Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Pomniejszy ściekowy Golem
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1881
Rejestracja: pn kwie 14, 2003 9:23 pm

pn lis 03, 2003 8:25 pm

1. Temple of Elemental Evil nie ukaże się wPolsce, jak na chwilę obecną. <br />2. Ja lubię turówki, nawet bardzo lubię(dlatego gram w DnD :wink: ) <br />3. Jak wchodziłem do ego tematu, myślałem że chodzi o ksiązke :) <!--coloro:blue--><span style="color:blue"><!--/coloro-->Dlatego temat trafił do właściwego działu i został scalony. - Darklord<!--colorc--></span><!--/colorc-->
 
Riklaunim Do'Urden
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: sob gru 14, 2002 8:06 pm

wt lis 04, 2003 8:07 am

ToEE w Polsce wyda CDP a polska premiera przewidziana jest na luty 2004 :) I w sumie to dobrze, bo ToEE ma od cholery bugów :x jak ka¿dy nowy cRPG :roll: <br /> <br /> Szczegó³y wiadomo gdzie 8)
 
pandi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 164
Rejestracja: ndz sty 12, 2003 11:38 pm

ndz gru 07, 2003 7:03 pm

Wiecie co? Je¶li nie, to powiem. Muszê to z siebie wyrzuciæ. Nazwa "The Tepmple of Elemental Evil" zosta³a przet³umaczona jako "?wi±tynia Pierwotnego Z³a". Tutaj panowie z CD-Projekt'u dali cia³a na ca³ej linii, nie porównuj±c t³umaczeñ z wydanym przecie¿ ju¿ jaki¶ czas temu "Powrotem do ?wi±tyni Z³ych ?ywio³ów". Ale, jako ¿e CDP zazwyczaj wydaje ¶wietnie spolszczone gry - miejmy nadziejê, ¿e bêdzie to jedyna tego typu wpadka przy ToEE. <br /> <br />Poza tym z oficjalnej strony mo¿na ju¿ pobraæ patcha oraz demo gry. Zajmuje ono 221 MB i bardzo ³adnie siê ¶ci±ga :) . <br /> <br />Pozdrawiam, <br />pandi
 
Riklaunim Do'Urden
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: sob gru 14, 2002 8:06 pm

ndz gru 07, 2003 7:22 pm

Mam o tym sondê na stronie :) nazwa oryginalna wygrywa :mrgreen:
 
Darius__
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 906
Rejestracja: pn paź 21, 2002 8:24 pm

pt sty 02, 2004 1:08 pm

Ja ju¿ mia³em okazjê pograæ dobrych kilkana¶cie godzin w ToEE i nie nazwa³bym tej gry "hiciorem". Owszem, ma do¶æ ³adn± grafikê (choæ dziwne s± proporcje wielko¶ci pomiêdzy budynkami a postaciami), do¶æ udany "interfejs", ale czego¶ w niej brakuje... Questy s± raczej proste, walki du¿o, fabu³a trochê wlecze siê gdzie¶ w tle bez fajerwerków. Osobi¶cie dra¿ni mnie te¿ to, ¿e nawet po patchu gra nadal nie jest wolna od bugów oraz to, ¿e nie mo¿na zagraæ niestandardowymi rasami typu drow, aasimar, etc. (choæ ich nazwy s± w kodzie gry). Ogólnie rzecz bior±c, niez³y hack'n'slash z ³adn± prezentacj±, ale absolutnie nie jest to liga BG1/2, Gothica I/II czy KotOR.
 
Vox Mortis
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 73
Rejestracja: sob lis 01, 2003 3:47 pm

pt sty 02, 2004 5:35 pm

Ogólnie rzecz bior±c, niez³y hack'n'slash z ³adn± prezentacj±, ale absolutnie nie jest to liga BG1/2, Gothica I/II czy KotOR.
<br />A tam, to wszystko zale¿y od osobistych preferencji. Mi osobi¶cie BG i IWD bardzo siê nie podoba³y natomiast w ToEE potwory ciê³o mi siê ca³kiem sympatycznie.
 
Ivellios__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 85
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 9:00 pm

?wi±tynia Pierwotnego Z³a

sob sty 31, 2004 3:14 pm

Tworzê ten temat aby¶cie mogli publicznie wyraziæ sw± opinie na temat pierwszej gry w ¶wiecie Greyhawk.
 
lich king
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: sob sty 31, 2004 2:26 pm

sob sty 31, 2004 4:02 pm

To ju¿ by³o: http://dnd.pl/viewtopic.php?t=852 <br /> <br />Nie wiem czy wiecie, ale istnieje nieoficjalny path, który oprócz tego, ¿e naprawia pewne b³êdy odkrywa dodatkow± lokaje w Nulb (dom publiczny).
 
Riklaunim Do'Urden
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: sob gru 14, 2002 8:06 pm

sob sty 31, 2004 5:31 pm

Mod Circle of 8. Bêdzie po czê¶ci w polskiej wersji ToEE :evil:
 
Pietrucha__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 643
Rejestracja: wt gru 30, 2003 1:12 pm

sob sty 31, 2004 11:23 pm

Z tego, co pisz± na www.cdprojekt.info , to polska wersja gry ma byæ wolna od bugów orygina³u. W sumie wierzê, bo CdProjekt to rzetelna firma. Jedyne, co mnie martwi, to fabu³a. Bojê siê, ¿e bêdzie przypominaæ NWN, które moim zdaniem by³o kompletn± kich± i s³usznie przybi³o gwó¼d¼ do trumny Black Isle przed kolejnym "hiciorem" ekipy z Czarnej Wyspy, jakim by³ "Lionheart". Co prawda w zapowiedziach gry mowa jest o zró¿nicowaniu rozgrywki pod wzglêdem charakteru postaci, ale je¶li ma to zmieniæ tyle, ¿e na koñcu zabijê g³ównego bossa w ten, czy inny sposób, to dla mnie ¿adna frajda. Ale czekam niecierpliwie, bo zatêskni³êm ju¿ za dobrym cRPG i trzymam kciuki. Acha. Nie wiecie mo¿e, czy na pocz±tku gry tworzymy ca³± dru¿ynê (jak w ID), czy robimy jedn± postaæ (jak w BG)?
 
Morog__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1332
Rejestracja: czw kwie 25, 2002 7:57 pm

ndz lut 01, 2004 12:18 am

twozymy drozyna od 1 do 5 postaci <br />potem mozna dolaczac NPC <br />czym wiecej ludzi tym wiecej do podzialu XP <br />wiec druzyna wolniej awansuje
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

ndz lut 01, 2004 12:35 am

ToEE jest straszliwe nudne (jedno z gorszych cRPGów jakie gra³em). Jest ograniczenie do 10 poziomu, które mo¿na spokojnie osi±gn±æ ca³± dru¿yn± przed zakoñczeniem gry (mi nawet starczy³o na ulepszenie wszystkich broni i pancerzy oraz wyprodukowanie przedmiotów zwiêkszaj±cych cechy dla wiêkszo¶ci dru¿yny).
 
Spartakus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 167
Rejestracja: śr paź 16, 2002 4:55 pm

ndz lut 01, 2004 12:44 am

Pietrucha- Ale mnie rozbawi³e¶ [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img]. NWN to gra Bioware i je¿eli nie wiesz ta gra jest hitem i bardzo dobrze siê sprzedaje a garczom siê gra podoba!
 
Pietrucha__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 643
Rejestracja: wt gru 30, 2003 1:12 pm

ndz lut 01, 2004 8:41 am

<!--QuoteBegin-Spartakus+-->
Spartakus pisze:
<!--QuoteEBegin-->Pietrucha- Ale mnie rozbawi³e¶  :lol:. NWN to gra Bioware
<br /> <br />No pewnie, ¿e tak! Co¶ sobie ubzdura³em podczas pisania. Ale gafa... :oops: Spowodowana byæ mo¿e pó¼n± por± lub stresem zimowej sesji egzaminacyjnej :wink: Dziêkujê za poprawienie mnie i pozdrawiam! <br />A co do tego, ¿e siê dobrze sprzedaje, to owszem, ale kicha z tego i tak jest :) <br /> <br /><!--QuoteBegin-Spartakus+-->
Spartakus pisze:
<!--QuoteEBegin--> a garczom siê gra podoba!
<br />Hmmmm.... spo¶ród chyba 15 ludzi, którzy mówili mi o tej grze wszyscy mówili, ¿e to kicha. I ja siê z nimi zgadzam, choæ gra³em kilka pierwszych godzin. Ale mo¿e akurat trafi³em na takich i wierzê, ¿e gra ma fanów. <br /> <br /><!--QuoteBegin-Darklord+-->
Darklord pisze:
<!--QuoteEBegin-->ToEE jest straszliwe nudne (jedno z gorszych cRPGów jakie gra³em). Jest ograniczenie do 10 poziomu, które mo¿na spokojnie osi±gn±æ ca³± dru¿yn± przed zakoñczeniem gry (mi nawet starczy³o na ulepszenie wszystkich broni i pancerzy oraz wyprodukowanie przedmiotów zwiêkszaj±cych cechy dla wiêkszo¶ci dru¿yny).  <br />
<br /> <br />No to mnie zasmuci³e¶, Darklord... Co do ograniczenia poziomów, to na pewno pojawi siê ³atka ¶ci±gaj±ca to ograniczenie, ale je¶li gra jest nudna, to nic to nie zmienia... Miodno¶æ najwa¿niejsza. No nic, poczekam mo¿e na BG3 :mrgreen: <br /> <br />Acha. Jeszcze jedno pytanie do tych, co przeszli grê. Ile mniej wiêcej czasu wam to zajê³o? Bo je¶li mam wydawaæ 129 z³ na 25-30 godzin gry, to mnie to zniechêci absolutnie. Chocia¿ posta Darklorda ju¿ rozwia³ me nadzieje zwi±zane z t± gr±. <br />I jeszcze pytanie do tych, co grali: Jak siê prezentuje oprawa d¼wiêkowa gry? Chodzi raczej o muzykê, ni¿ odg³osy postaci itp. I czy nie wiecie nic na ten temat, aby sprzedawali muzykê na osobnej p³ytce, jak to by³o w przypadku NWN? <br /> <br />Pozdrawiam wszystkich.
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

ndz lut 01, 2004 9:40 am

Mi ToEE zajê³o nie wiêcej ni¿ tydzieñ czasu po 2-4 godziny dziennie (a mo¿na szybciej - je¶li wie siê co trzeba kiedy i gdzie zrobiæ [pewne zadania s± praktycznie niewykonalne na zbyt niskich poziomach]). <br />Muzyka jako¶ nie wywar³a na mnie wielkiego wra¿enia [zazwyczaj wole s³uchaæ radia i zwracaæ uwagê jedynie na dialogi - chyba, ¿e muzyka mi siê spodoba].
 
niceman
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pt sty 30, 2004 12:09 pm

ndz lut 01, 2004 10:42 am

ludzie we¼cie przestañcie! to jest PRAWDZIWE cRPG no doubt! baldurs ze swoj± "pauz±" by³ naprawde nudny i niedopracowany. a tutaj? atuty, umiejêtno¶ci, wiary w dedesiowych bogów, no poprostu jest wszystko! i gra nie jest tak± sobie ³atwizn± jak np BG2 (mo¿e jestem wyj±tkiem ale dla mnie ta gra naprawdê by³a banalna...). 4 hobgoblinów mi stukne³o warriora i czarodziejke - naprawdê wcale to nie jest takie ³atwe! gra³em narazie ze 3 godziny ale dzisiaj sie zabieram za to dalej :roll: <br /> <br />pozdrawiam wszystkich - to mój pierwszy post :mrgreen:
 
lich king
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: sob sty 31, 2004 2:26 pm

ndz lut 01, 2004 12:18 pm

ToEE to bardziej gra strategiczno taktyczna ni¿ cRPG. Je¿eli kto¶ oczekuje kolejnego BG tyle, ¿e w greyhawku to siê na pewno zawiedziecie, tak naprawdê mamy tutaj do czynienia z taktyczno turowym r±baniem przys³owiowego "z³a". <br /> <br />Monte Cook do¶æ trafnie podsumowa³ ca³o¶æ tutaj: <br />http://www.montecook.com/arch_lineos110.html
 
Chomik Jedi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 26, 2002 7:59 pm

ndz lut 01, 2004 1:29 pm

Niceman, pierwszy post i mnie wkurzy³e¶ :mrgreen: <br />Czemu w BG nie by³o atutów etc? Bo to by³a II ed AD&D. Pauza by³a arcygenialnym rozwi±zaniem dla mnie. <br />Pisze tak, bo wolê gry do my¶lenia, zamiast hack'n'slash. <br />BG by³o gr±, gdzie u¿ywa³o siê g³owy, a nie szybkich palców, gra zosta³a wydana jako cRPG, nie jako hack'n'slash! Poziom trudno¶ci by³ niski, poniewa¿ gra by³a dla ludzi, którzy lubi± zagadki, a nie sam± walkê! <br />No, wy¿y³em siê :mrgreen:. Uwielbiam nowych :mrgreen: <br /> <br />IMHO ToEE NIE JEST cRPGem, tylko hack'n'slashem. cRPG to dla mnie saga BG, PT, Fallout (no dobra), i, od biedy, IwD, ale to ju¿ nie przejdzie. <br />NwN to dla mnie hack, mam orygina³ i mi siê nie podoba, niestety. Ale zapewniano mnie, ¿e dodatki s± lepsze, wrócê do tej gry... <br /> <br />A co do MoEE, ¿eby nie by³o, ¿e off-topicami walê :mrgreen: <br />Zamówi³em, dla zasady choæby. Z koleg± na spó³ê. Szkoda tylko, ¿e nie zd±¿y³êm na Bia³ego Kruka. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] Ale trudno, podstawowa wersja te¿ jest wydana doskonale. W Bibliotece Riklaunima (thx) dowiedzia³em siê wiêcej, podobnie jak na stronie oficjalnej (thx). Grafika jest ³adna, choæ w NwN te¿ by³a. O muzyce nic nie wiem. W chwili obecnej ¶ci±gam demo gry. <br />Jeszcze dzisiaj powieniem napisaæ recenzjê na podstawie demka :mrgreen: <br /> <br />Pozdrawiam wszystkich (sorki, Niceman, musia³em :mrgreen:), CHomik w wyj±tkowo dobrym humorze :mrgreen:
 
Darius__
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 906
Rejestracja: pn paź 21, 2002 8:24 pm

ndz lut 01, 2004 2:22 pm

<!--QuoteBegin-niceman+-->
niceman pisze:
<!--QuoteEBegin-->ludzie we¼cie przestañcie! to jest PRAWDZIWE cRPG no doubt! baldurs ze swoj± "pauz±" by³ naprawde nudny i niedopracowany. a tutaj? atuty, umiejêtno¶ci, wiary w dedesiowych bogów, no poprostu jest wszystko!
<br /> <br />Nie bardzo wiesz o czym mówisz, nieprawda¿? :wink: Nie wiem jak definiujesz "prawdziwe" CRPG, ale ToEE Baldurowi do piêt nie dorasta. Baldur mia³ ciekawych BN-ów, dobr± fabu³ê i pomimo wielkiej objêto¶ci przeszed³em tê grê niemal bez odrobiny nudy. ToEE natomiast jest bezbarwn± siekanin± i mechanika nowej edycji nic tu nie zmieni. Nie starczy³o mi entuzjazmu na przej¶cie tej gry, wykona³em jedynie wszystkie questy w Hommlet i siê znudzi³em. Po prostu. Fabu³a praktycznie zerowa, brak napiêcia, tajemnicy... BG pozostanie pomimo swych wad klasyk±, niezapomnianym hitem. O ToEE nie mo¿na tego powiedzieæ.
 
Spartakus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 167
Rejestracja: śr paź 16, 2002 4:55 pm

ndz lut 01, 2004 3:49 pm

Chomik Jedi- Piszesz ze BG jest gr± dla tych którzy lubi± my¶lenie i zagadki? A mo¿esz mi powiedzieæ dlaczego dla nich? W BG wcale nie ma du¿o zagadek, a my¶lenia w tej grze te¿ du¿o nie ma :roll: Wiêc nie rozumiem zbytnio twojego posta.
 
Chomik Jedi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 26, 2002 7:59 pm

ndz lut 01, 2004 4:17 pm

BG zawiera w sobie i elementy walki, i zagadki. JA lubiê myslenie i lubiê BG. Poza tym nie tylko dla nich. Nie napisa³em, ¿e TYLKO dla nich. O grze nie napisa³em, ¿e jest WYPE?NIONA zagadkami. S± tam pojedyncze zagadki, ³adnie wplecione w fabu³ê i nie psuj±ce zabawy jednocze¶nie. My¶lenia jest IMHO do¶æ du¿o, chyba ¿e kto¶ idzie przez grê z my¶l± 'fajna siekanina' i zabija wszystko co siê rusza... Przejdzie grê, owszem, ale zabawê bêdzie mia³ nik³±. <br />Denerwuj± mnie posty mówi±c o BG, jako o hack'n'slashu, w którym chodzi tylko i wy³±cznie o nabicie X lvl i zdobycia Y przedmiotu... Dla mnie BG to co innego, i tyle. <br /> <br />Ju¿ rozumiesz? Ale mnie dzisiaj nasz³o :mrgreen: <br /> <br />PS: znam ma³o osób, które przepadaj± za DnD i zagadkami, a którym nie podoba³oby siê BG. Na tej podstawie budujê swoje przekanie :mrgreen: <br /> <br />Poza tym polecam lekturê notki Dariusa, z któr± siê ca³ym sercem zgadzam (oprócz kawa³ka o tym, ¿e ToEE jest bezbarwn± siekanin±, bo tego nie potrafiê oceniæ. Jeszcze.) <br /> <br />Bosh, nie poznajê siê :mrgreen: <br /> <br />Koñczê, bo znowu mnie poniesie. <br /> <br />EOT, Spartakusie, je¿eli jeszcze masz pytania czy w±tpliwo¶ci, proszê o kontakt na PW, czacie czy GG. <br /> <br />Ja naprawdê jestem w dobrym humorze :mrgreen: <br /> <br />Pozdrawiam, CHomik (jeszcze nie gra³em w demko)
 
Spartakus
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 167
Rejestracja: śr paź 16, 2002 4:55 pm

ndz lut 01, 2004 7:06 pm

Chomik Jedi- Uwielbiam sagê BG ale to nie zmienia faktu ze w tej grze nie ma zbyt du¿o my¶lenia i zagadek. Wiêc raczej BG nie jest dla takich osób i je¿eli kto¶ woli takie rzeczy raczej nie uwa¿a BG za co¶ nadzwyczajnego. <br />I jeszce jedno. Dlaczego piszesz: "IMHO MoEE NIE JEST cRPGem, tylko hack'n'slashem." Skoro po chwili dodajesz ze jeszcze w to nie gra³e¶? :wink: <br />P.S. Nie MoEE tylko ToEE. :razz:
 
Pietrucha__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 643
Rejestracja: wt gru 30, 2003 1:12 pm

ndz lut 01, 2004 8:16 pm

<!--QuoteBegin-Chomik Jedi+-->
Chomik Jedi pisze:
<!--QuoteEBegin-->W chwili obecnej ¶ciagam demo gry
<br />Te¿ chêtnie bym ¶ciagn±³. Mo¿na wiedzieæ, sk±d je pobierasz? Z góry dziêkujê.
 
Chomik Jedi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 26, 2002 7:59 pm

ndz lut 01, 2004 8:16 pm

Literówka, pardon. <br />Nah, czytam prasê, ogl±dam filkmiki i szukam informacji o grze, któr± zamawiam. Interesuje mnie to, nie? :mrgreen: <br />Czyta³em ju¿ wiele zapowiedzi, recenzji angielskiej wersji... ogl±da³em screeny. <br />Co¶ jednak wiem. Dzisiaj nie mam czasu, nie powiem, czy mi siê podoba demo. Przykro mi :mrgreen:. <br /> <br />No, koñczê. Nauka czeka. <br /> <br />Pozdrawiam, CHomik (ale fajna k³ótnia :mrgreen::D:D)
 
niceman
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pt sty 30, 2004 12:09 pm

pn lut 02, 2004 3:24 pm

o jejku jejku zjecha³o mnie chyba wiêcej osób ni¿ my¶la³em :wink: nie musisz mnie przepraszaæ, powiedzia³ za du¿o bo lubie ludzi prowokowaæ :) ToEE jest zwyk³ym dedesiem ze zwyk³a dedesiow± fabu³±- czyli wytnij wsztstko co ¿yje w podziemiacvh a nie jest tob± :evil: ale mimo to zachowuje element i klimat rpg. BG, szczególnie 2, mia³o genialn± fabu³ê i tylko dlatego w to gra³em- questy i przeciwnicy byli tak ¿a³o¶ni ¿e to koñcowe miasto elfów przeczy¶ci³em tylko swoj± postaci± :evil: zagadki te¿ nie by³y zbyt wymagaj±ce a wszak z erpegami nie mam jeszcze takiego do¶wiadczenia. Ale nie powiesz mi ¿e ToEE to hack'n'slash bo to nie diablo a rozwój postaci jest bardziej obszerny ni¿ w BG. Ogóle bardzo po¿±dna gra wg. mnie i w koñcu system walki jest turowy! to s± prawdziwe gry! Fallout rulez! :roll: to tyle :mrgreen:
 
Darius__
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 906
Rejestracja: pn paź 21, 2002 8:24 pm

pn lut 02, 2004 6:14 pm

Co do Fallouta, zgadzam siê w 100% :) Co do ToEE, mechanika gry nie decyduje o jej charakterze. Powiem tak - Temple ma pewne plusy i na pocz±tku gra³o mi siê zupe³nie przyzwoicie. Przykuwa³a mnie do monitora mechanika 3.5, oprawa wizualna... Na d³u¿sz± metê jednak po prostu "nie wytrzyma³em". Nie mam obecnie zbyt wiele czasu na gry komputerowe, wiêc gram wy³±cznie w to, co naprawdê mnie wci±ga. Pere³ki. ToEE tak± pere³k± po prostu nie jest - fabu³a jest tak p³ytka i mydlana, ¿e w zasadzie jej nie ma, a kolejne questy coraz bardziej ograniczaj± siê do siepania coraz wiêkszej liczby przeciwników i potworów. ToEE mnie najzwyczajniej w ¶wiecie znu¿y³a, zmêczy³a. <br /> <br /> <br />Aha, jeszcze co¶. Przeszkadza mi w ToEE ograniczenie do 10 poziomu oraz brak JAKICHKOLWIEK presti¿ówek, "pozapodstawkowych" atutów oraz ras. Dwarven Defender? Nope. Tiefling rogue? Forget it. Drow wizard? No way.
 
Ivellios__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 85
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 9:00 pm

pn lut 02, 2004 6:44 pm

Eeeeeeeee skoro TOEE jest badziewie to w co ja teraz bêde gra³ ??? <br />Ja ju¿ siê cieszy³em ¿e 18 lutego dostanê tê grê w ³apki a tu tak t± gre linczujecie. <br />Buuuuuuuuu
 
ŻaBa__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 38
Rejestracja: pn sty 13, 2003 7:52 pm

pn lut 02, 2004 7:30 pm

<!--QuoteBegin-Ivellios+-->
Ivellios pisze:
<!--QuoteEBegin-->...Ja ju¿ siê cieszy³em ¿e 18 lutego dostanê tê grê w ³apiku a tu tak t± gre linczujecie. <br />Buuuuuuuuu
<br />Ty przynajmniej mo¿esz siê cieszyæ, ¿e masz sprzêt ¿eby w to zagraæ. To ja zamówi³em to z Chomikiem Jedi na spó³ê(no prawie [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] ). Ja tak naprawde p³ace za ksi±¿ke, który jest w komplecie, poniewa¿ mój komp to: <br />procesor 300 MhZ(jak co to poprawcie) <br />karta TNT 2 8 lub 16 MB <br />(dalej nie pisze bo to mówi samo za siebie) <br />I to ju¿ mnie przekre¶la. Po przeczytaniu waszych postów postanowi³em tak¿e ¶ci±gn±æ sobie demko ToEE ale niestety straci³em mój dysk. Ojciec zabra³ mi CD-ROM a, ¿e twardy mam w jednej "szufladce" co CD-ROM dysk te¿ mi zar±ba³. [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/crying.gif[/img]

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości