Zrodzony z fantastyki

 
At-Mato
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 86
Rejestracja: pn lip 25, 2005 1:30 pm

[warband] Chain Devil

czw wrz 01, 2005 2:49 pm

Witam
Jako że do moich rąk wczoraj trafił Chain Devil (mam duże szczęście do figurek LE w boosterach :wink: 3 razy pod rząd rare był LE :) ) postanowiłem coś z nim złożyć z posiadanych figurek, i oto moje dzieło:

Kobold Sorcerer
Chain Devil
Kobold Champion
Kobold Champion
Kobold Champion

Głównie warbanda opiera się na wykorzystaniu zasięgu Diabła i atakowaniu za koboldów (24AC i Conceal 6)

Czy ktoś ma inny pomysł warbandy z Chain Devilem ?

Pozdrawiam
 
Cornugon
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 88
Rejestracja: czw lut 17, 2005 2:21 pm

ndz paź 02, 2005 6:03 am

Gra³em wczoraj.... po raz pierwszy od miesi±ca.....

Przysz³o mi walczyæ przeciwko nastêpuj±cej warbandzie:
Warpriest of Hextor, 2 x Chain Devil, 3 x Dread Guard, 4 x Duergar Warrior

Taktyka oczywista: masa blokerów zza których oba "diabe³ki" maj±c melee 4 i dodatkowe bonusy od commnader'a masakruj± co siê siê nawinie. W tej warbandzie - nie maj±ce morale Dread Guardy - bardzo siê sprawdzi³y. Wygra³em z prawdziwym trudem (Ryld, 2 x Clay Golem, 2 x Graycloak, Xeph) tylko dlatego ¿e Golemy maj±c DR ma³o od diabe³ków obrywa³y i powoli siê przebija³y do ¶rodka. Bardzo powoli.

W sumie by³a to potyczka pe³na m³ócki a nie finezji czy wielkiej strategii, która potwierdzi³a jedn± z ogranych taktyk LE (biæ z poza blokerów). ¯adna z warband nie wytrzyma³aby na turnieju (nie grali¶my na "victory locations"), ale zabawa kostkami by³a jak zwykle przednia.

Dwa Chain Devils + Warpriest of Hextor s± niez³e, powinny mieæ jednak Magic Weapon.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości