Zrodzony z fantastyki

 
Awatar użytkownika
AdamWaskiewicz
Szef działu
Szef działu
Posty: 6434
Rejestracja: śr lut 05, 2003 1:06 pm

pn lis 14, 2005 3:31 pm

Mnie niekoniecznie dynda, bo oczywi¶cie chcia³bym, ¿eby jak najwiêcej materia³ów do rozmaitych systemów, nie tylko D&D, ukazywa³o siê na polskim rynku.

Ale czy kupowa³bym regularnie periodyk kosztuj±cy ca. 20-25 z³otych? Na pewno nie, i mam ¶wiadomo¶æ, ¿e osób które zdecydowa³yby siê na taki wydatek nie ma na tyle du¿o, by wydawanie polskiej edycji Dragona czy Dungeona by³o dla Isy posuniêciem op³acalnym. I kierownictwo wydawnictwa te¿ ma tego ¶wiadomo¶æ.

Na razie nie ma co oczekiwaæ, ¿eby pojawi³o siê nowe czasopismo po¶wiêcone erpegom. Ale jako¶ nie za³amujê z tego powodu r±k.

Pozdrawiam,
Adam
 
Pietrucha__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 643
Rejestracja: wt gru 30, 2003 1:12 pm

pn lis 14, 2005 3:38 pm

To ja zapytam nieco pobocznie: Czy jakie¶ stare numery Dragona s± zarchiwizowane gdzie¶ w sieci? Mozna gdzie¶ to zobaczyæ?
 
Haer
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 5081
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 4:30 pm

pn lis 14, 2005 4:00 pm

Patrzy³em na stronê wydawcy Dragona i Dungeona i niestety nic w pdfach nie widzia³em - mo¿na by³o natomiast kupiæ archiwalne numery. Zainteresowanych odsy³am na stronê wydawcy.
 
Pietrucha__
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 643
Rejestracja: wt gru 30, 2003 1:12 pm

pn lis 14, 2005 9:32 pm

Jest to mo¿liwe, z tym ze klientow regularnie kupujacych b±d¼
prenumerujacych pismo musialoby byæ ok.4000
Przeoczy³em to. Nie znam siê na rynku za bardzo, ale chyba nie ma szans na te 4000.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości