Zrodzony z fantastyki

 
Skrad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 268
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 11:54 am

Nowy Klub w Krakowie!

pn lis 17, 2003 3:48 pm

!!!UWAGA!!!UWAGA!!! <br />W Krakowie w Domu Kultury Podgórze przy ulicy Krasickiego( dla tych co niewiedzą jest to niedaleko Kalwaryjskiej dojechać można samochodem, tramwajami 8,10,11,23 no i wszystkim co jedzie na mateczny bo to niedaleko) powstaje nowy klub. Gramy głÓwnie w D&D i WFRP ale w dużej mierze w D&D. Potrzebujemy nowych ludzi do składów zaróno MG jak i Graczy (na wszystkich stopniach zaawansowania), niech przychodzą osoby co nie mają gdzie grać. Byćmoże w przyszłości razem w spółpracy z DKiem uda sie nam zorgaznizować jakiś mały konwencik. Zgłaszajcie sie na [email protected] i [email protected] <br /> <br />PRZYGODA NAS POTZREBUJE <br /> <br />Możemy coś zrobić dla polskiej fantastyki !!!
 
Ikki
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 214
Rejestracja: wt sie 19, 2003 2:51 pm

pn lis 17, 2003 5:32 pm

Jak mI³o ! Jam do DnD mogê byæ graczem natomiast mogê mistrzowaæ Arkonê i Neuroshiê (graæ równie¿)
 
tomasir
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 251
Rejestracja: czw wrz 05, 2002 9:43 am

wt lis 18, 2003 12:24 pm

A mogliby¶cie co¶ o tym klubie wiêcej napisaæ. W szczególno¶ci w jakich godzinach mo¿na siê tam zjawiæ, bom ostatnio samotnym krasnoludem i z chêcia bym gdzies do³±czy³ do jakie¶ bitki, a ¿e mom pikny toporek bitka bêdzie przednia :wink:
 
Długie uszy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: sob wrz 13, 2003 10:56 pm

wt lis 18, 2003 4:50 pm

bardzo ciekawa propozycja, Zgadzam siê z tomasirem dopisz jeszcze co i jak.
 
Skrad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 268
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 11:54 am

Więcej informacji

śr lis 19, 2003 11:21 am

Więcej informacji: <br />Gdzie: Wiecie <br />Kiedy: Musicie sie dogadać między sobą (najlepiej przyjśc zapytać sie w dziale oświatowym o klub fantasy i zostawić jakiś namiar powiedzieć w co sie gra kiedy ma sie czas albo walić na gg: 4251961, 6439785 i 2385177 my to wymyśliliśmy ale koordynowąc sami tego nie możemy musicie sie sami dograć) <br />W co: w co chcecie aktualnie gra sie w poniedziałki i wtorki w WFRP a w D&D w piątki ma być jakaś ekipa jeszcze na weekend jak sie dogadają) <br />Kto: Każdy chętny :) <br /> <br />To na razie wszystko co mi przychodzi do głowy
 
tomasir
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 251
Rejestracja: czw wrz 05, 2002 9:43 am

śr lis 19, 2003 12:53 pm

To mo¿e ja napisze jak sytuacja teraz u mnie wygl±da. Mogê po¶wiêciæ na granie ok. 4h na tydzieñ, ewentualnie raz ok. 5-6 h na 2 tygodnie. <br /> <br />Mogê graæ jedynie w godzinach popo³udniowych w tygodniu (pracujê). Wiêc najlepiej by by³o np. od 18 do 22 w tygodniu. <br />Interesuje mnie jedynie dnd. <br />A mieszkam naprzeciw zakopianki wiêc najlepiej by inne osoby by³y równie¿ gdzie¶ z Podgórza.
 
Skrad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 268
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 11:54 am

śr lis 19, 2003 5:35 pm

Mogę grać jedynie w godzinach popołudniowych w tygodniu (pracuję). Więc najlepiej by było np. od 18 do 22 w tygodniu. <br /> <br />Zobacze co da się zrobić jest kilka osób co są w wieku "produkcyjnym" i mają czas wieczorem (studia i robota bodajże) tak więc nie wiem zkontaktuje sie z nimi i dowiem sie co i jak, tzn. kiedy mają czas. Weź jednak pod uwagę że to jest Dom Kultury a nie wynajęty budynek więc nie wiem czy to jest czynne do 22 ale się dowiem i wam powiem. <br /> <br />P.S. <br />Nie ma jeszcze sali ale postaram się żeby była!!!
 
tomasir
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 251
Rejestracja: czw wrz 05, 2002 9:43 am

czw lis 20, 2003 7:22 am

Zawsze jednak mo¿na od czasu do czasu siê Tam spotykaæ, a graæ po prostu i kogo¶ w domu. Tylko trzeba siê z piêkniejszymi po³ówkami dogadaæ :razz:
 
storm_shadow__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 31
Rejestracja: pt wrz 05, 2003 3:04 pm

czw lis 20, 2003 9:18 am

Ja równie¿ z rado¶ci± powita³em ten jak¿e wspania³y pomys³!!! Nareszcie, to na co czeka³em. Mnie najbardziej pasuje pi±tek sobota (pi±tek od po³udnia, sobota dowolnie)
 
Długie uszy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: sob wrz 13, 2003 10:56 pm

czw lis 20, 2003 1:51 pm

A wynajêcie sali!? Bo darmowe jest jedynie przebywanie w tamtejszej restauracji. A po drugie to tak¿e chcia³bym graæ, mogê praktycznie w ka¿de dni po po³udniu.
 
Awatar użytkownika
Anvariel
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: śr maja 12, 2004 3:02 pm

o piękniejszych połówkach

czw lis 20, 2003 5:27 pm

<!--QuoteBegin-tomasir+-->
tomasir pisze:
<!--QuoteEBegin-->Tylko trzeba się z piękniejszymi połówkami dogadać  :P
<br />Tak się składa że ja akurat należę do piękniejszych połówek a przy okazji też biorę udział w tworzeniu tego klubu. :) (mojej rasy więc nie zabraknie :) )
 
Skrad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 268
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 11:54 am

czw lis 20, 2003 7:18 pm

Długie uszy o co ci chodzi z tym wynajeciem sali? Ten klub powstał min. po to by ludzie właśnie mogli sobie oprzyjść i pograć. Garmy tam ze znajomymi od ponad roku roku i nie kazaali płacić ani razu. <br />Cieszę sie że ktoś w końcu załapał o co mi chodzi (mowa o tomasirze) z tym klubem że tam ma sie nie tylko grać ale i ekipę graczy zebrać. No i w końcu sie zaczynacie dogadywać :), świetnie (aż dziw że to się rozkręciło). A i jeszcze jedno podajcie jak macie swoje gg
 
tomasir
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 251
Rejestracja: czw wrz 05, 2002 9:43 am

pt lis 21, 2003 11:00 am

Je¶li zatem ju¿ trochê siê zrozumieli¶my mo¿e ustalimy jakie¶ wstêpne spotkanie w domu kultury? <br /> <br />Proponujê przysz³y pi±tek, czyli 28.11.2003 <br />godz. ok. 17 <br /> <br />Je¶li Wam to odpowiada to dajcie znaæ. Mo¿e choæ kilka osób uda siê zebraæ. <br /> <br />gg - nie mam (net tylko w pracy).
 
storm_shadow__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 31
Rejestracja: pt wrz 05, 2003 3:04 pm

pt lis 21, 2003 4:31 pm

tomasir, mnie pasuje, moje gg : 3009924
 
Awatar użytkownika
Anvariel
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: śr maja 12, 2004 3:02 pm

Spotkanie organizacyjne

ndz lis 23, 2003 3:47 pm

Spotkanie organizacyjne odbędzie sie 28.11.2003 w Domu Kultury "Podgórze" w sali numer 13, po godzinie 17. (dokładną godzinę jeszcze ustalimy). Jesli macie jakieś pomysły dotyczące klubu to napiszcie o nich na forum. Podyskutujemy też o tym na spotkaniu.
 
tomasir
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 251
Rejestracja: czw wrz 05, 2002 9:43 am

pn lis 24, 2003 3:28 pm

A co do grania to dogada³em siê z ¿on± i mogliby¶my u mnie pogrywaæ, w sumie mieszkam niedaleko od "klubu", bo naprzeciw Zakopianki (Centrum). Wiêc je¶li tylko zbierzemy ekipê miejsce gry ju¿ jest ... <br /> <br />A na spotkaniu je¶li tylko w pracy nie bêdê musia³ d³u¿ej zostaæ z przyjemno¶ci± siê pojawiê. <br /> <br />A do której? My¶lê i¿ 1-2 godzinki w zupe³no¶ci wystarcz± do ustalenia wszystkiego, a w szczególno¶ci do zebrania dru¿yn. A co do spotkañ mogliby¶my siê np. raz na miesi±c spotykaæ by "ogólnie" porozmawiaæ, naturalnie je¶li kto¶ chce mo¿e siê zjawiaæ cze¶ciej.
 
Skrad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 268
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 11:54 am

pn lis 24, 2003 3:49 pm

Tak nie ma to jak mądrość starego krasnoluda, mzre mówisz i zgadzam się z tobą aczkolwiek z góry zaznaczm że raczej nie będe na całym spotkaniu a to racji tego że może mi coś wypaść (aczkolwiek taka możliwość nadal istnieje tzn. może zostane). Część osób ma już ustawione drużyny więc w razie czego bedziecie sie musieli dogadywać miedzy sobą. <br /> <br />P.S <br />Przynieście co chcecie
 
Skrad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 268
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 11:54 am

pn lis 24, 2003 10:26 pm

A i nie wiem czy wpuszcznie mojej drużyny do domu może wyjść na zdrowie twojej żonie. Osobiście to mam 17 lat tak jak moja drużynak nie wiem jak reszta ale sie zobaczy. Ja bym sie zastanowił Tomasirze nad tą decyzją :)
 
Awatar użytkownika
Anvariel
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: śr maja 12, 2004 3:02 pm

wt lis 25, 2003 7:10 pm

tomasir nie słuchaj tego co mówi Skrad, należe do jego drużyny i uważam że jesteśmy zupełnie normalni i nasza obecność zupełnie nikomu nie szkodzi :)
 
Skrad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 268
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 11:54 am

[b]Nazwa dla klubu[/b]

wt lis 25, 2003 10:21 pm

Wymyślamy nazwe dla naszego klubu propozycje to Madgar (albo coś innego z krasnoludzka brzmiące), Karczam pod Latającym orkiem(to też wymyślił krasnolud), Avalon (aktualna nazwa ale mi sie nie podoba , :) Przytułek (moja pierwotna propozycja), Etheral prison :)
 
tomasir
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 251
Rejestracja: czw wrz 05, 2002 9:43 am

śr lis 26, 2003 7:09 am

No i niestety sta³o siê. PRawdopodobnie w pi±tek ok. 16.30 bêdê wyje¿dza³ z Krakowa (byæ mo¿e w sobotê), zatem moje zjawienie siê w klubie staje siê trochê niepewne. Niemniej w czwartek powinienem byæ pewien czy bêdê. Przykro mi z tego powodu [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img]
 
Skrad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 268
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 11:54 am

Apropo

śr lis 26, 2003 10:54 pm

Jeśli nie będzie cie Tomasirze to napisz o czym chciałbyś porozmwiać na tym spotkaniu to przedyskutujemy twoje propozycję a efekty opoublikujemy na forum :) Co jest z wami ludziska jak chcecie sie nazwać? Pisać co tam chceta jeszcze przedyskutować.
 
tomasir
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 251
Rejestracja: czw wrz 05, 2002 9:43 am

pt lis 28, 2003 11:14 am

Dzi¶ ju¿ jest pewne i¿ bêdê, na spotkaniu (wyje¿d¿am w sobotê ranu). Zatem zameldujê siê w domu kultury pokój nr 13 ok. godziny 17. <br /> <br />Do zobaczenia zatem.
 
Awatar użytkownika
arcmage
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 417
Rejestracja: pn maja 30, 2005 2:14 pm

pt lis 28, 2003 12:50 pm

?e też akurat dzisiaj muszę wracać do Wieżyska :mrgreen: ... mam remont [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] <br />Mam nadzieję, że kiedy się skończy, zacznę się pojawiać... <br />Swoją drogą fajnie, że coś się dzieje :)
 
storm_shadow__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 31
Rejestracja: pt wrz 05, 2003 3:04 pm

ndz lis 30, 2003 2:46 pm

Piszcie, co uzgodnili¶cie, bo niestety nie mog³em byæ [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img]
 
Skrad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 268
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 11:54 am

pn gru 01, 2003 8:23 am

[img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] Niestety był tylko Tomasir który lojalnie stwierdził że jeśli nikt wiecej nie przyjdzie to idzie i poszedł. Tak więc na spotkaniu uzgodniliśmy numer kontaktowy do Tomasira i fakt że potrzebuje on drużyny czyli prawie nic nowego. Może zamiast na spotkaniach to dogadujmy sie na ile sie da przez forum może coś z tego będzie. <br />Proponuje następujący przebieg obrad :mrgreen: <br />1. Kto kiedy może grać <br />2. W co kto chce grać/ prowadzić <br />3. Kto bedzie prowadził <br />4. Nazwa klubu (chce żeby sie to jakoś nazywał fajnie :mrgreen: ) <br />5. Jakieś fajne pomysły nie wymienione wyżej
 
storm_shadow__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 31
Rejestracja: pt wrz 05, 2003 3:04 pm

pn gru 01, 2003 5:34 pm

1) najlepiej weekendy(ew. ¶roda i pi±tek pop³udniu), oby nie do po¼nych godzin nocnych :) <br />2) graæ najlepiej w D&D <br />3) jestem otwarty na propozycje (byle nie ja :) <br />4) Kleoforgor :) <br /> <br /> <br /> <br />Patrz wy¿ej
 
tomasir
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 251
Rejestracja: czw wrz 05, 2002 9:43 am

wt gru 02, 2003 12:57 pm

<!--QuoteBegin-storm_shadow+-->
storm_shadow pisze:
<!--QuoteEBegin-->1) najlepiej weekendy, oby nie do po¼nych godzin nocnych :) <br />2) graæ najlepiej w D&D <br />3) jestem otwarty na propozycje (byle nie ja :) <br />
<br /> <br />Czyli w sumie by³oby Nas ju¿ 2. A pasowa³oby Ci granie np. w tygodniou w godzinach popo³udniowych? np. 17-21? <br /> <br />Bo chyba mimo wszysko wola³bym weekendy "zostawiæ" na inne sprawy :razz: <br /> <br />Bo chyba ¿e np. co drugi weekend wchodzi³by w rachubê.
 
Skrad
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 268
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 11:54 am

śr gru 03, 2003 5:22 pm

Kilka spraw, min: <br />1.Tomasir byłeś w wtorek na spotkaniu? <br />2. Przydałby się wam MG :) Najwyżej będziecie się musieli zdcydować który poprowadzi :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości