Zrodzony z fantastyki

 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

Trudne pocz±tki

pt paź 03, 2003 2:00 pm

Chyba powszechnie wiadomo, ¿e nie zawsze jest ³atwo co¶ zacz±æ. W zwi±zku z tym mam kilka pytañ: <br />1. Czy mam przerzuciæ temat Planescape 3.5 - projekt t³umaczenia tutaj? <br />2. Czy znany jest ostateczny sk³ad teamu? <br />3. Czy znany jest w przybli¿eniu termin ostatecznej wersji angielskiej? <br /> <br />I przy okazji przypomnê, ¿e bêdê pomaga³ przy przek³adzie (strona merytoryczna g³ównie). Mogê te¿ spróbowaæ pomóc przy korekcie i próbie dopasowania przet³umaczonych fragmentów. Wszystko jednak ostatecznie bêdzie zale¿eæ od wolnego czasu.
 
PrzeSzkoda
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 185
Rejestracja: śr mar 19, 2003 4:00 pm

pt paź 03, 2003 10:10 pm

Witam. <br /> <br />1. Zostaw proszę wątek 'Planescape 3.5 - projekt tłumaczenia' tam gdzie obecnie jest, gdyż będę go wykorzystywał do przekazywania zainteresowanym informacji o postępach projektu. <br /> <br />2. W większości, jednakże kilka osób nie nadesłało ponownie próbek i nastąpiły pewne komplikacje. <br /> <br />3. Spytam się - poprzednio na "ostateczny tremin" twórcy wypuścili jedynie kolejny rozdział. <br /> <br />
I przy okazji przypomnę, że będę pomagał przy przekładzie (strona merytoryczna głównie). Mogę też spróbować pomóc przy korekcie i próbie dopasowania przetłumaczonych fragmentów. Wszystko jednak ostatecznie będzie zależeć od wolnego czasu.
<br />Twa pomoc jest mile widziana :mrgreen: . <br /> <br />Edit. <br /> <br />Naszło mnie jedno spostrzeżenie - okazało się jednak, iż tłumaczy mających odpowiedni poziom jest stosunkowo mało, a wielu chętnych okazało słomiany zapał (tj. chętni byli, do czasu nałożenia obowiązku wykonania próbki).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości