Zrodzony z fantastyki

Martio
Stały bywalec
Stały bywalec

sob paź 04, 2003 10:55 pm

Dochodza jeszcze drowy i of course smoki :evil: ... Zabojcze...

RedTalon__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

sob lip 16, 2005 7:01 pm

wszelka nieumar³a cha³astra! Za to nienawidzê walczyæ z likantropami: ¿al wysy³aæ takie wspania³e stworzenia do piachu :P

Matt__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw sie 11, 2005 2:40 pm

Ja jak prowadze gre no to heroic na maxa. No i tam nasze postacie na 1lv maja attiby 15-18 :D no i g³ównie wampiry, potê¿ni ludzie, orkowie (a jak¿e, potêga :D), drowy, no i trolle :D. Ostatnio dosyæ czêsto wystawiam gigantów :D. A tak to raczej wszystko 5x silniejsze ni¿ w ksiêdze ale tyle samo SW i Expa :twisted: . Stwory s± takie silne (200+ pw ma jaki¶ orczy bossu) a i tak rozwalamy je prawie bez szwanku :P . No ale jeszcze bez smoków.

Awatar użytkownika
Bakker
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

sob wrz 10, 2005 8:15 pm

Mój MP preferuje łupieżców umysłów...Mieliśmy już przygodę, której głównym tematem był właśnie ilithid, a nie dawno cały zamek pełen najróżniejszych szumowin, harpii, ogrowych magów i ... łupieżców umysłów. Jeszcze lubi nas gnębić diabłami(jak ja nienawidzę tych cornugonów!) i smokami(jak ja nienawidzę tych smoków!)Osobiście mam sentyment do takich barbarzyńskich ras jak jaszczuroludzie, troglodyci, niedźwieżuki, gnolle i oczywiście orkowie.

Lucyfer__
Częsty bywalec
Częsty bywalec

sob wrz 10, 2005 8:44 pm

Najbardziej ceniê sobie hobgobliny - g³ównie za zdyscyplinowanie i militarny charakter tej rasy. W dodatku s± wysocy, dobrze zbudowani, przebiegli - idealny materia³ na grupê bandytów czy wrogo nastawiony klan. ;) A na przywódce daæ walcz±cego dwoma mieczami wojaka w p³ycie z dobr± kombinacj± atutów i statystyk. Wyborne. ;)
A pozatym nie gardzê innymi goblinoidami, orkami, a od czasu do czasu daje ogra ¿eby dru¿yna mia³a trochê rozrywki. (czasami w dos³ownym znaczeniu tego¿ s³owa :P)

Awatar użytkownika
joseph__
Stały bywalec
Stały bywalec

pn wrz 12, 2005 3:08 pm

Lucyfer jak zawsze kocha swoich "zielonych" przyjaciół. Gotów jestem przysiąc, że podczas bitwy z nimi zapatrzyłby się jak to "wybornie" radzą sobie z kopaniem nam tyłków. :wink:

A tak odnośnie tematu to ja zdecydowanie stawiam na walkę z ludźmi, elfami, krasnoludami (choć to już rzadziej mógłbym niczym Lucyfer zagapić się jak to wspaniale roznoszą nas na toporach i młotach). Odpowiadają mi walki właśnie z typowymi humanoidami, jak dla mnie najlepsze, ich walka jest najbardziej przemyślana i taktycznie działają w zespole (choć to jest uzależnione od wielu czynników - co czyni walkę jeszcze ciekawszą). Na następnym miejscu należy stawiać jeszcze sprytniejsze (bardziej już klimatyczne) stwory jak wampiry i smoki. To można pozostawić bez komentarza, bo każdy dobrze wie, że niewiele potrzeba, żeby kopa dostać od nich w zad.

Awatar użytkownika
Zireael
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

wt wrz 13, 2005 6:53 pm

Dla mojej NZ drowki - elfy. Pytanie: czy drowy też się zaliczają do "elfów" w tym rozumieniu?

Lucyfer__
Częsty bywalec
Częsty bywalec

wt wrz 13, 2005 8:07 pm

[quote=Zireael]Dla mojej NZ drowki - elfy. Pytanie: czy drowy te¿ siê zaliczaj± do "elfów" w tym rozumieniu?[/quote]

Tak, przy wybieraj±c sobie elfa za naturalnego wroga jako tropiciel masz bonusy do wszystkich jego podras - co wi±¿e siê te¿ z tym, ¿e musisz mieæ z³y charakter aby wybraæ w³asn± rasê na wroga. (tak przynajmniej to wygl±da wed³ug zasad - a dla przeciêtnego drowa to i tak ¿aden problem :mrgreen: )

Ma³y offtop:

[quote=joseph]Lucyfer jak zawsze kocha swoich "zielonych" przyjació³. Gotów jestem przysi±c, ¿e podczas bitwy z nimi zapatrzy³by siê jak to "wybornie" radz± sobie z kopaniem nam ty³ków. ;)[/quote]

Ten cz³owiek jest jasnowidzem. ;)

Marius
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pt paź 21, 2005 3:42 pm

Ja w swojej kampani jako tzw: Glownego Zlego wprowadzilem wiedzme. Nie byle jaka wiedzme bo dalem jej dodatkowo 20 poziomow czarodzieja (a jak ;)) BG musza wiedziec kto tu dyktuje warunki 8)

Awatar użytkownika
Anomer
Częsty bywalec
Częsty bywalec

pt paź 21, 2005 7:30 pm

Ulubione stwory: Smoki chromatyczne. Symbolizują potęgę zła...
Najczęściej stosowany stwór: Kiedyś koło 3-4 poziomu wrzuciłem im armię koboltów... Dlaczego? Gracze chcą raz na jakiś czas większą rzeź/ bitwę. A przy okazji kolejnego spotkania z koboltami stwierdzili, że ich zdaniem kolbolty to najliczniejsza nacja na całym kontynencie... :)

CJ111
Częsty bywalec
Częsty bywalec

pt paź 21, 2005 8:11 pm

Hmm lubiê podsuwac moim graczom do walki postacie z natury dobre, tak ¿eby mieli dylemat - walczyæ czy nie walczyæ (na przyk³ad klan dzikich elfów). Czêstymi przeciwnikami s± te¿ gobliny(j ak zawsze ;) ) a tak¿e nieumarli (wszelkiego rodzaju)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Havelock
Stały bywalec
Stały bywalec

pt paź 21, 2005 8:48 pm

<!--QuoteBegin-Bakker+-->
Bakker pisze:
<!--QuoteEBegin-->Mój MP preferuje łupieżców umysłów...

cóż...
<!--QuoteBegin-Bakker w podpisie+-->
Bakker w podpisie pisze:
<!--QuoteEBegin-->"Gadam bzdury, każ mi się zamknąć"  
Daron Malakian

Co niniejszym czynię: Zamknij się!
Lubię łupieżców, prawda, jak zresztą większość wynaturzeń, ale od razu preferować? Iluzja (dosłowne tłumaczenie angielskiego słowa "bulls**t")!
Prawda jest taka, że lubię odmianę, zawsze, jak znajdę jakiegoś fajnego, klimatycznego potworka, to szukam okazji, jak by go tu wykorzystać. Jeśli miałbym wskazać rasę, z którą najczęściej każę graczom walczyć, to byliby to chyba ludzie, bo w końcu są najlepszą podstawką pod większość ciekawych prestiżówek.
Ale ta dominacja się skończy. Prowadzę kampanię w Krainach Wschodu i wszędzie będą yuan-ti... czyż oni nie są słodcy?

Ulfring
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

sob paź 22, 2005 10:29 am

Gram [a raczej mistrzujê] stosunkowo nied³ugo, ale ju¿ zrozumia³em, ¿e najbardziej lubiê wystawiaæ moim graczom rozmaite orkopodobne stworzenia: od goblinów, przez hobgobliny, a na ograch koñcz±c. Takie jakie¶ moje spaczenie :wink: My¶lê jednak, ¿e sytuacja ta nied³ugo zmieni siê, bo wkrótce stworzenia tego typu bêd± dla moich graczy zwyk³ym miêsem armatnim, dostarczaj±cym niewiele do¶wiadczenia i zabawy.

Marius
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

sob paź 22, 2005 3:14 pm

Gracze chc± raz na jaki¶ czas wiêksz± rze¼/ bitwê.

Bralem kiedys udzial w przygodzie z oblezeniem. MG chyba za duzo sie Lotr'a na ogladal. Na kazdy atak katapulta, MG mowil 15 zabitych..., 2 zabitych..., 10 zabitych itd. Skonczylo sie na tym ze awansowalem o 4 poziomy :). Moim zdaniem, najlepszy wrog to jakis potezny stwor, otoczony niewielka grupa stosunkowo silnych i fanatycznie oddanych BN'ow.