Zrodzony z fantastyki

 
Jierdan
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: czw lis 16, 2006 12:25 am

sob gru 31, 2005 1:32 am

Dobra, wróci³em.
Po sylwestrze wznawiamy sesjê.
Get ready.

Pozdrawiam
 
Burżuj
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 41
Rejestracja: śr mar 24, 2004 6:14 pm

pn sty 02, 2006 9:56 pm

Ruszyli¶my z kopyta nie ma co. Pytanie do Ezy-ego: czy Malcom ruszy³ do wyj¶cia na dachu czy mo¿e jakiego¶ innego?
 
Jierdan
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: czw lis 16, 2006 12:25 am

śr sty 04, 2006 5:22 pm

Zdecydujcie gdzie idziecie i co robicie.
To nie sesja w realu, gdzie wszystko Wam mówi DM - trochê inicjatywy, panowie.
Do it now.
 
Awatar użytkownika
Asmy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 269
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:17 pm

śr sty 04, 2006 7:53 pm

Liczyliśmy, ze potwierdzisz wybuch domu itp, itd. Powesz coś. Napiszesz, ze zbiegli się ludzie, dasz interwencję miejskiej strazy. My też nie możemy ciągle pisać co się dzieje. To głównie twoja robota.
 
Jierdan
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: czw lis 16, 2006 12:25 am

śr sty 04, 2006 7:59 pm

Mam was prowadziæ za rêkê i co chwilê pytaæ co robicie?
To nie jest sesja w realu - wy decydujecie co robicie, ja mówiê jakie s± efekty :)
Jin napisa³ o wybuchu domu (co by³o do przewidzenia, bior±c pod uwagê zapalon± oliwê i materia³y wybuchowe), ale niech wam bêdzie.
Ale w tej chwili nie mam si³y pisaæ.

Pozdrawiam
 
Awatar użytkownika
Asmy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 269
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:17 pm

śr sty 04, 2006 8:42 pm

Nie mówię żebyś pisał wszystko za nas. Ale wystarczy, że ty piszesz posta, a my 10-15. Po prostu potrzebujemy czegoś by wiedzieć, że nie piszemy na darmo. masz rację to nie jest sesja w realu.
Ale jeżeli ty mówisz jakie są efekty: <!--QuoteBegin-[b+-->
[B pisze:
<!--QuoteEBegin-->Jierdan[/b]]ja mówię jakie są efekty

To właśnie na nie czekamy.
 
Burżuj
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 41
Rejestracja: śr mar 24, 2004 6:14 pm

czw sty 05, 2006 2:22 pm

No panowie piszemy, piszemy. Tak swoj± droga chcia³bym wam zaprezentowaæ efekt 5 minut wytê¿onej pracy w programie hero builder, przed pañstwem Eryk van der Vert :D
Obrazek

Dodano:

O no i piêknie Jierdan za³apa³ 3 ostrze¿enia, co oznacza ¿e, przez jaki¶ czas nie ujzymy jego notek, co¿ za strata dla ludzko¶ci.
Do notki poni¿ej: (zawsze chcia³em to zrobiæ)
Wed³ug tego w±tku za tydzieñ powinien znowu mieæ mo¿liwo¶æ pisania
 
Awatar użytkownika
Asmy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 269
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:17 pm

czw sty 05, 2006 3:50 pm

Poprawcie mnie jeśli sie mylę, ale czy to, że Jierdan ma 3 ostrzeżenia nie oznacza czasem, ze juz postów pisać nie może? Ile trwa takie ostrzeżenie? Czy nie będzie to za długo by nasza sesja wytrwała?
 
Jierdan
Zespolony z forum
Zespolony z forum
Posty: 655
Rejestracja: czw lis 16, 2006 12:25 am

pt sty 06, 2006 7:49 pm

Mogê pisaæ. Kataklizm, który wstrz±sn±³ forum wyzwoli³ mnie z oków omal¿e-bana ;)
A na powa¿nie - Joey napisz choæ jedn± notkê - obojêtnie z kafejki, ze szko³y czy od kumpla. Albo ewentualnie poprowadzê Twoj± postaæ, ale ju¿ ostatni raz.

Pozdrawiam
 
Burżuj
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 41
Rejestracja: śr mar 24, 2004 6:14 pm

sob sty 07, 2006 1:00 am

hmm nie wiem czy te konfesjona³y s± zgodne z wasz± wizj± religii ale jako¶ nie mog³em tego znale¼æ w w±tku dot. Fajeev.

Dodano:
No nie wierze, Tabi wlepi³ Jierdanowi i Ezyemu po 3 ostrze¿enia, po prostu ¶wietnie, w takim tempie to nie wiem czy skoñczymy przed nowym rokiem.
 
Jin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: śr gru 14, 2005 11:30 pm

wt sty 10, 2006 11:03 pm

Dobra panowie nie poddajemy siê. Trzeba by co¶ wymy¶liæ aby sesja dobieg³a koñca, bo nie wiem kiedy bêdê mia³ jeszcze okazje zagraæ z tak niesamowitymi graczami, nie mo¿na pozwoliæ aby nasza sesyjka upad³a.. trzeba skopaæ dupê temu tajemniczemu mordercy, nie bêdzie nam siê wozi³.. ci którzy nie chc± opuszczaæ wspania³ego ¶wiata fajeev czekam na wasze propozycje.. dzia³ajmy panowie..
 
Burżuj
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany
Posty: 41
Rejestracja: śr mar 24, 2004 6:14 pm

wt sty 10, 2006 11:47 pm

Cieszê siê niezmiernie, ¿e w koñcu znalaz³e¶ ten temat i zdecydowa³e¶ siê wypowiedzieæ, ale obawiam siê, ¿e gorszego czasu znale¼æ nie mog³e¶. Mo¿e ci to umknê³o ale Jierdan wylatuje i jakby ci to powiedzieæ na tym forum tej sesji napewno nie dokoñczy (oby moje s³owa w g.wno siê zamieni³y).
 
Jin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: śr gru 14, 2005 11:30 pm

śr sty 11, 2006 9:41 am

Tja.. to mo¿e obczajmy jakies inne forum?? Poza tym czy jeirdan nie moze prowadzic sesji jako gosc??

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości