Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 6:45 pm

pn sie 08, 2005 12:15 pm

Loozak,
Ja Ci dam tupca...

Wolisz goopcem zostać ? :mrgreen: (juz poprawiam.)
Ymir,
Rozumiem ze Ci dwaj panowie nie są szlachtą? będzie zabawnie... :>

Tylko ze wiesz ze najbardziej wywyższający się, najszybciej zbierają zęby z ziemi :wink: Ale fakt, będzie zabawnie... :P

Pozdro.

P.s: jakby ktoś Kejmura dorwał to nich go przyprowadzi do mnie :D Cierpliwosci, może zaczniemy do konca tego tygodnia :P
 
Ymir__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 396
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 8:15 pm

pn sie 08, 2005 12:22 pm

Tylko ze wiesz ze najbardziej wywy¿szaj±cy siê, najszybciej zbieraj± zêby z ziemi


ale¿ jak to? Przeciez to niehonorowe bic szlachcica! biæ plebs to co innego... :P

jakby kto¶ Kejmura dorwa³ to nich go przyprowadzi do mnie


Ostatnio jak z nim rozmawia³em to mówi³, ¿e nie ma czasu na pisanie opowiadania.
 
Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 6:45 pm

pn sie 08, 2005 12:27 pm

ależ jak to? Przeciez to niehonorowe bic szlachcica! bić plebs to co innego...  

Dla rozkrzyczanego barba w duuuzym toporem, to czy ofiara to szlachcic czy plebs..jemu to chyba nie robie różnicy :wink: :mrgreen:

Ostatnio jak z nim rozmawiałem to mówił, że nie ma czasu na pisanie opowiadania.

Więc mógłby mi o tym powiedzieć, dawno temu sam bym napisał :? (Kejmur masz -666 expa :P )

Aktualna lista graczy.. i postaci:
[LIST] - piękna, zielonooka córka bogatego hiszpańskiego kupca, ktora ma w życiu tyle szczęścia co i pecha.
David Lynch [Kejmur] - niebieskooki były inkwizytor, teraz służy swoimi unikalnymi zdolnościami Koronie.
Harald Bjornson [Urko] - dziki wędrowiec z północy, ostoja dzikich duchów natury.
Loki Santino Tattagia [Aerion] - włoski dyplomata, który przybył do Angli aż z Neapolu.
Bastian Herebe [Ymir] - niezwykle utalentowany muzyk angielski, o szlacheckim rodowodzie.
Henrik Arlaband [Loozak] - Tajemniczy (k/t :wink: )upiec handlujący wełną, pochodzący z Francji, którego przeszłość pozostała w cieniach..
Jonatan MacPherson [Lightfencer] - zagubiony szermież o słabej pamięci i przeszłości, której sam nie pamięta[LIST]
 
Ymir__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 396
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 8:15 pm

pn sie 08, 2005 12:33 pm

Wiêc móg³by mi o tym powiedzieæ, dawno temu sam bym napisa³


Ponoæ wys³a³ Ci priva, w którym pisa³ ze nie moze tego napisaæ( jak go wkopa³em to teraz muszê broniæ).
 
Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 6:45 pm

pn sie 08, 2005 12:49 pm

Ponoć wysłał Ci priva, w którym pisał ze nie moze tego napisać( jak go wkopałem to teraz muszę bronić).

Ponoć.... jednak ja nic nie dostalem (Kejmur, dalej masz -666expa :lol: )
Ale przeciez nic sie nie stalo (Kejmur !! teraz zamiast stukać w Lineage2 musze opowiadanie pisać, nienawidze Cie :evil: :twisted: :mrgreen: :wink: )

Pozdro...
 
Loozak
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 248
Rejestracja: pn mar 28, 2005 9:14 pm

pn sie 08, 2005 2:47 pm

Mnie jeśli by można wkręcić albo nieco później, albo może na początku. W piątek/sobotę wyjeżdżam i nie jestem pewien dostępu do neta. Wrócę ok 30 sierpnia. Zatem nie wiem, na ile będę miał dostęp do kompa (hotelowy złom sprzed 6 lat, ale zawsze), często psującego się. Zatem nic nie obiecuję odnośnie postowania. Co do ostatecznej wersji, to powinienem wiedzieć coś około soboty/niedzieli.

Pozdrawiam, Loo.
 
Awatar użytkownika
Ifryt
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 912
Rejestracja: śr mar 03, 2004 5:07 pm

czw sie 11, 2005 5:19 pm

Elvin, przepraszam za zamieszanie. Ponieważ gram już w trzech innych sesjach i do tego zamierzam poprowadzić jeszcze dwie własne, po prostu nie starczy mi już czasu na grę u Ciebie. :(
Może innym razem...

(PS. Poza tym też męczę Lineage'a 2. Na którym jesteś serwerze? :wink: )
 
CHICK-en__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 583
Rejestracja: sob sie 21, 2004 11:08 am

pt sie 12, 2005 12:22 pm

Ja te¿ siê wypisuje z gry. Nie mam si³ na grê na forum przez jaki¶ czas. Mam zamiar poprowadzic swoj± sesjê i zagrac u Ifryta i Kiaryna.
Przepraszam.
 
Awatar użytkownika
Cristof
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 450
Rejestracja: sob kwie 05, 2003 1:48 pm

pt sie 12, 2005 2:28 pm

Rób już temat, i dawaj te opowiadania i sesje #1 :) odłuz na jakiś czas L2 i zacznijmy spisywać reszte sesji. Pomoge ci.

Co do nazwiska to Deven Chavarri [tak wiem miała inne ale te jest bardziej hiszpańskie :P]
 
Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 6:45 pm

śr sie 17, 2005 1:55 pm

Rób już temat, i dawaj te opowiadania i sesje #1 odłuz na jakiś czas L2 i zacznijmy spisywać reszte sesji. Pomoge ci.

Wiesz ze mówiąc "odstaw L2" to jakbys mówił "potednij sobie żyły" :mrgreen:
No ok, dzis costam jeszcze zrobie... ale... gracze mi pouciekali.. wakacje to sie nazywa :wink:
Ymir gdzies pojechal, Loozak chyba tez, Kejmura nie slychac wogole, komu ja mam prowadzić ?
No i juz nie wspominam o tym że ani ty, ani Kejmur, nie dosłaliście kart postaci.
Urko też nie, ale nie wątpie że dośle :wink:
Narazie karty dosłali mi: Aerion, Ymir, Loozak, Lightfencer
Narazie kart NIE dosłali mi: Cristof, Kejmur (główni bohaterowie ich mać 8O :D ), Urko
No i są osoby ktore się wpizywaly do tematu, a nie dały znaku życia: Demooniczny (zaraz scigne na gadaczu), Pedrosik, Zel,
I osoby które zakomunikowały rezygnacje (i chwali im się to :P ): Ryanik, Ifryt, Chick

Aktualna lista graczy.. i postaci:
[LIST] - piękna, zielonooka córka bogatego hiszpańskiego kupca, ktora ma w życiu tyle szczęścia co i pecha.
David Lynch [Kejmur] - niebieskooki były inkwizytor, teraz służy swoimi unikalnymi zdolnościami Koronie.
Harald Bjornson [Urko] - dziki wędrowiec z północy, ostoja dzikich duchów natury.
Loki Santino Tattagia [Aerion] - włoski dyplomata, który przybył do Angli aż z Neapolu.
Bastian Herebe [Ymir] - niezwykle utalentowany muzyk angielski, o szlacheckim rodowodzie.
Henrik Arlaband [Loozak] - Tajemniczy (k/t :wink: )upiec handlujący wełną, pochodzący z Francji, którego przeszłość pozostała w cieniach..
Jonatan MacPherson [Lightfencer] - zagubiony szermież o słabej pamięci i przeszłości, której sam nie pamięta[LIST]
Jest 7 osob, jak będzie 8to zrobię dwie grupy.

Pozdro.
 
memnos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 520
Rejestracja: sob mar 11, 2006 8:10 pm

śr sie 17, 2005 2:07 pm

[quote=Elvin]nie dały znaku życia: Demooniczny (zaraz scigne na gadaczu),[/quote]
Nic Ci to nie da, on też wyjechał ;).
 
Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 6:45 pm

śr sie 17, 2005 2:20 pm

Master Joshu,
Nic Ci to nie da, on też wyjechał .

O dzięki za wiadomość. :mrgreen:

Cristof
Wiem że chcesz juz zacząć, ale sam widzisz jak jest... zbyt wiele osób jest away. Trzeba poczekać :P

Pozdro.
 
Loozak
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 248
Rejestracja: pn mar 28, 2005 9:14 pm

śr sie 17, 2005 4:47 pm

Cóż... Jakby to powiedzieć... Właśnie daję znak życia :mrgreen: A co do sesji, po raz kolejny potwierdzam swoją chęć. I po raz kolejny trąbię o wakacjach. Od września powinniśmy jużbyć gotowi, nie współgracze? Co do dzielenia gry na dwie drużyny, to najpierw musiałoby być jakieś mega wprowadzonko. Założyć mógłbym się (ale się nie zakładam), że poprzez nasze fanaberie i wenę jesteśmy rozsiani po całej Europie. Ciekawe, jak wielki Master nas zlepi w choć jedną z dwóch drużyn?

Pozdrawiam, Loo.

PS: jestem w kontakcie do końca tygodnia na PW. Potem dopiero we wrześniu.

Do notki poniżej:
Aż mi ciarki po plecach przeszły :mrgreen: Mam nadzieję, że pod przykrywką "czarnych-dziur" nie chcesz cichaczem wyeliminować mojego (t/k)upca, co?
 
Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 6:45 pm

śr sie 17, 2005 4:53 pm

Założyć mógłbym się (ale się nie zakładam), że poprzez nasze fanaberie i wenę jesteśmy rozsiani po całej Europie. Ciekawe, jak wielki Master nas zlepi w choć jedną z dwóch drużyn?

Wiesz, może to wada, ale należę do osób które wybierają najprostrze i najskuteczniejsze rozwiązania... słyszałeś o systemie teleportujących-zawsze-do-odpowiedniego-miejca czarnych dziur-pojawiających-się-znikąd ? :mrgreen:
A tak serio dam sobie rade, a jak nie to jedna-dwie czarne dziury i po sprawie :P

Jak mówiłem, zaczniemy jak sie wakacje będą konczyc, a tymczasem pojawia sie opisy, wstępy, opowidania.... wyrobimy sie,... a jak nie to czarna dziura :lol:
Pozdro.

P.s: Ku mojej wielkiej radości, do teamu dołącza Zsu

Do notki powyżej:
Nie, nie... ale wiesz jak podpadniesz... nie znasz dnia ani godziny, jak do twych drzwi czarna dziura zapuka :mrgreen:
 
Awatar użytkownika
Cristof
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 450
Rejestracja: sob kwie 05, 2003 1:48 pm

śr sie 17, 2005 6:15 pm

Cristof
Wiem że chcesz juz zacząć, ale sam widzisz jak jest... zbyt wiele osób jest away. Trzeba poczekać :P


ja cie mecze zebys obowiadania napisał, i spisał sesyjke ;) a nie żeby juz grac, rozumiem to, że inni gracze sobie wyjechali ;) i dobrze od tego są wakacje.
 
Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 6:45 pm

śr sie 17, 2005 6:25 pm

ja cie mecze zebys obowiadania napisał, i spisał sesyjke a nie żeby juz grac, rozumiem to, że inni gracze sobie wyjechali i dobrze od tego są wakacje.

Na jedno wychodzi, jednak uległem namową. Temat już jest. Teraz będą pojawiać się opowiadania, potem wstepy :)
Pozdro.
P.s: Ymir, wez na gg sie odezwij przy okazji jakos :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości