Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 47
 
Ezy Ryder
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 428
Rejestracja: pn kwie 21, 2003 12:20 pm

pt lis 07, 2003 1:07 pm

Ja wczoraj ogl±da³em Ksiêge Wyzwañ w empiku. Wszystko wskazuje na to ¿e albo empik ko³o mnie jest jaki¶ dziwny, albo Ksiêga Wyzwañ jest ju¿ w sklepach :wink:.
 
Gburin z Zigil-Zag
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: pn sie 05, 2002 10:45 am

pt lis 07, 2003 1:22 pm

Wielkie dziêki - w³a¶nie takiej odpowiedzi oczekiwa³em :) <br />W³a¶nie pêdze do empiku zakupiæ ksi±¿eczkê
 
Awatar użytkownika
mergan
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1005
Rejestracja: pn lis 01, 2004 10:12 am

pn lis 10, 2003 7:52 pm

Pomocy.  <br />Kidy mają się pojawić "Obrońcy wiary"?
<br />wg informacji z ISY 'jeszcze w tym roku'.. <br /> <br />a teraz ode mnie-kiedy ukaze sie 'Song&Silence'?A takze reszta classbookow..?
 
vvojtas
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1579
Rejestracja: pn maja 07, 2007 5:24 pm

pn lis 10, 2003 7:56 pm

Gdzieś na tym forum wyczytałem, że "song and silence" ma wyjść do końca roku
 
Gryzlock__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 239
Rejestracja: sob mar 29, 2003 2:25 pm

pn lis 10, 2003 8:38 pm

<!--QuoteBegin-VVojtas+-->
VVojtas pisze:
<!--QuoteEBegin-->Gdzie¶ na tym forum wyczyta³em, ¿e "song and silence" ma wyj¶æ do koñca roku
<br /> <br />ISA informowa³a dosyæ dawno temu, ¿e wszystie classbooki maj± wyj¶æ po polsku do koñca roku. Jednak mamy ju¿ prawie ¶rodek listopada, a na razie s± wydane tylko dwa. Bior±c jeszcze pod uwagê obecne prace nad "Ksiêg± Wyzwañ" (ktora chyba na dniach wysz³a) i "Deites and Demigods", nie mo¿na siê spodziewaæ wiêcej ni¿ jednego przed 2004 rokiem (zwa¿ywszy jeszcze na to, ¿e w grudniu jest teoretycznie planowane wydanie FRCS).
 
pandi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 164
Rejestracja: ndz sty 12, 2003 11:38 pm

wt lis 25, 2003 4:41 pm

Ja niedawno otrzyma³em odpowied¼ na maila dotycz±cego Zapomnianych Krain. <br /> <br /><!--QuoteBegin-Katarzyna Czostek+-->
Katarzyna Czostek pisze:
<!--QuoteEBegin--><ciach>  <br />Prawdopodobnie podrêcznik przyjedzie do nas z drukarni w po³owie stycznia, wtedy te¿ rozpoczniemy wysy³kê. <br /> <br />Pozdrawiam, <br />Katarzyna Czostek
<br /> <br />Aha, nagle z grudnia zrobi³a nam siê po³ow stycznia. Fajooowo... <br /> <br />Pozdrawiam, <br />pandi
 
Alistar__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 63
Rejestracja: pn lis 03, 2003 9:29 am

pt gru 05, 2003 10:45 am

Mam pytanie do¶æ nietypowe. Zamówi³em kilka ksi±¿ek do dnd i nie tylko, przez sklep ISA. Dosta³em jednak emaila od nich, ¿e jakie¶ artyku³y s± sprzedawane przedpremirowo. Tylko które (podajê ich listê): <br />1 Przewodnik Mistrza Podziemi 55.00 zl <br />1 Gro¼ne Jaskinie 15.00 zl <br />1 Nieumarli 16.00 zl <br />1 Ekran Mistrza Podziemi 10.00 zl <br />1 Kostki w kompletach: ?ywio³y 24.00 zl <br />1 Warcraft: Dzieñ Smoka 25.00 zl <br />Które z nich s± przedpremierowe? Nigdzie nie by³o to napisane! <br />Drugie pytanie: ile trwa przesy³ka z ISA? Chcê aby by³y przed ¶wiêtami, ¿eby mi miko³aj przyniós³, a nie wielkanocny króliczek :mrgreen:. Z góry wielkie thnx! Pozdrawiam!
 
Dark Dar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 270
Rejestracja: sob lip 26, 2003 5:08 pm

sob gru 06, 2003 8:23 pm

Wszystkie przez Ciebie wymienione pozycje s± ju¿ dostêpne :wink: no chyba ¿e te kostki....
 
Xanthos Harper
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 60
Rejestracja: śr sie 27, 2003 9:49 pm

ndz gru 21, 2003 10:31 pm

Jest 21 grudnia, a o FRCS ani widu ani s³ychu(przynajmniej w Empiku w Galerii Mokotów). Kiedy bêdzie, Bo Bóstwa i Pó³bogowie to kompletna klapa.
 
Awatar użytkownika
Pomniejszy ściekowy Golem
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1881
Rejestracja: pn kwie 14, 2003 9:23 pm

ndz gru 21, 2003 11:01 pm

FRCS ma się pojawić na przełomie grudnia i stycznia. Czyli, nie wiadomo... [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] <br />Czemu uważasz że Bóstwa i Półbogowie są totalną klapą? :roll:
 
Xanthos Harper
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 60
Rejestracja: śr sie 27, 2003 9:49 pm

ndz gru 21, 2003 11:10 pm

Nie wiem jak inni ale ja lubie graæ w FR, wiêc dla mnie z punktu widzenia gracza tworzenie w³asnych panteonów nie jest z byt kusz±ce. A bogowie z "orygnalnego" ¶wiata D&Dnie s± zbyt ciekawi. Po przeczytaniu Trylogii Awatarów ca³kowicie przekona³em sie do FR. Poza tym penetrowa³em j± tylko jakie¶ 30 minut w Empiku wiêc mo¿liwe, ¿e mój os±d jest nies³uszny.
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

ndz gru 21, 2003 11:12 pm

<!--QuoteBegin-Xanthos Harper+-->
Xanthos Harper pisze:
<!--QuoteEBegin-->Jest 21 grudnia, a o FRCS ani widu ani s³ychu(przynajmniej w Empiku w Galerii Mokotów).[...]
<br />Wedle najnowszych doniesieñ bêdzie to prawodopodobnie druga po³owa stycznia 2004 roku...
 
Chomik Jedi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 26, 2002 7:59 pm

pn gru 22, 2003 4:41 pm

Na stonie ISY pisze, ¿e przesy³ka ma ruszyæ (i rajd do ksiêgarnii) 15 stycznia... tak wiêc oko³o 20 bêdê cieszyæ sie now± zabawk±... chyba, ¿e ja optymista jestem i poczekam na wielkanocnego króliczka... [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] <br /> <br />Pozdrawiam, CHomik <br /> <br /> <br />DODANE PÓ?NIEJ: <br />ech, dlaczego nie mo¿na zamówiæ przedpremierowo Obroñców Wiary?!?! <br />Tak siê sk³ada, ¿e Forgottena zamói³em i Obroñców te¿ chcia³bym dostaæ. <br /> <br />Sony: czy mo¿liwym jest zmiana zamówienia, tzn dodanie jednej ksiêgi? <br />Bo móg³bym kupiæ w sklepie albo jeszcze raz przez zamówienie, ale musia³bym dop³aciæ 10 z³otych za koszt przesy³ki...... Dlaczego nie mo¿na zamawiaæ przedpremierowo OW? <br /> <br />Pozdrawiam i czekam na odpowied¼, CHomik
 
pandi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 164
Rejestracja: ndz sty 12, 2003 11:38 pm

śr gru 24, 2003 9:04 am

Drogi Chomiku, wszystko da siê za³atwiæ :mrgreen: . Wy¶lij maila na adres [email protected] z podanymi swoimi danymi oraz tytu³em dodatku, ktory chcesz dorzuciæ do koszyka. Na pewno Pani Czostek za³atwi Twój problem... Niestety nie wiem, dlaczego nie mo¿na zamówiæ jeszcze OW... <br /> <br /> <br />Pozdrawiam, <br />pandi
 
Awatar użytkownika
Pomniejszy ściekowy Golem
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1881
Rejestracja: pn kwie 14, 2003 9:23 pm

śr gru 24, 2003 9:21 am

<!--QuoteBegin-Xanthos+-->
Xanthos pisze:
<!--QuoteEBegin-->Nie wiem jak inni ale ja lubie grać w FR, więc dla mnie z punktu widzenia gracza tworzenie własnych panteonów nie jest z byt kuszące. <br />
<br />Cóż, pamiętaj że oprócz bóstw z GH masz tu bóstwa najważniejszych ras: Moradin, Garl, Corellon. Na dodatek, aby zrozumieć bóstwa w DnD, warto byłoby przeczytać Bóstwa i Półbogowie. Dodatko of koz opisano tam zasady boskości i wniebowstąpienia - też się przydadzą. <br />Mimo że w książce są opisane panteony Olimpu, Egiptu i Asgardu, które są dla mnie bezużyteczne, a zajmują naprawdę dużo stron, to z tego podręcznika jestem zadowolony. Oczywiście zawsze znajdą się ludzie, którzy będą narzekać (nie mam tu na myśli Ciebie, Xanthos), ale cóż... :?
 
Chomik Jedi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 26, 2002 7:59 pm

śr gru 24, 2003 11:22 am

niech to szlag, nie mam numeru zamówienia, niepojêta si³a skasowa³a mi go z mego kompa... grrr... ale nic to. Napisa³em wszelki informacje, adres, co zamówiem etc, my¶lê, ¿e bêdzie dobrze... a przynajmniej mam nadziejê. <br />Lubiê ISê i dziêkujê jej, ¿e siê nie pospieszyli i nie dali do druku nieskoñczonej wersji ju¿ na Gwiazdkê. To dobrze, mo¿e kiedy¶ bêd± powa¿anym wydawnictwem, wydaj±cym bezb³êdne podrêczniki... Ale ja naiwny jestem... :razz: :mrgreen: <br />Ale póki co, to jedyne wydawnictwo w kraju, które postawi³o na RPGi... brawo! <br /> <br />Pozdrawiam i dziêkujê pandiemu (czemu z ma³ej litery?),. CHomik
 
balrog2000
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pt sty 02, 2004 10:33 am

Masters of the Wild - kiedy ????? :(

sob sty 03, 2004 7:08 pm

Wiadomo cos na temat wydania PL Masters of the wild?? Ile czasu jeszcze bedziemy musieli czekac ?? <br /> <br />Pozdrawiam Tomek :mad:
 
pandi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 164
Rejestracja: ndz sty 12, 2003 11:38 pm

śr sty 07, 2004 4:29 pm

A ja mam co¶ piêknego dla Was :mrgreen: . Oto przyk³adowe strony z ZK: OP 8) . <br />strona 2, strona 3, strona 4, strona 19, strona 77, strona 155, strona 174 i strona 281. <br /> <br />Na mnie zrobi³y naprawdê dobre wra¿enie. I chyba nikt nie podawa³ wcze¶niej tych linków, co? Kurczê, ale siê cieszê :mrgreen: . <br /> <br />Pozdrawiam, <br />pandi
 
Alauna
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 219
Rejestracja: pt sty 24, 2003 2:05 pm

śr sty 07, 2004 4:48 pm

dosta³am Maila z ISY , ¿e Draconomicon (w wersju angielskiej) ma siê pojawiæ pod koniec lutego lub na pocz±tku marca <jupi>
 
Ezy Ryder
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 428
Rejestracja: pn kwie 21, 2003 12:20 pm

śr sty 07, 2004 5:10 pm

<!--QuoteBegin-pandi+-->
pandi pisze:
<!--QuoteEBegin-->I chyba nikt nie podawa³ wcze¶niej tych linków, co?
<br /> <br />Master Yoda says: "Good browsing the boards it is." <br /> <br />Tutaj znajduje siê news -zgadnijcie kogo- o jakie¶ dwa tygodnie szybszy od Twojego. <br /> <br />To tak tylko gwoli ¶cis³o¶ci :wink:.
 
Chomik Jedi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 26, 2002 7:59 pm

sob sty 10, 2004 9:52 pm

Czy plakaty dostan± te¿ Ci, któzy zamówili przedpremierowo FR:CS?? <br />I co na nich jest? <br />Mapa ca³ego Torilu? <br /> <br />Pozdrawiam, CHomik
 
Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 620
Rejestracja: sob maja 03, 2003 11:20 am

sob sty 10, 2004 10:25 pm

Mapa Torilu to jest tak czy siak.
 
Ariakan__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 93
Rejestracja: sob mar 22, 2003 11:05 am

ndz sty 11, 2004 1:15 pm

Chomiku Jedi, czy uda³o Ci siê dodaæ do wcze¶niejszego zamówienia Obroñców Wiary? Ja te¿ wys³a³em podobnego maila do sklepiku ISA, lecz ju¿ tydzieñ mija odk±d nie dosta³em ¿adnego potwierdzenia... <br /> <br />Pozdrawiam <br /> <br />Do notek poni¿ej: <br />Dziêki, tak uczyniê :)
 
Phobos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 620
Rejestracja: sob maja 03, 2003 11:20 am

ndz sty 11, 2004 1:26 pm

Ja z dodaniem Cieniste Doliny nie mia³em problemów. <br /> <br />Ale wysy³aj maila na [email protected].
 
Chomik Jedi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 26, 2002 7:59 pm

ndz sty 11, 2004 2:57 pm

Tak, Ariakanie, potrzebujesz potwierdzenia takiej Pani, co tam odpisuje, wy¶lij drugiego! <br />ja po napisaniu drugiego (dodanie Wezwania :mrgreen:) dosta³em odpowied¼ na dpierwsze. <br />I Obroñcy przyjd± do mnie ³adnie z Forgottenem :mrgreen: <br /> <br />Pozdrawiam, CHomik <br /> <br />Dziêki, Phobos, to wiem, ale i tak dziêki za fatyg :mrgreen::D:D <br />CHomik
 
Dark Dar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 270
Rejestracja: sob lip 26, 2003 5:08 pm

pn sty 12, 2004 9:40 pm

Kurde :evil: , nie wiedzia³em, ¿e mo¿na dodaæ co¶ do zamówienia :mad: , wiêc Wezwanie (+ Strony Bólu) zamówi³em dodatkowo i 10 z³ w b³oto :evil: <br />Pewnie nie da siê odwo³aæ zamówienia b±d¼ scaliæ dwóch?
 
Chomik Jedi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 26, 2002 7:59 pm

pn sty 12, 2004 9:43 pm

Spróbuj! Mnie siê uda³o... Musisz mieæ tylko numery zamówieñ obydwóch... A przynajmniej to u³±twia pracê. Napisz te¿ WSZYSTKIE informacje o zamówieniu. Pomo¿e :mrgreen: <br /> <br />I ¿ycz ISIE szczê¶liwego/ych, to pomaga :mrgreen: <br /> <br />Pozdrawiam, CHomik
 
Dark Dar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 270
Rejestracja: sob lip 26, 2003 5:08 pm

pn sty 12, 2004 10:09 pm

Mam tylko pytanie, kiedy bêdzie w sprzeda¿y Wezwanie? :? bo jak mam czekaæ na FR:CS do 2005 roku to sobie odpuszcze...
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 47

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości