Zrodzony z fantastyki

 
JQM
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 44
Rejestracja: sob sie 23, 2003 10:09 pm

ndz lip 27, 2003 10:56 am

U mnie to różnie bywa. Obecnie dominują krótkie sesyjki tak do 3 godzin, ale zdarzają też się te długie po 7-8 godzin. Lubie obie formy, wolałbym jednak rozgrywac te dłuzsze...gdyby tylko czas pozwolił. Jedyną "wadą" długich sesji jest znacznie wieksza szansa na zaistnienie głupawki pospolitej, a wtedy dość trudno o utrzymanie nastroju, skupienia.. :mrgreen:
 
Predee'Thor
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 123
Rejestracja: ndz cze 22, 2003 12:13 am

ndz lip 27, 2003 11:10 am

U mnie s± sesje po 2-3h [jak robili¶my postacie to przez ca³a 4-godzinn± sesje :mrgreen: ]. Wola³bym d³u¿sze, ale inni gracze siê mêcz± po tych 3h [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img]
 
Awatar użytkownika
Pomniejszy ściekowy Golem
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1881
Rejestracja: pn kwie 14, 2003 9:23 pm

ndz lip 27, 2003 11:32 am

U nas sesje są co tydzień i trwaja około 6 godzin. godzina na pogaduszki towarzyskie przed sesją, pół godziny po sesji na rozdzielanie PD i inne bajery.
 
dzierzba
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr cze 11, 2003 5:13 pm

pn lip 28, 2003 1:54 pm

Hullo, <br />Gramy raz w tygodniu, zaznaczy³am 7-8 godz, bo podejrzewam, ¿e tyle realnie wychodzi 'czasu gry' jak siê odliczy czas na robienie herbaty/przerwê na obiad/itp. Poza tym jeste¶my baaaardzo du¿± dru¿yn± (9 osóB) i niestety wszystko siê w zwi±zku z tym wyd³u¿a - a najbardziej czas podejmowania decyzji ;-D. <br />Maratony - tu akurat nie zanotowa³am ¿adnych rewelacyjnych osi±gniêæ, z tego co pamiêtam, to jakie¶ 13-14 godz w wakacje. <br /> <br />bye, <br />dzierzba
 
Abaddon__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 216
Rejestracja: śr cze 18, 2003 3:30 pm

pn lip 28, 2003 2:45 pm

My gramy od 10.00 do 18.00 <br />Prawie zawsze..potem zaczynaj± siê schody.. <br />Zmêczenie organizmu..mózgu...i wszystkiego innego..... <br />MG zaczyna boleæ ³eb od improwizacji....a musi dobrze improwzowaæ bo zazwyczaj rozwalamy mu scenariusz ju¿ na pocz±tku... :evil: . <br />A nas bol± ³by od rozwalania MG scenariusza [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] ..no i brzuchy od ci±g³ego ¶miania.Dlatego podziwiam tych, którzy zaznaczyli odpowied¼ ostatni±..nie wiem jak oni mog± to wytrzymaæ.
 
Yuz'Ef
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 230
Rejestracja: pt maja 09, 2003 12:39 pm

wt lip 29, 2003 3:33 pm

W naszych dru¿ynach to zalezy od tego kto prowadzi i jakie ma plany ale tak ogólnie rzecz bior±c 7-8 h :)
 
G1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: sob lip 26, 2003 12:30 pm

wt lip 29, 2003 3:36 pm

ZAczynamy o 10:00 a koñczymy jak nas z domu wygoniom... czyli ok 20:00, czyli 9 i wiêcej
 
Ivan__
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: czw cze 26, 2003 10:26 pm

wt lip 29, 2003 10:01 pm

Wszyscy otrzymuj± rady, ale tylko m±drzy ich s³uchaj±. A ja wam mówie, nie próbujcie graæ pó³ dnia ca³± noc i nastêpne pó³ dnia to grozi szaleñstwem. Sam siê o tym przekona³em, kiedy to po takiej sesji, bez spania i wypoczynku, nastêpny dzieñ d³u¿y³ siê jak trzy dnie.Pos³uchajcie tej rady. A tak w ogóle to najlepiej jest graæ od 10:00 do 22:00, z przerwami na ¿arcie i do³adowanie baterii [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] .
 
Awatar użytkownika
arcmage
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 417
Rejestracja: pn maja 30, 2005 2:14 pm

wt lip 29, 2003 10:19 pm

Ile? Aż człowiek <gnom etc. :razz:> nie zgłupieje doszczętnie, co zwykle wychodzi max 8 godzin. ?rednio, biorąc pod uwagę takie szczegóły, jak konieczność wypełniania różniastych obowiązków, 5-6 godzin. <br />Z drugiej strony uważam, że nie ma sensu zaczynać dysponując 3ema godzinami - z moich obserwacji wynika, że po 1,5-2 h gra zaczyna wciągać, a gracze - angażować w akcję. Przez kolejne 2 godziny trwa maksimum uwagi, a potem zaczyna się ziewanie. A granie na siłę nie ma sensu.
 
Gorrader
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: pt lip 11, 2003 2:14 pm

śr lip 30, 2003 2:14 am

Zwykle gramy od osiemnastej do mniej wiêcej pierwszej. Czasem koñczymy wcze¶niej, czasem pó¼niej ale tak wypada ¶rednia. Zatem jest to... o kurde! Sze¶æ godzin na sesjê! Jako¶ nigdy nie zwróci³em uwagi :) :wink: <br /> <br />PS. Czêsto, zw³aszcza teraz w czasie wkacyjnym zdarzaj± siê o wieeele d³u¿sze pogrywy wiêc nie bardzo wiem co zaznaczyæ... [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] A co mi tam, dajê 7, 8 godzin. Tak mi wychodzi chyba ?rednia D³ugo¶æ Pojedynczej Sesji W Ci±gu Roku (?DPSWCR).
 
Lusek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: czw wrz 18, 2003 8:19 pm

ndz wrz 21, 2003 7:58 pm

U mnie sesja trwa jakies 4 godziny razem z ca³± "otoczk±" czyli plotkowaniem i gadaniem o niczym. Samego grania zostaje jakies 2-3 godziny. Ale za to jak sie przysi±dziemy to sesje sa co 2 dni! Wiem ze to jest dziwne, ale mistrzowanie to straszny wysi³ek umys³owy i nie móg³ bym zniesc d³u¿ej. A odwalaæ kaszany nie chce.
 
Zolrax
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: czw wrz 18, 2003 8:30 pm

ndz wrz 21, 2003 9:28 pm

<!--QuoteBegin-Lusek+-->
Lusek pisze:
<!--QuoteEBegin-->U mnie sesja trwa jakies 4 godziny razem z ca³± "otoczk±" czyli plotkowaniem i gadaniem o niczym. Samego grania zostaje jakies 2-3 godziny. Ale za to jak sie przysi±dziemy to sesje sa co 2 dni! Wiem ze to jest dziwne, ale mistrzowanie to straszny wysi³ek umys³owy i nie móg³ bym zniesc d³u¿ej. A odwalaæ kaszany nie chce.
<br />Zamêczymy cie na SMIERæ !! <br />Bedziesz wygladal jak gosc w moim avku :mrgreen: <br />co do tematu Sesja trwa wlasnie 2-3 godziny a jak komus sie spieszy to 1 godzine ALE ZAWSZE COS !!
 
Duncan laird McLean
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 814
Rejestracja: czw wrz 04, 2003 9:26 am

pn wrz 22, 2003 8:55 am

Sesje min 1 *tygodniowo, czasem czê¶ciej ( w wakacje kilkakrotnie codziennie ale w roku szkolnym max 3 * w tygodniu)Je¿eli jest jedna sesja to trwa 6-8 godzin. Czasem gramy w nocy z soboty na niedzielê i wtedy trwa nieco dlu¿ej. Niemniej nie gramy dlu¿ej niz 10 godzin- zmêczenie ,brak swie¿ego spojrzenia, wymêczone odgrywanie postaci to juz nie jest to
 
ruf_ruf
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: sob paź 04, 2003 10:56 pm

śr lis 05, 2003 1:12 pm

U nas gramy tak d³ugo a¿ skoñczymy dan± sesje przewidzian± przez MG, zazwyczaj nam siê udaje, zaczynamy o 10-11 i gramy do oporu maksymalnie do 20 (trzeba co¶ zje¶æ, wypiæ itd.)
 
Martio
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 366
Rejestracja: śr paź 17, 2007 8:07 am

śr cze 02, 2004 9:43 am

Wybaczcie mi, że się oddzywam aż tak późno po ostatnim poście, ale dopiero teraz zauważyłem ten temat, a pragnąłbym się wypowiedzieć. Moje sesje zwykle są bardzo krótkie (zwykle 3-4 godziny). Powód? Gracze. Na codzień gram z osobami, które nie potrafią wysiedzieć dłużej bez jakiejś "głupawki", czy żartów pod jakąkolwiek postacią. Mam jeszcze drugą, nieco lepszą grupę, jednak z nimi, ze względu na brak wspólnego wolnego czasu spotykam się niezwykle rzadko (a szkoda, wtedy sesje są naprawdę fajne i długie, trwające 6-7 godzin). Nic, wypada tylko czekać na lepszą grupę, już we wrześniu (idę do nowej szkoły ... do liceum ... :) ).
 
Ferlith' messe
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 35
Rejestracja: śr sie 25, 2004 10:45 pm

czw sie 26, 2004 4:04 pm

¦rednio grywam 3-4 godziny. <br />Najd³u¿sza gra je¶li dobrze pamiêtam by³o to oko³o 10 godzin :oops:.
 
Arte__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 277
Rejestracja: pn sie 30, 2004 1:32 pm

czw wrz 02, 2004 7:27 pm

Niech pomy¶le... Zwyklê gramy 4-6 godzin (oczywi¶cie jak mamy czas) <br />Najd³u¿ej grali¶my w godzinach: 12.00 do 15-00 , 15-30 do 19-00 , 19-30 do 24-00 , 24-30 do 4-00 :) :mrgreen: [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] :) :mrgreen: [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] <br />Oczywi¶cie w tym samym dniu. <br /> <br />Najkrócej 30min. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img]
 
Awatar użytkownika
joseph__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 361
Rejestracja: czw mar 25, 2004 3:45 pm

czw wrz 02, 2004 7:52 pm

Cóż ja grywam po około 5 - 6 godzin ale czasem bywa krócej albo dłużej. Mile wspominam też sesje całonocną.
 
Metraton
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: wt sty 20, 2004 8:41 pm

czw wrz 02, 2004 10:54 pm

Nasz dru¿ynowy rekord wynosi oko³o 20 godzin.. pobity w te wakacje..grali¶my od 20 jednego dnia do 16 dnia nastêpnego.. <br />wliczone w to krótkie przerwy na spanie bo inaczej mo¿na umrzeæ. :mrgreen: <br /> <br />a przeciêtnie gramy oko³o10-12 godzin je¶li tylko mamy czas :wink:
 
Awatar użytkownika
Lechu
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 144
Rejestracja: pt sty 28, 2005 8:26 am

ndz wrz 12, 2004 7:00 pm

my gramy prawie codziennie (skromnie licząc co 1,5 dnia), bo tylko czasem ktoś nie może. A jeśli chodzi o czas, to w dni robocze po 2-3, czasem 4 godziny (szkoła, ech [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] ), w weekendy i wakacje ponad 9 godzin, a gramy kiedy tylko mamy czas czasem nawet cały tydzień i jakoś na razie nie stwierdzamy, że co za dużo to nie zdrowo... :)
 
Awatar użytkownika
Maedhros
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 150
Rejestracja: czw wrz 16, 2004 2:54 pm

pn wrz 27, 2004 8:21 am

Czasami dochodzi do 9, 8 godzin, choć zazwyczaj oscyluje to w granicach, 5,6. Zresztą, zależy, jak się wyrobimy - niestety, walka też się czasem zdarza, tak samo jak zakupy, a jeszcze my kładziemy chyba największy nacisk na odgrywanie postaci (= Czas też jest czasem skracany przez spóźnialskich (zazwyczaj ja...). No i rzecz jasna, robimy przerwy "techniczne", na jedzenie, kawę i fajeczkę (=
 
Murdoc__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 100
Rejestracja: sob maja 08, 2004 12:05 pm

pt paź 01, 2004 3:51 pm

Ehh widze ze jestem w znacznej mniejszo¶ci.. a to z powodu tego ze gram tylko 3 gdoizny raz w tygodniu. NA szczescie nie odcuzwam "g³odu" ale fakt - mog³oby byæ tego wiecej. <br />Ale kolega z Rzeszowa przyje¿dza, musze sko³owaæ miejsce w szkole, duzó nauki.. mo¿e za pare lat na studiach nadrobie :mrgreen: <br /> <br />Pozdrawiam
 
Ilithandiir
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: czw wrz 30, 2004 6:32 pm

pt paź 22, 2004 9:29 pm

Zazwyczaj gramy 3-4 godziny w tygodniu, ale nasz rekord wynosi 10 w wakacje codziennie. :lol:
 
Awatar użytkownika
Dark Sage
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 370
Rejestracja: pn sty 30, 2006 7:25 pm

czw lis 04, 2004 12:21 pm

Ja gram po 2,5 godziny we wtorki i czwartki, oraz 3 godziny w środę w Warhammera (chyba nie na temat :D ).
 
Kolekcjoner
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 117
Rejestracja: sob sie 07, 2004 11:08 pm

czw lis 18, 2004 6:08 pm

Ach ... to jest bardzo dobry temat. Nale¿e do tych, którzy jak sie wczuj± to przestaæ nie mog±. Standardowo gramy z ekip± ( patrz Zamber, Kejmur i murek ) od godziny 11 do 21 ....chocia¿ bra³em udzia³ w tak zwanych "maratonach". To by³a gra od 10 do 10 ( 24 godziny ), z przerwami na posi³ki.... i bez snu .... ciê¿ko troche ...ale warto :wink:
 
Hun,reth
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 27, 2004 4:30 pm

czw lis 18, 2004 6:40 pm

Ja gram oko³o 5 godzin a czasami nawet do 7. Nie wytrzyma³bym ponad 10 godzin na RPG.
 
Awatar użytkownika
Kejmur
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1684
Rejestracja: wt cze 15, 2004 4:35 pm

czw lis 18, 2004 9:27 pm

To już zależy w jakiej formie jesteśmy. Jak przygoda jest fajna, a wszystko świetnie się toczy, to sesja może trwać i dobre kilkanaście godzin. A jak jest nudno to potrwa maksymalnie 6-8 godzin licząc przerwy.
 
Zamber
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: pt lis 19, 2004 9:31 am

pt lis 19, 2004 10:31 am

Jestem nowy w timie kejmur, murek, kolekcjoner. Wiêc jak gra siê nudzi miszczu Kejmurze to mo¿na zrobiæ tak jak my zrobili¶my ;) Krainy Wsochodu i ¯ywio³aki Sake ;D a i mo¿na te¿ pobawiæ siê w storytelling ca³kowicie oderwany od wszystkiego, np. w ¶wiecie Dysku jak to ostatnio murek wymy¶li³, by³o nawet fajnie ale zlikwidowanie maga który mia³ daæ nam zadanie przez centaura zoofila by³o trochê przesadzone...

Doczytywa³em sobie to co by³o napisane wcze¶niej w tym temacie i doszed³em do wniosku ¿e ludzie maj± racjê ¿e po 24 h grania wszyscy wysiadaj± (czasami nawet po 8 ;D) i dostaj± "g³upawki pospolitej". Ostatnio nad jedn± zagadk± jak miszczowa³ Kejmur g³owili¶my siê godzinê. Zostali¶my zamkniêci w pomieszczeniu z basenem, po bokach by³y nie pamiêtam co by³o ale by³a na tym kartka, jedyne co robili¶my to wrzucali¶my mnicha do wodu ;P (patrz-murek). Po tej godzinie postanowi³em te¿ zanurkowaæ a mia³em przy sobie kartkê wiêc zagadka siê rozwi±za³a, trzeba by³o j± wrzuciæ do wody... Ale wracaj±c do tematu na d³ugich sesjach jest faaajnie ;D.
 
Master Dwarf
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: ndz lut 27, 2005 2:34 pm

pn mar 07, 2005 6:58 pm

Ja grywam po 7-8 godzin i wcale nie uwa¿am, ¿eby to by³o za ma³o. Najd³u¿sza sesja?
Jakie¶ 12 -13 godzin. :D I te¿ nie uwa¿am ¿eby to by³o za ma³o. :wink:
 
Awatar użytkownika
Demoon
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 1295
Rejestracja: sob sty 29, 2005 4:34 pm

pn mar 07, 2005 7:06 pm

Hmm, dziwne, nie wpisa³em siê. My gramy krótko ale czêsto. Sesje trwaj± maksymalnie piêæ, czasem sze¶æ godzin, ¶rednio oko³o trzech.
Zdecydowanie czê¶ciej gramy w neuroshimê (dnd oko³o raz, dwa razy w miesi±cu, chocia¿ kiedy¶ by³o czê¶ciej, a neuroshima ¶rednio dwa, trzy razy na tydzieñ)
Sesje NS trwaj± oko³o trzech godzin- jest to optymalne minimum. Czasem jednak jeste¶my zmuszani do gry po oko³o godzinie czy dwóch, jednak i wtedy gra siê nam ciekawie i mi³o.
Co do mojego teamtu, jest to Grzbietok³uj, czarny kedzior, DarkMage (akurat zbanowany :lol:). Wiêcej osób nie pamiêtam, za wszystkie serdecznie ¿a³ujê.
Pozdr.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość