Zrodzony z fantastyki

  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
 
Gorrader
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: pt lip 11, 2003 2:14 pm

ndz paź 09, 2005 1:17 am

Co prawda nie gram w L2 odk±d pad³o Katsu i czekam a¿ nasz kochany Shawn Burton wysma¿y co¶ nowego (a podobno zaprosi³ do wspólnego pichcenia kilku innych znanych adminów L2 - szykuje siê co¶ apetycznego). Wiêc mimo, ¿e ju¿ od d³ugiego czasu nie gram, pomogê. Otó¿ po pierwsze i najwa¿niejsze: jaki update sie rozpoczyna? Co ty ch³opie chcesz graæ na serwerze oficjalnym (czyli p³atnym)? Podejrzewam, ¿e nie, tak wiêc musisz mieæ odpowiedni± ³atkê do serwera na którym grasz. Na ka¿dej porz±dnej stronce zwi±zanej z serwerem znajdziesz co¶ takiego. Je¿eli ju¿ masz i wszystko zainstalowa³e¶ jak w instrukcji to NIE URUCHAMIAJ L2. Przynajmniej nie przez skrót powsta³y po instalacji. No ju¿. Usuñ tego ¶miecia z pulpitu. Teraz wejd¼ do katalogu z gr±, namierz podkatalog /system i tam znajdziesz w³a¶ciwy plik .exe. Odpal i graj. No. Mam nadziejê, ¿e nic nie poknoci³em, a jak tak, to przepraszam. Pamiêæ ju¿ nie ta.
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

ndz paź 09, 2005 1:23 am

Wiem jak to siê robi :wink:
Wcze¶niej siê uruchamia³o, a teraz klops. Wiêc mo¿e da siê przes³aæ ten plik? :)
 
Gorrader
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: pt lip 11, 2003 2:14 pm

ndz paź 09, 2005 1:37 am

Mo¿e siê da, tylko ¿e teraz nie mam L2 pod rêk±. Popytam znajomych i mo¿e jutro ci prze¶lê. Dobrze by by³o jakby¶ mi poda³ do jakiej wersji ten plik (C1, C2 czy C3) i na wszelki wypadek na jaki server. A nu¿ kto¶ z kumpli tam gra. Aha. No i maila te¿ mo¿esz zapodaæ.
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

ndz paź 09, 2005 1:44 am

TEN server.
Plik: "full_l2.ini"
Chronicle: 3
Server: Zenith

Pozdrawiam
Filio

P.S. Oj, chyba czas siê przenie¶æ na Lionnê :?
 
Dalamar Velkyn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1898
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 6:52 pm

ndz paź 09, 2005 12:15 pm

Oj, chyba czas siê przenie¶æ na Lionnê


czas zacz±æ graæ w L2 a nie w marne kopie
 
Gorrader
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: pt lip 11, 2003 2:14 pm

ndz paź 09, 2005 2:49 pm

Filio tutaj masz ostatni update: www.mikrus.p.lodz.pl/~fox/system.rar. Niestety z tego co s³ysza³em od znajomych Dragon ju¿ ledwo zipie...
 
Furion__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 155
Rejestracja: czw sty 15, 2004 12:33 am

ndz paź 09, 2005 2:56 pm

A oficjalny zaczyna wkraczaæ na now± droge, NCSOFT zmienia polityke, zacznie naprawde promowac gre w mediach, robiæ ró¿ne promocje i triale.
Co jest du¿a zmiana w porównaniu do aktualnego stanowiska wobec promocji L2, praktycznie jej nie by³o, do wow'a widaæ reklamy na praktycznie ka¿dej stronie odno¶nie mmorpg, natomiast lineage ma brak takich reklam.
Trzeba mieæ tylko nadzieje ¿e wszystko idzie w jak najlepszym kierunku.
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

ndz paź 09, 2005 3:34 pm

Niestety z tego co s³ysza³em od znajomych Dragon ju¿ ledwo zipie...

A to dlaczego? :?
A oficjalny zaczyna wkraczaæ na now± droge, NCSOFT zmienia polityke, zacznie naprawde promowac gre w mediach, robiæ ró¿ne promocje i triale.

Bardzo dobrze! L2 nareszcie zyska s³awê na miano WoW, a warto wspomnieæ ¿e ta gra dorównuje i w wielu aspektach przewy¿sza dziecko Blizzard'sów.

Pozdrawiam
Filio
 
Gorrader
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 37
Rejestracja: pt lip 11, 2003 2:14 pm

ndz paź 09, 2005 3:58 pm

Dlaczego s³ysza³em, ¿e ledwo zipie? No có¿, tak mi powiedziano :). Naprawdê jako kto¶ kto nie gra nie czujê siê kompetentny, ale skoro mówi± mi tak ludzie z najsilniejszego ally na serwie to widocznie co¶ w tym jest. Nie wiem jak jest na Zenicie, ale na Dragonie chodzi przede wszystkim o bugi, przede wszystkim zwi±zanie z crossowaniem klas ludzkich. No i nerf (zdo³owanie) ³uczników (na przyk³ad nie dzia³aj±ce skille, a ostatnio zmniejszona podobno si³a ³uków). No i brak nowych pomys³ów. Admini siê wypalili. Nie mam pewno¶ci czy nie plotê farmazonów, dlatego koñczê moje wypowiedzi w tym temacie.

PS.
Mam nadzieje, ¿e patch z linka, który Ci poda³em dzia³a.

Pozdrawiam
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

ndz paź 09, 2005 8:07 pm

Czy osoby, które gra³y/graj± w Guild Wars mog³yby siê z nami podzieliæ w³asnymi do¶wiadczeniami? Czy wam siê podoba³a, jak wygl±da wspó³praca z innymi, walki, Roleplaying, etc.
Chcia³bym trochê us³yszeæ o Guild Wars od graczy tej innowacyjnej gry.

Pozdrawiam
Filio
 
Furion__
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 155
Rejestracja: czw sty 15, 2004 12:33 am

ndz paź 09, 2005 11:55 pm

Gw jest szybk± rozgrywk±, nastawiona na szybk± akcje, nie trzeba po¶wiecaæ wiele czasu ¿eby wspó³zawodniczyæ pomiêdzy sob±. Takie jest moje odczucie. Fajne systemy zabawy w pvp.

Tak dodam >_>L2 ma t± róznice ¿e postaæ kreujesz miesi±cami, do wszystkiego siê dochodzi powoli, ale to daje du¿± satysfakcje :).
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

wt paź 11, 2005 9:59 pm

L2 ma t± róznice ¿e postaæ kreujesz miesi±cami, do wszystkiego siê dochodzi powoli, ale to daje du¿± satysfakcje

Racja. Analizujesz ka¿de swoje poczynanie przed wykonaniem pewnego ruchu lub zakupieniu jakiej¶ drogiej rzeczy. Bardzo wcze¶nie musisz patrzeæ w przysz³o¶æ i domy¶laæ siê, jakie bêd± konsekwencje twojej decyzji. I gdy nareszcie zauwa¿asz pozytywne efekty twojej ciê¿kiej pracy, jeste¶ niezmiernie szczê¶liwy i gotów na wszystko :D

Pozdrawiam
Filio
 
Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 6:45 pm

wt paź 11, 2005 10:35 pm

<!--QuoteBegin-Filio+-->
Filio pisze:
<!--QuoteEBegin-->A dlaczego

LOL teraz mnie rozwaliles :lol:
Grasz tam i nie widzisz co sie dzieje :wink:
Nightmare nie chodzi od tygodnia [ ale to akurat sprawa modernizacji serwera]
autoupdate sie skopało, Drake [admin, jakbys niewiedzial] zostawil serwer az do 15 października.
Dalej, czyli dlaczego, gdy oficjal nieco stanieje, sie tam przeniose.
<cenzura> nasi kochani sąsiedzi zza wschodniej granicy.... cóż, wiesz dlaczego ostatnio wśród rosjan sie namnożyło TH (treasure hunter, dagger user ludzi) ?? Niewiesz 8O ano dla tego że szczęśliwi koledzy killują npc, ktorzy przy respawnie tworza bledy, potem masz downy, dc, lagi i co jeszcze zechcesz.
Gra w sumie nie ma sensu, na Zenith (tam gram, i ty chyba tez) potworzyły się ally tak silne i tak zgrane że w sumie jakby nie patrzeć kontrolują każdy zamek który został zdobyty. U nich minimalny lv wynosi 65++, kasy mają tyle że mogliby kazdemu zlożyć wszystko B i by im jeszcze zostalo. Te ally to głównie polacy, a co gorsza, lubią się bawić słabszymi [ bo co za zabawa zabic SE 45lv grając SpS 65+].

A tu mam pytanie do grających na Lionnie. Czy duże są tam społeczności (klany, ally) polaków ?
Jak długo, grając dość mało (około 2h dziennie) klepałbym do 2prof ?
A że podejżewam że dość długo to narazie gram tam gdzie grałem, nie chce grać długo i uznać ze to nie postać dla mnie :? Wiec tylko 'przetestuje' kilka profesji (ES, SpS, SE, OL/WC, SH) i zaczynam zabawe na normalnym L2. [SE juz przetestowalem, 45lv i cieniutka prof, choc ma pewien potencjał]

I jeszcze jedno, Filio, tak by Ci rozjaśnić, bo kiedys cośtam o tym mówiłeś. ani Dragon, ani L2Extreme nie są C3, to baza C1 + 454346245442546 nakładek które w konsekwencji dają taką imitację C3 :lol:

Pozdrawiam.
 
Bjorn Westlander
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 686
Rejestracja: sob lis 29, 2003 2:11 pm

śr paź 12, 2005 1:07 am

A oficjalny zaczyna wkraczaæ na now± droge, NCSOFT zmienia polityke, zacznie naprawde promowac gre w mediach, robiæ ró¿ne promocje i triale.
Fajnie. Jak zrobi± tak jak Funcom z AO (podstawka ca³kiem darmo, p³acisz za dodatki), to zrobi siê interesuj±co.
Tymczasem plujê sobie w brodê, ¿e nie poszed³em dzi¶ do roboty w Puzzle Pirates. Piêæ rundek w gorzelni i ju¿ cz³owiek jest te parê pesos ciê¿szy ;) .
 
Dalamar Velkyn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1898
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 6:52 pm

śr paź 12, 2005 8:52 am

tu mam pytanie do graj±cych na Lionnie. Czy du¿e s± tam spo³eczno¶ci (klany, ally) polaków ?


Spo³eczno¶æ, tak. klany czysto polskie, nie

Jak d³ugo, graj±c do¶æ ma³o (oko³o 2h dziennie) klepa³bym do 2prof ?


Jakie¶ pó³ roku ^^

[SE juz przetestowalem, 45lv i cieniutka prof, choc ma pewien potencja³]


SE jest po¿±dany/a w ka¿dym party. To jest po prostu postaæ nie do gry solo

Jak zrobi± tak jak Funcom z AO (podstawka ca³kiem darmo, p³acisz za dodatki), to zrobi siê interesuj±co.


W tej chwili moim zdaniem jest lepiej. P³acisz za podstawkê a dodatki s± za darmo.
 
Bjorn Westlander
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 686
Rejestracja: sob lis 29, 2003 2:11 pm

śr paź 12, 2005 9:58 am

W tej chwili moim zdaniem jest lepiej. P³acisz za podstawkê a dodatki s± za darmo.
Mia³em na my¶li CA£KIEM darmo - bez abonamentu. Dopiero po zainstalowaniu dodatku zaczynasz p³aciæ.
 
Dalamar Velkyn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1898
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 6:52 pm

śr paź 12, 2005 10:25 am

Wiêc masz wybór grania za darmo w niedorobion± wersjê? W sumie ciekawie.
 
Awatar użytkownika
Elvin
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: ndz sie 21, 2005 6:45 pm

śr paź 12, 2005 5:55 pm

SE jest pożądany/a w każdym party. To jest po prostu postać nie do gry solo

Że w party to wiem :wink: w solo tez daje rade ( od 35lv leje po głowach shackle, te co w wejsciu do dv stoja i idzie dobrze :mrgreen: )
Ale irytuje mnie że w podróży między miastami nie moge sobie wind walka rzucic, bo 10 osob krzyczy do mnie "Oooo Empower please", "Emp plzzz", "mpower pppppplz" i mam ochtote ich wszystkich pozabijać ^^

Narazie zrobilem sobie AW, jest assasin na 23lv, masakra instant :mrgreen: Ligtfencer (forumowicz) ma Palus Knight'a tez na 23, sprzet podobny ( ja manticore set, on half plate), walczyliśmy pod giran z 6 razy.... i 6 razy przegrał ^^

Wyproboje jeszcze Elemental Summonera, Warcryera, Spellsingera i zobaczymy kim zagram pozniej :wink:

I znow pytanie ( pewnie Dalamar odpowie ;] )
Czy na oficjalce, też niektóre klasy są overpower ? Bo jak u nas widze, to wchodzi na arenke 1-2 TH lub HE i pozamiatane (no czasem SpS zownuje wszystkich obecnych ).

Pozdro ;]
 
Bjorn Westlander
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 686
Rejestracja: sob lis 29, 2003 2:11 pm

śr paź 12, 2005 6:37 pm

Wiêc masz wybór grania za darmo w niedorobion± wersjê? W sumie ciekawie.
Tzn. patche do podstawowej wersji s± regularnie wypuszczane, dodatki to g³ównie bajery-rowery dla wysokopoziomowych postaci, typu wykrêcone umiejêtno¶ci na poziomach rzêdu 200-300, jakie¶ poletka dla powergamerów, zaludnione "czo³gowymi" stworkami...
 
Dalamar Velkyn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1898
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 6:52 pm

śr paź 12, 2005 8:43 pm

bo 10 osob krzyczy do mnie "Oooo Empower please", "Emp plzzz", "mpower pppppplz" i mam ochtote ich wszystkich pozabijaæ ^^


Masz trzy wyj¶cia:
1. Dajesz wszsystkim po kolei pe³ny zestaw buffów, wychodzisz z miasta bez many.
2. Odpowiadasz: "50k" (albo dowoln± inn± kwotê)
3. Olewasz.

Czy na oficjalce, te¿ niektóre klasy s± overpower ? Bo jak u nas widze, to wchodzi na arenke 1-2 TH lub HE i pozamiatane (no czasem SpS zownuje wszystkich obecnych ).


1. Najtrudniej wygrywa siê z nukerami (sps, sorc i czê¶ciowo SH) ale je¶li siê wie co siê robi to mo¿na z nimi wygraæ
2. Arena to nie PvP. Podczas dowolnej masowej walki, wszyscy nukerzy, ³ucznicy i inne ta³atajstwa padaj± jak muchy. (swoje oczywi¶cie zrobi± zanim padn± ^.^)
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

World of Warcraft: The Burning Crusade

wt lis 01, 2005 8:15 pm

WoW: The Burning Crusade

Blizzard nareszcie zapowiedzia³ pierwszy dodatek to kultowej MMORPG: The Burning Crusade!
Nareszcie dodano moj± ulubion± rasê z Warcrafta: Blood Elves. :D
Oprócz tego:
[LIST]Podwy¿szono limit poziomu do 70
[*]Dwie nowe rasy, w tym Blood Elves
[*]Nowe pocz±tkowe strefy w Quel'Thalas i jeszcze dalej
[*]Ca³kiem nowy kontynent Outland, do którego mo¿na siê dostaæ przez Dark Portal
[*]Wiele nowych wysokopoziomowych lochów w Azeroth, Outland i innych miejscach
[*]Nowe lataj±ce rumaki w Outland
[*]Wiele nowych potworów, w tym epiccy bossowie
[*]Setki nowych misji
[*]Setki nowych przedmiotów
[*]Nowa profesja: Tworzenie Klejnotów
[*]Wydr±¿one przedmioty
[*]I wiele, wiele innych...[LIST]Co o tym my¶licie?

Screenshots
Artwork
Movies
Wallpapers

Pozdrawiam
Filio
 
Dalamar Velkyn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1898
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 6:52 pm

śr lis 02, 2005 9:41 am

My¶limy, ¿e graficznie gra nadal jest niewarta ¶wieczki, niezbyt wci±gaj±ca i szybko staj±ca siê powtarzaln± (level cap 10 poziomów wy¿ej? to ile? 3 dni gry?)
 
Skie__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 435
Rejestracja: sob cze 14, 2003 1:37 pm

śr lis 02, 2005 10:59 pm

Kto¶ grywa w GuildWars?
Jakby kto¶ chcia³ potowarzyszyæ w misjach niejakiemu Decado Kuroi (War/Mon 10)to zapraszam na priva, albo ju¿ w grze :)
 
Awatar użytkownika
Freya25
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 136
Rejestracja: pt sty 07, 2005 11:18 pm

sob gru 03, 2005 6:46 pm

Zastanawiam się własnie nad kupnem Lineage 2 na gram.pl, ale nadal ciekawi mnie kwestia lagów. Czy na Lionnie często się zdarzają i czy są bardzo uciążliwe?
 
Dalamar Velkyn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1898
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 6:52 pm

sob gru 03, 2005 7:24 pm

Lagów praktycznie nie ma.

Zapraszam Zapraszam :)
 
Black Lion
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 81
Rejestracja: wt lis 23, 2004 7:13 pm

czw gru 08, 2005 10:27 am

Grywam w Worlc of Warcraft, mam 60lvl druida Night Elfa na serv. Burning Legion EU.
Gra siê ¶wietnie,, nie ¿a³uje pieniêdzy.

Jest kto¶ kto te¿ w to gra? Mo¿e na tym samym serv?
 
Skie__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 435
Rejestracja: sob cze 14, 2003 1:37 pm

czw gru 08, 2005 11:50 am

No i przekona³em sie, ze Guild Wars to gra nie dla mnie (i straci³em ochotê przez 2 tygonie próbuj±c zebraæ grupe do przej¶cia przedostatniej misji).
W zwi±zku z tym, korzystaj±c z wirtualnych pieniêdzy :) zag³êbi³em sie w ¶wiat Warcrafta. Nie ma to jak samotne polowanie, gdy gdzies na odludziu jaki¶ przypadkowy wêdrowiec przychodzi ci z pomoc± (i wice wersa) - tego w GW nie ma i nie bêdzie.

Taurenski Druid Byr The Maad, Teranas
 
Dalamar Velkyn
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1898
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 6:52 pm

czw gru 08, 2005 12:46 pm

Trzeba by³o zag³êbiæ siê w Lineage II. ;)
 
Black Lion
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 81
Rejestracja: wt lis 23, 2004 7:13 pm

pn gru 12, 2005 2:09 pm

Gra³em w Lineage 2 te¿, ale gra w porównaniu do WoWa to rzenada ;]
 
Filio
Fantastyczny dyskutant
Fantastyczny dyskutant
Posty: 1807
Rejestracja: pt paź 01, 2004 10:17 pm

wt lut 07, 2006 10:26 pm

Czy kto¶ (Dalamarze :) ) mo¿e mi powiedzieæ wprost, jaki jest najpotê¿niejszy pancerz ciê¿ki w L2?<br /><br />Pozdrawiam<br />Filio
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości