Zrodzony z fantastyki

 
Riklaunim Do'Urden
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: sob gru 14, 2002 8:06 pm

[Sprzedam] Ksi±¿ki FR itp.

ndz paź 19, 2003 11:19 pm

8) Mam do sprzedania kilka ksi±¿ek: <br />Forgotten Realms <br /> <br />-krainy chwa³y <br />-pie¶ñ elfa <br />-sadzawka blasku <br />-krainy podmroku <br /> <br />Greyhawk <br />-Królowa Pajêczych otch³ani <br /> <br /> <br />Inne <br />- Smoczy Kamieñ <br />- Jednym Zaklêciem <br /> <br />(SPRZEDANE: - Wrota baldura 2, -?wi±tynia Z³ych ¿ywio³ów-mroczne oblê¿enie-Bezgwiezdna noc-Dziedzictwo) <br /> <br /> Stan bardzo dobry, cena za sztukê - 8z³ + ew. koszty przesy³ki (poza Warszaw±)
 
Spartakus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 167
Rejestracja: śr paź 16, 2002 4:55 pm

pn paź 20, 2003 3:33 pm

By³bym zainteresowany niektórymi pozycjami. Mam nadziejê ze zd±zy³em. Czekam na kontakt z tob±.
 
Riklaunim Do'Urden
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: sob gru 14, 2002 8:06 pm

wt paź 21, 2003 9:16 am

Podawajcie tytu³y by nie by³o pó¼niej k³utni o ksi±¿ki :mrgreen:
 
tomasir
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 251
Rejestracja: czw wrz 05, 2002 9:43 am

wt paź 21, 2003 2:31 pm

A zatem mnei interesuj± nastêpuj±ce pozycje: <br />- krainy chwa³y <br />-mroczne oblê¿enie <br />-Bezgwiezdna noc <br />-Dziedzictwo <br />-?wi±tynia Z³ych ¿ywio³ów <br /> <br />a szczególnie pozycje "pogrubione"...
 
Riklaunim Do'Urden
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: sob gru 14, 2002 8:06 pm

wt paź 21, 2003 4:26 pm

Dobra.. <br /> <br />Tomasi Bra³by: <br />- <!--coloro:red--><span style="color:red"><!--/coloro--> krainy chwa³y<!--colorc--></span><!--/colorc--> <br />-mroczne oblê¿enie <br />-Bezgwiezdna noc <br />-Dziedzictwo <br />-?wi±tynia Z³ych ¿ywio³ów <br /> <br />Spartakus: <br />-<!--coloro:red--><span style="color:red"><!--/coloro--> krainy chwa³y<!--colorc--></span><!--/colorc--> -pie¶ñ elfa <br />-krainy podmroku <br /><!--coloro:blue--><span style="color:blue"><!--/coloro-->-mroczne oblê¿enie <br />-Bezgwiezdna noc <br />-Dziedzictwo <br /> <!--colorc--></span><!--/colorc--> <br /> <br />- Dogadajcie siê co do Krain Chwa³y... Tomas by³ w sumie pierwszy i jak chce to ma pierwszeñstwo na t± seriê o drizzcie :) <br /> <br />Koto itp. poda³bym jutro :)
 
tomasir
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 251
Rejestracja: czw wrz 05, 2002 9:43 am

śr paź 22, 2003 7:17 am

?eby nie by³o i¿ jestem pazerny. Zrezygnujê na rzecz Spartakusa z Krain Chwa³y. W zamian wezmê Wrota Baldura 2.
 
Spartakus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 167
Rejestracja: śr paź 16, 2002 4:55 pm

śr paź 22, 2003 3:22 pm

Tomasir- dziêki. <br />No to ja biorê Pie¶ñ Elfa, Krainy podmroku i krainy chwa³y oraz sadzawka blasku.
 
Riklaunim Do'Urden
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: sob gru 14, 2002 8:06 pm

pt paź 31, 2003 11:24 am

W danej chwili zosta³y tylko: <br /> <br />Greyhawk <br />-Królowa Pajêczych otch³ani <br /> <br /> <br />Inne <br />- Smoczy Kamieñ <br />- Jednym Zaklêciem 8)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość