Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
 
Joey__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn paź 31, 2005 2:37 pm

sob lis 26, 2005 8:04 pm

Szczerze mówi±c nie wiem po co a¿ tyle czasu. Dwa miesi±ce? Bez przesady. Lepiej wybraæ jaki¶ wcze¶niejszy termin, na przyk³ad 3 stycznia jako termin prac, a 6 jako rozpoczêcie w³a¶ciwego konkursu, który - tak jak i ten na PrC - trwa³by tydzieñ.

Proszê dopisaæ mnie do uczestników, wystawiê Binglanów, których w³a¶nie opisuje ;).

Pozdrawiam,
Joey
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

sob lis 26, 2005 8:36 pm

Dobry pomys³, ale trochê go zmodyfikujê:
6.01.2006 - ostateczny termin wysy³ania prac
8.01.2006 - rozpoczêcie konkursu

Pozdrawiam
Filio
 
Faerish__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 260
Rejestracja: wt sie 23, 2005 12:12 pm

sob lis 26, 2005 8:45 pm

Ale przecie¿ jak kto¶ wy¶lê prace 6. 01 to mo¿e nie bêd± mie;li czasu ¿eby j± sprawdziæ w dwa dni dlatego termin konkursu przesun±³bym na 10.01

Pozdrawiam
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

sob lis 26, 2005 8:57 pm

No ale przecie¿... masz racjê :wink:
Przesunê od razu na 11-ego, poniewa¿ mam wtedy ma³o lekcji i bêdê mia³ wiêcej czasu na sprawdzenie wszystkich prac.
 
Awatar użytkownika
Seadragon
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 575
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 9:58 am

ndz lis 27, 2005 11:49 am

OK, teraz, gdy całość ma już jakieś ręce i nogi, zgłaszam się oficjalnie do udziału. Mam nadzieję, że organizatorzy podołają stawianym im wymaganiom oraz że wszyscy będą dobrze się bawić w czasie tworzenia lub sprawdzania klas.

Pozdrawiam
Seadragon
8)
 
Awatar użytkownika
joseph__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 361
Rejestracja: czw mar 25, 2004 3:45 pm

wt lis 29, 2005 8:13 am

Tak sobie pomyślałem i doszedłem do wniosku, że chyba wystartuję w tym konkursie...

Edit Mam pytanie, czy dopuszczane są prace zbiorowe?
 
Awatar użytkownika
K.D.
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1103
Rejestracja: śr paź 19, 2005 8:13 pm

wt lis 29, 2005 2:50 pm

Mi tam z terminem wszystko jedno, byle nie było to między 13 a 17 stycznia, ok?
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

wt lis 29, 2005 7:17 pm

Tak sobie pomy¶la³em i doszed³em do wniosku, ¿e chyba wystartujê w tym konkursie...

Dodano.
Mam pytanie, czy dopuszczane s± prace zbiorowe?

Tak.
Mi tam z terminem wszystko jedno, byle nie by³o to miêdzy 13 a 17 stycznia, ok?

OK.

Pozdrawiam
Filio
 
Arkadiusz__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: pn lip 04, 2005 12:06 pm

śr lis 30, 2005 10:06 am

Ja siê przy³±czam! "Tusarowie" s± ju¿ w trakcie tworzenia, do koñca przysz³ego tygodnia powinna moja rasa u Was byæ.
 
Joey__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn paź 31, 2005 2:37 pm

śr lis 30, 2005 10:22 am

No to robi siê gor±co. Jedenastu uczestników, czyli jeden odpadnie w pierwszej turze. Zg³aszajcie siê, Panie i Panowie, bêdzie jeszcze ciekawiej! Amrasie, zrobi³e¶ rasê Golumów - wystawiaj! Suldarrze*, mówi³e¶, ¿e zastanawiasz siê pomiêdzy jurorowaniem a uczestnictwem. Grono jurorów zamkniête - wystawiaj! Apel do wszystkich osób wahaj±cych siê, czy braæ udzia³ - nie ma co siê zastanawiaæ - nie ma niczego do stracenia, mo¿na tylko zyskaæ! A rywalizacja nabierze rumieñców :).

<span style='font-size:16pt;line-height:100%'>*/Tak to siê odmienia?</span>

Pozdrawiam,
Joey
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

śr lis 30, 2005 11:09 am

*/Tak to się odmienia?
Tak. Można tak :wink:
Suldarrze*, mówiłeś, że zastanawiasz się pomiędzy jurorowaniem a uczestnictwem.
Jak nadejdzie czas, to wystawię swoje rasy. Nie ma się co śpieszyć póki co.
 
Anonim_1

śr lis 30, 2005 11:35 am

Do tego konkursu trzeba się zgłosić przed wysłaniem swojej pracy? Ulala, trzeba zatem wstępnie się zadeklarować - bardzo chętnie sprawdzę, jak moje pomysły oceni grono jurorów. :)

[quote=Joey]Jedenastu uczestników, czyli jeden odpadnie w pierwszej turze.[/quote]
Już minimum dwóch. ;)
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

śr lis 30, 2005 11:44 am

Już minimum dwóch. :wink:
Czy można wystwić więcej niż jedną rasę (nie jest to podane w regulaminie)? Tak, czy inaczej, więcej niż dwie :wink:
 
Joey__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn paź 31, 2005 2:37 pm

śr lis 30, 2005 11:49 am

O ile siê nie mylê mo¿na, ale do drugiej tury i tak przechodzi tylko jedna. Czyli jak w konkursie na PrC.

Pozdrawiam,
Joey
 
Faerish__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 260
Rejestracja: wt sie 23, 2005 12:12 pm

śr lis 30, 2005 2:58 pm

Do tego konkursu trzeba siê zg³osiæ przed wys³aniem swojej pracy? Ulala, trzeba zatem wstêpnie siê zadeklarowaæ - bardzo chêtnie sprawdzê, jak moje pomys³y oceni grono jurorów.


Ja tam my¶lê, ¿e to niepotrzebne ¿eby siê deklarowaæ bo to bez sensu, po prostu taka informacja, ¿eby ludzie wiedzieli, ¿e trochê ludu siê ju¿ zg³osi³o. Poza tym mo¿esz daæ szansê jurorom ¿eby ju¿ wyrobili sobie opiniê.

I mam pytanie. Czy ju¿ umówili¶cie siê z Wandererem co do sêdziowania? Bo je¶li nie to my¶lê, ¿e lepiej nie zamykaæ grona jurorów.
 
Joey__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn paź 31, 2005 2:37 pm

śr lis 30, 2005 3:35 pm

Pytanie do organizatorów: jak ju¿ wiadomo druga tura konkursu rozpocznie siê 11 stycznia 2006 roku. Nigdzie jednak nie podano ile bêdzie ona trwaæ... tydzieñ? Dwa? Trzy? Przyda³oby siê jakie¶ info...

Pozdrawiam,
Joey
 
Arkadiusz__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: pn lip 04, 2005 12:06 pm

śr lis 30, 2005 3:48 pm

[quote=Suldarr'essalar]Czy mo¿na wystwiæ wiêcej ni¿ jedn± rasê (nie jest to podane w regulaminie)? Tak, czy inaczej, wiêcej ni¿ dwie :wink:[/quote]
Jak to nie jest?

[quote=Filio][center:429f0fd8c2]<span style='font-size:26pt;line-height:100%'>Konkurs na najlepsz± rasê/szablon</span>[/center:429f0fd8c2]

Regulamin:
[...]
4. Uczestnik mo¿e zg³osiæ do konkursu dowoln± liczbê ras lub szablonów w terminie nie pó¼niejszym ni¿ 6.01.2006, jednak maksymalnie jedna bêdzie nominowana do fina³owej ankiety.
[/quote]
 
Awatar użytkownika
K.D.
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 1103
Rejestracja: śr paź 19, 2005 8:13 pm

śr lis 30, 2005 5:09 pm

Faerish, ty też w duchowej stolicy Kujawsko-Pomorskiego zamieszkujesz? :)
Dowolna ilość... Zabawnie będzie, jak trzy pierwsze miejsca zajmą trzy rasy jednego uczestnika :D . Zacieram z niecierpliwością ręce na myśl o tym konkursie: tyle ras zostanie wystawionych, będzie co poczytać, będzie z czego czerpać pomysły i BN'ów lub wręcz postacie graczy, ale zdrowa rywalizacja przeprowadzona w duchu zgody i życzliwości to jest coś, czego coraz mniej. Oby tutaj owego nie zabrakło(zaraz, zaraz, chyba słyszałem już gdzieś ten tekst...)
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

śr lis 30, 2005 5:20 pm

Arkadiusz, :|
Nie wiem, jak mi to umknęło -.-'
Zabawnie będzie, jak trzy pierwsze miejsca zajmą trzy rasy jednego uczestnika :D .
4. Uczestnik może zgłosić do konkursu dowolną liczbę ras lub szablonów w terminie nie późniejszym niż 6.01.2006, jednak maksymalnie jedna będzie nominowana do finałowej ankiety.
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

śr lis 30, 2005 9:23 pm

Ja siê przy³±czam!

Roger!
Jak nadejdzie czas, to wystawiê swoje rasy. Nie ma siê co ¶pieszyæ póki co.

Do tego konkursu trzeba siê zg³osiæ przed wys³aniem swojej pracy? Ulala, trzeba zatem wstêpnie siê zadeklarowaæ - bardzo chêtnie sprawdzê, jak moje pomys³y oceni grono jurorów. :)

Czyli mam was zapisaæ do listy uczestników?
I mam pytanie. Czy ju¿ umówili¶cie siê z Wandererem co do sêdziowania? Bo je¶li nie to my¶lê, ¿e lepiej nie zamykaæ grona jurorów.

Niestety, jeszcze siê do niego odedzwa³em. Zrobiê to teraz. Je¶li nie odpowie do jutra, do otworzê ponownie listê jurorów i uka¿e siê jedno wolne miejsce

Uwaga: Je¶li Avatar of N. nie uka¿e w ¿adnym stopniu entuzjazmu w tym projekcie przez kolejne trzy dni, bêdê zmuszony wyrzuciæ go z Jury. Wtedy zosta³yby dwa miejsca...
Pytanie do organizatorów: jak ju¿ wiadomo druga tura konkursu rozpocznie siê 11 stycznia 2006 roku. Nigdzie jednak nie podano ile bêdzie ona trwaæ... tydzieñ? Dwa? Trzy? Przyda³oby siê jakie¶ info...

Jeszcze zobaczymy... a ile proponujecie?

Pozdrawiam
Filio
 
Joey__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn paź 31, 2005 2:37 pm

śr lis 30, 2005 9:34 pm

W ci±gu tygodnia zag³osowa³oby bardzo ma³o osób. Natomiast trzy tygodnie to rozwlekanie wielkie... Moja propozycja - dwa tygodnie, nie wiêcej.
I kolejne pytanie - czy zasady oceniania przez jurorów bêd± takie same jak w przypadku konkursu na PrC? Tj. ka¿dy z nich ocenia klasê pod wzglêdem nastêpuj±cych aspektów:
a) oryginalnego i zgrabnie zrealizowanego pomys³u,
B) przydatno¶ci danej rasy do gry,
c) bogatego i logicznego opisu fabularnego,
d) estetycznego i dok³adnego wykonania,
e) w³o¿onej pracy.
w skali 1-5, co daje na jednego jurora 5-25, wiêc w rezultacie 15-75?

Pozdrawiam,
Joey
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

śr lis 30, 2005 9:40 pm

W ci±gu tygodnia zag³osowa³oby bardzo ma³o osób. Natomiast trzy tygodnie to rozwlekanie wielkie... Moja propozycja - dwa tygodnie, nie wiêcej.

Zobaczymy co powie reszta uczestników. Jednak twoja propozycja jest przekonuj±ca.
w skali 1-5, co daje na jednego jurora 5-25, wiêc w rezultacie 15-75?

Dok³adnie.
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

śr lis 30, 2005 9:41 pm

Filio, spokojnie, daj ludziom więcej czasu. Być może Wanderer nie ma w tej chwili netu? Albo jest zajęty i nie ma czasu zajrzeć?

Nic na szybko, mamy czas. Dogadaj się z resztą jury, przedyskutujcie regulamin, ustalcie terminy wam pasujące (pamiętajcie, że w połowie stycznia zaczynają się zwykle sesje na studiach, co drastycznie ogranicza czas przesiadywania na forum i sprawdzania czegokolwiek), a jak ustalicie jakieś stanowisko, przestawcie je tutaj. Wtedy będzie można dyskutować czy nam to pasuje, czy użytkownicy nie będą mięli za mało czasu itd. itp.

W tej chwili bardzo chciałbym wziąć udział w tym konkursie (mimo iż opis fabularny moich ras jest strasznie ubogi), ale w chwili obecnej to bardziej przypomina partactwo niż dobrze przygotowany projekt, z solidnymi fundamentami.

Tak więc jeszcze raz proszę: spokojniej, rozważniej.


Ps. Dlaczego są zapisy na konkurs?
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

śr lis 30, 2005 9:47 pm

Masz racjê, jednak kto¶ musi tutaj nad wszystkim panowaæ.
Byæ mo¿e Wanderer nie ma w tej chwili netu? Albo jest zajêty i nie ma czasu zajrzeæ?

Nie, poprostu do niego nie napisa³em jeszcze :?
pamiêtajcie, ¿e w po³owie stycznia zaczynaj± siê zwykle sesje na studiach, co drastycznie ogranicza czas przesiadywania na forum i sprawdzania czegokolwiek

Nie jestem jeszcze studentem :P
Dlaczego s± zapisy na konkurs?

Aby by³o wiadomo, kto wyst±pi w konkursie. Warto wiedzieæ, ile bêdzie uczestników w konkursie. Naprawdê.

Pytanie:
- Mo¿e damy ankietê z pytaniem: "Czy chcia³by¶ przesun±æ tymczasowe terminy konkursu?"
 
Joey__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn paź 31, 2005 2:37 pm

śr lis 30, 2005 9:54 pm

Od razu mówiê - nie. Powód - zakoñczenie pierwszego semestru w szko³ach oraz wszelkie sesje na uczelniach. Co to oznacza? Najpierw wzmo¿ona nauka etc, a potem wyjazdy. Ja tam nawet jestem za przeniesieniem tego na wcze¶niej, powinno byæ wygodniej.

Co do Wanderera, to to raczej sprawdzona "firma" jest, nie trzeba siê obawiaæ. Mo¿na czekaæ nawet tydzieñ. Za to lepiej upewniæ siê co do AoN'a - ostatnio wypowiada³ siê na forum, ale tutaj zrobi³ sobie przerwê.

Pozdrawiam,
Joey
 
Awatar użytkownika
Suldarr'essalar
Arcypsion
Arcypsion
Posty: 13173
Rejestracja: sob maja 28, 2005 9:27 pm

śr lis 30, 2005 9:55 pm

Nie, poprostu do niego nie napisałem jeszcze :?
Chodzi mi o ten fragment geniuszu zbrodni:
Niestety, jeszcze się do niego odedzwałem. Zrobię to teraz. Jeśli nie odpowie do jutra, do otworzę ponownie listę jurorów i ukaże się jedno wolne miejsce
Nie jestem jeszcze studentem :P
Ale np. Wanderer jest :roll:
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

śr lis 30, 2005 10:09 pm

Dobra, to ja powiem kilka rzeczy:

Info:
- Termin konkursu nie jest jeszcze do koñca ustalony.
- Pozosta³a dwójka jurorów nie jest jeszcze pewna.

Pytania:
- Co zrobimy z AoNem?

Pro¶by:
- Wypowiedzcie siê na temat mojego pytania.
- Wypowiedzcie siê na temat przesuniêcia terminów.
- Moderatorzy: Za³ó¿cie ankietê z pytaniem: "Czy chcesz przesun±æ terminy konkursu?" I potem siê wypowiedz na kiedy w temacie.

Pozdrawiam
Filio
 
Joey__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn paź 31, 2005 2:37 pm

śr lis 30, 2005 10:18 pm

AoN poda³ kiedy¶ swoje GG, w tym po¶cie. 7410007. Zagadaj do niego, na wszelki wypadek wy¶lij PMkê na forum. Zapytaj, czy dalej chce byæ jurorem. Jak powie, ¿e tak, i wyka¿e chocia¿ trochê inicjatywy, to zostaje. Jak nie, to nie i poszukiwania siê rozpoczynaj±.

Pozdrawiam,
Joey
 
Avatar of Nerull
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 161
Rejestracja: śr lis 09, 2005 10:20 pm

czw gru 01, 2005 8:17 am

Sorry ale mia³em i mam szlaban na kompa :( wieæ w czym moge pomuc??
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

czw gru 01, 2005 5:40 pm

Sorry ale mia³em i mam szlaban na kompa :( wieæ w czym moge pomuc??

No skoro masz szablan na kompa, no to chyba trzeba ciê bêdzie wyrzuciæ... :?
Nasza systematyczna praca nie mo¿e byæ ograniczona twoim zakazami i niepewno¶ci± co do wystarczaj±cego dostêpu do komputera.
Przepraszam, jednak chcia³bym to wszystko ³adnie zorganizowaæ.
Zawsze mo¿esz do³±czyæ jako uczestnik konkursu :wink:

Bierz±ce sprawy:
- Koñcowy termin konkursu nie ustalony
- Wanderer nie odpowiedzia³ :|
- Narazie mamy jedno wolne miejsce w Jury
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości