Zrodzony z fantastyki

Tharivol__
Częsty bywalec
Częsty bywalec

czw wrz 02, 2004 2:24 pm

<!--QuoteBegin-che_pper+-->
che_pper pisze:
<!--QuoteEBegin-->Szukam graczy z Bia³egostoku w miarê rozgarniêtych i komunikatywnych, w wieku oko³o 15 lat, którzy nie mieli by problemu z dojazdem na 10-iny. Na razie ekipa sk³ada siê z 2 graczy + mistrzunio.
<br /> <br />Ja mieszkam na dziesiêcinach (gajowa). Z neta korzystam 1-2x/tydzieñ, ale z "rozgarniêciem" nie mam problemów :idea: . <br /> <br />PS. No i mam 15 lat.

Jermak__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw wrz 02, 2004 3:36 pm

Raczej Isio i Coby nie graj± bo oni siê musz± uczyæ.Ja jednak mam 13 lat i dlatego nie mam z kim graæ.

Isio
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pt wrz 03, 2004 7:51 pm

Ekhm...To ¿e mam w tym roku egzaminu ka³ znaczy [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif[/img] <br />Choæ powiem ¿e nie ka¿dy termin mi pasuje.

MaT__
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

czw wrz 30, 2004 7:32 am

witam wszystkich !! <br />czy to nie wy przypadkiem grali¶cie w ostatni± niedzielê - 26.09 przy Pa³acu Branickich ?? <br />bo widzia³em jak±s grupkê :razz: <br /> <br />zg³aszam siê jako chêtny gracz do sesji, móg³bym tak¿e poprowadziæ sesjê, ale to za jakis czas - w Warhammerze czy tez Dragonlance. <br /> <br />podzdrawiam

Arganthe
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

pt paź 01, 2004 11:48 am

Witam, Arganthe, lat 16, doświadczenie erpegowe: internetowe - spore, na żywo - niewielkie i głównie jako MG w solówkach. <br />Też bym chętnie zagrała w D&D - nie znam zbyt dobrze mechaniki, ale jestem pojętna :) . <br />Jestem z bardzo bliskich okolic Białego, a w Białym się uczę, toteż dojazd nie stanowiłby problemu. Jest drużyna, która nie miałaby nic przeciwko nowemu graczowi? Jeśli jest, niech pisze: gardeniab@wp.pl .

Jermak__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pt paź 22, 2004 3:31 pm

Dobrze, wiêc reaktywujê jeszcze raz ten dzia³.
Szukam osób(graczy lub MG) którzy bed± chcieli garac z 13-latkiem.
Mam nadziejê, ¿e kto¶ odezwie.

Pozdrawiam,
Jermak

Isio
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pt paź 22, 2004 4:18 pm

Ze swojej strony chcia³bym zaznaczyæ ¿e w Grayhawku ani w FR nie zagram bo mi sie przejad³y XD. Ale je¶li kto¶ poprowadzi WoD to ja siê zapisze :) ach...by³bym zapomnia³ o formu³ce "Mam 15 lat i spore do¶wiadzczenie na Realu"

Jermak__
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

pt paź 22, 2004 5:26 pm

Ja jedynie mogê poprowadziæ w FR lub krainach wschodu, które moim zdaniem s± ¶wietne.

Awatar użytkownika
Syty
Użytkownik
Użytkownik

ndz paź 24, 2004 12:33 pm

Witam, jeżeli jesteście zainteresowani zorganizowaną rozgrywką RPG w naszym pięknym mieście zapraszam do "Mini Klubu" na ulicy Powstańców 1 - osiedle Leśna Dolina... Odbywają się tam pod sztandarem Podlaskiego Stowarzyszenia Fantasy "Naggaroth" (narazie niestety z przyczyn organizasyjnych pozbawionym fizycznej siedziby) zajęcia "Fantasy-Rpg"...
W tej chwili grają u nas 3 drużyny: Zaawansowana drużyna WH, standardowa drużyna WH, oraz drużyna grająca w D&D w uniwersum Zapomnianych Krain (Mg tej ostatniej to moja skromna osoba).

Sesje odbywają się w Poniedziałki 18-21+ (zaawansowana drużyna WH) i Piątki 17-20+ ( standardowa drużyna WH i drużyna D&D FR).(czasami sesje mogą trwać dłużej)

Istnieje też szansa zorganizowania rozgrywek innych systemów, o ile znajdą sie gracze i mg (podejrzewam że z dużą dozą prawdopodobieństwa dałoby sie wystartować z Neuroshimą i Gasnącymi Słońcami - póki co brak jednak graczy).

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!!!

Isio
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

śr paź 27, 2004 6:14 pm

Syty pm'nij mnie ze swoim numerem gg. Mam kilka pytañ bo moja Mama chce siê dowiedzieæ paru rzeczy XD <lol>

<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>Dla osób bez poczucia humoru powiem ¿e to z mam± to by³ ¿art :),co nie zmienia faktu ¿e mi³o by by³o gdyby syty zostawi³ swoje gg:)</span>

Awatar użytkownika
Syty
Użytkownik
Użytkownik

śr paź 27, 2004 8:25 pm

Prosze bardzo na życzenie twojej mamy :)

A tak swoją drogą uruchamiam gg pierwszy raz od jakichś 7 miesięcy :mrgreen:

Awatar użytkownika
Syty
Użytkownik
Użytkownik

sob lis 20, 2004 3:19 pm

Do wszystkich, zainteresowanych:
Podlaskie Stowarzyszenie Fantasy Naggaroth znów ma "fizyczną formę": tym razem w VI LO gramy w bitewniaki, w III LO karcianki, a nadal, niezmiennie w Mini Klubie, na ulicy Powstańców 1 (osiedle Lęśna Dolina), istanieje nasza sekcja RPG.

Wszystkich chetnych serdecznie zapraszamy !

Isio
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

czw lip 21, 2005 11:25 pm

Zacze³y siê wakacje wiêc z masochistyczn± przyjemno¶ci± reaktywuje ten topik xD, Czy jest kto¶ chêtny do grania/prowadzenia w jakikolwiek system RPG?oczywi¶cie tylko bia³ystok

Master of Mint
Częsty bywalec
Częsty bywalec

pt lip 22, 2005 10:49 pm

Będę w Białymstoq przez 5 dni od poniedziałq do czwrtq (25-28 ). Może moge wpaść na 1-2 sesje... garam 2 lata.

Awatar użytkownika
Arkhir
Stały bywalec
Stały bywalec

śr sty 04, 2006 8:23 pm

Przepraszam, jeżeli temat jest przedawniony.

Mieszkam w Białymstoku i od roku-dwóch poszukuję graczy/MG!! Próbowałem nauczyć kilka osób "osso hozzi", ale ludzie z mojej klasy mają resista na wiedzę :? Z kim mogę się kontaktować w sprawie sesji?

Pozdrawiam,
Arkhir

Re:down

Byłbym wdzięczny :-)

Awatar użytkownika
joseph__
Stały bywalec
Stały bywalec

śr sty 04, 2006 8:36 pm

Mogę zapytać mojego misia gry czy niechciałby może nowego gracza :mrgreen:

Aramil_Shezzair
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany

sob lut 25, 2006 11:52 pm

Mieszkam w Czarnej Bia³ostockiej ale z Bia³ym nie bêdzie problemu bo mam miesiêczny :mrgreen: . Chêtnie przy³±czê siê do jakiej¶ dru¿yny (najchêtniej gram zaklinaczem).<br /><br />PS: Standardowa formu³ka: Mam 16 lat i g³owê na karku :razz: