Zrodzony z fantastyki

 
Entreri
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 69
Rejestracja: śr maja 04, 2005 11:53 pm

[strategia] Najlepszy commander

ndz maja 08, 2005 10:40 pm

jakie macie zdanie na ten temat? Kto jest waszym najlepszym dowódc±?

moje typy (z tych co posiadam bo o innych trudniej mi siê wypowiadaæ)

CG: Greenfang Druid , Champion of Elistraee, Dark Traveler
CE: Lareth the Beautifull , Lich Necromancer i Flind Captain
LE: Human Cleric of Bane i Urthok the Vicious
LG: Alusair Obarskyr i Valourous Prince

Wielofrakcyjni: Ryld Argith i Mordenkeinen
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

ndz maja 08, 2005 11:23 pm

CG: <span style='color:green'>Greenfang Druid</span> :D (do mi¶ków, berserkerów, do wszystkiego;))
CE: <span style='color:darkred'>Eye of Gruumsh</span> :twisted: (potê¿ny czo³g wspomagaj±cy orków)
LE: <span style='color:red'>Red Wizard</span>
LG: <span style='color:blue'>C</span> 8) (¶liczny w±¿ z têczowymi skrzyd³ami;))

Tak na serio <span style='color:blue'>C</span> daje ogromne mo¿liwo¶ci. Smoki ziej±ce ogniem, który jest nieszkodliwy dla naszych podpopiecznych (tj. ma³e smoki;P) itd.
 
Kozaro
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 174
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 2:32 pm

pn maja 09, 2005 7:11 pm

Jak dla mnie: ka¿dy Commander jest dobry, wszystko zale¿y od tego, do jakiej warbandy siê go w³o¿y. Wszystkimi moimi commanderami gra³em i z ka¿dego by³em zadowolony (Skullsplitter mi siê nie spodoba³, je¶li kto¶ wie jak mo¿na dobrze go wykorzystaæ, proszê o rady :?).
 
Cornugon
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 88
Rejestracja: czw lut 17, 2005 2:21 pm

śr maja 11, 2005 9:04 am

Na podstawie licznych przeczytanych przeze mnie raportów z turniejów ¶mia³o zaryzykujê nastêpuj±ce stwierdzenie:

Lawful Good:
Purple Dragon Knight, Couatl i ...... potem d³ugo, d³ugo nic. Wreszcie w constructed format pojawia siê Valorous Prince (przeciw Undead'om), Paladin of Torm (przeciw z³ym) i Alusair Obarskyr (która podobno z nadchodz±cym konnym paladynem poka¿e pe³niê mo¿liwo¶ci).

Jako tzw commander wsparcia pojawia siê Cleric of Lathander, Cleric of St.Cuthbert, Cleric of Order

Chaotic Good:
Praktycznie tylko trzech commanderów "przebi³o" siê na szczyt:
Inspired Marshal (Inspired Frenzy), Ryld Argith (Improved Init) i Champion of Eilistraee (wreszcie Drow fighter wart jest wystawienia).
Warte wspomnienia jest Bladesinger (jeden z lepszych na 100 pkt), Moon-elf Fighter (czêsto zamiast Inspired Marshal - ale ten koszt !!) oraz Valenar Comander (HEBI combo).

Lawful Evil:
Urthok, Red Wizard, Lord Soth, Blackguard
Zdecydowanie najlepsi, najwiêksze mo¿liwo¶ci, najczê¶ciej u¿ywani.
Warto wspomnieæ o:
Mind-flyer (na 100 pkt), Hobgoblin fighter (z hord± goblinów), Snig the Axe (na 100 pkt wymiata !!!) oraz Cleric of Nerull (dobrze zagrany comander effect mo¿e przysporzyæ wiele bólu przeciwnikowi).

Chaotic Evil:
Ryld Argith, Tiefling Captain, Drow Wizard, Eye of Gruumsh stanowi± podstawê i najczê¶ciej spotykanych dowódców.
Warto te¿ wspomnieæ o Drow Sgt (na 100 pkt z jednostkami 1 poziomu), Orc Sgt (Rask !), Drow Cleric of Llolth (undead'y), Lich Necromancer (jw).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości