Zrodzony z fantastyki

 
Taeghen Eveningfall
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: śr sty 28, 2004 8:29 pm

[Kaźń] - komentarze

czw sty 29, 2004 12:15 am

Witam ponownie :)! Jeśli ktoś coś napisze, to znaczy, że co poniektózy mają jeszcze cierpliwość by czytać różne, "nieco" dziwne opowiadania. Z niecierpliwością czekam na pierwsze komentarze. Tylko proszę - niech każdy się wypowie szczerze co sądzi o moim opowiadanku - proszę na mnie nie bluzgać :razz: (mój kumpel po przeczytaniu go wyzywał mnie od "szatanów", "diabłów" itp.itd. przez cały dzień
Ostatnio zmieniony pt paź 29, 2010 7:31 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Pharaz'gil
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 190
Rejestracja: sob lis 15, 2003 7:29 pm

czw sty 29, 2004 1:39 pm

Według mnie całkiem nieźle. Klimat iście "sajlenthilowski".
Ostatnio zmieniony pt paź 29, 2010 7:31 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Taeghen Eveningfall
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: śr sty 28, 2004 8:29 pm

czw sty 29, 2004 4:05 pm

Ktoś jednak miał cierpliwość by przeczytać moje "wypociny", co niezmiernie mnie cieszy. Widzę, że nie tylko ja znam takie coś niedobrego i strasznego :mrgreen: jak Silent Hill. Na pierwszy rzut oka widać czym się inspirowałem :wink:. Czekam na więcej komentarzy!
Ostatnio zmieniony pt paź 29, 2010 7:31 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Moranor
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 110
Rejestracja: pn cze 30, 2003 7:26 pm

ndz lut 01, 2004 12:47 pm

Pharaz'gil pisze:
Według mnie całkiem nieźle.
Według mnie też. :wink:

Jeszcze nie przeczytałem całego, ale już mogę powiedzieć - super. Naprawdę jest strasznie, choć bez przesady. Czasami co prawda obrzydliwie, ale to też jest pewien... cholercia, jak to nazwać? Profit? Nie, raczej zaleta - obrzydzenie, które wzmaga strach i strach, który wzmaga obrzydzenie. A wszystko tak, że ani za dużo, ani za mało. W sam raz tego wszystkiego.

I w bardzo fajny sposób napisane.

Taeghen - masz moje uznanie. Mało, ale darowanemu koniowi... :razz:
Ostatnio zmieniony pt paź 29, 2010 7:32 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Mozqit
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 43
Rejestracja: pn paź 20, 2003 2:35 pm

sob lut 07, 2004 7:51 pm

Jak to czytałem to aż spomniał mi się "Cube". Spoko klimatyczne i ogólnie... oby tak dalej!!!
Ostatnio zmieniony pt paź 29, 2010 7:32 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Taeghen Eveningfall
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: śr sty 28, 2004 8:29 pm

pn lut 09, 2004 11:04 pm

Dawno mnei nie było-się wyjechało na feriie... I się wróciło :razz:.

Dzienx serdeczne za komentarze. Możecie się spodziewać jakiego opowiadania w najbliższym czasie - a nawet 2 :). Jednego raczej z cięższym klimatem, a drugiego takiego bardziej typowo fantasy.
Ostatnio zmieniony pt paź 29, 2010 7:32 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:
 
Deenethor
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 36
Rejestracja: pn mar 03, 2003 1:21 pm

śr lut 11, 2004 8:21 am

podobało mi się,

Jak czytałem przypomniała mi się sesja Kultu sprzed 2 miesięcy...

...klimatyczne, ciekawe, groźne...

...rzekłbym psychologiczne, osobowość głównego bohatera, jego reakcja na strach, jest dopracowana i dowodzi, że cytat na motto opowiadania nie jest jedynym tekstem Freuda jaki autor miał przyjemność poznać...
Ostatnio zmieniony pt paź 29, 2010 7:32 pm przez Klebern, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości