Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 19
 
Rish
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 190
Rejestracja: śr cze 30, 2004 12:00 pm

wt paź 12, 2004 8:23 pm

S³ucham, ró¿nej muzyki...miêdzy innymi: <br />Fatboy Slim - za to, ¿e rusza, jest ciekawe i siê fajnie s³ucha... (ani to nie jest techno, ani dance, ani house...to co¶ uniwersalnego!!!) <br />Bonobo - za to, ¿e jest fajne i... zupe³nie niespotykane... <br />U.F.O. (United Future Organization) Za ró¿norodno¶æ i ...dziwno¶æ... <br />Nirvana - Klimat. SUPER! <br />Korn - Fajowe, mo¿na siê wy¿yæ:mrgreen: ...i wczuæ. <br />Red Hot Chili Peppers - Za lekko¶æ i
¶wie¿o¶æ
... <br />Dead Can Dance - Muzyka duszy. To powinno wystarczyæ... <br />Prodigy - Ale tyko niektóre kawa³ki... <br /> <br />Do tego dochodzi muzyka a.la W³adca Pier¶cieni, The Last Samurai, STAR WARS, oraz soundtrucki z Tormentów, Baldursów, Morrowindów, Neverwinterów itp. itd. (których to u¿ywam równie¿ podczas sesji...) oraz niektóre kawa³ki reggae (nawet nie wiem czy to siê tak pisze:D) <br /> <br />PS. I du¿o wiêcej, ale wszystkich tytu³ów nie pamiêtam i nie spisze:D <br /> <br />Tak czy siak Fatboy Slim The BEST <br />(A mo¿e bonobo...albo Dead Can Dance... nie wiem :mrgreen: ) <br /> <br />Pozdrowienia - Rish
 
Awatar użytkownika
joseph__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 361
Rejestracja: czw mar 25, 2004 3:45 pm

wt paź 12, 2004 8:46 pm

Sepultura <br />Soulfly <br />Świetne zespoły zwłaszcza z Maxem.
 
Amrik
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:59 pm

śr paź 13, 2004 6:51 pm

SliKnoT-za wokal i perkusiste Joea Jordisona <br /> <br />Soulfly-Po prostu jest ¶wietny <br /> <br />Lobotomia-Mai± faine teksty (zespó³ jest polski jak by kto¶ nie wiedzia³) <br /> <br />Anastasis-równie¿ za teksty (zespó³ jest polski jak by kto¶ nie wiedzia³) <br /> <br />to nie wszystkie które lubie ale nie chce mi siê wiêcei pisac :mrgreen: :mrgreen: <br /> <br />pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Cristof
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 450
Rejestracja: sob kwie 05, 2003 1:48 pm

śr paź 13, 2004 8:01 pm

Kiedys prowadziłem radyjko internetowe (niestety padło [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] ) więc osłuchałem sie troshke (jednak i tak zamało i od jakiegos czasu raczej nic nowego nei poznaje jakoś tak wyszło :razz:) <br /> <br />słuucham bardzo dużo, praktycznie tyle ile siedze w domu to zawsze muza dobiega z głośników :wink: <br /> <br />słucham od Rocka, poprzez głównie HardCore, Nu-metal, metal i pochodne tych gatunków, ale już żadziej industrial, punk, gotyk i inne i takze najrózniejsze pochodne, az po death i black metal. Czyli ogólnie mówiąc wszystko co ma gitarke w sobie :razz: <br /> <br />z zespołów to bedzie: <br /> <br />KoRn - to mój zespół numer jeden, ich debiut płyka o tej samej nazwie (KoRn :razz:) jest genialna, i według mnie to najlepsza płytka wszechczasów, trudno znaleźć najlepszy utwór z tej płyty cała płyta jest genialna. Reszta płytek juz mniej, ale zdarzają sie perełki :) Jest to praktycznie zespół z którym zaczynałem przygodę z ciężką muzą. <br /> <br />...pozniej długo długo nic, a pozniej lista wielu zespołów lepszych i gorszych (kolejnnośc przypadkowa): <br /> <br />- Slipknot (pierwsza płyta wymiata!! głos Coreya, jeden z najlepszych według mnie i do darcia i do melodyjnego spiewu :) chociaz ostatnio coraz gorzej :/...) <br />- Hunter (ostatnio mam na nich "jazde", jedna inspiracja powstała zainspirowana ich piosenką "Siedem" polecam cała płytke Medeis) <br />- System of a Down (kiedys słuchałem ich prawie naokrągło [na przemian z KoRnem :razz:], pozniej miałem spokój - poprostu mi sie znudziło, ale teraz słucham coraz częściej - ponieważ moja dziewczyna ich bardzo lubi i często słucha :) ) <br />-HER (bardzo dobry polski zespół, połączenie HardCoru i Industrialu, cięzkie dynamiczne, czasem mają taki chory schizowy klimat polecam!) <br />-Illusion (niestety nie istnieje juz [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif[/img] a bardzo fajnie grali) <br />-Drowning Pool (stary! wielka szkoda dla całej muzyki ze wokalista juz niezyje. Dave miał zajebisty głos, a z nowym wokalista DP juz nie jest takie samo, pozostaje sie zachwycac Sinnerem. LET THE BODIES HIT THE FLOOR!) <br />-Godsmack (kiedyś słuchałem bardzo dużo od jakiegoś dłuszego czasu wogóle, jednak bardzo mi sie podoba.) <br />-Machine Head (bardzo fajna muza szczególnie Davidian wymiata :wink:) <br />-Metallica (to poprostu klasyk, podoba mi sie pare utworków, ale i tak mam dyskografie :razz:) <br />-Red Hot Chili Peppers (lubie, żadko słucham - poprostu musze mieć nastrój na coś lżejszego) <br />-Soulfly (mają troche fajnej muzy, fajny jest utworek z Coreyem "jumpdafuckup", lubie tez neiktóre kawałki sepultury z Maxem, ale mało słyszałem.) <br />-Mushroomhead (ciekawy zespolik, ale długo go niesłuchałem, bardzo dobra najnowsza jak narazie płytka "XIII" polecam Sun doesn't rise, Crazy, The dream is over.) <br />-Sweet Noise (to co zrobili na revolcie mi sie bardzo niepodoba, jednak wczesniejszy "Czas ludzi cienia" jest bardzo dobrą płytką!) <br />-Static-X (fajna muza, troche elektroniki i stosunkowo mocna :) ) <br />-Nirvana (tylko pare kawałków, żadko słucham) <br />-Orgy (słucham jak mam ochote na cos bardziej elektronicznego i lżejszego[choć niekoniecznie], bardzo fajny wokal) <br />-DevilDriver (wymiatający zespolik wokalisty Coal Chambera) <br />-Demon Hunter (ostatnio mam jazde na ten zespolik zaczeło sie od Infected który jest bardzo fajnym nu metalowym kawałkiem, ogólnie podoba mi sie ostatnio połaczenie ryku i melodyjnego wokalu w piosenkach :) ) <br />-Kazik, Kult, KNŻ (tu nie trzeba wyjaśniać, Kazika chyba zawsze lubiłem :razz:) <br />-Behemoth (głównie za genialna piosenke As above so below!) <br />-jak i Behemoth to i Vader :razz: (Lithany wymiata :] ale ogólnie musze miec nastrój na muze tego typu) <br />-1125 (polski HC) <br />-Schizma (legenda HC, polecam Ol'skool H8, All but hearts) <br />-Hatebreed (This is now - piosenka która przekonała mnie do tego zespołu! bardzo fajny HardCore :]) <br />-Acid Drincers (Bardzo fajne covery mają :wink:) <br />-Chimaira (płytke słuchałem przez jakis czas teraz to tylko Down Again, Dead Inside, Sp Lit ale tylko czasem) <br />-In Flames (bodajże norweski zespół, połączenie heavy metalu z deathem, mają pare fajnych pioseneczek :)) <br />-Ill Nino (brazylijski zespolik polecam what comes around - ta piosenka wymiata :]) <br />-Marylin Manson (sweed dreams - majstersztyk :) pozatym pare innych utworków) <br /> <br /> <br />..napisałem chyba wiekszość, już mi sie nie chce poprostu wypisywac jak coś to dopisze jeszcze :razz: <br /> <br />EDIT <br />
Mam geniuszy w klasie, którym nie starcza wożenie się skejterskimi ciuchami, więc sięgają po metal. Masakra!  Wyobrażacie sobie gościa będącego skejtem, a jednocześnie wożącego się rzeczami... um... metalowymi, że się tak wyrażę. Widok jednorazowy - później się pęka ze śmiechu. Oczywiście oni wierzą, że są boscy, nawet bardziej boscy  Cóż, mam nadzieję, że w liceum tego nie ma...
<br /> <br />No sorry ale to wąłsnie jest HardCore. (oczywiście mozę sie zdażyc ze zupełnei przypadkowo tak jest, ale jednak) <br /> <br />dla przykładu dam swoje zdjecie popełnione stosunkowo niedawno :) <br />http://drimakus.webpark.pl/cristof2.jpg <br />włoski w trakcie zapuszczania, zdjecie robione na szkolnej stołówce :razz: hehehe <br /> <br />wiec prosze wara od HardCorowców 8)
 
Bjorn Westlander
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 686
Rejestracja: sob lis 29, 2003 2:11 pm

śr paź 13, 2004 10:54 pm

-Drowning Pool (stary! wielka szkoda dla ca³ej muzyki ze wokalista juz niezyje. Dave mia³ zajebisty g³os, a z nowym wokalista DP juz nie jest takie samo, pozostaje sie zachwycac Sinnerem. LET THE BODIES HIT THE FLOOR!)
Ja tam lubiê Gonga. Teraz muszê jako¶ nak³oniæ mój zepsó³, ¿eby zagrali "Step Up". <br />
-Soulfly (maj± troche fajnej muzy, fajny jest utworek z Coreyem "jumpdafuckup", lubie tez neiktóre kawa³ki sepultury z Maxem, ale ma³o s³ysza³em.)
A "Umbabarauma" s³ysza³? To jest dopiero numer! Piosenka intergalaktycznie wrêcz kretyñska, ale zajefajna. <br />
KoRn - to mój zespó³ numer jeden
Czyli jeste¶ KoRnikiem? :wink: <br /> <br />Heh, trzeba by³o s³yszeæ "Seven Nation Army" White Stripes w wykonaniu mojego zespo³u. Po pierwsze mam g³os prawie jak oryginalny wokalista, a po drugie nasza gitara brzmi o wiele lepiej, bo ma mocniej naci±gniête struny [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] .
 
Awatar użytkownika
Cristof
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 450
Rejestracja: sob kwie 05, 2003 1:48 pm

śr paź 13, 2004 10:57 pm

<br />Czyli jesteś KoRnikiem?  
<br /> <br />Czyli jestem Children of the KoRn :evil: <br /> <br />:wink:
 
Terai__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 381
Rejestracja: czw sty 30, 2003 8:57 pm

czw paź 14, 2004 7:44 pm

Poniewa¿ jestem cz³owiekiem s³uchaj±cym naprawdê du¿o, a nie mo¿na siê non-stop trzymaæ tego samego, do listy dochodzi trochê: <br /> <br />Akurat (to taki polski zespó³, szczególnie do mnie trafi³ utwór o s³owach z wiersza J.Tuwima - "Do Prostego Cz³owieka") <br />Audioslave <br />Blind Guardian (tylko Lord of the Rings, w wiêkszych ilo¶ciach jest mi wstrêtne) <br />Bobby McFerrin (Don't Worry Be Happy :) ) <br />Brian May & Eddie Van Halen (Blues Breaker) <br />Coverdale & Page <br />Dust Blow (trudno powiedzieæ, ¿ebym s³ucha³, co¶tam po prostu mam...) <br />Du¿o ró¿nych gitarzystów (np. Vaughn i Clapton) (Sweet Home Chicago) <br />Godsmack (Voodoo) <br />Hair (to musical) <br />Jesus Christ Superstar (to te¿ musical) <br />Joe Cocker <br />John Lee Hooker & Carlos Santana (Chill Out) <br />Manowar ("Achilles, Agony & Ecstasy in Eight Parts" i nic wiêcej) <br />Manu Chao (King of the Bongo) <br />Marilyn Manson (¿eby nie by³o nieporozumieñ: jak dla mnie to mato³, ale parê kawa³ków powiedzmy, ¿e mogê s³uchaæ) <br />Midnight Oil ("Beds are Burning" i "Truganini") <br />Motörhead <br />Mr. Bungle (jak to niektórzy mawiaj±: to jest ¶miechowe :wink: ) <br />Mussorgsky (m.in. Noc na £ysej Górze) <br />Nightmare Before Christmas (This Is Halloween) <br />Norah Jones <br />Queens of the Stone Age (No One Knows) <br />Rage Against the Machine (przeróbka Marszu Imperialnego z SW) <br />Root <br />Right Said Fred (I'm Too Sexy 8) ) <br />Scorpions ("Winds of Change", "When the Smoke is Going Down", rzadko co¶ wiêcej) <br />Skaldowie + £ucja Prus (W ¯ó³tych P³omieniach Li¶ci) <br />Stan Borys (Jaskó³ka) <br />Temple of the Dog <br />Therion (kiedy¶ napisa³em Therion ogólnie, ale teraz zmieniam na Theriona dwa kawa³ki: "Riders of Theli" i "Siren of the Woods") <br />Velvet Revolver (kilka) <br />Weird Al Yankovic (czasami jest zabawny) <br />Wet Wet Wet (Love is All Around) <br />Whitesnake <br />ZZ-Top <br /> <br />Heheh, i tak pewnie wiele pomin±³em...
 
Xerxos
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 158
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 7:00 pm

czw paź 14, 2004 7:53 pm

Ostatnio na czo³ówkê moich ulubionych zespo³ów wysz³o "Turbo". A w szczególno¶ci album Kawaleria Szatana. Móg³bym ich s³uchaæ ca³y dzieñ i nie znudzi³oby mi siê. <br />Ten zesól jest poprostu NIE¦MIERTELNY
 
Bjorn Westlander
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 686
Rejestracja: sob lis 29, 2003 2:11 pm

czw paź 14, 2004 10:11 pm

Manowar ("Achilles, Agony & Ecstasy in Eight Parts" i nic wiêcej)
Hm. A mo¿e terapia "beer & Manowar"? :mrgreen:
Marilyn Manson (¿eby nie by³o nieporozumieñ: jak dla mnie to mato³,
...Ameryki to ty nie odkry³e¶. Gdzie¶ siê zetkn±³em z fajnym tekstem na jego temat: <br />
"Marilyn Manson’s real name isn't even Marilyn Manson. He's a skinny public high school kid from Florida, not some monster from out of this world. And like of a lot other skinny long hair public high school kids, he was sick of getting beaten up by the pulling guard all week only to go out on the weekend and watch the quarterback get all the girls. So he formed a band, man. Now, he gets all the girls."
<br /> <br />Aha, mówi³em, ¿e jestem wokalist±. Po chyba ju¿ miesi±cu prób (nadal bez basu) mamy rozpracowane trzy piosenki: <br />Seether - "Broken" <br />Fear Factory - "Invisible Wounds" <br />White Stripes - "Seven Nation Army" <br />Oprócz tego gitarzystka i pa³karz maj± rozpracowane "Umbabarauma" Soulfly, ale wokal w tym kawa³ku jest tak po³amany, ¿e nie mogê go wyczuæ.
 
Awatar użytkownika
Cristof
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 450
Rejestracja: sob kwie 05, 2003 1:48 pm

pt paź 15, 2004 7:08 pm

to jak masz coś nagrane to zapodaj linka to sobie przesłucham :razz: jak mi bass dasz to mogę grać na bassie :razz: <br /> <br />żeby nie było OT: <br /> <br />ostatnio dorwałem najnowsza płytke Dry Kill Logic (album: The Dead And Dreaming) jest to kawałek fajnej muzy, wiec polecam ją, jednakowoż nic nie zachwyciło mnie aż tak bardzo.
 
Anushka
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 53
Rejestracja: ndz mar 07, 2004 9:05 am

pt paź 15, 2004 7:18 pm

Dark tranquillity - swedish metal <br />In flames - swedish metal <br />Amon amarth - swedish viking metal <br />Arch Enemy- swedish metal <br />At the gates - swedish metal <br />Soilwork - swedish metal <br /> <br />Co tu duzo mówic, troche szwedzkiego metalu :-)
 
Menthorn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 301
Rejestracja: pn sie 11, 2003 11:21 pm

pt paź 15, 2004 7:19 pm

Nie wiem chyba mnie tu jeszcze nie by³o. Wiêc tak: <br />Metallica (ale ta stara przed Loadem bo potem to ju¿ eh... p³akaæ siê chce) <br />Sepultura i Soulfly (Max wymiata;]) <br />Children Of Bodom <br />Blind Guardian <br />Summoning <br />Hunter <br />Guns N' Roses <br />Jimi Hendrix <br />Eric Clapton <br />......... i wiele wiele innych, ogólnie muzyka gitarowa. A Korna i kornopodobnych nie trawie. No i Numetalu, o hhopie ni mówi±c...
 
Freya
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: pn paź 25, 2004 3:04 pm

pt paź 15, 2004 9:23 pm

P.O.D.- tak ogólnie <br />NIRVANA-,,In Bloom'' <br />BLACK EYED PEAS-wszystko [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif[/img] <br /> <br />Lubię energetyczne kawałki :razz:
 
.:' Oźmin ':.
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: śr wrz 10, 2003 8:03 pm

pt paź 15, 2004 10:41 pm

gitarowa, techniczna muzyka jest najlepsza :) <br /> <br />moi faworyci: <br />1. Red Hot Chili Peppers (g³ównie starsze albumy - bas Flea i techniczne gitarowe zagrywki stawiaj± ten zespó³ na 1. miejscu) <br />2. Metallica (do "...and justice for all" w³±cznie) <br />3. Soulfly (moc gitar i ¶wietny g³os Maxa) <br /> <br />poza tym: Pantera, Satriani, Fear Factory, Crematory, Nirvana, Pink Floyd i inne :)
 
Miolo
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn cze 21, 2004 11:00 pm

pt paź 15, 2004 11:06 pm

1. KoRn <br />2. Nightwish <br />3. Clawfinger <br />4. Metallica <br />5. Prodigy <br />6. Velvet Revolver <br />7. The White Stripes <br />8. Soundgarden <br />9. Slipknot <br />10. Rammstein <br />11. Jungle Brothers ( :mrgreen: ) <br />12. Beastie Boys ( :mrgreen: ) <br />13. The Syntetic ("Człowiek Widmo" po prostu roxuje :mrgreen: ) <br />i dużo dużo więcek, ale pisać mi się nie chce :mrgreen:
 
Kolekcjoner
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 117
Rejestracja: sob sie 07, 2004 11:08 pm

pt paź 22, 2004 9:22 pm

Dimmu Borgir za Burn in Hell
Blind Guardian za Battlefield i Mr Sandman :D
Children of Bodom i Iron Maiden za to ¿e istniej± :)
System of a Down no có¿ ... lajcik w muzyce te¿ musi byæ 8)

Pozdrawiam wszystkich zwolenników tych kapel !! :twisted:
 
Darius__
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 906
Rejestracja: pn paź 21, 2002 8:24 pm

pn paź 25, 2004 11:49 am

Kolejne dwa zespo³y do³±czaj± do mojego panteonu: Ensiferum i Wintersun. Genialna muzyka - dynamiczny metal + melodia + wp³ywy folkowe. A jak dotar³em do tej muzy? Heh, teledysk na Vivie... ;)
 
Hilinar
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 110
Rejestracja: pn lip 05, 2004 2:08 pm

pt paź 29, 2004 1:49 pm

Od mojej ostatniej wypowiedzi odrobinę zmieniłem upodobania.

Ulubiony zespół - Morbid Angel. Mają ciekawe teksty inspirowane mitologią sumeryjską. Jednak nie wszysktkie albumy i utwory są znośne, czasem stworzą arcydzieło, zdarzają się też gnioty :/ Ich albumy, które lubię w kolejności od najlepszego:

Heretic
Formulas Fatal To The Flesh
Gateway To Annihilation
 
Grumfer
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 73
Rejestracja: pn lis 17, 2003 3:09 pm

śr lis 03, 2004 7:27 pm

1. KoRn
2. Nirvana
3. Pink Floyd
4. Dead Cean Dance (chyba sie tak pisze?) :?
5. Metallica
6. Limp Blitzkit
7. Queen
8. Enya
9. System of a Down
10. Evanesence

To chyba wszystko... ale nie na pewno...
 
Ewendur
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 341
Rejestracja: śr maja 31, 2006 10:13 pm

śr lis 03, 2004 9:39 pm

Czytając wasz posty doszedłem do wniosku ,iż fantastyka łączy się z muzyką rockową .
Wszyscy moi koledzy z którymi łącze zainteresowanie rpg słuchają rocka... nie znam wyjątku... Czy zgadzacie się z moją odkrywczą teorią iż fantastyka jest powiązana z rockiem?

<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Być może ,że ktoś już to zauważył wcześniej w tym temacie , jeśli tak to przepraszam</span>
 
Kolekcjoner
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 117
Rejestracja: sob sie 07, 2004 11:08 pm

czw lis 04, 2004 2:13 pm

Rock w tym momencie bardzo do elementów walki ... przezcierz nikt nie bêdzie s³ucha³ Blind Guardian'a w czasie spokojnego spaceru po parku etc. Wszystko zale¿y od aktualnej sytuacji. W mojej ekipie twoja teza zaczyna siê sprawdzaæ ... dominuj±ca czê¶æ graczy s³ucha rocka i metalu ( znaczy siê ja i kolega :D ) ... a co do sytuacji obecnych na sesji to nie ma jak porz±dna muzyka podczas bitwy o lasy ¶wiata

Pozdrawiam <span style='color:red'>Kolekcjoner</span> 8)
 
Hilinar
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 110
Rejestracja: pn lip 05, 2004 2:08 pm

czw lis 04, 2004 3:48 pm

U mnie dwóch (ze mną) z 5 słucha metalu (nie rocka).

Ewendur - nie wydaje mi się, aby rock miał jakiekolwiek powiązania z fantastyką. Prędzej metal, a szczególnie power metal. Chyba, że do rocka dla ciebie zalicza się także metal, co jest nieprawdą.

P.S. 1 nUMETAL - "boża kara dla metalowców"
P.S. 2 <span style='color:darkred'>Invocation Of The Continual One</span> wymiata
 
Master of Mint
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 199
Rejestracja: sob cze 04, 2005 10:01 pm

czw lis 04, 2004 4:58 pm

Mój to the Razmus. I like Guilty (wyrok)
Nightwish też może być

A co myślicie o O-Zonie?
Mnie się podoba tylko Despre tine
 
Ewendur
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 341
Rejestracja: śr maja 31, 2006 10:13 pm

czw lis 04, 2004 5:19 pm

. Hilinarze. Metal jest rodzajem rocka i co do tego nie ma żadnych chyba wątpliwości... tak samo jak stoner , grunge, hardcore, hard rock, metalcore itp
 
Furion__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 155
Rejestracja: czw sty 15, 2004 12:33 am

czw lis 04, 2004 5:31 pm

Turbo album doros³e dzieci zgadzam siê ¿e ten zespó³ jest nie¶miertelny
a ogólnie to s³ucham jak co¶ ciekawego leci na Vivie ;) , Nie uto¿samiam siê za bardzo z danym typem muzyki s³ucham tego co dobre(w moim mniemaniu oczy¶cie :) ) od Schodów do nieba poprzez turbo na jessice simpson koñcz±c :D
 
Grumfer
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 73
Rejestracja: pn lis 17, 2003 3:09 pm

czw lis 04, 2004 7:28 pm

Jednak najlepsza muze tworzy KoRn... ta kapela powinna robic muzyke do jakichs mrocznych filmow fantasy... to jest moje zdanie... :D
 
Abaddon__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 216
Rejestracja: śr cze 18, 2003 3:30 pm

czw lis 04, 2004 9:11 pm

Korn to "niu" (ew. "nie") - metal w krystalicznej postaci (i nie jest to komplement) a ten rodzaj muzyki raczej nie bardzo widzi mi siê w mrocznych klimatach. Do tej kategorii to jak ula³ pasuje bardziej black metal, tudzie¿ viking metal w stylu Bathory'ego.
A teraz ulubione zespo³y (trochê siê zmieni³a lista od czasu kiedy ¿y³em na forum):
- Kat (Bastard)
- Rotting Christ (Thy Mighty Contract i Sanctus Diavolos)
- Iron Maiden (X-Factor)
- Bruce Dickinson (Scream for me Brazil)
- Hammerfall (Renegade)
- Manowar (Louder than Hell)
- Bathory (Hammerheart)
- Acid Drinkers (Fishdick)
- Chainsaw (Chainsaw)
- Therion (Theli)
- Slayer (Show no Mercy)
- Sepultura (Bloody Roots)
- Metallica (Ride the Lightning)
- Moonspell (Irreligious)
- Filth of Mankind (Ostatni Rozdzia³)
- Six Feet Under (Bringer of blood)
- Dimmu Borgir (Death Cult Armagedon)
- Children of Bodom (Hate Crew Deathroll)
- Blaze (Tenth Dimension)
- Rammstein (Mutter)
- Reprisal (Boundeless human Stupidity)
- Cannibal Corpse (Wretched Spawn)
- Danzig (Danzig)
- Motorhead (Motorhead)
- Sunrise (Child of Eternity)
- Sodom (The Sign of the Evil)
- Black Sabbath (Dehumanizer)
- Morbid Angel (Heretic)
- Vader (Kingdom)
- Behemoth (Satanica)
- Sweet Noise (Ghetto)
......
i wiele, wiele innych :D
 
Awatar użytkownika
Myrkull
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 454
Rejestracja: wt gru 12, 2006 6:18 pm

pt lis 05, 2004 7:00 pm

Metal (jakikolwiek) wywodzi się od rocka i jest muzyką rockową.
Wiele utworów power (i nie tylko) metalowych ma tematykę fantasy i to chyba między innymi stąd popularność tej muzyki wśród graczy rpg.
Co do ulubionego zespołu, jakiś rok temu powiedziałbym, że Blind Guardian, ale wiele się od tego czasu zmieniło i chociaż szacunek pozostał, to bardzo rzadko ich teraz słucham. Nie potrafię wymienić ulubionego zespołu.

1 nUMETAL - "boża kara dla metalowców"


Dobrze prawisz bracie :wink:
 
Pedro Alvarez
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 753
Rejestracja: pn gru 16, 2002 6:19 pm

pt lis 05, 2004 7:59 pm

<!--QuoteBegin-Ewendur+-->
Ewendur pisze:
<!--QuoteEBegin-->Czytaj±c wasz posty doszed³em do wniosku ,i¿ fantastyka ³±czy siê z muzyk± rockow± .  
Wszyscy moi koledzy z którymi ³±cze zainteresowanie rpg s³uchaj± rocka... nie znam wyj±tku... Czy zgadzacie siê z moj± odkrywcz± teori± i¿ fantastyka jest powi±zana z rockiem?


Absolutnie siê nie ³±czy. Ja s³ucham w wiêkszo¶ci rapu i hiphopu, za metalem nie przepadam, a ¿ywo interesujê siê RPG i fantastyk±. Jak chce mieæ muzyczny podk³ad na sesjê, to zmaiast jakiego¶ kolesia co drze sobie struny g³osowe ;), u¿ywam na ogó³ ¶cie¿ek dzwiêkowym z przeró¿nych filmów lub gier (a od czasu do czasu nawet chora³y siê przydaj±).
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 19

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości