie przelewki. Teraz gramy raz na tydzieñ (w soboty), a i tak czêsto co¶ komu¶ wypada i z sesyjki nici. Kiedy¶ to siê gra³o. W gimnazjum dwa dni w tygodniu, a w podstawówce chyba nawet w czasie tygodnia pracuj±cego zda¿a³y siê sesyjki. To by³y czasy, ech.. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img] . To se nevrati pane Havranek, to se nevrati [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img] .

Martio
Stały bywalec
Stały bywalec

czw paź 02, 2003 9:44 pm

Ja gram raz na tydzien, choc zdazaja sie dni kiedy sesyjki odbywaja sie rzadziej, albo czesciej. Wszystko zalezy od mg, czy ma nowa przygode ( albo czy chce mu sie dzis grac ) oraz od nastawienia innych graczy no i oczywiscie od czasu.