Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 21
 
Awatar użytkownika
Urko
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 896
Rejestracja: śr sty 07, 2004 2:53 pm

ndz sty 18, 2004 9:54 pm

Po pierwsze: Stary, popraw błędy, bo w tym aż się trudna miejscami połapać <br /> <br />Po drugie: Niezbyt dokładnie opisałeś mechanizm sterujący: po co te trzy ostrza? Przecież potrzebaby dodatkowej korby, żeby się kręciły , więc nie mogły by zadawać takich obrażeń, jakich podałeś <br /> <br />Po trzecie: Chyba tylko idiota lub nieruchoma istota dałaby sobie rozkręcić takie coś pod nosem, a poruszaniu się z takim czymś kręcocącym postać mogłąby zapomnieć <br /> <br />Po czwarte: Czemu tylko wojownik? Przecież każdy może się nauczyć posługiwać się daną bronią, wystarczy Biegłość w broni egzotycznej. <br /> <br />Po piąte:IMHO broń w ogóle przesadzona i "przemanczkinowata"
 
Therod Blagard III
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: sob sty 24, 2004 7:22 pm

sob sty 24, 2004 7:57 pm

Có¿ lubie wymy¶laæ nowe rodzaje broni :mrgreen: NO bo czemu nie :wink: <br /> <br />Ale ostatnio spodoba³ mi sie taki patent. Broñ która rozwija siê weaz z rozwojem postaci. I jednocze¶nie przystosowuje siê do osoby nosz±cej ow± broñ. Jest tylko jeden minus :) takowej broni nie mo¿na w ¿aden sposób zdj±æ poniewa¿ zasymilowa³a siê z w³a¶cicielem poprostu broñ i gracz s± od teraz jedno¶ci±. <br /> <br />Ale dziêki takiej broni gracz nie mo¿e skar¿yæ siê na nude i jedynym igraniczeniem wygl±du b±d¼ cech broni jest wyobra¼nia MG <br /> <br /><!--coloro:darkred--><span style="color:darkred"><!--/coloro-->Do³±czam siê do pró¶b o poprawê pisowni <br />Duncan<!--colorc--></span><!--/colorc-->
 
moocker
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 24, 2004 10:46 pm

ndz sty 25, 2004 1:52 pm

Ja raz mia³em Dui Dao (Chiñska szabla podwójna)... 2 szable (z czego ka¿da ma tylko pó³ jelca, jedn± stronê rêkoje¶ci ca³kowicie p³ask± itd...), z³o¿one wygl±da³y jak 1 szabla i tak te¿ by³y noszone (razem w jednej pochwie), po pierwszej turze walki jedn± z nich przerzuca³o siê do drugiej rêki, co stanowi³o efekt zaskoczenia, a przeciwnikowi liczy³o siê na t± turê KP bez zrêczno¶ci. <br />Pozosta³e statystyki by³y jak dla sejmitarów (po roz³o¿eniu) lub dla tasaka (z³o¿one)
 
Horr
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 859
Rejestracja: sob lis 16, 2002 10:24 am

wt sty 27, 2004 4:43 pm

Maczugo-dzido-miecz <br /> <br />Jest to broñ podwójna rozmiaru du¿ego. ?rodkowa czê¶æ broni (ta za któr± siê trzyma) jest d³uga na ok. 80 centymetrów. Po jednej stronie znajduje siê ostrze d³ugo¶ci jednego metra, przystosowane do wykonywania zarówno ciêæ jak i skutecznych pchniêæ. Z drugiej strony znajduje siê ¿elazna kula, taka jak w korbaczu, przymocowana jednak bezpo¶rednio do rêkoje¶ci. Jednak¿e taka broñ wymaga od u¿ytkownika dosyæ du¿ej si³y (minimum 16). <br /> <br />I trochê cyferek: <br /> <br />Maczugo-dzido-miecz <br />Obra¿enia: 1k10/2k4 <br />Krytyk: 19-20/x2 i 20/x3 <br />Rozmiar: du¿y <br />Ciê¿ar: 8 kg <br /> <br />Dziêkujê za uwagê.
 
Ziemniak0r
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 327
Rejestracja: śr lis 05, 2003 4:28 pm

wt sty 27, 2004 6:21 pm

Mieczo-wyrzutnia. <br /> <br />Jest to normalny miecz (obojêtnie jaki), tyle ¿e ma w ¶rodku (tzn na osi miecza) otwór. Ci±gnie siê on od rêkoje¶ci do 3/4 d³ugo¶ci ostrza. Teraz wszystko zale¿y od koncepcji ¶wiata - jak jest broñ palna to wsypujemy do ¶rodka proch, wrzucamy be³t, wymierzamy miecz w przeciwnika (lub zanurzamy w nim miecz), pssss i siup :razz:. Je¶li ¶wiat jest high magic to mo¿na w ¶rodku zastosowaæ jaki s³aby czar wyrzucaj±cy be³t. Ew., gdy ¶wiat totalnie jest bez magii, mo¿na po prostu za³addowaæ, zamachn±æ siê, a pan Newton zrobi wszystko za nas :wink: . <br /> <br />Obra¿enia: dowolne(zale¿y od miecza) / zale¿y od wielko¶ci be³tu (zostawiam to innym MG) <br />Krytyk : jak miecz / zazwyczaj tak jak normalne kusze (ew. mo¿e s± jakie¶ zasady, o których nie wiem wyja¶niaj±ce zasady lotu pocisków) <br />Rozmiar : jak miecz <br />Ciê¿ar : jak miecz ( mo¿na te¿ ew. odj±æ "wagê" dziury :razz: )
 
DeathWing
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 19, 2003 10:31 pm

czw lut 05, 2004 6:09 pm

Wyrzutnia pu³apek na sarny i nied¼wiedzie <br /> <br />To cacko wygl±da jak mniej wiêcej jak kusza, ale jest nieco wiêksze (tak ze 2 razy). Poza tym mechanizm naci±gaj±cy pociski zosta³ zast±piony sprê¿yn±. Za pociski s³u¿± pu³apki na nie¼wiedzie i sarny (takie jakich u¿ywali traperzy na dzikim zachodzie). Za³adowanie pocisku to akcja darmowa. <br /> <br />Statystyki: <br />Typ: egzoryczna <br />Obra¿enia: 1k10 ciêtych +1k8 mia¿d¿onych za ka¿d± rundê kiedy pu³apka jest zaci¶niêta. Pu³apkê mo¿na z siebie zdj±æ ST si³y 25. Nieudana próba zdjêcia pu³apki oznacza utratê kolejnego 1k8 ¿ycia. <br />Krytyk: 18-20/x3 <br />Rozmiar: du¿y <br />Zasiêg: 50m <br />Specjalne: postacie ¶rednie mog± strzelaæ tylko dwoma rêkoma, a ma³e nie mog± w ogóle. Przy za³adowaniu pocisku istnieje 10% szans, ¿e pu³apka sama siê zamknie i zada w³a¶cicielowi 1k8 obra¿eñ.
 
Awatar użytkownika
prEDOator
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 23, 2002 1:11 pm

czw lut 12, 2004 7:38 pm

DeathWing: Mam nadzieję, że ta broń to żart? Zastanów się nad nią. Jak by to działało? Strzelanie otwartą pułapką.... wiesz, że ona nie jest aerodynamicznai obracałaby się w loci zmieniając całkowicie swój tor lotu? Spójrz też na tą broń z punktu widzenia mechaniki. Przy takim czymś łuki i kusze nie mają racji bytu. Nie wspomnę o noszeniu amunicji do niej.... <br /> <br />Podsumowanie: <br />Albo to jakiś żart, albo to najgłupsza, najmniej logiczna, i najbardziej przepakowana broń jaką widziałem w tym temacie.
 
Therod Blagard III
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: sob sty 24, 2004 7:22 pm

czw lut 12, 2004 7:45 pm

Ej Sorry lekkie przegiêcie z tak± broni±. Dziwi mnie ¿e ³adowanie takiej broni wykonuje siê w akcji darmowej. Nie no mo¿e i by tak by³o tylko, ¿e powinno j± prze³adowywaæ 3 ludziów. Wyobra¼ sobie takie co¶ podczas walki (gdyby to przynajmniej strzela³o prawid³owo) no niby postaæ odda³a jeden strza³ ale nagle wo³a "Ej pomórzcie mi z tym!! Oj zostawcie te trole przecie¿ wam nie uciekn±!!" No bez przesady O i co rozumiesz przez ten tekst "postacie ¶rednie mog± strzelaæ jedynie dwoma rêkami" a co z ³uku to strzelaj± jedn± ??
 
polos
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 94
Rejestracja: czw lut 05, 2004 12:11 pm

glewia

pt lut 13, 2004 7:39 pm

Aco powiecie na nocna glewiê z warcrafta 3 ? fajna bronijka ,tylko zastanawiam siê jakie ona moglaby zadawac obrazenia :) ,napewno by niezle siepala wrogow :)
 
Awatar użytkownika
Aragathor Roaringflame
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 6202
Rejestracja: wt lis 26, 2002 5:52 pm

pt lut 13, 2004 7:41 pm

Jest ona rozpisana w Warcraft Cs i nie jest objęta OGL. <br />Ale mogę powiedzieć że zadaje 1k6.
 
DeathWing
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 19, 2003 10:31 pm

sob lut 14, 2004 11:59 pm

ej sorry, ale to nie ¿art... zastanów siê, skoro traperzy w meksyku takimi kosili, to czemu postacie w dnd nie moga... ej no wez... <br /> <br />co do przeladowania - jesli uzywamy wersji pulapki na aligatory to nie jest to juz akcja darmowa, ale obrazenia zwiekszaja sie do k10 <br /> <br />to tyle... <br />pozdro
 
Duncan laird McLean
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 814
Rejestracja: czw wrz 04, 2003 9:26 am

ndz lut 15, 2004 1:11 am

DeatWing je¿eli co¶ jest dwukrotnie wiêksze od kuszy rostaw ramion aby obs³ugiwaæ tak± broñ mia³aby istota wielko¶ci ogra. Skoro mo¿na naci±gn±c j± w obu rêkach bez korzystania jak przy cie¿kiej kuszy z korby to si³a naci±gu by³aby zbyt nik³a na tak du¿e obra¿enia.
 
Tom-ash
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz lut 15, 2004 12:55 am

ndz lut 15, 2004 1:24 am

Masz racje ale wyjatkiem jest Longinus Podbipieta. <br />On XVII wieku wladal dworecznym.
 
Duncan laird McLean
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 814
Rejestracja: czw wrz 04, 2003 9:26 am

ndz lut 15, 2004 1:34 am

<!--QuoteBegin-Tom-ash+-->
Tom-ash pisze:
<!--QuoteEBegin-->Masz racje ale wyjatkiem jest Longinus Podbipieta. <br />On XVII wieku wladal dworecznym.
<br /> <br />CHRYSTE. ZNACZY ... CIERPLIWO?CI <br />Mieczem oburêcznym gwoli informacji w³ada³a wiêkszo¶æ rycerstwa w XV w. Natomiast jest ogromna ró¿nica miêdzy oburêcznym chwytem rêkoje¶ci broni do walki wrêcz a oburêcznym naci±ganiem kuszy. Czy mam dalej wyja¶niaæ rzeczy oczywiste :?:
 
Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3222
Rejestracja: ndz cze 01, 2003 3:36 pm

ndz lut 15, 2004 1:54 am

<!--QuoteBegin-DeathWing+-->
DeathWing pisze:
<!--QuoteEBegin-->ej sorry, ale to nie żart... zastanów się, skoro traperzy w meksyku takimi kosili, to czemu postacie w dnd nie moga... ej no wez... <br />
<br /> <br />Traperzy w Meksyku? [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] <br />Traperzy nie strzelali z kuszy na wnyki. <br />Broń bez sensu.
 
kelag
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 40
Rejestracja: ndz cze 01, 2003 6:35 pm

ndz lut 15, 2004 5:28 pm

Deathwing ma ca³kowit± racjê i uwa¿am, ¿e jest bardzo dobra i wcale nie przepakowana broñ. Przecie¿ przy prze³adowaniu jest 10% szans na zranienie samego siebie. To mocno utrudnia w³adanie t± broni±
 
DeathWing
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 19, 2003 10:31 pm

ndz lut 15, 2004 5:35 pm

zastanawiam siê dlaczego wszyscy chc± jak±¶ korbkê. po cholerê ona skoro naci±g (dobrze naoliwiony) chodzi jak mas³o... zupe³nie was nie rozumiem... <br /> <br />co do obra¿eñ s± ok. <br /> <br />a co do w±tpliwo¶ci o sposobie polowañ meksykañskich traperów, to mogê je rozwiaæ... <br /> <br />tylko po co?
 
Awatar użytkownika
prEDOator
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2266
Rejestracja: pt sie 23, 2002 1:11 pm

ndz lut 15, 2004 5:43 pm

<!--QuoteBegin-kelag+-->
kelag pisze:
<!--QuoteEBegin-->Deathwing ma całkowitą rację i uważam, że jest bardzo dobra i wcale nie przepakowana broń. Przecież przy przeładowaniu jest 10% szans na zranienie samego siebie. To mocno utrudnia władanie tą bronią
<br />Tak? <br /> <br />Obrażenia k10... są to największe obrażenie jakie widziałem zadawane przez broń dystansową. <br />Krytyk 18-20/x3 ... Jest to największy krytyk broni dystansowej jaki widziałem. <br />Co turę jeszcze obrażenia... efekt podobny do trucizny ale dużo mocniejszy. ST 25 siły... postać z siłą 20 będzie miała duży problem... <br />3 tury i koleś dostaje co turę 3k8. <br />Zasięg 50 m. - No ładnie.... <br />Załadowanie pocisku to akcja darmowa... Acha... a w kuszy nie, ciekawe <br /> <br />Nie wspomnę o tym, że trafienie w D&D nie zawsze oznacza faktyczne trafienie i zadanie obrażeń. W tej broni jednak tak jest faktycznie i dlatego też zasady jej towarzyszące nie nadają się do D&D. <br /> <br />Co do realności tej broni. Udowodnij.
 
Jierdan
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: czw lis 16, 2006 12:25 am

ndz lut 15, 2004 5:57 pm

a co do w±tpliwo¶ci o sposobie polowañ meksykañskich traperów, to mogê je rozwiaæ...
<br />Jak powiedzia³ Mal: "Traperzy w Meksyku?" [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] <br /> <br />Z t± broni± to jaki¶ poroniony pomys³. Powiedz, wymy¶li³e¶ to dla ¿artu? <br /> <br />Pozdra
 
polos
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 94
Rejestracja: czw lut 05, 2004 12:11 pm

bron

pn lut 16, 2004 11:21 pm

ja uwazam ze ta bron jest o wiele za bardzo przepakowana ,obnizyc jej pozadnie statsy i da sie nia grac ,zasieg powinna miec bardzo krotki a tak z mojego punktu wydzenia przydalby sie jakis specjal np przy trafieniu zaciskanie sie co powoduje rany co ture ale nie trucizne ,coto ? mozna sie nia nabawic zoltaczki czy co ?
 
Sm00k
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 364
Rejestracja: pt sty 17, 2003 9:54 pm

wt lut 17, 2004 12:09 am

Moznaby zastapic pulapke czyms w rodzaju beltu o mechanizmie podobnym do stosowanego w skladanej kotwiczce, albo lamaczu klingi. Po trafieniu, "belt" rozkladalby sie wewnatrz ciala, znaczaca utrudniajac leczenie ( proby wyjecia to dodatkowe obrazenia), oraz sprawialby trudnosci przy poruszaniu sie ( znowu obrazenia, ewentualnie utrata przytomnosci {stluczenia}). <br /> <br />Oczywiscie, ograniczamy zasieg, stosujemy czas ladowania jak do ciezkiej kuszy, dajemy sporoa zawodnosc calosci.... Taka bron dopuscilbym do gry. Moze. <br /> <br />Czy nie lepiej uzywac po prostu kuszy z beltami posiadajacymi naciete groty ( jak u sapka)? Po trafieniu efekt podobny, a udziwnien brak.
 
Duncan laird McLean
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 814
Rejestracja: czw wrz 04, 2003 9:26 am

wt lut 17, 2004 9:21 am

Mam wra¿enie ¿e DeathWing niezale¿nie od przepakowania pomys³u nie ma pojêcia o kuszy skoro zastanawia siê po co jaka¶ korba ? <br />I pewnie jeszcze co ma rostaw ramion do wielko¶ci broni jak± kto¶ mo¿e w³adaæ.
 
DeathWing
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 19, 2003 10:31 pm

wt lut 17, 2004 12:14 pm

dobra. ta broñ to od pocz±tku do koñca jeden wielki shit. mia³em pewne w±tpliwo¶ci do wiêkszo¶ci u¿ytkowników forum. Ta kretyñska broñ i dyskusja wokó³ niej, utwierdzi³a mnie w moim rozumowaniu. Jedynie kilku z was domy¶li³o siê ¿ê to bzdura, ¿art itb. (brawo)... co do reszty - jeste¶cie ¶wietni, szczególnie ci co k³ócili siê najbardziej. przepakowana broñ? no co ty! wogóle sam fakt meksykañskich traperów i wyrzutni pu³apek - przecie¿ to debilne jak nie wiem... ale dobra. <br />nie znam siê na kuszy? <br />synku znam siê na kuszy. i wiem ¿e przypakowany kole¶ korbki nie potrzebuje (no dobra, cholernie przypakowany:)) <br /> <br />no dobra, ju¿ wiem, ¿e niektórzy z was s± ¿a³o¶ni:) <br />macham wiêc do dzieci ze s³oneczkiem polsatu i zamykam dyskusje na temat mojej znakomitej wyrzutni...
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

wt lut 17, 2004 12:28 pm

<!--QuoteBegin-DeathWing+-->
DeathWing pisze:
<!--QuoteEBegin-->dobra. ta broń to od początku do końca jeden wielki shit. miałem pewne wątpliwości do większości użytkowników forum. Ta kretyńska broń i dyskusja wokół niej, utwierdziła mnie w moim rozumowaniu. Jedynie kilku z was domyśliło się żę to bzdura, żart itb. (brawo)... co do reszty - jesteście świetni, szczególnie ci co kłócili się najbardziej. przepakowana broń? no co ty! wogóle sam fakt meksykańskich traperów i wyrzutni pułapek - przecież to debilne jak nie wiem... ale dobra.
<!--coloro:green--><span style="color:green"><!--/coloro-->Gratuluję doskonałego poczucia humoru. Doprawdy. A potem pokazują się tematy w stylu Zaniżający się poziom na forum. Mam nadzieję, że teraz skoro już wyrobiłeś sobie pojęcie o większości użytkowników tego forum przestaniesz zaśmiecać tematy durnymi, bezsensownymi oraz nie mającymi żadnego celu notkami. W przeciwnieństwie do Ciebie niektórzy przeglądają to forum by się czegoś dowiedzieć i denerwują ich śmiecionotki, przez które trzeba przebrnąć by (o ile ma się jeszcze chęci, czas i zdrowe zmysły) dokopać się do interesujących ich tematów.<!--colorc--></span><!--/colorc--> <br /><!--QuoteBegin-DeathWing+-->
DeathWing pisze:
<!--QuoteEBegin-->nie znam się na kuszy? <br />synku znam się na kuszy. i wiem że przypakowany koleś korbki nie potrzebuje (no dobra, cholernie przypakowany:))
Nagroda banana. Powiedzieć synku do Duncana. Rotfl. Ciekawi mnie ta Twoja cholernie przypakowana postać, która byłaby w stanie naciągnąć ciężką kuszę. No chyba, że kuszę obsługiwałby troll, ogr, gigant. <br /><!--QuoteBegin-DeathWing+-->
DeathWing pisze:
<!--QuoteEBegin-->no dobra, już wiem, że niektórzy z was są żałośni:)
Nie zniżę się do tego poziomu by odpowiadać na takie teksty <br /> <br /><!--QuoteBegin-DeathWing+-->
DeathWing pisze:
<!--QuoteEBegin-->macham więc do dzieci ze słoneczkiem polsatu i zamykam dyskusje na temat mojej znakomitej wyrzutni...
Uważaj abyś przypadkeim nie dostał paszportu polsatu z żółtym słoneczkiem :evil: <br />Do notki Chomika: In time You will call me Master :mrgreen:
 
Chomik Jedi
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 26, 2002 7:59 pm

wt lut 17, 2004 12:39 pm

Ubieg³e¶ mnie, Sul [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] <br />I do samego pomys³u - strasznie ¶mieszne. Normalnie laæ ze ¶miechu. <br />Z pozosta³ej czê¶ci pierwotnie napisanej notki zrezygnowa³em, zawiera³a to, co napisa³ ju¿ Sul. <br /> <br />Pozdrawiam, CHomik <br /> <br />Do notki ni¿ej - jak widaæ, nie jestem sam w tym przekonaniu... Ty tak¿e nie. Albo kto¶ tu ma schizê, albo notka ta by³a pisana 'na si³e', aby unikn±æ zbesztania siê, obra¿aj±c innych. Coosh, nie wysz³o :evil:
 
Terai__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 381
Rejestracja: czw sty 30, 2003 8:57 pm

wt lut 17, 2004 4:33 pm

Deathwing... Niektórzy s± ¿a³o¶ni...? Co¶ powiem, przepraszam za off-topic. Przynajmniej Ci "¿a³o¶ni" nie pisz± jakich¶ bzdur na tym forum, ¿eby sprawdziæ co¶ takiego. I jeszczed co¶ powiem, ta Twoja notka w której siê usprawiedliwia³e¶... prawdê mówi±c od razu odnios³em wra¿enie, ¿e próbujesz siê wywin±æ wymy¶laj±c o co Ci naprawdê chodzi³o, chocia¿ w rzeczywisto¶ci ta broñ by³a dla Ciebie w porz±dku. Je¶li siê mylê... to i tak pozostaje kwestia tego w jaki sposób to napisa³e¶... sposób ów nie jest zbyt dobry. Poniewa¿ notka owa by³a raczej nienaturalna. A przynajmniej ja odnios³em takie wra¿enie. To tyle.
 
polos
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 94
Rejestracja: czw lut 05, 2004 12:11 pm

kurde

wt lut 17, 2004 7:35 pm

Poco piszecie odpowiedzi do tego za przeproszeniem dziecka polsatu ,zasmiecacie tylko forum a temat jest o broniach co nie ? zaproponujcie cos i skoncze bezsensowna gadke na temat tej kuszy... mam pomysl ,co powiecie na rzucanie kulkami ktore wybuchaja w starciu o sile c4 :) <br />-------------- <br /><!--coloro:red--><span style="color:red"><!--/coloro-->Popieram<!--colorc--></span><!--/colorc-->
 
Peruk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 250
Rejestracja: wt lip 29, 2003 11:26 pm

śr lut 18, 2004 1:21 pm

dobra. ta broñ to od pocz±tku do koñca jeden wielki shit. mia³em pewne w±tpliwo¶ci do wiêkszo¶ci u¿ytkowników forum. Ta kretyñska broñ i dyskusja wokó³ niej, utwierdzi³a mnie w moim rozumowaniu.
<br /> <br />Nie wiem czy ma to byæ nieudolna próba wycofania siê z nienajm±drzejszego pomys³u, czy te¿ mo¿e trolling. W obu przypadkach zachowanie ma³o godne pochwa³y. <br /> <br />
synku znam siê na kuszy.
<br /> <br />Doskona³e :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Wyborne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: <br /> <br />
i wiem ¿e przypakowany kole¶ korbki nie potrzebuje (no dobra, cholernie przypakowany:))  <br />
<br /> <br />Kto¶ kto tak pisze, nie ma bladego pojêcia o kuszy. Pióro ma jakie¶ 200kg naci±gu. Nie s³ysza³em o pakerach zdolnych wybraæ taki ciê¿ar. No chyba ¿e u Sienkiewicza :mrgreen: <br /> <br />Pozdrawiam <br />Peruk
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

śr lut 18, 2004 1:41 pm

Skończmy z tym OT
 
Horr
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 859
Rejestracja: sob lis 16, 2002 10:24 am

Re: kurde

śr lut 18, 2004 2:13 pm

<!--QuoteBegin-polos+-->
polos pisze:
<!--QuoteEBegin-->mam pomysl ,co powiecie na rzucanie kulkami ktore wybuchaja w starciu o sile c4 :)
<br /> <br />Pomys³ nieg³upi, ale nale¿a³oby ograniczyæ moc kulek (c4 jest naprawdê MOCNY :evil: ), np. do 6k6 obszarowych. Mog³yby one te¿ dodatkowo o¶lepiaæ. Ju¿ wyobra¿am sobie mnicha miotaj±cego w walce takimi cudeñkami :).
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 21

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości