Zrodzony z fantastyki

 
Coen__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 531
Rejestracja: sob lut 01, 2003 10:34 pm

Chissowie - co o nich wiadomo?

czw lip 22, 2004 11:50 pm

Witam <br />Przymierzam siedo wysmarowania cyklu opowiadañ o SW i w tym celu potrzebowa³ bêdê sporej liczby informacji. Jako ¿e oficjalne forum Warsów nie nadaje siê do niczego bêdê pyta³ tutaj. <br />Na pierwszy rzut chcia³em rzuciæ temat rasy Cissów czy chissów (widzia³em taki i taki zapis). z tego co wiem s± oni mniej wiêcej ludzkiego wygl±du tyle ze maj± niebiesk± skórê. Wiadomo o nich równie¿ ¿e maja doskona³y zmys³ taktyczny.
 
ggapin
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 43
Rejestracja: wt lut 17, 2004 5:46 pm

pt lip 23, 2004 10:31 am

Pewnie chodzi ci o tych od Thrawna... <br />Mo¿na o nich przeczytaæ w Alien Athology... <br />Rozpiske mo¿e ci umieszcze, ale dopiero jak przemyce ksi±¿ke do roboty :wink: . <br />Moge jedynie powiedzieæ (z tego co pamiêtam), ¿e dostaj± wieksze plusy do Feata Tactic, którego dostaj± za darmo :) ... i by³o co¶ z jêzykiem, chyba trudniejszy do nauczenia... <br /> <br /> <br />Do notki poni¿ej <br /> <br />No oto mi chodzi³o, co do tego, ¿e przemyce podrêcznik...
 
Coen__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 531
Rejestracja: sob lut 01, 2003 10:34 pm

pt lip 23, 2004 10:34 am

Dziêki ale bardziej chodzi³o mi o informacje o rasie jako takiej, nie za¶ o jej informacje systemowe:) <br /> <br />Hmm..a tak mniej wiêcej na kiedy by siê mo¿na by³a tego spodziewac?:) I przy okazji, co sadzicie o postaci darth Chissa? Takiego co jest wysoko bardzo postawionym sithem. Czy mug³by w³adac moca, czy urzywa³ by miecza ¶wietlnego czy raczej innej broni?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości