Zrodzony z fantastyki

 
karpiu

wt sie 23, 2005 9:39 pm

co to tego mistycznego sztuk mistrza zgadzam sie, ponieważ posiada on wiele ciekawych zdolności między innymi ukradkowy 7k6 w ciągu 10 poz 8O, zaskakujacy ukradkowy atak i oczywiście magiczne ręce czary też bobre.
 
Faerish__
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 260
Rejestracja: wt sie 23, 2005 12:12 pm

pt sie 26, 2005 8:21 am

( ... ) zaskakujacy ukradkowy atak i oczywi¶cie magiczne rêce czary te¿ bobre.

Dobrze bobrze :D .

Ta klasa najbardziej pasuje mi do gnomów. Mo¿e okaza³ siê sugestywny obrazek z KiK.
W ka¿dym razie do gnomów pasuj± tego typu iluzjoni¶ci - z³odzieje. W Baldurku ( kiedy by³a jeszcze wieloklasowo¶æ ) mo¿na bylo sobie wybraæ przy gnomie z³odzieja - iluzjonistê ( na co nie pozwala³a ¿adna inna rasa ).
 
Drolnar
Częsty bywalec
Częsty bywalec
Posty: 182
Rejestracja: pt gru 10, 2004 8:28 pm

czw sty 05, 2006 5:56 pm

Fakt, Mistyczny Sztukmistrz jest zdaje siê najlepszym wyborem dla tej kombinacji, ale co najbardziej mnie boli w tej presti¿ówce - niske BAB, a przecie¿ to jest bardzo wa¿ne je¶li chcemy wykorzystywaæ nasze wysokie sneaki.
 
Awatar użytkownika
Arkhir
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 359
Rejestracja: śr sty 19, 2005 4:22 pm

wt lut 21, 2006 8:20 pm

Witajcie forumowicze! <br /><br />Podczas przyszłej kampanii (początek czerwca...) mam zamiar zagrać Łotrzykiem/Czarodziejem, do którego to potem dołożę poziomy arcane trickstera, skrytobójcy i (opcjonalnie) Tancerza Cieni. Macie jakieś porady, tajniki lub totalne głupoty dotyczące tegoż zestawienia, którymi chcielibyście się ze mną podzielić? Z góry dziękuję.<br /><br />Pozdrawiam,<br />Arkhir

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości