Zrodzony z fantastyki

 
Bielon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2193
Rejestracja: czw maja 06, 2004 11:28 am

Portal na Forum?

pt lis 18, 2005 10:10 am

Witam

Jako niezaprzeczalny fan "Portalu" zarówno miesięcznika, który uważam za zawierający najlepsze materiały do RPG w historii polskich wydawnictw tego typu a mam wszystkie, po "Monastyr", który choć zraził mnie mechaniką i nieco światem to jednak uradował wielce fabularnością postaci i bardzo miodnymi przygodami, chciałbym zwrócić się z prośbą do ludzi z Portala.

Otóż bardzo często w swoich uwagach i rozmowach z Graczami na tym Forum podnosiłem niektóre rozwiązania zaczerpnięte z "Portalu" [nieprzymierzając ot, choćby moja nieudolna próba konwertowania serii Arkana Magii na potrzeby magii DnD], które tutejszym Graczom w większości były nieznane. Z powodu nieznajomości czasopisma głównie. Tak więc prośba moja jest taka: Jeśli nie stanowi to dla Was problemu, może by tu zamieszczać takie materialy, które teraz już nie będą stanowiły konkurencyjnego źródła wiedzy dla tej zawartej w miesięczniku, "Portal" już niemal nie jest dostępny na rynku. Jest mnogość takich zagadnień, które z pewnością pozwoliły by inaczej spojrzeć na RPG niektórym użytkownikom tego Forum, tym zwłaszcza wychowanym na DnD. Świetne artykuły z Almanacha, wspomniane Arkana Magii i Walki, wiele, wiele innych. Z jednej strony pomoże to tym mniej doświadczonym a z drugiej przecie, na nowo wypromuje Portal.

Tak więc jeśli jest to możliwe, bardzo bym o coś takiego, jako Wasz szczery zwolennik, prosił.

Z pozdrowieniami
B.
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

pt lis 18, 2005 11:21 am

Tutaj jest konwersja przygody do Monastyru "Dar drugiej siostry" na D&D 3,5e ze statami po angielsku, ale opisami po polsku. Treść samej przygody +/- będzie można poznać z naszego campaign journal.

Analogiczna konwersja przygody "Wbrew regułom wojny" znajduje się na forum Monastyru. Mogę ją tu przekleić, ale pod warunkiem, że ktokolwiek jest zainteresowany.
 
Bielon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 2193
Rejestracja: czw maja 06, 2004 11:28 am

pt lis 18, 2005 12:21 pm

Nie wiem, czy nie znający Waszych produktów, wyrażą zainteresowanie, ale ja je gorąco polecam. Sam zresztą mam wszystkie [z wyłączeniem Neuroshimy, która jako obca mi klimatem została zupełnie przez mnie pominięta]. Mnie chodziło by raczej o te artykóły, które były tak bardzo pomocne dla wielu znanych mi osób i które sam wysoce sobie cenię.

Niezależnie jednak co wklejać będziesz, wklejaj. To o niebo lepsze od większości rzeczy dostępnych na necie, po co sięgają wychowani na DnD rpgowcy.

Pozdrawiam
B
 
Thomas Percy
Wyróżniony
Wyróżniony
Posty: 2969
Rejestracja: śr lip 03, 2002 11:50 am

pt lis 18, 2005 12:36 pm

<!--QuoteBegin-Bielon+-->
Bielon pisze:
<!--QuoteEBegin-->Nie wiem, czy nie znający Waszych produktów, wyrażą zainteresowanie, ale ja je gorąco polecam.

1. Ja nie jestem związany z Portalem. Konwersje zrobiłem jako fan.
2. Nie znający produktów to nie problem!
REBEL

Zamówienie płatne listonoszowi przy odbiorze. W cenie przygód do D&D dostajemy o niebo! milion razy lepszą! przygodę.
Potem zasysamy z naszego forum lub tutaj darmową konwersję na D&D i gramy.
To naprawdę lepsze imho niż kolejny dungeon crawl ISY.

Zaraz przekleję jeszcze konwersję WRW.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości