Zrodzony z fantastyki

Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum

Czy ktoś z Radomska gra w D&D?

sob kwie 03, 2004 3:25 pm

Nieznamnikogo z Radomska ,kto by grał ( oprócz mego MP i kumpli z którymi gramy ...) Prosze o kontakt

Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum

ndz kwie 04, 2004 9:43 am

Cóż przedtem nie interesowałem się innymi osobami które grają w D&D . Co prawda mój kumpel gra w Wiedźmina ale mnie to nie interesuje . Mam też znajomego cogra , akle w 2ed. a to mnie też nie interesuje . Słyszałem o jakiejs grupie cogrywają w MDK , ale nie jestem co do tego pewien . A , co do moich znajomych w R-sku to znam b. wiele osób , ale przecież nie bede sie ptyał każdego " Czy znasz kogos kto gra w D&D ?? " Bo przecież wszyscy by sie pytali " a co to ?? " no , a z doswiadczenia wiem że na stwierdzenie " gra w wyobraźni " wiele osób ma podejżenia o chorobę psychczną .... ja szukam kogos najlepiej z PG nr.1 ( chodze do klasy 2 gim. , jakby coś .)

Malakar
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

ndz kwie 04, 2004 8:02 pm

Jak widac Snake mamy nowych ludzi do gry. A tak wogule to do R-ska przyjrzdzamw piątek także przygotuj jakąś fajna sesyjkę...

Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum

ndz kwie 04, 2004 8:32 pm

Hmm... czy macie wolne miejsca ?? Bo mnie do szaleństwa niedługo doprowadzi mój MP ( fajnie sie z nim gra ale na dłuższą mete jest wnerwiający < ciągła zmiana postaci ze względu na śmierć poprzednich > ) i tak sobie myśle aby z kims zagrac dlatego prosze o kontakt , najlepiej przez gg
<br />
<br />Ups zapomniałem dac mego, naprawde prosze o kontakt
Ostatnio zmieniony czw kwie 29, 2010 9:16 pm przez Elvin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód:

Awatar użytkownika
Cahir
Wyróżniony
Wyróżniony

pn kwie 05, 2004 8:23 pm

Witam tak się składa że ja jestem z Radomska z tym, że jestem raczej tylko w weekendy bo studiuje w ?odzi. Chyba, ze może ktoś też tam studiuje? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn kwie 05, 2004 8:29 pm

a znasz kogos z radomska , kto gra ?? bo tu sie dwóch gości odezwało i nic !! A , ja chciałbym se po prostu z kims zagrac ........... <br /> <br />Do notki poniżej: <br /> <br />!! A powiesz że systematyczna zmiana postaci nie jest wnerwiająca ?? !!

Veldrin Vo'vern
Użytkownik
Użytkownik

pn kwie 05, 2004 8:55 pm

<!--QuoteBegin-Elvin Do'Urden+-->
Elvin Do'Urden pisze:
<!--QuoteEBegin--> Bo mnie do szaleñstwa nied³ugo doprowadzi mój MP ( fajnie sie z nim gra ale na d³u¿sz± metê jest unerwiaj±cy < ci±g³a zmiana postaci ze wzglêdu na ¶mieræ poprzednich > ) i tak sobie my¶lê aby z kim¶ zagraæ dlatego proszê o kontakt , najlepiej przez gg
Tjja za tego "unerwiajacego" to siê jeszcze policzymy :mrgreen:. No dobra mo¿e nie jestem najlepszym MP ale wy nie jeste¶cie tez najlepszymi BG. Zbyt jajeczny klimat :wink: (nie graj±cy u mnie nie zrozumiej± dowcipu :mrgreen:) Hmm ja bym sie chêtnie znalaz³ w skórze BG czekam na propozycje :) My GG is 2523436. <br /> <br />BTW mogê przyjaæ te¿ graczy. Tylko ze miejsce gry to niemal pielgrzymka do Czestej (tak daleko :mrgreen: )

Garret Jorinson
Stały bywalec
Stały bywalec

pn kwie 05, 2004 9:04 pm

ja tam i tak caly nie wiem kim grac :razz: wiêc mnie to nie przeszkadza, chocia¿ jakby¶my troszkê ¿adziej ginêli... :mrgreen::D:D

Taklin__
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

pn kwie 05, 2004 9:46 pm

<!--QuoteBegin-Veldrin Vo'vern+-->
Veldrin Vo'vern pisze:
<!--QuoteEBegin-->Hmm ja bym sie chêtnie znalaz³ w skórze BG czekam na propozycje :)
<br /> <br />Mo¿e Krogul poprowadzi ??

Garret Jorinson
Stały bywalec
Stały bywalec

pn kwie 05, 2004 9:47 pm

ja tam móg³bym siê nawet skusiæ na prowadzenie skoro proponujecie :PPPP nudzi mi siê nieco :mrgreen::D:D i przedstaw siê :mrgreen::D:D

Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pn kwie 05, 2004 9:49 pm

Garet - N-I-E czy rozumiesz co to znaczy ?? Prowadzi Vel i koniec !! On zabija systematycnie nasze postacie ale to ( oby ) sie zmieni .

Veldrin Vo'vern
Użytkownik
Użytkownik

pn kwie 05, 2004 9:53 pm

Panowie na Rany Chrystusa! Pierzmy nasze brudy gdzie indziej! (dotyczy Taklina, Garreta i Elvina) <br /> <br /><!--coloro:blue--><span style="color:blue"><!--/coloro-->Na czacie lub na ¿ywo. Inaczej spotka wasz srogi los :evil: . - Darklord<!--colorc--></span><!--/colorc--> <br /> <br />Zostalem wybrañcem Darklorda! Szkoda ¿e w tak g³upiej sprawie :?

Anarong
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

wt kwie 06, 2004 3:20 pm

ale¿ wy marudzicie :mrgreen:

falkon
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

śr kwie 07, 2004 8:31 am

Elvin Do'Urden -> jezeli interesuje cie gra w DnD 3ed. to zapraszam do mnie. Gramy w czwartek (08.04.2004) jak sie kcesz dolaczyc - bo wlasnie szukam gracza - daj znac <br />falkon@euronet.net.pl lub gg: 1269702 <br /> <br />A ty sie Anarong nie unoś bo ci ktos ci fajerkulkom zajedzie :)

Anarong
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

sob kwie 10, 2004 11:04 pm

¿eby Tobie nie zajecha³ Mistrzuniu :razz: <br /> <br />fajerkulka to pryszcz- ale pana [size=18]<!--coloro:blue--><span style="color:blue"><!--/coloro-->Cetusa <!--colorc--></span><!--/colorc-->to bym wola³a za prêdko nie spotkaæ :razz: