Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
 
Ivellios__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 85
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 9:00 pm

PÓ£SMOK

czw maja 06, 2004 9:08 pm

A co uwa¿acie na temat grania pólsmokiem, w podrêczniku potworów jest on citke przypakowany lecz na jednej ze stronek jest nawet do przyjêcia. <br />http://www.dnd.riklaunim.ekonto.net/mod-su...pageid-111.html <br /> <br />Jak my¶licie, do jakiej klasy pasuje pó³smok. <br />(Do MG)Pozwalacie swoim graczom na graniem tymi stworkami ?
 
Konjot
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 128
Rejestracja: sob sie 30, 2003 9:20 pm

czw maja 06, 2004 9:13 pm

Granie pó³smokiem wymaga wiêkszych umiejêtno¶ci ni¿ np. cz³owiekiem. U nas kiedy¶ pó³smok by³ i nawet fajnie siê gra³o. Jaja siê zacze³y jak zaczê³y wyrastaæ mu skrzyd³a :)
 
Awatar użytkownika
Mirit
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 905
Rejestracja: ndz wrz 28, 2003 3:54 pm

czw maja 06, 2004 9:16 pm

Jak myślicie, do jakiej klasy pasuje półsmok.  <br />(Do MG)Pozwalacie swoim graczom na graniem tymi stworkami ?
<br /> <br />Ta nakładka pasuje na Wojownika i inne klasy walczące. Na klasy czarujące, sie nie nadaje z punktu widzenia mechaniki ( za wysokie ECL ) a zysk dla klas czarujacych nie jest tak oczywisty jak dla wojaków. <br /> <br />Nie, nie pozwalam graczom grać z Nakładkami, bo wykorzystują je tylko do PowerGamingu i Maczkinizmu. Co mnie nie cieszy. Pozatym znam czesc swych graczy i uwazam ze nie oddadzą klimatu części z tych postaci. <br /> <br />I np. z Tego powodu tez nikt nie gra Mnichem u Mnie. ( pomijajac fakt ze jest przepakowany ).
 
Awatar użytkownika
Ned-Yoshi
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 1:29 pm

sob maja 21, 2005 2:18 pm

Mam pare (znaczy sie dwa) pytan dotyczacych smoków wiec odgrzebalem ten stary z lekka temat:
1. Czy mieso smoków jest w jakiś sposób jadalne? Oczywiscie czy jest jadalne dla BG a nie potworow? :)
2. Czy smoki są pionowego startu? Tzn. czy smok może wylecieć przez idealnie pionowy szyb na tyle szeroki ze zmiesci sie jego rozpietosc skrzydel?
 
Garret Jorinson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 314
Rejestracja: pn kwie 05, 2004 8:23 pm

sob maja 21, 2005 2:26 pm

2. Czy smoki s± pionowego startu? Tzn. czy smok mo¿e wylecieæ przez idealnie pionowy szyb na tyle szeroki ze zmiesci sie jego rozpietosc skrzydel?


Je¶li tylko ma miejsce na machanie skrzyd³ami to zapewne mo¿e. Je¶li za¶ tego miejsca nie ma, no to... Chyba, ¿e smoki maj± w swych zasobach czarów jakie¶ Lewitacje czy te¿ Loty.
Swoj± drog±, w "Draconomiconie" jest pewien rysunek który jednoznacznie obrazuje jak smok startuje- z rozbiegu. Potrzebuje rozpêdu aby siê wzbiæ. I to do¶æ sporego s±dz±c po wielko¶ci rysunku. Niestety, w tekst dok³adniej siê nie zag³êbia³em.
 
Awatar użytkownika
Ned-Yoshi
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 34
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 1:29 pm

sob maja 21, 2005 3:19 pm

No bo jesli brac pod uwage takie cos, ze smok jest zupelnie naturalna istota, to nie ma co marzyc o pionowym starcie, bo takowo moga leciec tylko ptaki o bardzo duzej czestotliwosci uderzen skrzydel (typu koliber)... to chyba tez w sumie się odnosi do sytuacji gdy zwierze 'zawisa' w powietrzu. Natomiast skoro smoki sa istotami magicznymi to moze wlasnie jakas magia pomaga im podnosic wielkie cielska. Dragonomiconu niestety nie posiadam totez nie wiem co tam jest napisane odnosnie latania gadów.

Podobnie zastanawialem się, czy np. gryfy potrafia startowac pionowo.

Moim zdaniem w obu przypadkach jest to niemozliwe ze wzgledu na zbyt duze rozmiary tych zwierzat. No chyba ze by faktycznie brac pod uwage dzialanie magii
 
Awatar użytkownika
Popcok
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 121
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 1:00 am

śr maja 25, 2005 10:55 pm

Niekoniecznie. Koliber się wzbija w taki sposób bo "szybko macha" ale weż pod uwagę, że smoki mają dużo większą powierzchnie skrzydeł, i jak mimo swojej wagi wcale nie było by to takie trudne. Start może nie jest szybki, ale pionowy start nie jest niczym na tyle trudnym z powodu błoniastych skrzydeł (przy podnoszenia zmniejszane jest tarcie a zwiększany opływ)
A z gryfami to już jest inaczej. mają węższe skrzydła mimo, że rozstaw jest spory...
 
Vlodarius
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 36
Rejestracja: czw maja 05, 2005 10:56 pm

pt maja 27, 2005 12:01 am

Nie ma bata, ¿eby smoki bez uzycia magii mog³y pionowo startowac.
Ma³o tego, je¿eli chodzi o czysto mechaniczne sprawy, to w ogóle nie ma mozliwo¶ci ¿eby aktywnie lata³y przy swoich rozmiarach, wiêc nie trzeba siê tym szczególowo zajmowaæ :mrgreen:
Powierzchnia skrzyde³ wzrasta do kwadratu, za¶ ciê¿ar zwierzêcia do sze¶cianu, co pododuje ¿e od pewnej wielko¶ci skrzydla ju¿ zwierzaka nie ud¼wign±.
A du¿e ptaki np. bodaj¿e albatrosy to musz± siê rozbiegaæ przed startem...
 
Dino
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 61
Rejestracja: sob mar 26, 2005 9:44 pm

pt maja 27, 2005 1:22 pm

Swoj± drog±, w "Draconomiconie" jest pewien rysunek który jednoznacznie obrazuje jak smok startuje- z rozbiegu. Potrzebuje rozpêdu aby siê wzbiæ. I to do¶æ sporego s±dz±c po wielko¶ci rysunku.




No i chyba wzzystko jasne.Wystarczy spojrzeæ kilka postów wy¿ej.
 
dndmasterka
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: pt cze 03, 2005 9:13 pm

Wielka wojna smoków

ndz cze 05, 2005 6:41 pm

Wielka wojna smoków czyli opowie¶ci zwi±zane ze smokami ...

J.R.R. Tolkien
Skarb
"Skarb
By³ raz stary smok pod szarym kamieniem,
Co w mrok spogl±da³ zmêczonym spojrzeniem.
Rado¶æ i m³odo¶æ bezpowrotnie strawi³,
Gdy siê bogactwem upaja³ i d³awi³.
Cz³onki skrêcone, do ruchu niezdolne,
Serce leniwe, gnu¶ne i powolne.
W skórê siê w¼ar³y klejnotów pok³ady,
W±cha³ je, liza³, chroni³ od zag³ady.
Zna³ po³o¿enie ka¿dego pier¶cienia
I nie wypuszcza³ go spod skrzyde³ cienia.
Na ³o¿u czarnym o z³odziejach marzy³
Kradn±cych klejnoty, na których sta³ stra¿y
Czu³ zapach cia³a i smak krwi wypitej,
Lecz czas przytêpi³ mu s³uch znakomity,
Tote¿ nie us³ysza³ szczêkaj±cej stali,
Kiedy wojownik przyby³ tam z oddali.
M³odziutki rycerz z jasn± kling± w d³oni
Wyzwa³ go, aby skarbu swego broni³.
Choæ szablozêby, w pancerzu rogowym,
Zgin±³ smok przecie pod ostrzem stalowym. (...)"

Opowie¶ci o smokach zawsze fascynuj±. Nie tylko mnie ale wiele innych osób. Smoki s± tajemnicze....ale jakie jeszcze s±? Jest wiele opowie¶ci o smokach... Piszcie tu te...które znacie albo piszcie na [email protected]

Pozdrawiam
Elaine
 
Ilithandiir
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: czw wrz 30, 2004 6:32 pm

ndz cze 05, 2005 8:12 pm

ZAjrzyj do mitologii Japoni - pamiêtam, kiedy¶ tak± przegl±da³em i utkwi³ mi w pamiêci ca³y rozdzia³ po¶wiêcony jednemu smokowi. Niestety, tylko to pamiêtam :?
Zagraj jeszcze w Heroes Chronicles, tam masz pe³no smoków - ca³a fabu³a gry opiera sie na nich :wink:
 
Awatar użytkownika
The Prophet
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1044
Rejestracja: ndz lip 04, 2004 7:10 pm

śr lip 06, 2005 5:52 pm

Jedno pytanie małe mam: Czy wiadomo może czy smoki same wybierają sobie imiona, czy też robią to za nich ich rodziciele?
 
Awatar użytkownika
Behir
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 446
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 4:51 pm

czw lip 07, 2005 5:59 pm

Wszystko zależy od Ciebie i od świata w którym prowadzisz. Nie wiem, czy to jest gdzieś napisane(może w Dracomiconie, nie miałem okzaji całego przeczytać :( ).

A ja mam pytanie innej natury. Czy smok może awansować w klasie postaci(innej, niż zaklinacz :D)? I jeśli do czarów ważny jest efektywny poziom czarującego lub poziom zaklinacza, to czy można to zmienić na poziom czarodzieja?

A teraz pytanie lekko, pół śmieszne. Czy jeśli przypuśćmy, jakiś LG smok znalazłby, np. dwa biale smoczątka, to czy dzięki jego wychowaniu mogłyby być LG, NG, lub LN?
 
Awatar użytkownika
Aragathor Roaringflame
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 6202
Rejestracja: wt lis 26, 2002 5:52 pm

czw lip 07, 2005 6:11 pm

1. Tak, zasady jak tworzyć smoki z poziomami w klasach heroicznych są w Draconomiconie.

2. Tak, ale nie musi to być smok o charakterze LG. Kwarcowe smoki są znane z podbierania jaj białym smokom w celu wychowania porządnych białych smoków.
 
Awatar użytkownika
Behir
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 446
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 4:51 pm

czw lip 07, 2005 6:24 pm

Serdeczne dzięki :). Kwarcowe smoki opisane są w Monster Manual 2? I smok, którego tworzę jest smokiem spiżowym(tak mi wpadło do głowy). Czy można lekko nagiąć zasasdy i sprawić, że jedna z form humanoidalnych smoka, będzie mogła być przyjmowana bez strat w wykorzytaniu polimorfowania siebie? I czy takiego białego smoka można by było nauczyć polimorfowania siebie, jak zwykłe smoki(biały uznawany jest za słabego)? Bo wyobrażam sobie sytuację, że smok przedstawia siebie i na istoty obok siebie mówi:" A to moje przybrane dzieci".
 
Shen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: wt mar 22, 2005 6:33 pm

mnich vs smok(i)

ndz paź 02, 2005 1:46 pm

Witam
gram mnichem z dnd 3,5, mam 9 level
obecnie rozpoczynamy kampanie pod haslem: rok wsciaklosci smokow, czyli ogolnoswiatowa wojna ze smokami
jestem w druzynie z elfem lotrzykiem/akrobat± lev 5/4
oraz po³smokiem zaklinaczem lev 6 (oczywiscie po zmniejszeniu przez rase)

czy mogliby¶cie polecic mi jakie¶ przedmioty(eliksiry, zwoje czy inne cuda niewidy)/taktyki dla mnicha w walce przeciwko smokowi?
co prawda ubilismy juz jakiegos ale wtedy byl jeszcz barbarzynca do pomocy ktory sporo bral na klate , a teraz na klate bede bral ja...
z góry dzieki
 
Haer
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 5081
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 4:30 pm

ndz paź 02, 2005 2:09 pm

a teraz na klate bede bral ja...


zasada numer 1: nie daj siê trafiæ. Wykorzystuj w pe³ni swoj± prêdko¶æ, spring attack i ewentualnie tumble - im mniej dasz gadom okazji do ataku tym lepiej.

czy mogliby¶cie polecic mi jakie¶ przedmioty


za³atw sobie co¶, co zapewnia ci zdolno¶æ lotu <z jak najlepsz± zwrotno¶ci±>. Dziêki poprawionemu uchylaniu powiniene¶ byæ wzglêdnie bezpieczny przeciw zioniêciom. Na wszelki wypadek przyda³oby siê jednak co¶ co daje premiê do RO.
Przyk³adowe itemy:
Boots of Flying - tutaj przyda³oby siê wsparcie w postaci Przyspieszenia)
Cloak of minor displacement and resistance +x - czy dwie zdolno¶ci w jednym p³aszczu - sporo by to kosztowa³o, ale zmniejsza szanse otrzymania obra¿eñ zarówno od ataku fizycznego, jak i od zioniêcia.
 
Shen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: wt mar 22, 2005 6:33 pm

ndz paź 02, 2005 2:20 pm

[quote=Haer'dalis]zasada numer 1: nie daj siê trafiæ. Wykorzystuj w pe³ni swoj± prêdko¶æ, spring attack i ewentualnie tumble - im mniej dasz gadom okazji do ataku tym lepiej. [/quote]

jak moge wykorzystac tumble do unikniecia atakow?
i czy KP 21 (moja obecna) w ogole jest na tyle dobra zeby smok mog³ mnie nie trafic :?:
bo jesli ma jakies +15czy nawet +10 do trafienia no to 21 to nie za wiele..
 
Awatar użytkownika
Kiras
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:37 am

ndz paź 02, 2005 2:41 pm

KP przeciw smokom nigdy nie jest duże. Jak na poziom 9 i klasę mnicha masz bardzo dobre KP (nie mówię o jakichś mega-buildach). Tumble możesz używać by przetoczyć się przez obszar zagrożony atakami okazyjnymi bezpiecznie lub by przejść przez pole przeciwnika. Odpowiednie ST oraz opis umiejętności znajdziesz tu. Ja bym polecił shurikeny z jakąś trucizną obniżającą Zręczność. Tej smoki mają najmniej.
 
Zalathorm
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 202
Rejestracja: śr maja 25, 2005 11:35 am

ndz paź 02, 2005 3:02 pm

po³smokiem zaklinaczem lev 6 (oczywiscie po zmniejszeniu przez rase)


Zaraz, zaraz chcecie walczyæ ze smokami a macie w dru¿ynie pó³smoka?? Jak dla mnie chore.

A teraz ¿eby nie by³ total OT to zgodze siê z przeciwnikami. Ciekawym pomys³em mog³o by byæ wziêcie klasy tropiciela, poznanie jêzyka smoczego i wej¶cie na PrC (nie pamiêtaM DOK£ADNYCH WYMAGAñ) £OWCA WROGÓW-w tym wypadku smoków. Tylko musia³by¶ siê dogadaæ z MP, ¿eby¶ móg³ korzystaæ z mo¿liwo¶ci mnicha. Oto mój pomys³.

P.S.
Zachêcam do zarejestrowania siê na forum.
 
Galdorn
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:20 pm

ndz paź 02, 2005 4:33 pm

Gracz od Pol-Smoka po prostu jest napalony na smoki i sie uparl (cos jakby "Mam skrzydla, a wy nie, ale szpan!). Natomiast grajac raczej nie stara sie bronic "niewinnych" smokow, szczegolnie gdy tamte chca go zjesc :D
 
Skie__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 435
Rejestracja: sob cze 14, 2003 1:37 pm

ndz paź 02, 2005 5:00 pm

Mnich na smoki jest niezly, pamietaj jeno synku zeby ci pe³nego ataku nie zdo³a³ w³o¿yæ... Tu jak wspomnia³ Haer atak z doskoku jest bardzo przdatny (plus np. expedit. retreat w fiolce) Zamiast boostowania AC (bo smoki maj± i tak ogromny atak bonus) raczej próbuj jaki¶ displacementów, improved blink jest super itp. Trucizn nie polecam, bo jesli smok ma rzucic 1 na rzucie obronnym, to lepiej na czarze :) (to w koñcu Fortitude jest...)

Tumble zwieksza tez AC przy walce defensywnej
Z przydatnych czarów: enlargement (trudniej cie zgraplowaæ), no i masa z 'Draconomicon'...
 
Galdorn
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: śr cze 29, 2005 9:20 pm

£otr vs. Smok

ndz paź 02, 2005 5:04 pm

To samo co w temacie na podforum dla monkow.

Gram w 3,5 elfem £otrzykiem/Akrobat± i wlasnie weszlismy w kampanii w nowy rok - Rok Zbuntowanych Smokow, czyli mowiac najogledniej wpakowalismy sie w wielka wojne ze smokami. Niby nic wielkiego, niby mozna przeczekac. ;) Gramy z 2 MG w 2 ekipy i zalozylismy sie z konkurencja o to, kto zabije wiecej smokow. :) Moja druzyna prezentuje sie mniej wiecej tak :

Lotrzyk 5 lev./Akrobata 4 lev. Elf
Mnich 9 lev. Cz³owiek
Zaklinacz 6 lev. Po³-Smok (poziomy zredukowane przez rase)

Problem wyglada nastepujaco, musimy wygrac zaklad i.. przezyc (niby drugorzedna sprawa, a jednak... :D ). Moja postac dysponuje ok. 60 tys. zl. i pierscieniem niewidzialnosci. Za gotowke chce kupic jakis porzadny ekwipunek tzn. zbroje, bron (walcze rapierem), dodatkowe przedmioty takie jak eliksiry, zwoje, buty, plaszcze itp. Czy moglibyscie mi cos doradzic? Moze macie jakies dobre pomysly na walki ze smokami lotrem, biorac pod uwage to, ze raczej bede balansowal miedzy pierwszym , a drugim szeregiem, gdyz sam mnich nie da sobie rady.

Pozdrawiam
<span style='color:indigo'>
Nie mogli¶cie za³o¿yæ jednego tematu dla ca³ej dru¿yny? Tematy scali³em do jednego wspólnego - po¶wiêconego smokom.
Haer'dalis</span>
 
dragon.disciple
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 143
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 11:43 am

Pó³ Smok vs Smoki

wt paź 04, 2005 10:45 pm

Hmm... trzeba by³o powiedzieæ ¿e to ja gram tym pó³smokiem, a na skrzyd³a sie nie napali³em, tylko po prostu na smoki napalony jestem (no bo kto inny ;D)

Jak ju¿ by³o wspomniane mam Pó³ Smoka Pó³ Z³otego Elfa Zaklinacza poziom 6. Czary sobie odrobine zmieni³em np.: wywali³em niewidzialno¶æ (smoki maj± przewa¿nie true seeing), za to na 2 levelu mam "przywi±zanie do ziemi", ¿e taki smok to ju¿ sobie nie polata, a tak¿e polecam ten czar, który obni¿a natural armor bez RO te¿ z Draco (to ciekawe, ¿e w ksiêdze o Smokach jest tyle sposobów na ich eksterminacje).

Na trzecim poziomie mam czar ktory uniemozliwia smokowi zianie (RO na wole). Niby i ³otrzyk i Mnich maj± Pop. Uchylanie, ale jak wyskoczy Bia³y Smok, to jak sie tu nie powstrzymaæ od zioniêcia na niego ogniem samemu bêd±c bezpiecznym.

Edit: I w jakiej odleg³o¶ci i w jakim kierunku od Waterdeep znajduje siê Las Wielkich Jaszczurów? Bo chyba mniej wiêcej tam bêdziemy zmierzaæ - chcia³bym siê dowiedzieæ gdzie to jest.
 
Xelos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: wt kwie 13, 2004 1:00 pm

śr paź 05, 2005 4:14 pm

Z zaklinacza masz dużo charyzmy, więc półsmok świetnie nadje się do bajerowania innych smoków typu: "Chcę słyżyć moim prawdziwym potomkom, o Wielki" i kiedy taki do się przekonać kill'nąć go zdezorientowanego ze snu.

Co do ekwipunku, to może buty szybkości. Dlaczego:
1. żeby móc podbiec do tyłów smoka i zadawać ukradkowe.
2. Jak wam się nie uda, to wiać tak szybko jak mnich, albo i bardziej :D
 
Awatar użytkownika
Kiras
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:37 am

śr paź 05, 2005 4:46 pm

Z zaklinacza masz dużo charyzmy, więc półsmok świetnie nadje się do bajerowania innych smoków typu: "Chcę słyżyć moim prawdziwym potomkom, o Wielki" i kiedy taki do się przekonać kill'nąć go zdezorientowanego ze snu.

Wybacz, ale smoki są zbyt inteligentne na taką... "taktykę". Ich leża są chronione pułapkami przygotowanymi na wiele ewentualności (jeśli nie na wszystkie), zatem na zwykłą bajerkę (hej, smoczyco zobacz jaki jestem sexi, będę ci służył, he?) nie pójdą. Te gady żyją po kilka setek lat więc wiele przeżyły i na wiele są w stanie się przygotować. Nie ma zatem idealnego, złotego środka na smoka. Łut szczęścia i dobry plan ataku, ot co.
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

śr paź 05, 2005 10:54 pm

Nie ma zatem idealnego, złotego środka na smoka.


Owszem, jest takowy, co widowiskowo zaprezentował Haer'dalis w walce ze Skie
(odsyłam do Grand Chessboard Arena). Mianowicie czar shivering touch - atak dotykowy za 3k6 Zr. Jedno lub dwa użycia i położy każdego smoka (oprócz nieumarłego).

Ja bym polecił shurikeny z jakąś trucizną obniżającą Zręczność. Tej smoki mają najmniej.

Shivering touch jest w tym lepszy od trucizn, że na niego nie trzeba rzutu na wytrwałość, który smoki mają zazwyczaj spory.
 
Rend
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 3065
Rejestracja: sob paź 05, 2002 9:03 pm

śr paź 05, 2005 11:01 pm

Przed tym czarem chroni Sheltered Vitality z "Libris Mortis". Poza tym smok zawsze moze być zabezpieczony przed tym konkretnym zaklęciem (Spell Immunity).

Do notki poniżej: Smoki jako istoty bardzo inteligentne powinny się chronić na wszelkie sposoby. Poza tym ten czar nie działa na istoty z podtypem [Cold].
 
Awatar użytkownika
Agnostos
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2259
Rejestracja: śr paź 05, 2005 9:47 pm

śr paź 05, 2005 11:09 pm

Masz rację, na arenie ta taktyka już raczej nie przejdzie; ale co innego sesje, na których pojawiają się od czasu do czasu smoki. Dobry MG nie będzie wyposażał każdego smoka w spell immunity na shivering touch, tylko dlatego, że gracze dysponują tym czarem (co tu dużo mówić - u mnie ma go maksymalnie rozwinięty daggerspell mage :lol: ). Choć jako jednorazowe rozwiązanie wydaje się to być dobry pomysł :wink:
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

czw paź 13, 2005 8:12 pm

- Jakie premie zyskuje smok jako BG (Nie mam Draconomicon, wiêc bez g³upkowatych odp. w stylu "vide: Draconomicon" :|)
- Czy znacie jakie¶ s³abe punkty tych przero¶niêtych gadów?

Pozdrawiam
Filio
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości