Zrodzony z fantastyki

 
Ivellios Mirima
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: pt wrz 30, 2005 10:00 am

Program do NPC

ndz paź 02, 2005 9:26 pm

Nie wiem, czy to dobry dzia³ na taki temat, ale lepszego nei widzia³em...

Kiedy¶ znalaz³em fajny program do losowego (ale z ustalonymi kryteriami) generowania NPC do D&D 3.ed ... niestety program by³ po angielsku i co gorsze ju¿ go nie mam...

Czy kto¶ wie mo¿e gdzie znajdê taki program tyle ¿e po polsku? Ew. jak kto¶ wie gdzie jest po angielsku tez mo¿e daæ link, bo mi siê przyda...
 
Awatar użytkownika
smaller
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1633
Rejestracja: śr lis 15, 2006 2:55 pm

ndz paź 02, 2005 9:41 pm

Służę. W języku polskim takowego nie znajdziesz ponieważ... Edycji 3,5 nie ma w naszym rodzimym języku (alem odkrywczy...), więc programujący taki generator musiałby tłumaczyć bardzo wiele terminów, które pojawiły sie dopiero w 3,5, a w których i tak wielu graczy by się nie orientowało.

Do postu poniżej: Mam schizę, czy zedytowałeś posta? :? Z resztą w podanym przeze mnie linku jest i generator do 3,0 więc jako totalny OT tego raczej uważać nie można...?
 
Ivellios Mirima
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: pt wrz 30, 2005 10:00 am

ndz paź 02, 2005 9:44 pm

Tyle ¿e ja chcia³em polski program do 3 ed nie 3.5 :) a w ogóle to w³a¶nie znalaz³em taki sam jak ten do 3.5 tylko do 3.0 no ale po angielsku a ja chcia³bym po polsku... i do wersji 3.0
 
Awatar użytkownika
jaskij
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 109
Rejestracja: sob paź 29, 2005 1:12 am

wt paź 25, 2005 8:46 pm

nic nie obiecuje ale jak mi podasz kryteria itp. to moge sprobowac to napisac :wink:, zagadaj do mnie na gg:7765461, pamietaj ja niczego nie obiecuje, a poza tym jestem dosc leniwy(przyklad: Ty masz podac kryteria) a terminow angielskich nawet nie znam ;)

edit pisze Olimpiade Informatyczna wiec w tej chwili tego na pewno nie zrobie, ale skoro nikt sie nie odzywa to chyba sobie odpuszcze ten program, albo pogadam z moim MG
 
Awatar użytkownika
Szatany
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 583
Rejestracja: ndz kwie 30, 2006 7:58 pm

śr lis 02, 2005 11:55 pm

Smaller, a nie wiesz gdzie moze byc podobny generator ale pozwalający tworzyć NPC epickich? Moja drużyna jest na 22 levelach i coś takiego naprawdę ułatwiłoby mi życie :(
 
Sinjid
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 10, 2005 4:41 pm

czw lis 10, 2005 4:53 pm

NPC??...jedynie s± zwykli je¶li chodzi o npc epickich musz± w takim razie umieæ sprzedawaæ iwalczyæ dobrze musz± te¿ mieæ dobre towary:D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości