Zrodzony z fantastyki

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21

Bielon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt lis 25, 2005 1:35 pm

Mój El Morphe też. Uśmiecha się do każdego. Taki miły chłopak z sąsiedztwa, do której córkę byście póścili w ciemno. :lol:

Mam pomysła jak to pchnąć, ale poczekam na pozostałych Graczy, bo na razie tylko 4 gra.

P
B

Awatar użytkownika
Snake
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt lis 25, 2005 2:36 pm

Mam pomysła jak to pchnąć, ale poczekam na pozostałych Graczy, bo na razie tylko 4 gra.

Cóż, ja nie mam na razie koncepta. Na razie czekamy na pozostałych graczy. Dziś raczej nie będę mógł napisać z góry uprzedzam, ale jutro jak najbardziej i pewnie nawet trochę więcej notek niż jedna jeśli akcja się rozwinie.

Awatar użytkownika
Widz
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt lis 25, 2005 4:58 pm

Mój następny post będzie dopiero jutro popołudniu, gdy skacowany będe w stanie usiąść przy kompie. Licze na pomysły również reszty graczy, nie tylko Bielona, który jak zwykle ma jakieś szatańskie plany ;)

Awatar użytkownika
joseph__
Stały bywalec
Stały bywalec

pt lis 25, 2005 5:50 pm

Witam wszystkich, pierwsze posty za płoty jak to mówią. Mam nadzieję, że gra będzie się toczyć w miłej atmosferze (o ile pozwala na to podpis pod avatarem imć pana B.). Życzę sobie i wszystkim dobrej zabawy, a już szczególnie wielu emocji.

pozdrawiam j.

Kiaryn'Veil Duskryn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt lis 25, 2005 5:51 pm

Ja ostrzegam, ¿e od 14 jutro nie ma mnie. Je¶li ju¿ bêdzie jaki¶ post, to wcze¶niej (nie licz±c dzisiejszych ;)). Sprê¿ajcie siê, bo mamy tu w³a¶nie ma³e "cross-over" dru¿yn :lol: .

Pozdro.

K.

Awatar użytkownika
The Prophet
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt lis 25, 2005 6:09 pm

A ja mam takie pytanie:
Czy nie dałoby się rozdzielić tematu z komentarzami na trzy osobne - każdy do jednej sesji?
Bo teraz tego może nie widać, ale w przyszłości, podejrzewam że rzeczą średnio przyjemną będzie przekopywanie się przez komentarze własnej sesji nie dotyczące? Nie wspominając już o tym że będzie można pomylić się co do sesji o której w temacie właśnie mowa.
Zatem?

Dalamar Velkyn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt lis 25, 2005 6:10 pm

Bia³y tygrys was wszystkich za³atwi! <podskakuje i wymachuje pomponami>

Kiaryn'Veil Duskryn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt lis 25, 2005 6:22 pm

Dalamar Velkyn, s³odkie ^^. Widaæ, ¿e czujesz klimê :lol:

No jak na razie do komentarzy zastrze¿eñ nie mam, ale dobry pomys³ z tym podzia³em...

Eleanor
Stały bywalec
Stały bywalec

pt lis 25, 2005 6:27 pm

A ja nie jestem pewna co do tego podziału. To w końcu ma być chyba jedna sesja prowadzona trzytorowo (tak przynajmniej to odebrałam) więc lepiej być na bieząco we wszystkich jej częściach, a w takim wypadku nie powinno być problemu ze zrozumieniem komentarzy :wink:

Gantolandon__
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt lis 25, 2005 6:36 pm

Ja jednak proponujê podzia³... Po prostu bêdzie zdecydowanie czytelniej. Ju¿ teraz robi siê lekki ba³agan.

CJ111
Częsty bywalec
Częsty bywalec

pt lis 25, 2005 6:52 pm

Podzia³ jest bardzo dobry, gdy¿ bez problemu mo¿na dotrzeæ do swojej czê¶ci przygody. Gdyby w jednym temacie prowadzone by³y trzy sesje ciê¿ko by³oby siê w tym wszystkim po³apaæ ;)

Bielon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt lis 25, 2005 6:54 pm

Jako, że własnie pomysł komentarzy wspólnych, gdzie będziemy mogli wszyscy ubolewać nad luzerami i radować się zwycięstwem nad innymi, miał niejako napędzać sesję, jestem przeciwny i stanowczo oponuję. To, jak zauważyła Eleanor, taka sesja z 3 MG. Rozdziału nie będzie. Basta.

Pozdrawiam
B

Dark Wolf
Stały bywalec
Stały bywalec

pt lis 25, 2005 6:56 pm

Po prostu przy pisaniu komentarza do konkretej sesji bêdziemy wpisywaæ np. "na Sekala" czy cos w tym gu¶cie na samym pocz±tku i nie ma problemu. Nie wiem jak inni, ale staram siê w miarê mozliwo¶ci przynajmniej pobie¿nie czytaæ dwie pozosta³e sesje, chod¼by dla ¶ledzenia historii starych znaojomych czy kwiecistych opisów Bielona ;-). Wtedy wszytko jest jasne, a rozdzielanie komentarzy jest na razie bezsesnu. Mo¿e kiedy¶, je¶li grupy naprawdê rozejd± siê po ca³ym Vast, ale na razie jest dobrze.

Eleanor
Stały bywalec
Stały bywalec

pt lis 25, 2005 7:41 pm

Bielon napisał:

dzieczę czekało na bitwę

No! No! Jestem pod wrażeniem twego słowotwórstwa! Takie krótkie słowo a tyle wyraża:
"dzikie dziewczę czekające by z rozkoszą popatrzeć na rzeź!"
:wink:

Kiaryn'Veil Duskryn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt lis 25, 2005 7:56 pm

Ej, do wszystkich. W sesji Bielona to Lorifarn nie zabi³ tylu ludzi bez konsultacji z MG. Piszê tak na wszelki wypadek, by nie wysz³o, ¿e banda niskopoziomowych wojowników rozwala w py³ ca³± armiê ¿o³daków ;).

Bielon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt lis 25, 2005 8:14 pm

Panowie do Sekala! Grać! Normalnie mi wstyd, co 2 post to mój! A można by tak podziałać!

Co do walk, racja. Kiaryn może więcej! :wink: Nieco. Ale biada mu teraz :lol:

P
B

Eleanor
Stały bywalec
Stały bywalec

pt lis 25, 2005 8:19 pm

"...ach biada jemu!
Za życia biada!
I biada jego złej duszy!"

:lol:

Kiaryn'Veil Duskryn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt lis 25, 2005 8:59 pm

No nie no... wróci³ nasz ulubiony megaloman ;) :lol: .

smaller - Czy wszystkie Twoje postacie mówi± teraz po niemiecku? :] Widzê kroi siê nam tu germanista :P

Awatar użytkownika
smaller
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt lis 25, 2005 9:06 pm

Nie moje postacie ;). JA mówię ;). Czy ja coś mogę poradzić, to jakbyś mi miał za złe że oddycham tlenem a nie krzemem, a jem schabowego z cebulką zamiast piasku zaprawionego solą morską ;D

Kiaryn'Veil Duskryn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt lis 25, 2005 9:13 pm

Nie przesadzaj, smaller. ;) Wa¿na jest przyjemno¶æ z gry, wiêc je¶li tak lubisz to prosze bardzo... pozerze :P. Ale efekt jest - jestem teraz przekonany, ¿e w niemieckim deklasujesz mnie po trzykroæ :lol: .

Tak w ogóle to mi³o Ciebie widzieæ spowrotem ;).

CJ111
Częsty bywalec
Częsty bywalec

pt lis 25, 2005 10:03 pm

Troche dziwna ta walka. Trudno siê z pocz±tku po³apaæ :P. Z postu amrasa wywnioskowa³em ¿e uchyli³ siê przed moim be³tem =/ Przecie¿ ja strzela³em w napastników ;)

Kiaryn'Veil Duskryn heh w³a¶nie siê tak zastanawia³em czy by³a konsultacja z MG. Bo dziwnie to wygl±da³o jak siekasz jednego woja za drugim. Ja tam grzecznie czekam a¿ mi Bielon opisze czy trafi³em a Ty tak szalejesz :P

Do postu poni¿ej :
Brr przecie¿ nie o to mi chodzi³o. ?le mnie zrozumia³e¶. To prawdziwa przyjemno¶æ graæ z takim weteranem, serio :P Wszyscy siê czego¶ naucz± i bêd± ¿yli d³uugo i szczê¶liwie ;) (o ile MG siê nie wkurzy)

Kiaryn'Veil Duskryn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt lis 25, 2005 10:17 pm

Lorifarn jest weteranem wielu sesji, CJ111. ;) Tak szczerze, to mia³em powa¿ny dylemat, czy jednak graæ, czy nie. Gdybym by³ zwyk³ym graczem, to jeszcze by mog³o przej¶æ, ale teraz, skoro jestem jednym z MG, to domy¶lam siê, ¿e mog± siê pojawiæ w±tpliwo¶ci co do sprawiedliwej oceny ;). Lori jest po prostu nieproporcjonalnie zbyt potê¿ny w stosunku do reszty grupy. Gdyby siê wkurzy³ (nie daj bo¿e, ale ju¿ wielokrotnie mia³em ochotê powtórzyæ "Pod³o¶æ" ;)) na jakiego¶ gracza i go zabi³, od razu pewnie by by³ pysk do MG, ¿e faworyzuje. A wszystko jest na najlepszej drodze, by tak siê sta³o :]. Zastanawiam siê wiêc nad tym, czy jednak go z gry nie wycofaæ. Co na to reszta? Pytam siê przede wszystkim cz³onków dru¿yny Bielona.

Bielon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt lis 25, 2005 10:34 pm

Kiaryn: niech ci ze łba wyleci. Jeśli Ty wycofujesz tą postać, ja wycofuję MG. Normalnie szlag może trafić.

Co do samej walki. Macie weterana, to się odeń uczyć a nie negować. Pamiętajcie też, że i tak MG wam pokaże jak coś mu się podobać nie będzie.

Ciekawostka: Rycerz przy bramie wołał do wszystkich, a wy dudy w miech i wio! Do boju! Łaj? No nic, kmiotki wam wytłumaczą znaczenia słowa "obce". Bo rycerz przy bramie dla was też obce. Wy zaś nawet nań okiem nie rzuciliście. Ciekawe...

Kiaryn'Veil Duskryn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

pt lis 25, 2005 10:48 pm

Bielon, dla mnie luzik ;). Niech zatem moja poprzednia notka pos³u¿y za dowód, ¿e uczciwie stawiam karty na stó³ :P. Wiêc jak kogo niskopoziomowego ubijê, to nie marudziæ mi tu, proszê. Weteran to w koñcu :]

Pozdro :),

K.

Gantolandon__
Zespolony z forum
Zespolony z forum

pt lis 25, 2005 11:11 pm

Czemu my nie mamy takich problemów? Dobro jeszcze raz ukazuje swoj± potêgê ;) (mówi to ten, co nigdy jeszcze przed Sarisem nie gra³ dobr± postaci±).

A w razie czego... to nec Hercules contre plures ;)

Kiaryn'Veil Duskryn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lis 26, 2005 2:21 am

Mi tam rybka kto wygra, bo jednej grupie mistrzujê, za¶ w drugiej gram :P. Pokibicujê obydwu. ;)

Bielon
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lis 26, 2005 12:32 pm

Ja w sprawie grupy Sekala: kochani, do dzieła! Ja obstawał bym przy porwaniu rodziny karczmarza i stosownym go przekonaniu, do wpuszczenia nas do góry. Sam moge iść gadać. Bo nawet jak się nam noga pośliźnie, to co? Ostrza nas zaaresztują? :lol: Na jak długo? :lol: Menda karczmarz za odmówienie współpracy zgnije w lochu i tyle. :lol:

Jakby co, można też co inkszego, ale działać, bo jak na razie mi głupio, że się tak podpaliłem, że posty walę co 2 osoby.

P
B

Velg'larn Baenre
Stały bywalec
Stały bywalec

sob lis 26, 2005 12:41 pm

Ja te¿. Dla niewtajemniczonych: ja nie mam ani jednej rangi we wspinaczce. :?
Choæ w³a¶ciwie upadek mnie nie zaboli przy pewnych w³a¶ciwo¶ciach mojej postaci, ale raczej siê nie zdo³am wspi±æ na górê, choæ inne umiejêtno¶ci skrytobójcy mam moim zdaniem b. dobre. Co do porwania: taaaak! Co ja tu zrobiê rodzinie karczmarza, je¶li odmówi :twisted:
Ciekaw jestem, czy kto¶ ju¿ wpad³, jak± mam klasê postaci? (nie ³otrzyk, choæ podobnie :)

Do postu poni¿ej:
Jak wszyscy solidarnie uznamy, ¿e porywamy, to mo¿emy ciê po prostu zaszanta¿owaæ. :twisted:

Awatar użytkownika
Snake
Zespolony z forum
Zespolony z forum

sob lis 26, 2005 1:34 pm

Ja mogę się podjąć wspinaczki, a jak nie wypali to mozemy porwać rodzinke, moja postac najwyzej bedzie udawała ze niewie co sie dzieje, bo troche mi jej charakter nie pasuje zeby sie wziąźc za cos takiego. :lol:

Heretyk
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant

sob lis 26, 2005 3:00 pm

poco porywac rodzine, wystarczy zaznaczyc że jest taka mozliwość. Można tez postaraszyc karczmarza dowodami zbrodni które możemy znaleźć u niego w domu :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21