Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
 
Bielon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2193
Rejestracja: czw maja 06, 2004 11:28 am

ndz maja 30, 2004 11:40 am

W celu zamieszczania informacji podobnych do Garreta utworzyłem temat "Komentarze" na co zwracam uwagę szanownemu graczowi. Bez odbioru. <br /> <br />Garret: żołdacy usłyszali twe jęki. Chwilę śmiali się i wymieniali półszeptem jakieś uwagi, których nie słyszałeś, wreszcie jeden z nich podniósł się i podszedł do ciebie sięgając po drodze po solidny kij czy może raczej włócznie. Zbliżył się niespiesznie dając ci czas byś mógł spostrzec, że jest w zbroi i przy mieczu. Podszedł i zamierzył się drzewcem włóczni: <br /> <br />- Ciszej psie!! Rozumiesz!! - po czym na poparcie swoich słów przyłożył ci drzewcem w bok, solidnie, z całego zamachu a dla ciebie było to takie uczucie jakby zwaliło się na ciebie drzewo. Trafił w przestrzelone wczesniej ramię. Jęknąłeś i opadłeś na poły przytomny w więzach. Wiedziałeś, że jeszcze z dwa takie ciosy i zemdlejesz. <br /> <br />Reszta: słowa Grandira zburzyły ciszę leśnej głuszy. Czujnie rozglądaliście się w poszukiwaniu wspomnianego przezeń ognia, ale nic takiego nie dostrzegliście. Błyski, które jeszcze przed chwilą były widoczne po waszych obu stronach, również znikły. Szlak, którym jechaliście uciekając z wioski był dosyć dobrze widoczny, nawet w zapadającym zmroku. Przynajmniej dla Van Halena, który prowadził pewnie. Najpierw, idąc juz pieszo, minęliście bagienko, potem polanę z poprzewracanymi drzewami jakby jakiś olbrzym się nimi bawił, wreszcie przekroczyliście strumyk i morze paproci z wyraźnie wydeptaną przez was ścieżką. Teraz zbliżaliście się do wąwozu, bardziej może nawet jaru o wysokich, kilkumetrowych ścianach, przecinającego skarpę leśną niczym ślad po ciosie wielkiego topora. Wiedzieliście, że teraz musicie już być bardzo cicho, bo do wioski było naprawdę blisko.
 
Van Halen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 49
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:26 pm

ndz maja 30, 2004 11:52 am

Van Halen <br /> <br />Postaram siê go szybko zlokalizowaæ... Mo¿e jeszcze ¿yw... Zaczekajcie tu na mnie. Postaram siê zaraz wróciæ. My¶lê ¿e kto¶ móg³ nas zobaczyæ i teraz wymieniali siê informacjami dziêki temu ¶wietlnemu szyfrowi. <br /> <br />Zaczynam siê przemieszczaæ od krzaku do krzaku, chowaj±c siê najlepiej jak umiem. Zmierzam na paluszkach w stronê tego w±wozu. Mam uszy i oczy szeroko otwarte. Wypatruje patroli, chc±c je omijaæ. Nie daleko wioski na ziemiê wylewam trochê wody i b³otem wymazuje sobie twarz; chowam wszystkie przedmioty metalowe, takie jak garnuszek do plecaka tak aby mnie przypadkowo nie zdradzi³. Do mojego ³owieckiego kapelusza przyczepiam kawa³ek krzaka. Idê dalej.
 
Bielon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2193
Rejestracja: czw maja 06, 2004 11:28 am

ndz maja 30, 2004 12:41 pm

Van Halen: cichutko skradałeś się ku wiosce. Minąłeś wąwóz i po chwili dostrzegłeś w leśnym mroku blask ogniska i siedzące przy nim trzy postacie. Odwróciłeś się, by ocenić czy daleko do twoich druchów i w tym momencie zamarłeś. Na tle ciemniejącego nieba dostrzegłeś po obu stronach jaru przyczajone sylwetki dzierżące najprawdopodobniej kusze...
 
Van Halen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 49
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:26 pm

ndz maja 30, 2004 1:06 pm

Van Halen <br /> <br />Bardzo powoli wracam do miejsca sk±d wyruszy³em i gdzie zostawi³em towarzyszy. Robiê to bardzo uwa¿nie, nie chcê siê ujawniæ. Kiedy ju¿ dotrzê do obozu spróbujê siê szybko ujawniæ tak aby zrobiæ jak najmniej poruszenia. <br /> <br />Nasz towarzysz jest pilnowany tylko przez 3 stra¿ników, jednak dostrzeg³em z obu stron w±wozu dwie grupy które nieudolnie czekaj±, a¿ zaatakujemy wioskê i wtedy wpasniemy w pu³apkê. Trzeba co¶ innego wymy¶liæ. Kucam i siê ci±gle rozgl±dam i nas³uchujê jednocze¶nie my¶l±c. Mo¿e ich zaj¶æ z ty³u? rzucam.
 
Garret Jorinson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 314
Rejestracja: pn kwie 05, 2004 8:23 pm

ndz maja 30, 2004 1:34 pm

Auuu, to bola³o mówiê w pe³ni ¶wiadomym g³osem. po czym dodajê nie uwa¿acie, i¿ powinienem byc g³o¶niej, przecie¿ ³atwiej bêdzie moim towarzyszom nas odnale¼æ. a tego chyba chcecie. zabiæ ich... a potem mnie. có¿, je¶li chcecie to mogê wam poopowiadaæ kilka kawa³ów na rozgrzanie serc. znam siê na tym baaaardzo dobrze. co wy na to? a mo¿e zagramy w karty?
 
Konjot
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 128
Rejestracja: sob sie 30, 2003 9:20 pm

ndz maja 30, 2004 2:02 pm

Widzia³e¶ gdzie mieli przywi±zane konie? Pytam Van Halena. Mo¿na by wprowadziæ w ich obozowisku zamêt i uwolniæ Garreta bez rozlewu krwi, tylko jak to zrobiæ..... Sztyletem wycinam jedn± ze strun mojej gitary. To siê mi na pewno przyda, Garota... Po czym próbuje znów zaczepiæ j± do gitary, tylko tym razem staram siê zrobiæ to tak, aby mo¿na j± by³o w ka¿dej chwili szybko wyj±æ.[/i]
 
Menthorn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: pn sie 11, 2003 11:21 pm

ndz maja 30, 2004 4:06 pm

Grandir <br /> <br />A jak nie, to sprawiê, ¿e co¶ zasieje zamêt w ich obozie. Napewno. - powiedzia³em i u¶miechn±³em siê szczerze. - Ale... co z tymi koñmi?
 
Konjot
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 128
Rejestracja: sob sie 30, 2003 9:20 pm

ndz maja 30, 2004 4:22 pm

A mo¿e by tak, uwolniæ konie... To na pewno ich na chwilkê zaniepokoi Po czym sprawdzam moj± "strunê".
 
Bielon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2193
Rejestracja: czw maja 06, 2004 11:28 am

ndz maja 30, 2004 5:22 pm

Garret: tym razem cios włócznią wymierzono już nie w twe ramię a w usta. I to nie jeden. Silne uderzenia rozkwasiły ci usta i wbiły zęby w gardło. Poczułeś krew spływającą ci w gardło, strzępy czegoś, co do niedawna było twoimi wargami plątało się w gładkich, pozbawionych zębów dziąsłach. Jak przez mgłę, otumaniony przez ból, usłyszałeś głośno mówiącego oprawcę: <br /> <br />- Nie martwi mnie jak głośno gadasz. Pan kazał was upolować i to zrobimy. Twój krzyk jest bez znaczenia, ale możesz krzyczeć. Może nawet przeniesiemy ognisko tu, pod ciebie. To może ci pomoże... - odszedł do swoich druchów śmiejąc się wesoło. <br /> <br />Reszta: czailiście się u podnóża zbocza, przeciętego jarem, z którego przed chwilą wynurzył się Van Halen. Wasze przytłumione głosy, brząkanie strunami gitary, chrzęst zbroi, wszystko to głośno niosło się po cichym, uśpionym już lesie. Zbyt głośno... <br />Do wsi na pewno można było się dostać jarem. Inna droga musiałaby wieść zboczem, które strome, z pewnością nie nadawało się do cichej wspinaczki.
 
Van Halen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 49
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:26 pm

ndz maja 30, 2004 7:48 pm

Van Halen <br /> <br />Wogóle nie widzia³em koni. A rzec trzeba ¿e warunki terenu raczej nam przeszkadzaj± ni¿ pomagaj±. Ciê¿ko by by³o ich okr±¿yæ, raczej jedyn± drog± jest ten jar. Z ¿alem to wszysko wyszeptujê. <br />My¶lê, ¿e najlepszym pomys³em bêdzie przeczekanie do rana kiedy ich uwaga bêdzie rozproszona. Kiedy bêd± zmêczeni. Chcia³bym nikogo z nich nie zabijaæ, bo po co? <br />Zamy¶lam siê na chwilê, czekaj±c na odzew towarzyszy. <br />Ale czekam na propozycje. My¶lê ¿e je¿eli ju¿ odwracaæ ich uwagê to tylko z rana.
 
Konjot
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 128
Rejestracja: sob sie 30, 2003 9:20 pm

ndz maja 30, 2004 8:51 pm

Wed³ug mnie powinni¶my "zaatakowaæ" noc±... Wtedy bêd± chyba najbardziej zmêczeni... <br />rozpalmy ognisko, na pewno wy¶l± do niego wojska... powiedziawszy(szeptem) patrzê na reakcje towarzyszy...
 
Grzechu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 52
Rejestracja: pn lut 10, 2003 11:17 pm

pn maja 31, 2004 12:08 am

Koben <br /> <br />Czy ja wiem? Ognisko to nie najlepszy pomys³. Zanim rozpalisz na dobre bedziesz podziurawiony jak sito. To nie¼li strzelcy. Ale odwrócenie uwagi to dobry pomys³. Tylko jak? Mówiê szeptem po czym rozgl±daj±c siê uwa¿nie. Popieram Van Halena, co do nie zabijania ich. Mimo, ¿e to rze¼nicy, to jednak ludzie. Nie jestem taki, jak Oni... Mówiê to przez zaci¶niête zêby. Pamiêtam inn± potraktowan± w ten sposób wioskê...
 
Menthorn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: pn sie 11, 2003 11:21 pm

pn maja 31, 2004 7:41 am

Grandir <br /> <br />-A Garret? - szepn±³em - Nie wiemy w jakim od jest stanie, równie dobrze moze nie prze¿yæ godziny. - poprawi³em tarczê w rêku.
 
Konjot
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 128
Rejestracja: sob sie 30, 2003 9:20 pm

pn maja 31, 2004 1:33 pm

Tak... ognisko to nie najlepszy pomys³. Panowie musimy ustaliæ kiedy zaatakujemy... i jak to zrobimy... Trzeba dzia³aæ szybko, nie wiem czy nasz przyjaciel jeszcze ¿yje. Proponuje noc, co wy na to? Spogl±dam na towarzyszy w oczekiwaniu na odpowied¼...
 
Menthorn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: pn sie 11, 2003 11:21 pm

pn maja 31, 2004 2:37 pm

Grandir <br /> <br />Niech i tak bêdzie. Ale ja musze sporo odpocz±æ. Zmêczy³em siê tym ratowaniem twojego ¿ycia. - powiedzia³em do Dastora. - Je¶li mamy zaatakowaæ o ¶wicie, bo chyba wtedy bêd± najmniej czujni, musze siê wyspaæ. - powiedzia³em.
 
Grzechu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 52
Rejestracja: pn lut 10, 2003 11:17 pm

pn maja 31, 2004 6:09 pm

Koben <br /> <br />Nie wiem, czy mo¿emy czekaæ do ¶witu. Nie wiadomo co z Garretem. Trzeba siê spieszyæ. Proponuje w ogóle nie atakowaæ. I tak nie mamy szans. Trzeba siê dowiedzieæ, czy kto¶ zauwa¿y szybk± ¶mieræ tych trzech przy ognisku. Czy kto¶ ich obserwuje. Garreta trzeba wykra¶æ, nie warto siê mieszaæ w co¶ wiêkszego. I trzeba dzia³aæ teraz. Staram siê mówiæ jak najciszej maj±c na uwadze blisko¶æ przeciwników.
 
Van Halen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 49
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:26 pm

pn maja 31, 2004 7:40 pm

Van Halen <br /> <br />Taa, najlepiej uderzyæ nad ranem, kiedy jeszcze kogut nie pieje. Wtedy jest najlepsza pora. Nie wiem czy teraz móg³bym siê bli¿ej skra¶æ ni¿ wcze¶niej, choæ móg³bym spróbowaæ. W ostateczno¶ci mogliby¶my siê skra¶æ jako¶ do tych trzech powiedzmy we dwóch, ja z Dastorem powiedzmy. <br /> <br /> <br />G³adzê sobie lekko brodê.
 
Bielon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2193
Rejestracja: czw maja 06, 2004 11:28 am

pn maja 31, 2004 9:56 pm

Gdzieś z boku, w gęstwinie lesnej głuszy trzasnęła łamana gałąź. Chwilę później do lotu z głośnym łopotem skrzydeł zerwał się jakiś ogromny ptak. Trzaskał się chwilę gałęziami nim odleciał na dobre pogrążając znów las w ciszy.
 
Van Halen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 49
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:26 pm

wt cze 01, 2004 6:05 pm

Van Halen <br /> <br />Wzburzony zachowaniem tego ptaka szybko kucam ¿eby byæ mniej wystawionym na spojrzenia intruzów. <br />Pozostawanie tu jest zbyt niebezpieczne, nawet ten ptak móg³ obudziæ uwagê u naszych wrogów. Musimy siê szybko wycofaæ i wróciæ tu nie d³ugo przed wschodem s³oñca. <br />Zaczynam siê powoli wycofywaæ na z góry opatrzone pozycje przy naszych koniach.
 
Menthorn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: pn sie 11, 2003 11:21 pm

wt cze 01, 2004 7:58 pm

Grandir <br /> <br />Te¿ tak my¶lê. - przytakn±³em. Ruszy³em za wan Van Halenem, mrucz±c pod nosem jakie¶ modlitwy.
 
Bielon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2193
Rejestracja: czw maja 06, 2004 11:28 am

wt cze 01, 2004 10:26 pm

Garret: powoli wróciłeś do świata rzywych. Tępy ból niemal całej twarzy rozsadzał ci czaszkę. Prubowałeś coś powiedzieć ale spuchnięte usta wydały tylko bełkot. Niezrozumiały dla nikogo z wyjatkiem ciebie. Czułeś że brakuje ci kilku zębów. I nie tylko zębów bo nawet wargi były strzępami. Gdzieś jakby z oddali dobiegł cię śmiech siedzących przy ognisku żołdaków. <br /> <br />Reszta: ruszyliście z powrotem do pozostawionych koni. Idąc najciszej jak się da i tak nie mogliście pozbyć się wrażenia, że ktoś idzie za wami krok w krok. Konie rżeniem powitały was wkraczających na leśną polanę. Zmęczeni marszem i podchodami opadliście na zwalone pnie nasłuchując czy aby ktoś was nie śledził.
 
Menthorn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: pn sie 11, 2003 11:21 pm

śr cze 02, 2004 6:33 am

Grandir <br /> <br />-Jak mówi³em, ratowanie waszych ty³ków trochê mnie zmêczy³o - powidzia³em z u¶miechem. - Idê spaæ. - powiedzia³êm i zacz±³em rozk³adaæ pos³anie. - Obud¼cie mnie, na moj± wartê, ale kilka godzin pospaæ muszê. - doda³em i po³o¿y³em siê w pos³aniu.
 
Konjot
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 128
Rejestracja: sob sie 30, 2003 9:20 pm

śr cze 02, 2004 8:17 pm

Nie wiem czy powiniene¶ spaæ, oni ju¿ naz zauwa¿yli i tylko czekaj± na rozkaz, a sen u³atwi im pracê... S± tu... Ten ptak, nie odlecia³ bez powodu Powiedziawszy wyci±gam rapier i nas³uchuje...
 
Menthorn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: pn sie 11, 2003 11:21 pm

śr cze 02, 2004 9:31 pm

Grandir <br /> <br />W takim razie bêdê czuwa³. - powiedzia³em i uchwci³em uzdygan w rêkê, ca³yczas le¿±c.
 
Bielon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2193
Rejestracja: czw maja 06, 2004 11:28 am

śr cze 02, 2004 10:09 pm

Garret: wisiałeś już długo a dla wisielca, zwłaszcza takiego wisielca otoczonego trupami i czekającego na to co się wydaży, czas biegnie inaczej. Żeby wszystkiego było mało wisiałeś mokry. Po prostu twój pęcherz tego nie wytrzymał a ty pomimo upokorzenia poczułeś ulgę. Wisiałeś na tyle długo, że ujrzałeś wychodzące z lasu postacie żołdaków. Było ich może z pięciu. Podeszli do ogniska i zaczęli gadać z tymi co się przy nim grzali. <br />- Są tam w lesie, chyba szli jego poszukać - żołdak wskazał na drzewo na którym wisiałeś. <br />- I co będą atakować?? To po co żeśta przyleźli, strach Dorlota budzić - odparł jeden z siedzącyh przy ogniu. <br />- Co go będziesz budził? Selo i Barra ich strzegą. Wiesz jak Barra lasem chodzi. <br />- No niby masz rację. Tylko ich czterech? <br />- No, jednego nawet w jarze mielim przed nosem, jeno salwę odpalić ale Barra mówi że nie czas. To i poszedł ku wam a potem wrócił. Poszliby wszyscy mielim by ich jako sito postrzelanych. Ech pieski los. <br />- Jak ich do rana nie łapniem to tego się dobije i za odziałem na Widły. <br />- Dorlot mówił coby go spalić. <br />- Ja nie jestem rakarz żaden nikogo palił nie będę! Miecz mu się wrazi w brzuch i pokarze się mu co tam chowa. Zdechnie ale po ludzku. <br />- Koniec gadania. Spać trza. Loth wartujesz. <br /> <br />Reszta: las był cichy. Spokojny. Tym razem psy w oddali nie szczekały...
 
Grzechu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 52
Rejestracja: pn lut 10, 2003 11:17 pm

czw cze 03, 2004 8:33 pm

Koben <br /> <br />Spokojnie czeakmy do ¶witu. Znajdujê miejsce w pobli¿u koni tak, aby w razie czego mo¿na siê za nimi schowaæ lub na nich zwiaæ. Nie ¶piê, jako¶ nie czujê potrzeby snu. Rêce a¿ mi siê trzês± z bezsilno¶ci... Ale sam wszak niczego nie zdzia³am, a Van Halen wie co robi... mam nadzieje. Z wyci±gniêtym mieczem siedzê przy koniach ws³uchuj±c siê w odg³osy lasu...
 
Garret Jorinson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 314
Rejestracja: pn kwie 05, 2004 8:23 pm

czw cze 03, 2004 9:38 pm

WRÓCI£EM 8) <br /> <br />Garret <br /> <br />Rozgl±dam siê zamoimi zêbami i patrzê których mi... uby³o. kiedy tylko wartownik zostaje, ja staram siê, o ile to mo¿liwe, znowu udawaæ be³kocz±cego-nêkanego-koszmarami-w-kokonie. tym razem s³u¿y to poluzowaniu wiêzów. naturalnie, aby nikt mnie nie ujrza³. <br />czy czujê ból na klatce spowodowany uciskiem na sztylety? je¶li nie, to czy widzê gdzie one le¿±? noi gdzie le¿y mój ca³y ekwipunek je¶li ju¿?
 
Van Halen
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 49
Rejestracja: czw maja 06, 2004 3:26 pm

czw cze 03, 2004 10:21 pm

Van Halen <br /> <br />Do¶æ sporo przed ¶witem budzê resztê kompanii, samemu robi±c kilka æwiczeñ fizycznych alby siê lekko przebudziæ. No teraz musimy siê podkra¶æ, prawdopodobnie jest to nasza ostatnia szansa na odbicie Garreta tego dnia. A nie mamy pewno¶ci czy kolejnego dnia bêdzie jeszcze ¿yæ... <br />Wyci±gam swój miecz z pochwy na plecach, sprawdzaj±c palcem ostro¶æ. Wiem ¿e mo¿e to byæ moja ostatnia walka w ¿yciu... <br />No w drogê przyciele! Na spotkanie z przeznaczeniem... <br />Ruszam na pocz±tku ¿wawo, potem zwalniam prowadz±c resztê powoli, jak najbardziej uzywaj±c bezpiecznych tras.
 
Menthorn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: pn sie 11, 2003 11:21 pm

pt cze 04, 2004 7:25 am

Grandir <br /> <br />Wstajê z pos³ania. Chwytam buzdygan i tarczê i ruszam za Van Halenem. Zaczynam sie modliæ, tym raze g³o¶no, tak, ¿eby wszyscy s³yszeli. - Panie, pozwól nam w imiê prawa odbiæ naszego drucha...
 
Bielon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2193
Rejestracja: czw maja 06, 2004 11:28 am

pt cze 04, 2004 12:13 pm

Garret: Ostrożnie wodziłeś językiem po dziąsłach w miejscu, gdzie rano jeszcze miałeś zęby. Wielu brakowało a same wargi stanowiły strzępy. Musiałeś teraz wyglądać okropnie i nie było pewnym czy jeszcze kiedyś to się zmieni. Wojacy siedzieli przy ognisku a inni drzemali na derkach w ich sąsiedztwie. Bełkocąc dałeś im znać, że wciąż żyjesz co jakoś tam skomentowali. Delikatnymi, niejednokrotnie ćwiczonymi ruchami zacząłeś poruszać się w kokonie z liny. Na szczęście nie związano cię nazbyt silnie, a może to kolejne ciosy sprawiły, że liny się poluzowały. Na pewno jednak poluzowały się na tyle, że udało ci się wysunąć z lin i upaść na ziemię pod drzewem. W tej jednej chwili zrozumiałeś, że twe jęki przed chwilą, mające odwrócić ich uwagę niepotrzebnie ją na tobie skupiły. Związane na plecach ręce nie ułatwiały cichego upadku. Zostałeś zauważony! <br /> <br />- Ucieka!! Sukinkot ucieka!! Łapać go!! - dwóch z wartujących żołdaków pomknęło w twoją stronę obnażając w biegu krótkie miecze. <br /> <br />Reszta: wstaliście przed świtem zmęczeni i przybici utratą drucha. Powoli ruszyliście ścieżką wytyczoną przez Van Halena. Ostrożniej z każdym, zbliżającym was do wioski krokiem. Bez problemu pokonaliście wąski jar i nie zaczepiani przez nikogo dotarliście na skraj lasu. Waszym oczom ukazała się zniszczona wieś, ognisko i siedzące oraz leżące przy nim postacie a także drzewo wisielców. Drzewo, na którym w pętach wisiał Garret. W chwili gdy zaczął jęczeć byliście jeszcze zbyt daleko by to słyszeć. Gdy opadł na ziemię a w jego stronę pomknęli wojacy wiedzieliście, że możecie nie zdążyć. Zwłaszcze, że reszta wojaków również podnosiła się z miejsc. Nie wiedząc jeszcze co się dzieje, ale wyćwiczonymi ruchy sięgając wpierw po broń.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości