Zrodzony z fantastyki

Salvatar
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

wt paź 25, 2005 7:13 pm

Primo: Czy ty mi grozisz?
Secundo: Pisz wyra¼niej
Tetrio: Pamietaj ¿e je¿eli MG cie nie zabi³ to ja moge to zrobiæ
Quatro: Od kiedy jeste¶my na ty :D

Xelos
Zespolony z forum
Zespolony z forum

wt paź 25, 2005 7:30 pm

<!--QuoteBegin-Salvatar+-->
Salvatar pisze:
<!--QuoteEBegin-->Primo: Czy ty mi grozisz?
Secundo: Pisz wyraźniej
Tetrio: Pamietaj że jeżeli MG cie nie zabił to ja moge to zrobić
Quatro: Od kiedy jesteśmy na ty :D

Jak macie jakieś problemy to załatwiajcie to na prive/gg/twarzą w twarz

Awatar użytkownika
jaskij
Częsty bywalec
Częsty bywalec

wt paź 25, 2005 8:38 pm

gram w dwoch druzynach, u dwoch roznych MP, w jednej jest tylko ciezki klimat na sesji, a u drugiego MP wkurza mnie dzika radosc slyszalna w jego glosia kiedy ja zrobie cos glupiego a on mnie za to prawie zabija,

ad ciezkiego klimatu jak to jest ze z sesji DnD na ktorej jest ciezki klimat wychodze bardziej zmeczony niz z sesji innego systemu, na ktorej jestem MG (de facto wszystko improwizuje, ale ludzie to znosza)

Ishar Laoverith__
Częsty bywalec
Częsty bywalec

ndz paź 30, 2005 8:12 pm

Bardzo wkurzy³o mnie jedno posuniêcie mojego by³ego MG. Mianowicie grali¶my w WFRP(warhammera). W trakcie rozwi±zywania zagadki ¶mierci ksiêcia napadli nas bandyci. Pomys³ by³ z góry przegiêty bo byli¶my na 1 poziomie a on da³ nam przeciwników na 6 i 10 poziomie. To by³o istne przegiêcie. Zabili¶my(jakim¶ cudem) wszystkich poza jednym :twisted: ... ten ostatni by³ na 15 poziomie...(Mistrz zrobi³ to z czystej z³o¶liwo¶ci)

Krótko mówi±c, denerwuje mnie kiedy MG przegina, daj±c o wiele za silnych przeciwników, i przy okazji jest z³o¶liwy.

Ric Simane
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

ndz paź 30, 2005 10:42 pm

Pytanie:
Który z moich MG jest lepszy?

1. MG, który kiepsko prowadzi (zresztą prowadzi po raz pierwszy), wymyśla zbyt nierealne rzeczy,daje za silnych przeciwników i BNów, a gra się z nim mniej więcej raz na dwa miesiące.

2. MG, który umie dobrze prowadzić i zna się na tym, zachęca innych do gry, ale gdy dojdzie już do sesji, to prawie zawsze mówi, że mu się nie chce grać i z sesji nici.

I właśnie to mnie wkurza u moich MG :evil: . Jednak uważam, że chyba lepszy jest ten pierwszy, bo z nim przynajmniej da się pograć.

Pozdrawiam
Ric

Amras
Stały bywalec
Stały bywalec

pn paź 31, 2005 1:02 am

Co mnie wkurza? No cóż Ostatnich 3 było nie najlepszych i mam do nich wyjątkowego pecha:

1: Przyłączyłem sie pierwsze 2 sesje sie odbyły wszystko ładnie, ale po tych 2 sesjach wszystko sie zatrzymało.
2: Tu tylko jedna sesja, słaba wyjątkowo i już po 1 sesji odechciało mi się grać.
3: Całkiem niezły, super klimacik, oryginalny i w ogóle wszystko cacy, ale tu też 1 sesja i odniosłem wrażenie, że nie bardzo ma ochoty na granie i poprowadził też tylko 1 sesje później drużyna nie mogła sie ponownie zebrać.
4: No mój najnowszy, idzie mu nie najgorzej i spisuje sie dobrze, mimo iż czasem drużyna sama nie wie, co ma robić, jak narazie była pierwsza sesja mam nadzieje, że to sie nie rozbije jak 3 poprzednie i sie skończy tylko będzie trwać do końca. (Mam nadzieje że to przeczyta :P )

W Skrócie: MG to że jak już powołają sesje to jest to 1 albo 2 i na tym sie kończy i nigdy niemożna skończyc przez to gry nawet po przez śmierć bohaterów.

Awatar użytkownika
joseph__
Stały bywalec
Stały bywalec

pn paź 31, 2005 10:53 am

U Mistrza Gry ostatnio wkurza mnie to, że go nie ma... :|

Eglish Azeleh
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pn paź 31, 2005 11:23 am

<!--QuoteBegin-joseph+-->
joseph pisze:
<!--QuoteEBegin-->U Mistrza Gry ostatnio wkurza mnie to, że go nie ma...

Napisałeś tutaj bardzo ogólnikowo. U mnie z kolei bardzo często nie ma graczy. Nie ma reguły, że to MG zawsze się spóźnia lub nie przychodzi.

Co do pytania Rica Simane
Zdecydowanie ten pierwszy. Choć jak dla mnie sesja raz na dwa miesiące to naprawdę mało... Ja bym tak nie mógł.

Ponury Żniwiarz,
Eglish Azeleh

Awatar użytkownika
joseph__
Stały bywalec
Stały bywalec

pn paź 31, 2005 11:32 am

Napisałeś tutaj bardzo ogólnikowo. U mnie z kolei bardzo często nie ma graczy. Nie ma reguły, że to MG zawsze się spóźnia lub nie przychodzi.

Nie chodziło mi o to, że MG się spóźnia tylko po prostu od pewnego czasu nie mam MG w ogóle. I to szczególnie mnie denerwuje...

Awatar użytkownika
veldrin-drow
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pn paź 31, 2005 6:40 pm

Pytanie:  
Który z moich MG jest lepszy?  

1. MG, który kiepsko prowadzi (zresztą prowadzi po raz pierwszy), wymyśla zbyt nierealne rzeczy,daje za silnych przeciwników i BNów, a gra się z nim mniej więcej raz na dwa miesiące.  

2. MG, który umie dobrze prowadzić i zna się na tym, zachęca innych do gry, ale gdy dojdzie już do sesji, to prawie zawsze mówi, że mu się nie chce grać i z sesji nici.  

I właśnie to mnie wkurza u moich MG  . Jednak uważam, że chyba lepszy jest ten pierwszy, bo z nim przynajmniej da się pograć.  

Pozdrawiam  
Ric

Pierwszy,bo jeszcze coś da się z nim zrobić.Nie wymagaj od tego,żeby każdy od razu na pierwszej sesji poprowadził gienialnie.Po drugie ja stosuję zasadę,że po sesji pytam,co było źle,co można poprawić,czy coś się podobało.Jeśli mu to uświadomicie, to jest wysokie prawdopodobieństwo,że z niego coś będzie.
Co do MG,którym nie chce się się prowadzić,to lepiej żeby nie prowadzili,nic na siłę.takie sesje z reguły są słabe.