Zrodzony z fantastyki

 
Aleksander__
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: śr wrz 08, 2004 9:28 pm

.

ndz wrz 12, 2004 6:18 pm

Ja uwa¿am ¿e ten zestawj JEST dobry... dla tych ktozy chc± sie nauczyc byc szybko graczem lub MG niepoznaj±c szczegu³ów... Ja kupil bym takie cos np. Na kolonie gdzie jak sie kogos zacheci do gry to trzeba mu wszysttko tlumaczyc zrobic karte itd. A tu od razu rzetony :mrgreen: gotowe karty.... Fakt ze dosc wychudzony zestaw ale dla laika i centusia?? w SAM RAZ
 
Tharivol__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 203
Rejestracja: pt cze 04, 2004 5:10 pm

wt wrz 14, 2004 6:27 pm

Ja mieszkam w Bia³ymstoku. Ta gra to by³ dla mnie JEDYNY sposób, ¿eby zdobyæ kostki.
 
Ferlith' messe
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 35
Rejestracja: śr sie 25, 2004 10:45 pm

pt wrz 17, 2004 10:51 pm

W sumie mo¿e wiêcej osób skusi³oby siê jakby dali sam± plansze ¿etony i kostki po ni¿szej cenie. Bynajmniej mi tylko na tym by zale¿a³o tak szczerze.
 
Neff
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: pt lip 16, 2004 1:30 am

sob wrz 18, 2004 12:23 am

A mi siê wydaje ¿e temat gry przygodowej by³ poruszany ju¿ dosyæ niedawno... <br />Nawet podam link do tego tematu 8) <br />http://www.dnd.pl/viewtopic.php?t=7500 <br /> <br />btw, Tharivol co do zdobycia kostek, to zawsze masz jeszcze do dyspozycji sklepy internetowe...
 
Carnloch
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 153
Rejestracja: wt lut 11, 2003 9:43 pm

pt sie 12, 2005 8:54 pm

By³y szkielety, nekromanta, gobliny, orki, galaretowaty sze¶cian i ma³y bia³y smok. Chyba. :)
 
Xelos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: wt kwie 13, 2004 1:00 pm

pt sie 12, 2005 9:03 pm

To co Carnloch + zombie, gnolle, jednorożec, złudna bestia, średni czerwony smok, krasnoludy i około 10 postaci dla bohaterów
 
cisu
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 36
Rejestracja: pn cze 27, 2005 10:00 am

pt sie 19, 2005 11:13 am

jak ja bym to kupił to tylko ze względu na kości żetony i tą planszę ale nie kupiłem i jestem zadowolony bo gram na szachownicy potworki mam z szachów a BG to kupiliśmy figurki i tyle
 
Xelos
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 960
Rejestracja: wt kwie 13, 2004 1:00 pm

pt sie 19, 2005 11:55 am

Teraz wyszła nowa gra przygodowa z figurkami, ale nie wiem czy warto kupować :?
 
Awatar użytkownika
Varmus
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1443
Rejestracja: śr sty 18, 2006 5:52 pm

pt sie 19, 2005 1:02 pm

Ehh... "Dnd Gra Przygodowa"... Łezka się w oku kręci. To właśnie od tego zacząłem z bratem przygodę z DnD... Hehe. Kupiłem to razem z Podręcznikiem gracza i zestawem kości. Dobrze chociaż, że dostaliśmy zniżkę... (dużą, razem wyszło ok. 60-70zł)
Zagraliśmy pierwszą przygodę, drugą przełożyliśmy na później, brat kombinował, jak tu grać bez Mistrza Gry, wyszło na to, że ta planszówka kurzy się już tylko na półce.
:lol:
Ale przynajmniej mam dodatkowy komplet kości, planszę (nie używam) i żetony (też nie używam :D ). Ja przeczytałem Podręcznik Gracza już z 7 razy, brat nie. Ja w wolnych chwilach kombinuję ciekawe postacie i kombinacje klas (np. Niziołek tropiciel [goblinoidów]3/Łotrzyk 2 - niezłe, zwłaszcza Trp12/Łot8 8) ), brat... nie :(
Ehh, z naszej dwójki JA wprowadziłem się planszówka w DnD, a teraz usiłuje wprowadzić brata, bo nie mam z kim grać...
Pozdrawiam, the uncanny VarmuS :)
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

pt sie 19, 2005 6:26 pm

Orientujecie się może, jakie to konkretnie są figurki w tej 3.5 - edycyjnej, nowej grze przygodowej? Pisze tylko, że 4 bohaterów i reszta potwory.
Ciekawi mnie, co to są za potwory, tak konkretnie.
I czy cała ta gra to połączenie DnD Miniaturek i DnD RPG?
I ostatnie pytanie, czy macie zamiar to kupic? :)
 
Hejas
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 616
Rejestracja: wt lut 01, 2005 7:06 pm

sob sie 20, 2005 1:32 pm

Ja kupi³em. Ogólnie nie jestem zawiedziony bo to takie "DnD do gry z siostr±", ale...

JAK ONI MOGLI PRZET£UMACZYæ KARTY DO FIGUREK???

To jest niewybaczalny b³±d...

4 bohaterów to: Regdar, Lidda, Aramil, Eberk
potwory to przede wszystkim: Ork Wojownik, Czarny Smok, Kobold Zwad¼ca (!!! znali¶cie takie s³owo?) i Kobold Wojownik :P :P
 
Vern
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 750
Rejestracja: śr lip 05, 2006 12:18 pm

sob sie 20, 2005 10:49 pm

Jakie oprócz tych wymienionych powyżej figurki są w zestawie?
I czy służą do osobnego rodzaju gry (DnD Miniatures) również? Jeśli tak, to czy jest tam jakas instrukcja odnośnie czegoś takiego.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość