Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
 
Haer
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 5081
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 4:30 pm

sob lis 01, 2003 2:00 pm

Ja siê przyczêpiê do innego szczegó³u...Wszystko w tych rozpiskach jest ¶wietne tylko...dlaczego u licha rozwiniêty Drizzt ma mieæ ten sam poziom co Artemis ? Spójrzcie na klasy tych panów. Podczas gdy Drizzt ma a¿ 40% karê do otrzymywanych pdków (za ró¿nicê miêdzy fighterem a ³owc± oraz ³owc± a barbem) podczas gdy Artemis nie ma ¿adnej kary, ergo powinien siê znacznie szybciej rozwijaæ ni¿ nasz ciemnoskóry bohater. <br />I jeszcze jedno pytanko. Gdzie zosta³o powiedziane ¿e Jarlaxle nale¿y do rodziny Baenre ?!
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

sob lis 01, 2003 2:38 pm

<!--QuoteBegin-Haer'dalis+-->
Haer'dalis pisze:
<!--QuoteEBegin-->Podczas gdy Drizzt ma aż 40% karę do otrzymywanych pdków (za różnicę między fighterem a łowcą oraz łowcą a barbem) podczas gdy Artemis nie ma żadnej kary, ergo powinien się znacznie szybciej rozwijać niż nasz ciemnoskóry bohater.!
<br />Człowieku! <br />Zrób sobie przerwę w D&D, bo zaczynasz uprawiać w realu myślenie metasystemowe. <br />Piszesz o bohaterach książkowych! <br />Książkowych! <br />Oni są tacy jak chcą ich autorzy i nie muszą liczyć się z podręcznikiem do żadnego systemu. <br /> <br />Ochłoń! <br />Jeszcze nie jest za późno. Za późno będzie, jak przy goleniu zaczniesz gwizdać marsz imperialny. :mrgreen:
 
Darius__
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 906
Rejestracja: pn paź 21, 2002 8:24 pm

sob lis 01, 2003 4:07 pm

<!--QuoteBegin-Haer'dalis+-->
Haer'dalis pisze:
<!--QuoteEBegin-->Ja siê przyczêpiê do innego szczegó³u...Wszystko w tych rozpiskach jest ¶wietne tylko...dlaczego u licha rozwiniêty Drizzt ma mieæ ten sam poziom co Artemis ? Spójrzcie na klasy tych panów. Podczas gdy Drizzt ma a¿ 40% karê do otrzymywanych pdków (za ró¿nicê miêdzy fighterem a ³owc± oraz ³owc± a barbem) podczas gdy Artemis nie ma ¿adnej kary, ergo powinien siê znacznie szybciej rozwijaæ ni¿ nasz ciemnoskóry bohater. <br />I jeszcze jedno pytanko. Gdzie zosta³o powiedziane ¿e Jarlaxle nale¿y do rodziny Baenre ?!
<br />Hehe, Thomas ju¿ Ci odpowiedzia³ na pierwszy zarzut :) Zauwa¿, ¿e ca³e mnóstwo bohaterów ksi±¿kowych stricte wg zasad mia³oby kary do expa. Nikt tego jednak nie uwzglêdnia - no bo jak w ogóle chcesz "zmierzyæ" ilo¶æ do¶wiadczenia, któr± w porównaniu do Artemisa otrzymuje Drizzt? Po prostu wyt³umacz sobie to tak: Drizzt wyst±pi³ jako g³ówna postaæ w wiêkszej ilo¶ci ksi±¿ek ni¿ Arty (to akurat jest niezaprzeczalne), wiêc dostaje o 40% wiêcej expa od Entreriego, co niweluje kary. Naci±gane? Owszem - tak samo jak nak³adanie kar na expa, którego tak naprawdê... nie ma. W ¿adnej znanej rozpisce nie ma podanego do¶wiadczenia postaci. To sprawa uznaniowa, dlatego nie ma sensu bawiæ siê w kary. <br /> <br />Co do Jarlaxle, na pewno Servant of the Shard to definitywnie potwierdza, choæ mo¿na by³o siê tego spodziewaæ wcze¶niej. BTW, Servant of the Shard naprawdê warto przeczytaæ. Trochê nu¿y³y mnie rozgrywki gildii w Calimporcie, ale poza tym ksi±¿ka jest ¶wietna, a duet Artemis-Jarlaxle pod koniec po prostu rz±dzi :) <br /> <br /> <br />P.S. Cieszê siê, ¿e kolejnej osobie rozpiski w ujêciu ogólnym siê spodoba³y :mrgreen:
 
Awatar użytkownika
Mirit
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 905
Rejestracja: ndz wrz 28, 2003 3:54 pm

sob lis 01, 2003 7:09 pm

Darius ta wersja rozpiski, mi się podoba i taką wykorzystam, moze nie Drizzta, ale napewno Jarlaxla i to na najblizszej sesji :) . Chylę czoła przed kawałem dobrze wykonanej roboty. Mógłbym się jescze czepiac, ale po co, reszta to kwestia gustu :) . <br /> <br />Haer'dalis Drizzt, żyje dłużej wiec moze sobie pozwolic na takie 40% straty i bycie Drowem :wink: , pozatym przezywałe o wiele wieksze przygody itp. <br /> <br />Pozdrawiam
 
Haer
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 5081
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 4:30 pm

sob lis 01, 2003 7:42 pm

<!--QuoteBegin-Thomas Percy+-->
Thomas Percy pisze:
<!--QuoteEBegin-->Cz³owieku! <br />Zrób sobie przerwê w D&D, bo zaczynasz uprawiaæ w realu my¶lenie metasystemowe.  <br />Piszesz o bohaterach ksi±¿kowych! <br />Ksi±¿kowych! <br />Och³oñ! <br />Jeszcze nie jest za pó¼no. Za pó¼no bêdzie, jak przy goleniu zaczniesz gwizdaæ marsz imperialny.  :D
<br />To ty wyluzuj bo za chwilê zrobisz siê czerwony i zaczniesz gwizdaæ (jak mój czajnik). Thomas ja wiem ¿e postacie literackie siê raczej zasad nie trzymaj±, ale jak ju¿ mówiono przy okazji tego tematu mamy tu k³utniê - czy Drizzt SYSTEMOWO powinien mieæ wysok± si³ê czy te¿ zachowaæ jego literack± wersjê (si³a ni¿sza) inny dowód na SYSTEMOWE potraktowanie tej postaci to danie jej skarbu zgodnie z SYSTEMEM (jako¶ nie przypominam sobie by ktokolwiek tworzy³ dla Drizzta te dodatkowe przedmioty - a przy ich imponuj±cej sile powinno to gdzie¶ zostaæ wspomniane w ksi±¿kach) . Co prawda wygra³a ta druga opcja, ale wyra¼nie by³o widaæ kierowanie siê systemem przy przerabianiu statystyk. <br />Po drugie Drizzt pojawiaj±cy siê na sesji i walcz±cy z BG te¿ przez wielu MG staje siê zwyk³ym SYSTEMOWYM przeciwnikiem - chyba ¿e prowadzisz narracyjne walki, w takiej sytuacji zwracam Ci honor. Dlaczego wiêc siê czepiasz mojego SYSTEMOWEGO podej¶cia do tej postaci ? Taki jest mój styl i nie masz prawa mówiæ mi, ¿e jest on z³y, tylko dlatego, ¿e Twój (najwyra¼niej) jest inny. <br />Co do ilo¶ci przygód, to faktycznie Drizzt mia³ ich wiêcej i tu jestem sk³onny przyznaæ Wam racjê. <br />P.S. Thomas ja siê nie golê (z lenistwa 8) ) wiêc raczej gwizdanie marszu imperialnego mi nie grozi :mrgreen: <br />P.S.2. Na drugi raz podejd¼ do sprawy z pewn± doz± luzu - ludzie zazwyczaj nie lubi± jak siê na nich krzyczy. <br /> <br /><!--coloro:blue--><span style="color:blue"><!--/coloro-->Wyluzujcie siê panowie :wink: . Nie chcê tu mieæ daleko posuniêtych przytyków. - Darklord<!--colorc--></span><!--/colorc-->
 
Isio
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 93
Rejestracja: wt lip 29, 2003 6:39 pm

sob lis 01, 2003 8:42 pm

Wg. mnie te rozpiski s± bardzo dobre, bo oficjalny Drizzt jest zbyt s³aby bior±c pod uwage to co prze¿y³,Artemis te¿ jest dobry.Podoba mi siê ¿e Do'urden ma taki sam poziom jak Entrei poniewa¿ niewiele ich dzieli je¶li chodzi o sztuke wali,Jarlaxe moim zdaniem wyszed³ najlepiej i niema co sie rozwodziæ nad tym ¿e jest przepakowany...Jarlaxe rz±dzi i to nie podlega dyskusji.
 
Darius__
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 906
Rejestracja: pn paź 21, 2002 8:24 pm

śr lis 05, 2003 5:12 pm

Wkrad³ mi siê drobny b³±d do rozpisek - pozosta³o¶æ z pierwotnej wersji, w której Drizzt mia³ 14 poziomów fightera i ¿adnego barba. Otó¿, by³o "14d10+42" zamiast "12d10+36 plus 2d12+6". Ilo¶ci HP wprawdzie to nie zmienia, ale nieprofesjonalnie wygl±da³o. Skorygowa³em to oczywi¶cie. <br /> <br />Wkrótce powinna byæ gotowa reszta weso³ej kompanii Drizzta, czyli Catti-brie, Bruenor, Regis, Wulfgar i Guenhwyvar. Mogê na razie zdradziæ, ¿e ró¿nica w poziomach pomiêdzy moimi wersjami a oficjalnymi bêdzie niewielka, ale mimo to postaci niew±tpliwie zyskaj± na efektywno¶ci :)
 
Dark Dar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 270
Rejestracja: sob lip 26, 2003 5:08 pm

śr lis 05, 2003 5:40 pm

moze to i dobrze ze bada troche silniejsze bo jak sie czyta o tym czego dokonuja a nastepnie spojrzy sie w ich staty to mozna sie za glowe zlapac :roll:
 
Awatar użytkownika
Malaggar
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 3222
Rejestracja: ndz cze 01, 2003 3:36 pm

śr lis 05, 2003 5:43 pm

Znalazłem jeszcze jeden błąd: <br /> <br />Tumble +143 i Jarlaxle'a <br /> <br />PS. Dostanę nagrodę za spostrzegawczość? :wink:
 
Darius__
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 906
Rejestracja: pn paź 21, 2002 8:24 pm

śr lis 05, 2003 7:37 pm

<!--QuoteBegin-Malaggar+-->
Malaggar pisze:
<!--QuoteEBegin-->Znalaz³em jeszcze jeden b³±d: <br /> <br />Tumble +143 i Jarlaxle'a <br /> <br />PS. Dostanê nagrodê za spostrzegawczo¶æ? :wink:
<br />Dziêki, faktycznie w "no trinket version" wpad³a trójka zamiast przecinka :)
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

wt gru 30, 2003 6:07 pm

Orginalne statystyki są w FRCS (Forgotten Realms Campaign Setting, Zapomniane Krainy: Opis ?wiata) <br /> <br />hehe, Matis, dlatego nie podawałem :wink:
 
Matis99
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1112
Rejestracja: pt mar 25, 2005 7:32 pm

wt gru 30, 2003 9:59 pm

re Waayland: Niestety, FRCS nie jest objęty OGL i podanie oryginalnych statystyk Artemisa byłoby złamaniem praw autorskich. <br /> <br />Na pocieszenie, powiem, że te made by Darius są dużo lepsze i bardziej dobracowane :)
 
Darius__
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 906
Rejestracja: pn paź 21, 2002 8:24 pm

pt sty 02, 2004 1:25 pm

Dziêki. W ten weekend mo¿e znajdê chwilê na przerobienie statów ww. panów. Mam zamiar w rozpisce Drizzta umie¶ciæ klasê Dervish z Complete Warrior, Jarlaxle daæ kilka leveli Swashbucklera (równie¿ z CW), a u Artemisa trochê poprawiê umiejêtno¶ci i inne drobiazgi. <br /> <br />Nowe wersje bêd± znacznie lepsze, mam nadziejê :)
 
Jierdan
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: czw lis 16, 2006 12:25 am

pt sty 02, 2004 1:29 pm

Darius, nie my¶la³e¶ nad Master Throwerem dla Jarlaxle'a?
 
Awatar użytkownika
Aragathor Roaringflame
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 6202
Rejestracja: wt lis 26, 2002 5:52 pm

pt sty 02, 2004 1:30 pm

?adnie i pięknie, ale: <br /> <br />-Dervish ma spory background nomadyczny i danie tej klasy Drizztowi jest dość kłopotliwe bez wyjaśnienia :roll: . <br />-Jarlaxle powinien mieć nie "kilka" a "większość" poziomów Swashbucklera (popatrz na jego umiejętności socjalne).
 
Darius__
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 906
Rejestracja: pn paź 21, 2002 8:24 pm

pt sty 02, 2004 2:58 pm

Jierdan, zastanowiê siê nad tym. Trzeba ustaliæ jakie¶ priorytety - nie chcê przesadzaæ z poziomem, a Jarlaxle jest te¿ ¶wietnym szermierzem. No, ale MT to presti¿ówka 5-poziomowa, wiêc mo¿e gdzie¶ go wcisnê :) <br /> <br />Aragathor, mo¿e w ogóle wyrzucê z rozpiski Fightera albo zostawiê tylko 2-4 poziomy, a resztê zast±piê Swashbucklerem. Co do umiejêtno¶ci socjalnych Jarlaxle, kombinacja Swashbuckler/Duelist za³atwi sprawê. Z drugiej strony, mo¿na by³oby nawet pokusiæ siê o rozpisanie Jarlaxle jako czystego Swashbucklera... Zobaczy siê, muszê jeszcze o tym pomy¶leæ, nie chcia³bym raczej rezygnowaæ z klasy Duelist. <br /> <br />Co do Dervisha, niestety to mnie trochê blokuje. Dlatego zawsze na forum WotC podkre¶lam, ¿e Dervish pasuje do Drizzta idealnie pod wzglêdem mechanicznym, ale niezbyt pasuje pod wzglêdem fabularnym. Mo¿na oczywi¶cie trochê naci±gn±æ interpretacjê: <br /> <br />1. Traktujemy Drizzta jako tu³acza. Niekoniecznie nale¿±cego do kultury nomadycznej sensu stricto, ale na pewno Drizzt ma w sobie wiele z obie¿y¶wiata, prowadz±cego "cygañskie" ¿ycie. <br /> <br />2. Przyczepiamy siê do s³ów "Nearly all dervishes belong to nomadic cultures". A wiêc jednak nie wszyscy, a prawie wszyscy. Czy kto¶, kto spêdzi³ lata w Podmroku, ¿yj±c jak pustelnik i pierwotny ³owca, a ponadto ostatnio w poszukiwaniu swojej ¶cie¿ki przemierza niego¶cinn± Pó³noc, równie¿ ¿yj±c w ten sposób, nie nadaje siê do "podci±gniêcia" pod klasê dervish? Moim zdaniem, raczej nadaje siê. <br /> <br />Zale¿y z jakiego punktu spojrzymy na Drizzta. Nomadyczne t³o dervisha faktycznie nie pasuje doskonale, ale przy elastycznym podej¶ciu do sprawy, wcale nie jest tak± przeszkod± jak± mog³oby siê wydawaæ na pierwszy rzut oka.
 
Jierdan
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: czw lis 16, 2006 12:25 am

pt sty 02, 2004 4:32 pm

Rozumiem, ¿e CR ma oscylowaæ wokó³ 20? Hmm... Rozpisuj±c Drizzta i Jarlaxle'a bierzesz drowa z FRCS (CR+2) czy tego z DMG (CR+1)? <br /> <br />Co do MT: tylko 5-levelowa PrC, BAB jak Ftr, SV te¿. Na 1 lvl dostaje Quick Draw, na 2 - Evasion, na 4 - Snatch Arrows, na 5 - Improved Critical (musi mieæ Weapon Focus). Poza Improved Critical reszta featów/zdolno¶ci jest raczej ¶rednia, poza Evasion, które to jednak ma równie¿ rogue. No i Thrown Weapon Trick... Dla nich op³aca siê wzi±æ 5 lvl w tej PrC. Niestety mo¿na wzi±c tylko 3 techniki... Deadeye Shot, Palm Throw, Tumbling Toss, Weak Spot... Ciê¿ki wybór :) <br /> <br />Ogólnie MT jest PrC raczej ¶redni±, ale ma jedn± zasadnicz± cechê, która IMO jak ula³ pasuje do Jarlaxle'a - wszak by³ on mistrzem w rzucaniu no¿ami i innym 'stuffem' :wink: Czyli fabularnie 'si'. Ponadto, je¿eli Jarlaxle nie bêdzie mia³ poziomów rogue'a, to Evasion MT mo¿e siê przydaæ. <br /> <br />Pozdra <br /> <br />Do notki poni¿ej: <br />Aha :wink:
 
Darius__
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 906
Rejestracja: pn paź 21, 2002 8:24 pm

pt sty 02, 2004 4:55 pm

<!--QuoteBegin-Jierdan+-->
Jierdan pisze:
<!--QuoteEBegin-->Rozumiem, ¿e CR ma oscylowaæ wokó³ 20? Hmm... Rozpisuj±c Drizzta i Jarlaxle'a bierzesz drowa z FRCS (CR+2) czy tego z DMG (CR+1)?  <br />
<br /> <br />W³a¶ciwie nie ma to znaczenia, nie kierujê siê bowiem CR, tylko ECL, a to akurat siê nie zmieni³o i drow nadal ma ECL +2.
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

sob lut 21, 2004 1:19 am

<!--QuoteBegin-Kiaryn'Veil Duskryn+-->
Kiaryn'Veil Duskryn pisze:
<!--QuoteEBegin-->U mnie drużyna składająca się z 12-poziomowych postaci jest po minimum 10 sesjach (to baaardzo dużo) i jej członkowie są niemałymi osobistościami na Faerunie...
<br />O mało się nie udławiłem [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/icon_cool.gif[/img] <br />Bo drużyna której mistrzuję na dojście do poziomów 16-21 (od Moniki do Darklorda) potrzebowała ponad PIęćDZIESIęCIU min. szściogodzinnych sesji.<br /><br />A tyle sesji rozegrałem paladynem Michaelem Mhorem, by dojść do 21 poziomu:<br /><!--sizeo:1--><span style="font-size:8pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->Adventures at Cerilia:<br />1. Challenge of Champions<br />2. The Dark of the Moon<br />3. Powrót z Vosgardu<br />4. Njalgrim`s Doom<br />5. Horns of Droene<br />6. Sword & Crown<br />7. Seadrake <br />8. Fang of Kriesha <br />9. Dwarven Steel<br />10. Coil of the Serpent<br />11. Wieża szadżira <br />12. bitwa z Gorgonem <br />13. Servitudine, Hydra <br />14. Sword of Roele<br />15. Chimaera <br />16. Heroe`s Pride<br />17. Assassin Mountains<br />18. Warlock of the Stonecrowns <br />19. Rod of Seven Parts 1: Sign of Golden Cocatrice<br />20. Rod of Seven Parts 2: mag-smok w Vosgaardzie<br />21. Rod of Seven Parts 3: Night Raiders<br />22. Rod of Seven Parts 4: Uninvited Guests, Druids` Mission<br />23. porwanie w Sonnelind<br />24. Fang of Kriesha-drugie podejście<br />25. Rod of Seven Parts 5: Hospitality<br />26. Rod of Seven Parts 6: Forgotten Temple<br />27. Rod of Seven Parts 7: Citadel of Chaos <br />28. Wojna z Boeruinem<br />29. Dragon Mountain 1<br />30. Dragon Mountain 2<br />31. Forlorn<br />32. Drayfeld Mansion 1<br />33. Drayfeld Mansion 2<br />34. Castle Belleme<br />35. Dragon Mountain 3<br />36. bunt w Aerenwe<br />37. Secrets of the Seal, czyli Graal 1<br />38. Hunting for Fenris & Moridaen the Wolf <br />39. Zdobyć koplnię dla Mhora<br />40. Bad Saarow <br />41. Blood Hungry<br />42. Sword Mage <br />43. Zielone macki 1<br />44. Dark Road<br />45. Testament Liliany Swordwraith <br />46. Mother`s Curse<br />47. Zielone macki 2<br />48. Avatar Erika i assassini<br />49. Manslayer w Myth Drannor <br />50. Intryga w Triumwiracie <br />51. Misja do Tuarhievel<br />52. House of Strahd<br />53. Rhoubhe Manslayer<br />54. Drzewo w północnym odcieniu<br />55. Ruins of Sokkar<br />56. City of Brass<br />57. Ailamer`s Lair<br />58. Zamek Drachenfels 1<br />59. Zamek Drachenfels 2<br />60. Into the City<br />61. Zakony i zamtuzy<br />62. Bitwa powietrzna o Bevaldruor<br />63. Il nome della rosa, czyli Graal 2<br />64. King of Giantdowns 1:Lure of the Leucrotta<br />65. King of Giantdowns 2:Defense of Lemnjohen<br />66. King of Giantdowns 3:Infiltrating the Kjarhoelle<br />67. King of Giantdowns 4:Journey to Blackgate<br />68. King of Giantdowns 5:White Witch<br />69. Ragnarook 1, Starzec z gór<br />70. Terrible Awakening, czyli Ragnarook 2<br />71. Helm of Selnor<br />72. Darkhold<br />73. Thoughts of Darkness 1<br />74. Thoughts of Darkness 2<br />75. Ascalon 1555<br />76. Sextans of the Seven Seas 1: Banshegh<br />77. Sextans of the Seven Seas 2: Rhuellan the Lich<br />78. Sextans of the Seven Seas 3: Jantara<br />79. Sextans of the Seven Seas 4: Polowanie w Thuringode<br />80. Sextans of the Seven Seas 5: Rafa Szkieletów<br />81. Icecradle <br />82. Shadows of Darkness 1 (First wraith)<br />83. Shadows of Darkness 2 (Subquests)<br />84. Shadows of Darkness 3 (Fail on vampiress` castle)<br />85. Shadows of Darkness 4 (Avoozl is dead)<br />86. Po zmroku<br />87. City of Intrigues 1: twierdza Zulai<br />88. City of Intrigues 2: Wyprawa do Kruka<br />89. City of Intrigues 3: kuźnia golemów <br />90. City of Intrigues 4: Latifa el-Khasabat<br />91. City of Intrigues 5: Kult Prawdziwego Płomienia<br />92. City of Intrigues 6: wojna Omara z Rashadem<br />93. City of Intrigues 7: The great & dread God 1<br />94. City of Intrigues 8: The great & dread God 2<br />95. City of Intrigues 9: konkurs na wojownika perły<br />96. City of Intrigues 10: wyspa kapitan Rzeź<br />97. City of Intrigues 11: Land of the Men with Tails<br />98. City of Intrigues 12: smocze Wyspy<br />99. Krew na nadmorskim piasku<br />100. Inwazja Ligi Humanoidów na Gorgona<br />101. Bitwa w Isaere<!--sizec--></span><!--/sizec-->
 
Awatar użytkownika
Pomniejszy ściekowy Golem
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1881
Rejestracja: pn kwie 14, 2003 9:23 pm

sob lut 21, 2004 9:29 am

<!--QuoteBegin-Thomas Percy+-->
Thomas Percy pisze:
<!--QuoteEBegin-->O mało się nie udławiłem <br />Bo drużyna której mistrzuję na dojście do poziomów 16-21 (od Moniki do Darklorda) potrzebowała ponad PIęćDZIESIęCIU min. szściogodzinnych sesji. <br />
<br />Różnie ludzie grają 8) . Moim graczom awansowanie od 6 do 13 poziomu zajęło ok. 14 sesji :). Z kolei u kolgei u którego gramy licząc PD tabelką, leeeecimy do góry :| . <br /> <br />Jak zaczniemy nową kampanię (jak już skończę mój świat autorski) to gracze będą awansowali wolniej :evil:.
 
Darius__
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 906
Rejestracja: pn paź 21, 2002 8:24 pm

ndz lut 22, 2004 12:28 pm

W temacie Drizzta, Artemisa i Jarlaxle - jako¶ nie mam czasu na update ich rozpisek, ale obiecujê, ¿e wkrótce rozpiszê tych panów lepiej i trafniej ni¿ ktokolwiek kiedykolwiek :) <br /> <br />Dla powergamerów przygotujê specjaln± wersjê jako Gestalt characters :)
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

ndz lut 22, 2004 2:18 pm

<!--QuoteBegin-Darius+-->
Darius pisze:
<!--QuoteEBegin-->rozpiszę tych panów lepiej i trafniej niż ktokolwiek kiedykolwiek :)
<br />Fajnie, tylko jedna prośba. <br />Jeśli będziesz używał sprzętu i zaklęć innych niż z core rule books, daj krótki opis ich mocy.
 
Tolek
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 29, 2002 5:39 pm

pn lut 23, 2004 4:04 pm

Mam jedn± uwagê Thomasie czy ten paladyn by³ w 2edAD&D czy te¿ w 3 edycji ? <br />Je¿eli w drugiej to nie dziwiê siê w ogó³e poniewa¿ moim krasnoludzkim wojownikiem, aby zbobyæ 19 POZ gra³em 2,5 roku . Natomiast je¿eli w 3ed to BARDZO wolno awansujecie na poziomy moj± dru¿yna potrzebowa³a ok. 45 sesji, aby zbobyæ 20 POZ.
 
Darklord
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 9630
Rejestracja: sob lis 15, 2003 2:03 pm

pn lut 23, 2004 4:35 pm

<!--QuoteBegin-Tolek+-->
Tolek pisze:
<!--QuoteEBegin-->Mam jedn± uwagê Thomasie czy ten paladyn by³ w 2edAD&D czy te¿ w 3 edycji ?[...]
<br />Mam nadziejê, ¿e Thomas siê nie obrazi jak odpiszê :roll: . Mhor rozwija³ siê za czasów 2E.
 
Darius__
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 906
Rejestracja: pn paź 21, 2002 8:24 pm

pn lut 23, 2004 7:00 pm

<!--QuoteBegin-Thomas Percy+-->
Thomas Percy pisze:
<!--QuoteEBegin--> <br />Fajnie, tylko jedna pro¶ba.  <br />Je¶li bêdziesz u¿ywa³ sprzêtu i zaklêæ innych ni¿ z core rule books, daj krótki opis ich mocy.
<br /> <br />Sure thing! <br /> <br />Tak na marginesie - imponuj±ca ewidencja sesji 8O Ja nigdy nie nazywam epizodów swojej kampanii, choæ od pewnego czasu prowadzê CotSQ (wiêc nie mam specjalnie czego nazywaæ), a od jeszcze pewniejszego czasu w ogóle nie gramy :wink:
 
Kiaryn'Veil Duskryn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2940
Rejestracja: wt lip 01, 2003 11:17 am

pn lut 23, 2004 7:13 pm

Thomas -> Kto¶ tu nie ma co zrobic z czasem :roll: 8) . A tak na powa¿nie - nasze sesje trwaj± przeciêtnie 5 godzin. 10 razy 5 to 50 godzin bitej gry by doj¶æ do 12 poziomu. Ja tylko na tyle mogê sobie pozwoliæ. Choæ przyznam, ¿e lista przygód, które prze¿y³ Michael Mhor jest imponuj±ca.
 
Duncan laird McLean
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 814
Rejestracja: czw wrz 04, 2003 9:26 am

pn lut 23, 2004 11:06 pm

No coz zrobienie moim bardem w 2 Ed 21 lvl zajelo prawie 6 lat, 8 kampanii i kilka pojedyñczych przygód- ok 50 sesji a najwy¿szego poziomem bohatera w 3 ED mam na 12 lvl co zaje³o mu 14 sesji.
 
Yuz'Ef
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 230
Rejestracja: pt maja 09, 2003 12:39 pm

wt lut 24, 2004 10:55 am

Drogi dariusie, przeczyta³em wszystkie Twoje notki w tym po¶ci i skwituje je jednym s³owem bo niestety nie chce mi siê zag³ebi±c z tob± w konwersacje na ten temat..wiêc.....Bredzisz :) <br /> <br />Zgadzam siê w pelni z wypowiedziami MIRIT'a.....
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości